Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

znalazłam dziś troche czasu żeby posiedziec i popisać z wami....od piątku już go nie będę mieć.....będę wracała póznym wieczorem z pracy i rano odsypianie....kurcze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moj padl po 21 i spi jak zabity pewnie teraz:)a mnie sie nudzi..biedaczek mowi ze jest baaardzo zmeczony i ze mu nogi odpadaja:p bo na stolowce byl..i ze jest teraz w pelni podziwu dla kelnerek,heheh i jeszcze ma zwolnienie od lekarza i jutro jest wypisany z warty a powiedzial ze pojdzie bo lubi i ze juz dawno nie gadalismy tak dlugo dlugo(hheh od niedzieli:D)heh a na warcie to nadrobimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma wiec dobranoc sloneczka:) zycze Wam slodkich snow o naszych kochanych, jedynych zolnierzach... Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam wrażenie że nikt tu nie czyta tego co ja pisze:( Jedynie Ewcia zapytała o Tomka, więc już pisze:) był wczoraj u neurologa i dziś mają mu podpisać wniosek na komisję wojskową, nie wie jeszcze czy dziś pojedzie czy w przyszłym tygodniu, wszystko sie odwleka a ja się denerwuje. Babe - też nie odpowiedziałas co z tym urlopem? Dlaczego tak wcześnie idzie na urlop?:) Moze przez mój zły humor dzisiaj Was tak nagabuje, sorki jeśli Was uraziłam, ale jak za każdym razem o coś pytam to żadna mi nie odpowiada:( Ale namieszałam :) Babe87- wysłałam Ci moją fotkę z Tomkiem i czekam na Twoją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Necia:) Wybacz ze nie odp na temat urlopu ale widocznie przeoczylam pytanie... Juz Ci opdpowiadam:) W jego jednostce musza wykorzystac urlopy przed wakacjami, bo w lato nie bedzie kiedy. Osobiscie wolalabym zeby dostal go wlasnie w wakacje, ale jak nie mozna to nic nie zrobimy. Ciesze sie ze przyjedzie bo nie widzialam go miesiac i tesknie... Wybral koniec marca bowiem jego chrzesniak (2 latka) 29 marca bedzie mial urodzinki:) Juz mozesz wyslac fotki:) Ja ja narazie to nie mam zadnych na kompie ale jak przyjedzie Łukasz to to zmienimy:) i wtedy Ci wysle. Co do humorku to kazdy ma gorsze jak i lepsze dni:) Mnie niczym nie urazilas. Jak bedziesz wiedziala wiecej o Tomku to pisz:) Pamietaj ze zawsze mozesz sie nam wygadac. Trzymaj sie Necia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko dzięki :) Zdjęcia już wysłałam sprawdź:) A co do Tomka to mu nie podpisali , dopiero w przyszłym tyg. pójdzie na komisję lekarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!!no ja w końcu mam dobry humorek:D:D:D zalatwilam sobie juz wszystko co trzeba, od poniedzialku zaczynam prace:D:D:Dw miejscu gdzie zawsze chcialam:D:D:D no i jak narazie nie bede mamusia:p z miskiem jest swietnie:D:D:Dogolnie zaczyna mi sie ukladac...:D tylko ta pjka mnie martwi...bo ma od 23..no a ja bede w pracy a w weekend w szkole:(i chyba pojedzie do domu i sie nie zobaczymy:(ale jeszcze nie na 100%:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Necia,najgorsze jest to czekanie...:( ale moze warto poczekac....zycze Ci zeby wszystko bylko ok czyli zeby go poscili do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia w mailu bylo tylko jedno zdjecie. Ale ladna z Was para:) Macie piekne oczy... A ten jego mundur:) SLICZNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki zeby Twojego Tomka puscili do domku:) Trzeba byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe zobacz jak nasz suwaczki pieknie wygladaja!!!!!!!jutro juz bedzie 130, potem jeszcze 30 dni i juz dwucyfrowka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka dokladnie 15 kwietnia bedzie \"studniowka\"!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula!!!!!!juz za 51 dni!!!!!!!:D pomysl sobie ile juz za nim!~!!!!!!teraz juz poleci szybko!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja tez bym chciała miec juz 1 na przedzie a nie 2;/ale juz nie długo to juz tylko 229 dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze ale mam dobry humor:)co prawda wstałam wsciekła dzisiaj i napisałam to mojemu Miskowi a ten wariat zadzwonił i powiedział Ty masz lepszy humor jak pokrzyczysz pokrzycz na mnie to bedzie Ci lepiej:)no i tak mnie tym rozbawił,ze złosc mi przeszła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh moj Michal tez mi tak kiedys powiedzial:D a dzisiaj mi powiedzial ze przedwczoraj pil!!!z kolegami!!na kompani!!normalnie w pokoju!!!!!i powiedzial ze nie mowil mi wczoraj bo mialam zly humor a dzisiaj mam dobry wiec sie przyznal...heheh bal sie ze bede krzyczec:p i mial racje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema wam :] nie wiecie czy to mozliwe zeby moj chlopak dostał Pjke dwa tygodnie po przysiedze?? czy tor aczej nierealne:|:( ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×