Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

mowilam wam, to 6 godzin na tyle dni, trzeba naprawde dokładnie celowac :D dołozcie do tego , ze jak macie bolesne okesy, to moze macie tyłozgięcie macicy i zajscie jest utrudnione...no mowie wam, nawet sluzem mozna to zobaczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mysle ze tabletki sa najlepsze, bo nie dopuszczaja do dojrzewania komorki jajowej. A co za tym idzie zaplodnienie nie jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia bez...ale moze w którym momencie cyklu? mowie ci dam ci to ci policzy...poczekaj moze ci ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my przez dlugi czas niczego niestosowalismy, poprostu inne zakonczenie, teraz czasem gumki czasem tak sie zastanawiam czy jedziemy na farcie, czy moze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie da sie linka dac...naprawde polecam ci www.patentex.pl i tam na dole masz gadzety i w nich licznik...a rano moze zmiez sobie temperature..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam okres jak w zegarku, nie wiem co to za uczucie gdy sie spoznia... Nie wiem co Wam powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, jakbym ja miała 22 czy nawet 21 lat...to bym sie nie bała, bo to nawet czas na dziecko, ale jak ja mam 19 i zaraz mature, to jednak obawa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia tylko jak sie rano obudzisz, to sie nie ruszaj nie idz siku nic, tylko pod pahce termometr i 10 minut mierzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no papa słoneczka :* trzymam kciuki ze przyjdzie do was to cholerstwo :P nop to kto został?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze mam 22 lata to nic nie zmienia bo w tej chwili jeszcze nie pracuje, tylko sie ucze, misiek jest w wojsku tyle ze jak wyjdzie to wraca do swojej pracy pod warunkiem ze przedluza mu umowe. Chciała bym sie ustatkowac ale jak bedzie teraz to tez sie bede cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nwat naczej to jakos wygląda, ze w 23 urodziłabys a nie w 19 prawda? kurcze jak ja bym chciała z nim zamieszkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie powtorze ale mam 20 lat, a to za malo na dziecko. Nie mam stalej pracy, studiuje... Dlatego biore pigulki i o nic sie nie boje. Kiedy sie ustatkuje to je odstawie i niech sie dzieje wola nieba:) Ale jeszcze nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe ja tam uwazam ze dobrze, ze bierzesz...mysle ze jak pojde do lekarza i zacznie mi mowic wszytsko z typowo medycznego punktu widzenia, to zrozumiem. Przynajmniej jestes odpowiedzialna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala z nim mieszkac, mniejsza o to gdzie by był, ale chodzi o finanse, musiałby chyba i on i ja zarabiac po 2 tys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz ze soba jestesmy ponad 3 lata wiec tez zaczelismy jak miałam niecałe dwadziescia lat i nigdy nic nie stosowałam ale nie wiem czemu teraz zaczełam sie bardziej bac. Jak powiedziałam dwa miesiace temu mojej przyszłej tesciowej ze podejrzewam ciaze to usmiechneła sie przytuliła mnie i powiedziała ze sie cieszy :) moja mama ciagle powtarza ze za mloda jest na babcie ale tez by sie cieszyła. a ja chciała bym dac miskowi zdowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz zrobi Ci badanie cytologiczne i stwierdzi czy wogole mozesz brac tabletki, a potem sama zdecydujesz czy chcesz:) Ja potrzebowalam czasu do namyslu... Ale jednak sie zdecydowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my w sumie ze soba mieszkamy, bo wczesniej czasem wracałam do siebie do domu a teraz cigle mi powtrza ze jego dom to i mój i mieszkam z nim i jego rodzicami ale jak jestem na necie to znaczy ze jestem u swoich rodziców :) jutro wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bebe to wiem, ze dobre jest to tez pod tym względem ze jest czesta kontrola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka a od kiedy tak zaczełas pomieszkiwac u niego? jak byłas młodsza t o rodzinka nic ci nie mowiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia kompletnie nic nie biore, tylko czasem gumki jesli misiek nie chce uwazac :P ooo pewnie ze mieli, tesciowej to sie podobało ze tam jestem, ja lubie tam mieszkac lepiej sie czuje jak u siebie, mama mi ciagle powtarzała ze nie wypada ze głupio bo nie jestesmy małżenstwem. Na poczatku to sciemy ze ide do kolezanki, potem prosiłam zeby zostac na jedna noc tak sie wydłuzało wydłuzało a teraz to tutaj jestem gościem :) Moi rodzice juz sie przyzwyczaili wiedza ze nie moga mi zabronic, tym bardziej ze wszystkim taki układ pasuje, tylko moja mama teskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×