Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

tak:)normalnie na urodzinki dostałam obraczki;)no i Miska:)troche byłam zła na niego,ze nie wybierałam z nim ich ale...sa sliczne i tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to co Ty robilas z tym miskiem ze ma rozpruty tylek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie wiem:)jak swojemu powiedziałam to sie smiał ze mnie,ze ładnie sobie radze bez niego:P!!i ze dobrze,ze nie jestem tak brutalna dla niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu do tej pory kupiłam ksiazke\"jak wytrzymac z kobietami\",miska,kufle do piwa,sweterek,łancuszek,rekawiczki;)wałek z napisem...masuj nim zonie plecki:P!! i narazie wiecej nie pamietam:P!!jak przypomnie sobie to napiszE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie chce ciuchow kupwac, a perfumy to nie wiem bo ma ich od choroby i nie wiem czy wypada jesze dokupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala mu kupic cos wyjatkowego... Zeby bylo na powitanie w cywilu i na urodzinki... Tylko nie mam za bardzo pomyslu:( myslalam o tej chuscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje panie po bardzo ciezkim dla mnie dniu, ja tylko na chwileczke, przyjde wieczorkiem:(jestem wykonczona i taka zla ze masakra:( nie znowu nie zalatwilam:( i nie dostalam jeszcze okresu:(....buuuuu ale strasznie chce mi sie wyc wiec jest dobrze:p my z Michaskiem jestesmy wodnikami, moja siostra ze szwagrem to lwy a rodzice bliznieta:pheheh fajnie sie zlozylo:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala mu kupic cos wyjatkowego... Zeby bylo na powitanie w cywilu i na urodzinki... Tylko nie mam za bardzo pomyslu:( myslalam o tej chuscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ich zdjecia wejdzie sobie na strone www.apart.pl i wejdzie na slub potem na obraczki romantyczne i tam beda 4 od konca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupi bo nie ma kasy... A ja bym tyle uzbierala:) to w koncu 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dwiescie to najmniej... a tych obrączek nie moge zobaczyc bo strona wchodzi tylko do napisu apart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Madzia sliczne te obraczki akurat zawsze mi sie podobaly takie, masz swietny gust :D Paulunia a czy ta obraczka 17 nie bedzie na pewno za mala? bo ja tez mam szczuple palce a nisze 17 i 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja nosze obraczke 14 a wcale nie jestem drobna i mała...moj pawęł tez ma niby szczupłe palce i długie, ale nosi 21 coc na początku tez myslałam gora o 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia jesli bedziesz to napisz jak tam z Twoim Tomkiem! przeciez mial byc dzis u lekarza a Ty nawet nic nie napisalas no no ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma te ostatnie z romantycznych:) bylam swiadkiem na jej slubie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×