Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

to znaczy ze rozmiary obraczek to tez pic na wode! ja mam naprawde chude paluszki a tak jak mowilam mam 17 lub 18 a ostatnio Bartkowi kupilam 24 to troche mu spada ale on i tak nosi stara a to byla chyba 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jakhy nie było to 17 troszke mała, ale nie wiem.... mi czasem nawet 13 wchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozmiar 12 a moj misiek 24:D!!dobra kobity ja mykam z piesem na spacer:)papap BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych obrączek to mi sie teraz podobają 4/109 pierwsze sąchyba, tylko jalky z zołtego złota były..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Madziu! to ja nie wiem jak jest z tymi rozmiarami szczerz mowiac to nawet nie widzialam nigdy obraczki 12 :P ale jesli mowimy o takiej samej rozmiarowce to musicie miec palce o srednicy pol centymetra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o obraczki to kiedys slyszalam ze najlepiej kupowac jednolte bo jak bedzie trzeba kiedys powiekszyc to nie bedzie problemu. No ale fakt jest faktem ze te mieszanki bialego zlota i normalnego sa o wiele ladniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to wy sie czasem zmieniacie obrączkami, chodzi mi o to ze ja te pierwsz emam od zawsze jeszcze nie mam innych... a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz nie mam wcale od Bartka bo zgubilam :( a jemu kupilam nowa bo stara jest bez moich inicjalow tzn bez niczego ale on i tak woli tamta! z tym ze teraz to od jakiegos czasu nosi ja jego kumpel z woja i nawet zabiera ja na PJ zeby pokazac dziewczynie a potem ma oddac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba paulunia, ty znasz jego palce najlepiej wiec wiesz :D fak t kaktem ze mojpaweł ma duze łapy to sie nie znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale sie rozpisalyscie na temat obraczek... Co myslicie o tych ostatnich? No i co moge kupis skarbowi na urodzinki?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia to zalezy jak kto wierzy, ale przesądy mowią ze nikt inny ma nie nosic jego obraczki bo to na rozzstanie, a ty maszmu jej sama nie zdejmowac bo to na kłotnie jakos tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie przez dluzszy czas nie bede miala tego problemu z rozmiarami itp a moj misiek cieszyl sie z niesmiertelnika jak dziecko :) o wiele bardziej niz z obraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia ja nie jestem przesadna :) bebe mozesz mu kupic niesmiertelnik :P ja ostatnio kupilam obraczke portyfel koszulke i balsam do ciala zeby nie mial tak suchej skory hehe a i krem do lapek :P a wczesniej ramke z moim zdjeciam i bokserki generalnie cos co mu sie przyda albo cos zeby czasto tego uzywal i wiedzial ze to od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) kurcze ale się rozpisałyście:) normalnie czytam czytam i myślałam że nigdy nie skończę:P ale się udało:) Co do obrączek to ja mojemu Miśkowi kupiłam zwykłą srebrną specjalnie żeby w woju miał;) ja nie mam bo niedługo będę miała pierścionek zaręczynowy to po co mi obrączka:) Co do tych obrączek to mi się podobają dwukolorowe:) białe złoto + złoto tylko żeby nie były takie świecące tylko matowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest ciezko! choc ja mam z tym problem ale tylko dlatego ze musze w krotkim czasie kupowac pare prezentow pod rzad :P facet wszystko potrafi docenic wczoraj moj caly wieczor mi dziekowal za paczke :) np kocham Cie za szczoteczke kocham Cie za napis na niesmiertelniku itd :) a tak w ogole to powiedzial ze teraz czuje sie wobec mnie taki maly i nie wie jak minsie odwdzieczyc :P aj on jest taki kochany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu strasznie lubię kupować koszylki;) nie wiem dlaczego ale sprawia mi to straszną przyjemnośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ma byc jakis prezent tylko cos specjalnego... Tylko nie wiem jeszcze co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Lamia :* Nati kiedy zareczyny? w ogole dzis od rana cos slysze o zareczynach jak misiek dzwonil to sluchalam o czym u iego w pokoju gadaja i akurat jeden chlopak opowiadal o zareczynach swoich teraz tu na forum... no no :P ale tak na powaznie to mysle ze mnie to jeszcze nie bedzie dotyczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu ostatni kupilam koszulke i lubie jak w niej chodzi :) ale zawsze sie boje ze kupie zly rozmiar! bebe a Tobie jeszce raz polece niesmiertelnik bo to fajna sprawa np u mojego w jednostce duzo chlopakow ma takie a on ma i tak najfajniejszy :) albo popatrz na allegro moze jakas poduszka z TWoim zdjeciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaręczyny po wojsku:) Misiek chce żeby to było w naszą drugą rocznicę czyli 12 sierpnia ale myślę że tak długo to on nie wytrzyma:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×