Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

witam!!!!! ja tak szybciutko mam nadzieję, ze jednak nas przywrócą :-) Beatko - bardzo mi przykro ..... wszystkiego dobrego Tobie i Twojej rodzince życzę :-) ściskam cię gorąco i trzymaj się ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ nie odzywałam się bo ja po tych zębowych historiach musiałam doprowadzić mój dom do używalności, bo wcześniej nie miałam siły teraz jest w miarę, chociaż chciałabym mieć więcej czasu bez moich skarbów na zrobienie wszystkiego co bym chciała, rosną więc jest nadzieja ;-) dopisuję się do tabelki: sz.mama......Magdalenka........12.01.06..... www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79........Maja.................03.01.06..... www.majciamat.bobasy.pl lidus...........Oliwia...............11.01.06...... www.bobasy.pl/oliwia2006 ollka...........Lenka...............14.01.06...... ziomka........Marcinek...........25.01.06..... zapka.........Mateuszek..........09.01.06...... www.mateos.bobasy.pl Perełka35.....Kinga................05.02.06......www.per elka .bobasy.pl nikolet..........Oliwia...............23.02.06 .... www.nikolet.bobasy.pl Suzinka........Mateusz............22.12.05r.... www.bobasy.pl/mateuszekp Bozina .......Martynka ....10.01.06 .... www.martynka2006.bobasy.pl spokojnej nocy pozdrowionka Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffffffff doczekałam się, wiedziałam, że jeszcze Bozinka do nas zajrzy:) teraz mogę się odmeldować i iść spać:) Bozinko cóż takie życie..... ale jest oki i to chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczynki szybciutko wstawać i meldować się:) ja mam już dyżur od 6.30 bo dziś mężulek odsypia, nawet nie jest źle, ale pewnie po południu zasnę na stojąco hi hi hi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęsliwa mamo już i ja jestem: witam!!!!! ja tak szybciutko mam nadzieję, ze jednak nas przywrócą Beatko - bardzo mi przykro ..... wszystkiego dobrego Tobie i Twojej rodzince życzę ściskam cię gorąco i trzymaj się nie odzywałam się bo ja po tych zębowych historiach musiałam doprowadzić mój dom do używalności, bo wcześniej nie miałam siły teraz jest w miarę, chociaż chciałabym mieć więcej czasu bez moich skarbów na zrobienie wszystkiego co bym chciała, rosną więc jest nadzieja dopisuję się do tabelki: sz.mama......Magdalenka........12.01.06..... www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79........Maja.................03.01.06..... www.majciamat.bobasy.pl lidus...........Oliwia...............11.01.06...... www.bobasy.pl/oliwia2006 ollka...........Lenka...............14.01.06...... ziomka........Marcinek...........25.01.06..... zapka.........Mateuszek..........09.01.06...... www.mateos.bobasy.pl Perełka35.....Kinga................05.02.06......www.per elka .bobasy.pl nikolet..........Oliwia...............23.02.06 .... www.nikolet.bobasy.pl Suzinka........Mateusz............22.12.05r.... www.bobasy.pl/mateuszekp Bozina .......Martynka ....10.01.06 .... www.martynka2006.bobasy.pl Syjka.........Kamil.............24.01.06 r......www.kamil2006.bobasy.pl swoja drogą jak zobaczyłam styczeń 2006 od razu wiedziałam ze to my!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ktos mi cos dopisuje bo ja sie tylko przywitałam i tabelka, co za łobuz psoty robi?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz.mama......Magdalenka........12.01.06..... www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79........Maja.................03.01.06..... www.majciamat.bobasy.pl lidus...........Oliwia...............11.01.06...... www.bobasy.pl/oliwia2006 ollka...........Lenka...............14.01.06...... ziomka........Marcinek...........25.01.06..... zapka.........Mateuszek..........09.01.06...... www.mateos.bobasy.pl Perełka35.....Kinga................05.02.06......www.per elka .bobasy.pl nikolet..........Oliwia...............23.02.06 .... www.nikolet.bobasy.pl Suzinka........Mateusz............22.12.05r.... www.bobasy.pl/mateuszekp Bozina .......Martynka ....10.01.06 .... www.martynka2006.bobasy.pl Syjka.........Kamil.............24.01.06 r......www.kamil2006.bobasy.pl swoja drogą jak zobaczyłam styczeń 2006 od razu wiedziałam ze to my!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze taraz wszystkie mamy nas znajda 08:51 0 styczniowe przyszłe mamy to teraz Styczeń 2006 syjka - taki temat zostawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOŻE FAKTYCZNIE PISALAM sie tym kopiowaniem:)))) no ładna artystka jestem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka z przyjemnością bo już padam, mó mężulo dopiero wstał i jeszcze krzyczy śniadanko i kawka do łóżeczka:) to tylko zapytałam co jeszcze hi hi hi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem, Ollka dzięki za pomoc.Ja chyba jakaś mało gramotna jestem, bo o własnych siłach nie mogłam tu trafić.Znalazłam jakiś strasznie stary styczeń 2006, a naszego nie mogłam. Na szczęście miałam maila do Oli.Więcej napiszę wieczorem, bo wczoraj byliśmy na imprezie i poszłam spać o 3, a Antoś obudził mnie o 6, więc padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Mały zasnął, więc mam chwilę. Skype i gg odinstalowaliśmy przy \"uepszaniu\" kompa i jeszcze nie zainstalowaliśmy, bo praktycznie z nich nie korzystamy, ale podaję swojego maila. Skype pewnie wkrótce zainstalujemy. Wczoraj byliśmy pierwszy raz od urodzenia Antka razem na imprezie (Tomek oczywiście chodził sam jak amły spał jeszcze przy cycu). Wróciliśmy o 3, niezupełnie tzreźwi. Mężuś wstał o 8, ale zaraz padł i nadal śpi, a ja kukam z antkiem od przed 6 i usypiam na stojąco. Zaraz zbudzę męża, bo ma sporo pracy na kompie, a przy okazji zerknie na śpiącego Antka. Mam jeszce pytanie, jak trafiłyście na nowy topik, bo ja jak wam już pisałam nie mogłam go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, ollka założyła go i jakoś pomalutku każdy nas odnajduje, jeszcze parę mamusiek nie odezwało się:O lidus mój chyba za długo spał bo chodzi zły jak osa:P za to ja jeszcze zdążyłam wskoczyć do łóżeczka i pospałam troszkę:) a teraz chyba czas wreszcie na kawkę bo coś czuję, że znów bym poszła z chęcią spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tak słabo dzisiaj? myslalam ze cos poczytam wieczorkiem a tu puchy.czekam na \"skazanego\'\' i pewnie zejdzie mi do 24.00 bo potem leca gotowe na wszystko i jakos nie umiem wyłaczyc i isc spac chociaz rano żaluję.a jeszcze meza nie ma wiec pobudka o 7 gwarantowana.jak jest to tak jak Szczesliwa spie do 9 a on sie z nia bawi :) :).Nie ma to jak mąż, co? :) :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie teraz ja Was szukałam a co z dziewczynami co w grudniu urodziły??? troszke nas było ;) Prosze znalazlam taka tabelke i dopisac nowe mamuski :-D Lidus ja poprosze tą kawusie Agnes76 - 30.08.2005 - Bartus Suzinka - 22.12.2005 - Mateuszek Aga - 26.12.2005 - Maksymek Dodi1977 - 27.12.2005 - Dawidek Mmarta - 28.12.2005 - Dagmara Bejka - 29.12.2005 - Bartoszek Mojpka - 31.12.2005 - Zuzia Szczęściara24 - 02.01.2006 - Nikodem Agnes - 02.01.2006 - Kevinek Lulka - 03.01.2006 - Maja Pola6 - 04.01.2006 - Staś Marla - 04.01.2006 - Szymuś Omka - 04.01.2006 - Wiktorek Perełka35 - 05.02.2006 - Kinga Zapka - 09.01.2006 - Mateuzek Andziar - 09.01.2006 - Michałek Bozina - 10.01.2006 - Martynka Luli - 10.01.2006 - Tobiasz Lidka - 11.01.2006 - Oliwia S.mama - 12.01.2006 - Magdalenka Iwona85 - 12.01.2006 - Julcia Okla - 14.01.2006 - Lena Justyna83 - 16.01.2006 - Patrycja Aneczka - 17.01.2006 - Antoś Justka30 - 19.01.2006 - Ola Rayuela - 20.01.2006 - Ignaś Mama_23 - 20.01.2006 - Martusia Nikolet - 23.01.2006 - Oliwia Syjka - 24.01.2006 - Kamilek Ziomka - 25.01.2006 - Marcinek Sheena - 26.01.2006 - Piotruś Gosbej - 27.01.2006 - Olek Alienka - 30.01.2006 - Nikolka Kashia - 30.01.2006 - Julcia Egipt - 31.01.2006 - Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a też zrobiłam sobie kawkę:) na 11.30 idę do lekarza z małą, mam nadzieję, że aż tak źle nie będzie:) ja jeszcze mam tydzień zwolnienia, więc wolne do 5 marca. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejka jak super, że masz taką tabeleczkę:) my czekamy na mamusie co by się odnalazły i podopisywały się do tabelki:) a później mieliśmy ją poukładać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie poprosze kogos o porawke troche wyszło kiepsko ale dane się zgadzają jeszcze tylko stronki www.bartekarturek.bobasy.pl www.mateuszekpenz.bobasy.pl www.agarost.bobasy.pl www.dawidek2005.bobasy.pl www.martaa.bobasy.pl www.bartosz1.bobasy.pl www.szczesciara.bobasy.pl www.kevinus.bobasy.pl www.majciamat.bobasy.pl http://stasiunio.spaces.live.com www.szymunio.bobasy.pl www.wiktor.dabrowka.com www.perelka.bobasy.pl www.mateos.bobasy.pl www.andziar.bobasy.pl www.martynka2006.bobasy.pl www.oliwia2006.bobasy.pl www.magdalenkacz.bobasy.pl www.bpatrycja.bobasy.pl www.gorak.vel.pl www.martusia.babies.pl www.nikolet.bobasy.pl www.kamil2006.bobasy.pl www.I.stelmaszczyk.dolsat.pl www.gosbej.bobasy.pl www.juliaulikowska.bobasy.pl www.amelusia.bobasy.pl A moze grudzień05/styczeń06 ??? w tytule ??🌼 żebyśmy się wszystkie odnalazły ?? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa, pisalam wczesniej, ze jakąs mam i postaram sie wkleic ale chyba nie doczytalam co z Toba sie dzialo , ze sie nie oddzywalas wiec poprosze w telegraficznym skrócie ;) 🌼 Pozdrawiam Wszystkie mamuski i pzrepraszam te , ktore nie ujelam w tabelce ale mialam jakas wczesniejsza wersje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy napisac do dziewczyn na bobasach ze tutaj jesteśmy....co jak co ale swoje stronki na pewno odwiedzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejka u mnie smutny czas, w poniedziałek musiałam jechać już do szpitala bo bardzo źle się czułam, od piątku leżałam, bo krwawiłam, żadne leki nie działy:( kiedy pojechałam w poniedziałek, niestety diagnoza nie była optymistyczna, potwierdziła się we wtorek przy usg, później w środę znów usg i jedna decyzja:( w czwartek wyszłam ze szpitala ale bez dzidziusia w brzuszku:O, to był 6 tyg. Ale jestem w miarę w optymistycznym nastroju, choć czasami oczy zachodzą łzami. ale to kwestia czasu, mam nadzieję. teraz czekam kiedy dojdę do siebie i będę mogła znów się starać:) to tyle, smutna wiadomość, ale niestety to samo życie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollka myślę, że w tygodniu teraz więcej tu zajrzy i wreszcie się odnajdziemy, jestem tylko ciekawa reakcji szczęściary, co ona na to wszystko powie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co sie stalo tydzien na snie było i tkaki zmaęt ..ja JEstem i ciesze sie ze Was zanalzłam.... OLuś juz chodzi :):):):):) ide go nakarmic i wejde by napisac co u ans i poczytac co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×