Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ja nie lubie tych badan ale przynajmniej jestem pewna ze wszystko jest dobrze:) My tez zamieszkamy u jego rodzicow (maja wolne pietro) albo w mieszkaniu po jego przyszywanej babci...Ale jego brat z zona i synkiem mogliby pomieszkac w tym mieszkaniu a my z rodzicami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, czyli jednym słowem mowiąc, stosunek przeywany i czasem jak on nie chciał to guma? i nie wpadąłas...farciara, ale powiedz ze chociaz w dniach uwazliasice? no z tym mieskzaniem, to ciekawe kiedy moja mama przywyknie, ze cchiałabym z nim czasem pobyc sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja to nie chce mieszkac z rodzicami, u mnie tez 2 pokoje wolne, ale nie...chce od początku sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tam o tyle dobrze czuje ze oni maja dom ogród, to fakt ze duzo jest roboty ale ja lubie im pomagac a my mamy dla siebie najwiekszy pokoj na górze. Jak Radek przyjezdza na przepustke to do moich rodziców przyjezdzamy na jakis obiad kolacje i zmykamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie przebywac z moja \"tesciowa\":) Ogolnie ma w porzadku rodzicow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie bardzo moge sobie wyliczyc dni plodne i niepłodne bo mam nieregularnie. robicie to podczas okresu? ja nie. No wiesz własnie nie wiem czy farciara czy cos moze byc nie tak. Ale wczesniej padło takie stwierdzenie o bolacych miesiaczkach i ze jak ktos to ma to ciezej jest zajsc w ciaze to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka i tez maja dom z ogrodem:) i mamy pietro dla siebie. Kurcze, co jeszcze mamy wspolnego?:) tylko ze ja jeszcze z nimi nie mieszkam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no my tez na pieterku ale niedawno jego rodzice sie przeprowadzli do swojej sypialni tez na górze sa za sciana i musimy sie ciszej zachowywac, czasem mnie troche ponosi i zastanawiam sie czy nie było za glosno hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co do okresu...to juz bez przesady, przezyc sie da i nie trzaba sie babrac w krwi z powodu popedu. a co do tych bolesnych to ja mowiłam...u mojej znajomej to 3 lata sie starała i juz myslała ze nie moze przez to zajsc w ciąze, a przez to ze to jest tyłozgiecie macicy, to po prostu bylapozycja polecona przez lekarza, od tyłu, potem troche czasu i byla dzidzia jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prawie wszystkie bolesne czasem jak mnie dorwie ból to łzy mi same leca, to jest niedozniesienia. moze dlatego lece na farcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podczasokresu to mam wszystko wymioty rozstroj zołądka i mdleje...za duzy wykwit hormonu na raz po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze byc az taki stan wymioty itp? bole tak ale z czyms takim sie nie spotkałam. ale bole sa straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokładnie ewiem kiedy mam okres..wtsaje rano kreci sie w głowie, wchodze do łazienki zielona, siadam, jest okres...idzie rozstroj zołądka, siedze, krece sie po domu, niedobrze, wymioty i mdleje...jak mowie, za duzo hormonu idzie i to jest efekt, a po 4 godzinach przechodzi, ostatnio obudziłam sie w wwannie pełnej zimnej wody jak mi mama lkrople miętowe pod nos podstawiła(to chyba zołądkowe były);]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale etarz dzieki temu wiem, ze co 2 cykl jest w pełni owuljący, bo tym bolesnym mam słabą owulacje, bardzo bolącą, bo jeden jajnik sobie tylko radzi. a potem mam bolący okres, mniej bolącą i bardziej płodną owluacje i tak ciągle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to wkurza ze nigdy nie wiem kiedy sie spodziewac, czasem jest tak jak sobie wyliczy a czasem zupelnie inaczej. Moge dostac rano, w południe albo nawet na wieczór nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka obserwacja, to jest podstawa, ja tez nie wiedziałam, ale jak mniej wiecej dni wyczaiłam to wyczailam i moment owulacji, to sie czuje, takie spięcie i drapanie w srodku... dobra dziewczuszki:* ja juz lece bo poznawo:* Do zobaczenia jutro i dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama wogole miala \"atrakcje\", mdlala wszedzie... Nie tylko gdy miala okres... Ale po pierwszej ciazy to minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czasem miałam oznaki okresu ale ostatnio troche mi zaczeły zmyłki robic albo zadnych oznak nie bylo, a okres sie spozniał. Dobra to dobrej nocki papa jeszcze ktos tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Lamia:) Wspolczuje Ci tych bolow... Moja przyjaciolka ma takie same objawy i lekasz przypisal jej te same tabletki co mi i juz jest lepiej, o wiele lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam dobry dzien to oczywiscie codziennie sielanki nie moze byc, mój misiek miał ta przepustke od piatku od 15 do poniedziałku do 15 a dzis mi napisał ze w poniedziałek rano musi byc i juz jestem zła. Do skracania sa pierwsi ale juz by nie wydłuzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobitki A ja dziś znów czekam na wieści co do zdrowia Tomusia, ciekawe czy dziś neurolog znowu mu coś innego powie, nie mam już sił :( Mam nadzieje, że coś konkretnego powiedzą bo on też sie bardzo denerwuje z tym jeżdżeniem ze ze szpitala do lekarza. Ewcia - u Tomka jak był w marynarce to wszyscy podobno nauczyli się prawa użycia broni:) to chyba ta grupa gdzie Twój Bartek jest jakas leniwa jest ;) :P Ale wybrałyście wczoraj ciekawy temat :D Ja też kiedyś stosowałam tabletki przez rok potem rzuciłam, teraz kochamy się bez zabezpieczenia :D Tak bardzo chcielibyśmy już mieć dziecko i staramy sie od roku i nic:( chyba za bardzo chcemy:) Tak w ogóle to przemyślcie poważnie zamieszkanie razem, to jest naprawdę fantastyczna rzecz:D Jesteście dzień i noc ze sobą, jak sobie powspominam jak przed wojskiem on wychodził o 5 rano do pracy to budził się wczesniej żeby poleżeć jeszcze ze mną , kawę mi przynosił i rozstawaliśmy się on do pracy ja do pracy , a po pracy znowu razem jedliśmy obiadek i szliśmy spać:) Ale sobie teraz powspominałam:) ale przeczekam aż wyjdzie i znowu będzie tak jak dawniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak Necia masz racje to piekne uczucie, ja najbardziej lubie zasypiac przy nim, czuje sie jakos bezpieczniej i jak sie budze i dostaje porannego całusa to dzien musi byc wspaniały :) teraz mam to rzadziej niestety ale jeszcze troszke I nie martw sie o swojego wojaczka napewno sie wszystko wyjasni i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prawa jazdy to juz kurs ukończyłam i za tydzień ide zapisać się na egzamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze ze juz mam prawko, jeszcze zdawałam na starych zasadach udało sie za 5 razem :P ale juz ponad poltora roku mam. Uwielbiam jezdzic autem, ostatnio testowałam jeepa cherokee super autko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jak tam od rana?:D co do prawka to ja tez juz mam ponad poł roku i zdałam na nowych zasadach za 1 razem :D ale fakt trudno nie mnialkam bo zagadałam goscia na wstępie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×