Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Dziękuję:* 🌻 kurcze ja już traktuje Tomka jak mojego narzeczonego:) wiem że chcę z nim spędzić resztę życia! Oglądam sobie obrączki:) kurcze ale ładneee.....:P aż się rozmarzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma urodziny jak wyjdzie do cywila i to jest wlasnie ta druga okazja... A niesmiertelnika by nie nosil, ma lancuszek na szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że gadamy :) My to wogóle wszystko mamy omówine bo z moim Misiem to jest taki mały \"problemik\":P On jak sobie coś tam wymyśli to choćby nie wiem jak chciał to utrzymać w tajemnicy czy zrobić mi niespodzienkę to nie wytrzyma i powie mi wszyściutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wiem ze chce z moim spedzic reszte zycia i on tez to wie :) na tym niesmiertelniku wlasnie z jednej strony sa takie dwa serca i podpis na wieki razem i to najbardziej mu sie spodobalo i za to mi szczegolnie dziekowal ale mysle ze on ze mna nie bedzie o tym gadal tylko kiedys mi zrobi niespodzianke ale kiedy to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z moim nie mam tak latwo! w sumie jak bym sie mocno starala to bym mogla od czasu do czasu wytropic jakas niespodzianke ale rzadko mi sie to udaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje kochanie to taka gaduła (tylko przy mnie:P) że potem chodzi zły na sibie że nie mógł wytrzymać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia mialam 18... To bylo w dniu naszej drugiej rocznicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie z nim masz :P a tak w ogole to u mojego pojawil sie cien szansy na PJ bo on konczy jazde w nastepna sobote i potem bedzie miala druga grupa wiec moze... bo dla tej drugiej grupy powiedzieli ze moze teraz dostana i to na 4 dni! aj narazie zachowuje spokoj bo wole sie mile zaskoczyc niz niemile rozczrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy plany na przyszlosc, 2 lata pozniej mial byc slub... Czyli w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe sory ze to powiem ale 18 lat to naprawde nieodpowiedni wiek na takie decyzje i ja bym na Twoim miejscu nie rozpamietywalabym tego tak dlugo... w ogole w tym wieku to slub i zareczyny to sprawa zbyt powazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh śmiesznie... bo jak się tak złości to tak słodziutko wygląda:) oj ale Ci fajnie że przynajmniej jest jakiś cień:) ja na to nie mam co liczyć:o mam nadzieję że w tym miesiącu mu jednak dadzą tą przepustkę żeby do domku pojechał a w kwietniu przyjedzie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on byl starszy i mial dom. A poza tym moja mama wyszla za maz w wieku 18 lat, a ja mialam wziac slub w wieku 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze Twoj ma tak daleko do Ciebie bo tak byscie sie widzieli raz na miesiac a tak mozna wytrzymac :) a ja sie obawiam o prawko BArtka przez tego bosmana... dzis na miescie znow sie tylko na niego wydzieral a potem zostawil im samochod na placu i soebie poszedl! a on jezdzili sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz mi sie nie spieszy... Niech bedzie tak jak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn o ile starszy? bo ja wiem ze jaeszce teraz nie dawalabym sie na zone i mysle ze Bartek na meza tez nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom gdyby tak mieszkał to napewno widywalibyśmy się raz w miesiącu bo jak narazie to ma tak przepustki zawsze pod koniec miesiąca! Cóż jakoś daję radę zawsze mogło być gorzej:) napewno mu się uda z tym prawkiem jak będzie dobrze jeździł to się ten bosman nie będzie miał do czego przyczepić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe no coz troche sie Toba zabawil bo bylas mlodziutka ale trzeba o tym raz na zawsze zapomniec masz teraz swojego zolnierza i tym razem na pewno Twoj zwiazek zakonczy sie happy endem :P a co myslisz o tym prezencie ktory zaproponowalam czyli o podzuszcze ze zdjeciem? bo ja sama o tym myslalam ale nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prawka to zolnierze na egzaminach maja znaczne ulgi:) napewno zda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie mozna zrobic taka poduszke? W kodaku? A moze tak chusta ze zdjeciem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poduszke mozna zamowic przez nata jest duzo stron a chuste tez mozna bo z tego co pamietam to chlopak Pauli bedzie taka mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym samochodzie jest tak samo, niewazne czy jest maly czy duzy:) przynajmniej wszyscy co zdawali na C tak mowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia a Twoje zdjecia do mnie nie doszly...:( bebe87@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mnie w ogole nie \"widzialas\" to wejdz na strone www.ewcu.fotka.pl a zdjecia z przysiegi zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×