Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

marioleczka, sorka wiem ze nie powinnam sie smiac, ale to smieszne jak sobie wyobraze jak sie pyta co u ciebnie a ty krzysczysz...a wiesz czemu? bo to jakbym widziała siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken
z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z Michaskiem tez myslelismy o tabletkach ale stwierdzil ze nie.....bo woli miec pewnosc ze potem wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie sie zastanawiam...do tej pory miałam inne metody...ale boje sie ze tabletki są szkodliwe ogolnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie;/ szkodliwe, wiec co innego, jest yle metod, ale ja jestem cholernie strachliwa, mam tyakie potem stresy ze to poezja;/ niby wiem to wszytsko ,c zytam licze, no i co jak potem kazdą godzine w dniu okresu przezywam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wiele plusow brania pigulek: -okres co do minuty -mniejszy pms -prawie 100% zabezpieczenie -czeste wizyty u ginekologa= jestes na bierzaco z wlasnym cialem:) same pozytywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no !!mam nadzieje ze po prostu dostane okres dlatego jestem taka rozwscieczona a nie cos innego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, jak nie jestescie pewne co jest tam w srodku...to ze tak powiem, tzreba sobie samej badanie zrobic, pomierzyc tempetarure...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
om slyszalam ale ja od jakiegos tygodnia mam 37 ale nie wiem bo katar tez mialam...i juz sama nie wiem czy to przeziębienie czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys pigulki mialy skutki uboczne ale teraz sa inne, bezpieczne:) wiem, bo wiele moich znajomych i z rodziny bralo te, co ja i normalnie maja dzieci:) i sa zdrowe! Zreszta jestem pod stala kontrola lekarza. Nie ma powodow do obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka jak masz obawy, podejrzenia to kup test:) Po co masz sie denerwowac i stresowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wracam...ale wiecie, po tabletyakch to nie od razu, tylko za 10 lat sie okarze jakie one mają skutku uboczne...ja mysle ze globulki są niezłe :) marioleczka, ale to sie tylko rano po przebudznieu mierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam jeszcze do was, zwolnił sie komp a ja zrobiłam sobie jeszcze kolacyjke i herbatke :) Ja osobiscie nie biore pigułek i nie zamierzam juz sie przestałam przejmowac jak kiedys ze zajde w ciaze bedzie to dobrze w koncu z miłosci jakos damy rade. Ale pigułki sa wykluczone wszystkie leki rozwalaja organizm, a moja mama przez nie teraz ma kłopoty zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czyli wiecej jest nastawionych zle do pigułek...ja sie zastanowie, narzie dobrze jest tak jak jest, a zresztą wojsko, to ile ja sie z nim widze, narazie tak pigułek nie potrzebuje, bo z nim przeciez nie jestem na codzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze poczekam troszke z testem...kilka dni raz mi sie spoznil prawie 3 tygodnie a jak zrobilam test to na drugi dzien dostalam...wiec moze mam cos rozregulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauylunia test i tak by ci pokazał nieprawde teraz...bo on dopiero po 2 tyg od zapłodnienia, to zalezy jaki masz cykl, ale pare dni dobpiero byłby pewny wynik. Nie przejmujcie sie, stresy, przesilenie, choroby, zmiana dat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym owulacja to tylko 6 godzin w ciągu 30 dni...no plus czas zycia plemników...wiec małe jest ryzyko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz polecil mi tabletki, na dzien dzisiejszy jestem bardzo z nich zadowolona. Nie mam obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to takim razie, kto sie nie krepuje, to niech powie, jakich metod jak nie tbletki uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bylam przeciwna pigulkom ale ginekolog mnie przekonal, jak narazie nie zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to tez mama miałaby problemy ze pigułki ze psuje zdrowie, przeciez tego nie ukryje, a ona jest bardzo sceptyczna w sprawie hormonow, bo samam ma taie problemy, wiec...wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia i Mariolka dostaniecie:) Bede trzymala kciuki:) Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze chyba nawet jest bezpiecznej bez gumki bo chlopak odpowiedzialny wtedy wie ze musi uwazac a tak to wie ze jest zabezpieczenie a ono czasami zawodzi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioleczka, ale jego uwazanie nie ma w sumie nic do rzeczy, bo plemniki nie są tylko w wytrysku :P boze jak to dziwnie brzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia sama liczyłas?bo to tez jest zalezne od najłuzszego i nakrótszego cyklu w ostatnim roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×