Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

blomdyneczka jak do tego sozlas? moj tez poszedł 6 Madziara moj juz był, tydzien po przysiędze, teraz moze przyjedzie. ale prawdopodomnie to na 100% w przyszły weekend, bo test na prawko musi zaliczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszlam do tego no madziary chlopak poszedl 7 lutego a napisane ma ze 30.10-cywil wiec tak doszłam heheheh do tego , a co do tej przepustki to nie wiem czy dostanie za tydzien czy moga ich tak puscic szybko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez miał tydzien po przysiedze przyjechac ale starsi pojechali na poligon i oni maja słyzby;/wiec jak nie wwala im słuzb na przyszły weekend to przyjedzie....ale to narazie nie pewne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam na zaswiadczeniu z jego jednostki napisane tak zwolniony zostanie do dnia 30.10 ale mowili im w jednostce,ze wyjda gdzies kolo 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sobie nie robie nadzieii...wystarczy,ze na ta niedziele liczyłam....teraz liczylam na ta co bedzie ale sie okazało,zem ma słuzby wiec ja juz sie wole nienastawiac na przyszła...bo to nic dobrego nie wrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj poszedld 7 lutego awychodzi 22.10 wiec to jakies 8,5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wam dali jakies zasiwadczenia gdzie jest data wysjci anapisana? jak to wygląda, top moze i ja sie dopytam, to fajnie byłoby bo to duzo wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia mi przysłali zawswiadczenie bo jestemy małzenstwem i sie staralismy o zasilek:)a tak to nie wiem czy daja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mowił ze twm w lotniczych co on jest, to przed czasem nie zwalniają, ale rzecz w tym zebym ja wiedziała jaki dokładnie jest ten czas,bo na pewno nie 6listopada bo przeciez luty jest ktorszy a wakacje to dwa razy po 31 dni...niestety nie policze tego bo mi sie rąbie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha i teraz w sumioe 30 pazdziernika prawdopodobne wyjscie, bynajmniej koniec słuzby :D nie wątpie ze był piekny, jak kazdy slub...ale ja to jeszze chyba długo nie wezme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy wyjde za pawła...ale mysle ze nie w 19 lat, tylko moze takjak ty w 21.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×