Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no w pazdzierniku ..duzo czasu jeszcze ale moj cale szczescie za miesiac bedzie juz na podkarpaciu bo idzie do przemysla na macierz ...... UFFFF....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak sobie pomysle,ze on w sierpniu przyjedzie tylko na urlop i bedzie musial jechac spowrotem to az mi sie płakac chce;(kurcze praktycznie wszystkie małzenstwa sa razem a my?:>ile 2,3 czy 4 dni?????????????;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skladalismy podanie no i mamy decyzje,ze bede dostawac ale nie wiem kiedy,chyba juz nie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to chyba z 800zl? bo my mysleslismy troche zeby wziac cywila zeby chociaz jakas kasa z tego byla skoro juz musi isc do woja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc minimum 850 zł.Ale jemu ktos tam mówił,ze moga nam przyznac wiecej z tego wzgledu,ze sie ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nam teraz juz za pozno mielismy za malo czasu bo sie dowiedzielismy dwa tygodnie wczesniej to byl dopiero szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, juz jestem:) rozmawialam z misiem!!! juz nie moge sie go doczekac... Za tydzien przyjedzie:) i to na 10 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe to gratulacje ja tez teraz gadalam ale krotko bo koledzy byli za glosni! a dzis mi opowiadal ze jak stal przy samochodzie i ze mna gadal to zza krzakow wyjechal kapitan....na rowerze :D ale potem juz nie bylo tak smiesznie bo zobaczyl telefon ale na szczecie nie zabral tylko powiedzial ze jak sie to powtorzy to kaze mu go rozbic o plytki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego tez ostatnio przyłapali:/ale moj powiedział,ze musi miec kontakt z żona bo to nie da rady tak sie nie kontaktowac i o dziwo ten kapitan powiedział,no tak Ciebie rozumiem SZOK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ale to nie to samo wiesz ten pospiech i w ogole a teraz to bym musiala sama wsxzsytko zalatwiac... Ty mowilas ze to byl dla was piekny dzien bo sie przynajmniej przygotowaliscie a my tak na szybko ... to raczej nie wypali no coz nie bedziemy zerowac na wojsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie nie moge go doczekac:) Ewcia powaznie myslicie o slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej to dziwne ze w monie jest choc jedna osoba ktora ma choc troche uczuc...a dzis w nocy u mojego misia ma byc jakis alarm i w nocy maja wstac i cos tam zrobic potem biec po bron itd alez to jest glupota a potem znow bedzie niewyspany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego juz kilku stracilo telefony... Zostaly rozbite przez plutonowego o sciane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to juz miał z 5 tych alarmow...do 2 w nocy latali a potem miał dyzur na stołowce u musiał tam byc o 4:30;/bez litosci sa tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe no powaznie ale nie chcemy jeszce nic konkretnego planowac dopoki on nie bedzie mial stalej pracy bo ja musze skonczyc studia! a u rodzicow nie bedziemy mieszkac i to na pewno moj misiek chce do wszystkiego sam dojsc juz mi mowil ze jakby byla inna sytuacja to juz by dawno sie ze mna ozenil. Gdyby nie te studia to tez by bylo latwioej najpierw slub a potem za granice bo teraz to nie ma na to warunkow a brac slub dla samego faktu a potem sie zastanawiac co dalej to tez niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak macie to przeslijcie mi swoje fotki:) moj adres: bebe87@op.pl chcialabym Was zobaczyc... Niestety nie mam swoich na kompie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze o nim swiadczy jezeli chce do wszystkiego sam dojsc:) przynajmniej nie idzie na latwizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×