Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

moze Twoj bedzie mial wiecej szczescia:)u mojego teraz na poligon pojechali i dlatego nie puszczaja ich do domu bo maja sluzby cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze z nimi tam nigdy nic nie wiadomo-kadrusy j***e, wszystko na ostatnia chwile....ja tez prawdopodobnie na swieta sie zobacze i to jak ja tam pojade no chyba ze 31 marca ale tylko 1 dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale normalnie ja i tak jestem zadowolona:)bo mojemu Miskowi przysługuje co 2 miesiace 72 godziny ktore nie sa w liczane w przepustki:)i moze je wykorzystac kiedy chce:)a te 72 godz to na wzmocnienie wiezi małzenskich:)wiec dobrze bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie juz w przyszłym tygodniu ma mi przyjsc zasiłek:)jestem happy:)wreszcie cos ruszyli z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:)stara jestem:)no w sumie jeszcze nie skonczone 21:)wiec ogolnie moge mowic,ze mam 20:)no ale na roczniki jak nie patrzec 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia!!!!!!!no co TY!!!!!!!:D nie jestes stara!!!naprawde!!;)rocznik 86 jest super!!!hehehe:p moj tez mowi ze jest stary ale ma 24 lata:phhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce tylko zeby moj misio dostał PJKE!!! ;:(:(:(:(:(:( jak zwykle sobie tylko nadzieje zrobiłam bo nic z tego nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×