Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hehe no podstawa to miec fajnego egzaminatora :) ja miałam takich chamów strasznych a ten ostatni był taki wporzadku i zaliczyłam bo sie nie denerwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sie ze mną sprzeczał o akumulator i alternator, jak widzial ze jestem pewna siebie, to potem miałam łatwą trase,cłay czas z nim gadałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie sa te nowe zasady parkowanie na miescie? cos jeszcze? mój misiek teraz sie bedzie zapisywał nie moze znieść ze ja mam a on nie, bo ja go wszedzie zaworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe zasady to tylko łuk na placu, potem cała reszta na miescie, zmienione zasady zawracania na trzy, teraz zanim rozpoczniesz musisz sie zatrzymac, no i egzamin ma trwac 45 minut, a moj trwał 60 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i teoria kosztuje około 30 zł a praktyka 114 jak ja płaciłam...wiec duzo wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie to jest najwiekszy minus, koszta, juz nie wpsomkne o kamerach w samochodach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i nie wiem czy w starym tez tak było, ze po 3 niezdaniu chyba trzeba 3 godziny wyjezdzic dodatkowe a po 5 pięc godzin...jakos tak wiem ze po 3 i po 5 razie trzeba dodatkowe wyjezdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nawet jak zrobisz cos zle to juz nie moze zaliczyc, bo na małe błedy to wiem ze machali reka, poza tym słyszałam ze z zielonym listkiem maja jezdzic nowi kierowcy i po pol roku powtarzac egzamin czy jakos tak, no nie wiem ciesze sie ze juz nie musze sie tym martwic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak nie zdałam 3 razy to musiałam zdac jeszcze raz testy a jazdy to brałam sama dla siebie zeby czuc sie pewniej na egzaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze i trzeba było wykupic jakies godziny, szczerze to juz nie pamietam bo ja czy musiałam czy nie to i tak przed egzaminem sobie brałam jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochana ja uciekam, juz od rana tak sie wybieram do tesciów i sie wybrac nie moge jade póki nie ma jeszcze tłoku na drogach :) buźka trzymajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kurcze ostatnio mam mało czasu zeby z wami popisac......praca niestety.....kończe późno w nocy i rano odsypiam.....przerąbane a co tam u was??ja przeżyłam pierwszą PJ-kę!!!!Cudownie.....następna dopiero na święta.....doczekać się nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w między czasie będę szukać jakiejs normalnej pracy.....zeby pracować w normalnych godzinach....ale narazie zadowolę się ta.....szkoda tylk że nie mam już czasu na nic.....nawet nie mam czasu zadzwonic do mojego Misia....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis troszke krócej pracuje to wpadne na wieczór......własnie musze sie zmywac bo za 20 min mam autobusik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suri3
Witam!czy któraś z dziewczyn ma faceta w jednostce wojskowej w Ostródzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suri3
Mam jeszcze pytanie ile dni trwa służba wojskowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry dziewczynki. Bardzo przpraszam za tak długą nieobecność. Miałam pare zawirowań i moj nastroj był w aftalnym stanie ostatnimi czasy. Dużo tego napisałyście :-) Do końca tygodnia będę mieszkać u K w domu i nie mam możliwości kontaktowania z się z Wami :-( Poprostu nie mam dostępu do internetu. Pozatym oczywiście rutyna i nic nowego. Postaram się przeczytać Wasze stronki, ktorych jest sporo. Narazie ciągle jestem. Wieczorem znow wychodzę. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i zyczę wielu cudownych przepustek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) normalnie moze mojego Miska zobacze za tydzien:)ahh ale bym była szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj poszedł 7 lutego...i normalnie mowił,ze jak dobrze pojdzie to przyjedzie za tydzien:)oby...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×