Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

nie to zwykly alarm dla wszystkich a rzucanie telefonami o sciane to przegiecie! rozumiem zeby zabrac a potem oddac ale napewno nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt kochany z niego chlopak :) razem napewno nam sie uda do czegos dojsc nawet jesli bedziemy musieli odlozyc jeszcze troche slub choc ja naturalnie wolalabym jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest normalnie chamstwo z tymi telefonami bo nikt do cholery nie ma prawa niszczyc czyjejs wlasnosci! jej alez ci ludzie potrafia byc nienormalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle ze to przegiecie... Ale na apelu kazali oddac wszystkie fony, ale nikt nie oddal... Wiec powiedzieli ze jak znajda jakis to beda roztrzaskane o sciane:( i jak narazie slowa dotrzymuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha u mojego tak nie powiedzieli... ale nawet na poczatku to im pozabierali a potem sam admiral na przysiedze dziekowal dziewczynom marynarzy ze dzwonily i pisaly smsy do nich... tylko tym bosmanom juz w glowach sie poprzewracalo! wiadomo ze kazdy ma tel to po co robic z tego problem? poza tym pracownicy mon tez nie moga miec telefonow a napewno maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same CHamy bez uczuć, głupiej komorki nie mozna mieć.,.bez przesady to nie wiezienie (chociaz chyba w wiezieniu jest lepiej) PARODia i MAsaKRa ,,,,,,, Ja SpaDam Bo Jestem Chora ide do ŁozeczKA... Miłego WieczoRq .. Pozdrawiam was Dziewuszki PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ja tez juz ide skoro moj misiek sie teraz uczy to ja nie bede gorsza i tez sie poucze na kolosa... moze wpadne pozniej :) to narazie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja nie da sie tego dobrze napisac :) w kazdym razie ja to pisze przez samo h zeby nikt nie myslal ze jestem analfabetka :P a teraz juz mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) ale sie nameczylam zeby otworzyc fotki... Ale ladnie razem wygladacie:) jak bede cos miala na kompie to tez Ci wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki;)ja jak bede miala z przysiegi to sie pochwale:)bo mam juz wywołane ale musze je zeskanowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja tez nie lubie...ale moj Misiek zawsze mnie obfotografuje:P!!głupek jeden:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie uciekam... Zajrze pozniej:) o ile ktos bedzie... pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja tez chce zdjecia!!jak wszystkie to wszystkie!!o!!:D:D mariolciag@buziaczek.pl hehe fajnie trafilam-akurat wszystkie poszly!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×