Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Kasiu, IzaU [kwiat[ Fajnie że znowu udało sie Wam spotkanie, nie muszę dodawać że lekko zazdroszczę :P? Ucałujcie dzieciaki! (Ala z Dorianem mają bardzo fajne zdjęcie przy ścianie, jak na randce,oboje jacyś tacy zawstydzeni, super ujęcie :D) Monika, witaj!!! W końcu wróciłaś, dziękuje za zdjęcia :) ja bardzo czekam na fotki Natalki bo z pewnością urosła. W zasadzie to byłabym szczęśliwa gdybym mogła wysłać Maję na wakacje do babci, niestety to odpada :( Aga, współczuje Twojej szwagierce nerwów, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Moja koleżanka w ostatni piątek czerwca (nie pamiętam czy pisałam) urodziła synka, ponad miesiąc przed terminem. Bardzo długo trzymali ich w szpitalu, w międzyczasie okazało sie że ma chore serduszko i podejrzewają zespół Downa :( Karolina, a co u Was??? Dziękuje za zdjęcia, Maks uroczy jak zwykle, ogromne wrażenie zrobiła na mnie tęcza nad morzem, nigdy podobnego zjawiska nie widziałam, patrzyłam jak urzeczona :) Ana, jak wakacje z kuzynką? Duży buziak dla Julki! Dotka, głowa do góry, co sie dzieje??? Mam nadzieje ze to tylko przejściowy kryzys 🌻 A ta nauczycielka Pawła to ma kobita fantazje :) hehhe Kreska, co tam z tym prawem spadkowym? Może pomogę, pisz! Wiem ze to jakiś czas temu było ale nie miałam sie jak odezwać :) Anka, kinga, ana76,Dymek, aaa i na pewno ktoś jeszcze (PRZEPRASZAM, SKLEROZA) pozdrawiam , buziaki! Spadam zrobić obiadokolacje bo Tomek zaczyna parówki podżerać a nie to mam w planach :) A, An, jak samopoczucie? Marcin wrócił? Odezwij sie! POZDRAWIAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌼🖐️ Noo widze, ze cos sie ruszyło tutaj :D Dzis robilysmy razem z Julką ciasteczka :D Niby robiła mało znaczace rzeczy, ale usmiech jej z buzi nie schodził :) Wyszły całkiem smaczne :) Wczoraj późnym wieczorem zmarł sąsiad :( Satrszy pan, ale o ogromnym sercu. Razem z jego zoną przyjeli nas tutaj jakbysmy byli ich rodzina... Julia tez lubiła z nimi sie bawic, spedzac czas. Nie było problemu, zeby sie nia zajeli gdy nam cos wypadło. A teraz, juz go nie ma z nami... Jeszcze kilka dni temu, spotkaliśmy ich w parku na ławeczce jak siedzieli i rozmawiali... Byli naprawde ze sobą szczesliwi... Zawsze usmiechnięci. Wspaniali ludzie.. Mieli syna, gdziez tak około 30 - 35 lat ma. Odwrócił sie od nich totalnie, kiedy nie chcieli zaakceptowac jego dziewczyny... A to okazała sie taaka.. Wredna i wyniosla panienka z bogatego domu.. Szybko sie z nia rozstał, ale duma nie pozwalała mu zadzwonić chociazby.. Teraz kiedy stracił tak wspaniałego ojca przyjechał.. Dzis rano.. Zapłakany (mijalismy go na klatce schodowej).. I tutaj sprawdza sie cytat : Spieszmy sie kochac ludzi, bo tak szyko od nas odchodzą :( Aga - ja tez jak sie nie wyspie, to potem mi ciezko pofunkcjonowac :) Ostatnio o 6,30 (!) obudzilo mnie (o zgrozo!) koszenie trawy pod moimi oknami... Szczerze mowiac mogli to zrobic później, a ja juz byłam nie do życia :P Niestety trudno sie zegnac z tym co tu jest... Ale zawsze mozna przyjechac, na urlop do szwagra na przykład ;) I poodwiedzac kogo i co trzeba :) Waze ze rodzine blizej bede miała... :) Oby sie zrekompensowało jak mówisz 🌼 :) Powodzenia z umywalką :D Oby tylko z tym malenstwem szwagierki było wszystko w porzadku... Trzymam kciuki 🌼 A jak to ma na imie maluszek :)?? Jesli pisałas to przepraszam ale chyba przegapiłam :) Kasiu to skoro tak twoje dziewczynki nie mogły rozstac sie z Bartusiem i Dorianem to moze cos wiecej z tego bedziecie miały :D I jakas rodzinką jeszcze zostaniecie :P Ta wystawa drapieżnych owadów musiała byc bardzo interesująca :) Wogole widze, ze bardzo ciekawie i fajnie spedzacie czas ;) Oby przestało padac, bo ilez do Ikei bedziecie jeździc :P 🌼 :) Dottka - jak przeczytałam wymysł tej nauczycielki to az mi oczy wyszły z zaskoczenia :o To do której klasy chodzi ten twój syn, ze takie wymogi im stawiają????? Gratuluje jesli sobie z tym poradziłas :) 🌼 Ja to nigdy uzdolnien plastycznych nie miałam :P Monika - ta kuchnia napewno bedzie przesliczna ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen zdjęcia Natalki prześlę trochę później...ale będą:) Napisz mi na kiedy masz termin,bo juz nie pamiętam. Na jednym ze zdjęć od Ciebie widziałam już ładny brzuszek:) I czy wiadomo juz jaka płeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ostatnio cos calkiem wypadlam z topiku :( Ale ladna pogoda, ja troche leniwa;) a dotego caly zeszly tydzien szykowlaysmy wieczor panienski..., na ktorym bylam w sobote i odsypiam do dzis :D:D: Ale super bylo, oj juz z 3 lata nigdzie nie bylam :P A wesele w sobote :) wiec musze wypoczywac i zbierac sily ;) MArcin wraca w czwartek :D , wiec musze jakies porzadki jeszcze zrobic;) a tu takie lenistwo mnie dopadlo ;) Sie smieje, ze zamiast latac w skowronkach, bo maz wraca, to ja opadam z sil ;) ;P Przepraszam, ze tylko o sobie ...samolub jeden :P.... ale Karolinka jeszcze nie spi, wiec musze jeszcze ja troszke pogonic ;) pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi ochłodiło sie ....przynajmniej u mnie.Wieczorem musiałam dzieciakom pozakładac długie spodnie.Ale to chyba dobrze ....troche odetchniemy. Mam dobre wiadomości .....mojej szwagierki córeczka ma sie już dobrze....zrobili jej badanie serduszka i wszystko wyszło w porządku.Jeszcze tylko czekaja żeby zaczęła przybierać na wadze i wyjdą do domku.Ale myslę że to juz najmniejszy problem:) Shenen ogródkiem sie nie przejmuj....jak raz będzie troche zarosnięty to nic się nie stanie:) Widze że ta końcówka daje Ci sie trochę we znaki....ale tak to juz jest po koniec ciązy trochę cięzkawo:)...tym bardziej w takie upały jakie mielismy ostatnio. Ja tez zapomniałam kiedy masz termin....ale to chyba juz niedługo A z Maji będzie chyba dominujący charakterek:D zresztą powiem Ci że nawet jak sie na nia patrzy to widac że nie da sobie w kasze napluć:D O kolezance pisałas ale wyglądało że jest wszystko w porządku...przykro mi że podejżewają wade serduszka i zespól Downa....napewno na początku będzie jej cięzko sie z tym pogodzić ale z tą wada mozna żyć....mojej kolezanki siostra urodziła synka z zespołem Downa i gdyby nie charakterystycze rysy twarzy to nigdy bym nie pomyslała że to dziecko jest na coś chore. Kinga mi kawka rano pomogła i jakoś później sie rozruszałam:) Zobaczysz jak przyjedziecie tutaj to tez będzie fajnie ....też będziecie mieli mnóstwo znajomych.....a na stare śmieci będziecie pewnie jeszcze nie raz wracać....przeciez będzie do kogo;) Przykro mi z powodu sąsiada.....tym bardziej że to była taka dobra osoba:( Acha córeczka szwagierki ma na imię Lena...myslę że ładnie:) An 21 jak najbardziej zbieraj siły na wesele....tym bardziej że nigdzie niebyłaś przez trzy lata:) Dziewczyny słyszałyście o tym wypadku we Francji.....normalnie jak pokazują ten wrak autobusu to az dziw bierze że ktos przeżył. I dziwię się po co ten autobus jechał tą trasą skoro był wyrazny znak że niemoga tamtędy jeździć.....ale ponoc czego się nie robi dla turystów:O Jesli już nie zajżę to zyczę Wam spokojnej i chłodnej nocki...zebysmy chociaz trochę odetchęły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny🖐️ Wpadłam tylko na chwilkę przekazać Wam pozdrowienia od Kreski:) Napisała że mam Was wszystkie pozdrowić i przekazać że mają ładna pogodę:) U nas pogoda ładna więc korzystamy z kuzynka ile sie da codziennie robimy jakieś wycieczki a dziś byłyśmy w Wiśle:) Fotki Wam powysyłam ale teraz ni mam na to czasu:P Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam całuski dla dzieciaczków 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze was troche pogonilam :p az sie lepiej ranno kawke pije jak jest co poczytac. Jestem kaplentie nie wyspana, siedzielismy wczoraj nad tym \'wymyslem\' do prawie polnocy. W sumie to mialismy na to czas 3 tygodnie ale maz ciagle pracowal i nie mial chwily ani wytchnienia ani natchnienia jak sie za to zabrac. I jak zwykle wszystko na ostatnia minute. Caly projekt musial byc zrobiony z roznych domowych \'smieci\' tak jak kartony, pudelka po jogurtach itp Ja to jestem tylko ciekawa jak to beda oceniac bo przeciez od razu widac ze pomoc rodzicow w tym byla a jak ktos przyjdzie z wlasnym projektem to napewno nie bedzie mialo tak pozadnie zrobionego i ciekawi mnie kto dostanie lepsza ocena, bo moim zdaniem powinno dostac to dziecko co robilo samo, chociaz watpie ze 11 latek sobie z takim bublem sam poradzil bo za duzo tego bylo. No i sobie popisalam, towarzystwo wstaje i musze leciec. Milej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Tralalalla, padaaa :) Tzn kropi ale jest 15 stopni i już sobie wyobrażam jakie cudowne spacery mnie dziś czekają :) Ale sie cieszę! Oby choć dzisiaj było chłodno bo wymiękam :) Monika, Aga 🌻 noo, jeszcze trochę :) termin mam z usg na 4 a z om na 11 listopada a że już czuję sie jak słoń/hipopotam to raczej z racji tych upałów. W razie jakby co - mam dwa liczniki w swojej stopce :) Aga, kolejny tekst mojego dziecka, dziś rano (jakieś pół godziny temu) - wstała, przyszła do mnie do łóżka, popatrzyła i mówi \"Mamo, ale masz fryzurę , chyba znowu musimy cię z tatą podwieźć do fryzjera\".... (przedwczoraj podwozili mnie bo jakoś marnie sie czułam). Idę się ubrać, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 No i dobra pogode diabli wzieli bo dzis leje niemiłosiernie. Z jednej strony to dobrze, bo przeciez ilez mozna z tymi upałami wytrzymac. Z drugiej natomiast to teraz cały dzień w domku.. Popoludniu wpadnie kolezanka z synkiem 3 letnim :) Zawsze jakos tak sie bawia z Julią, ale to zazwyczaj na dworze, w ogrodku. Zobaczymy jak bedzie tym razem - w końcuw domu ;) Shenen - no to wreszcie na szczescie dla Ciebie masz wymarzona pogode :D 🌼 Twoja córcia rzeczywiscie tekst walneła z samego ranka niezły :P Musialas sie uśmiac ;) Czyli fajne odwiedziny beda - znajoma z Paryża.. To swiatowa dziewczyna :D Ostatnie miesiace ciazy bywaja ciezkie.. Takze trzymaj sie mocniutko 🌼🌼 :) To twoje strsze dziecko (mam nadzieje:) ) sie uspokoi :) Rzeczywiscie teksty widze ma \"niezłe\' ale przejdzie jej ;) To \'ten\" wiek :D 🌼 Dottka - naprawde pod wrazeniem jestem :) Ja bym w zyciu czegos takiego nie zrobiła i sam wymysł tej nauczycielki jest szokujący. Masz racje, dziecko samo by tego nie zrobiło, konieczna jest pomoc rodziców... No i jak juz wiadoma bedzie ocena to pochwal sie nam :D 🌼 Kreska - no to ciesze sie, ze wypoczynek udany :D Oby ta pogoda ładna sie wam utrzymała jak najdłuzej :)\' Ana24 - to wy tez korzystajcie ile sie da :) Julia zadowolona z towarzystwa? Pewnie sie dobrze bawicie - i tak trzymac :) 🌼 Aga10 - a myślałam ze tylko u mnie takie ochłodzenie :P Ciesze sie, ze z córeczka szwagierki wszystko w porzadku :) Pewnie mamusia szczesliwa, musiała sie nieźle strachu najesc przez ostatnie tygodnie... Pewnie, ze jak przyjedziemy to znajomi beda :) Sa stare znajomosci, które niestety opusciliśmy i za którymi tęsknimy ;) Wiec wszystko bedzie dobrze ;) Tak sobie mówie :P A wracac bedziemy - za tym tu tez potesknimy :P Lenka.. Bardzo ładne imie 🌼 :) O tym wypadku słyszałam :o Naprawde cos strasznego... Ludzie wracają z pielgrzmki, od Boga praktycznie a spotyka ich takie cos.. Smutne, ale widocznie Bog chciał ich miec przy sobie :( an21 - to baw sie dobrze na tym weselichu :D Takie \"imprezy\" są swietne ;) Panienskie wieczory tez sa super :P Byłam na kilku w swoim zyciu i musze powiedziec, ze to to bombowe imprezy są :D Czyli mężus jutro wraca? Ah jakie powitania bywaja cudne ;)) :) Dobra, zmykam cos na obiadek ugotowac ;) Julka bawi sie, takze moze cos wyczaruje w spokoju :P Miłego dnia 🌼 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌻, przyznaje sie z reka na sercu ze ta lato to ja wam zakosilam......u nas dzis bylo 20 stopni!!!! jak dobrze te stare gnaty wrescie w sloncu wygrzac:p Medluje ze wesole miasteczko zdane na A czyli cos takiego jak u was 5+ za moich czasow bo pewnie tez u was zdazyli to wszystko pomieszac. Najlepsze to ze wybralam sie do nauczycielki na koniec szkoly zeby jej co nieco powiedziec........ale niestety musialam stanac w kolejce bo wiele rodzicow mialo jej do powiedzenia co nie co!! jest 6 klas w szkole i w tych klasach po 25 dzieci. Przystalo mi grzecznie stanac w kolejke i czekac na moja kolej tylko ze jak juz do mnie doszlo to nauczycielka miala lzy w oczach a mi co nieco przeszlo. W nastepnym tygodniu wszystkie 3 klasy w calym stanie zdaja powazny egzamin z angielskiego i matematyki, zeby zobaczyc miej wiecej na jakim poziomie jest dziecko no i tez na jakim poziomie jest szkola. Oli ma sporo nauki. Do tego komunia i podem lezymy plackiem i nic nie robimy, naleza nam sie dobre wakacje po tym wszystkim ;) Shenen ja mysle ze Maja by sie z Gabrysiem swietnie dogadala bo on tez ma nieraz teksty takie ze padam ze smiechu. Odkad chodzi do przedszkola to mu jego niesamowite pomysly przeszly ale za to teraz gadka nadrabia a ja musze strasznie uwazac co mowie bo on zaraz jak papuga. Najgorsza jest chyba jazda autem w korku.....juz sie nauczylam nie przeklinac :p Uciekam chyba spac, dzieci juz smacznie chrapia a ja musze nadrobic wczorajsze siedzenie. Milego dnia wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mamy szaro buro,wieje wiatr i pada deszcz....pogoda na siedzenie w domku. Może wezmę sie troszke za szycie....mam trochę poprawek i korci mnie żeby Oliwi jakieś spodenki uszyć:) Ana24 to dobrze że korzystacie z pogody ile sie da.....Ty troche odpoczniesz od piekarni a kuzynka zobaczy wiele ciekawych miejsc:) Dziekujemy za pozdrowienia oa kreski:) Dotka.... no właśnie dzięki komu te nasze dzieciaki dostaja oceny???? U Kamila w drugiej klasie pani od religii kazała dzieciakom narysoawć naszego Papieża dowolną techniką......noi co takie małe dziecko może narysować.Później była wystawa najładnieszych prac...tyle że nie było tym nawet jednej pracy zrobinej rękami dziecka:O Shenen nowy teks Maji naprawde niezły:D będzie miała dziwczyna talent do takich powiedzonek:) Do końca ciązy jeszcze troszke Ci zostało.....jakoś musisz przebrnąć przez te upały. Wydawało mi sie że termin masz już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno do was nie zaglądałam ale mieliśmy tak piękną pogodę że naprawdę aż zal było włączać komputer. Dzisiaj jesteśmy u moich teściów Dominik spi więc mam chwilkę dla siebie. Na początku chciałam złożyć wszystkie zaległe życzenia dla solenizantów 🌼 Wszystkiego naj naj spełnienia marzeń i radosnego życia W niedzielę urodziła moja siostra cioteczna śliczną córeczkę 57cm i 3,800g Kiara ciemniutka na buźce włoski czarne jak aniołek. Z drugich nowości to około kwietnia my spodziewamy się maleństwa. Jestem w ciąży. ;) bardzo się cieszymy No i mały wstał odezwę się wieczorkiem i dokończę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po obiadku:)Dzieciaki oglądaja bajki a ja obmyslam jakie uszyć Oliwi spodenki.....moze przy okazji sobie jakieś uszyję:) Pogoda jak narazie trochę się poprawiła...niesmiało wychodzi słoneczko i wiatr trochę sie uciszył. Kinga miłych pogaduszek z kolezanka;) mam nadzieje że dzieciakom nie będzie sie za bardzo w domku nudzić. w Polsce tez będzie fajnie i napewno będziecie szczęsliwi🌼 Dotka w takim razie oddaj nam to lato:P bo u nas dzisiaj bardziej wiosenna albo jesienna pogoda.Kurczę nie ma takiej posredniej temperatury tylko albo zimno albo gorąco. Ale pani Pawła była zdziwiona jak rodzice ustawili sie do niej w kolejce.....pewnie od każdego musiała wysłuchać jakie to wynalazki wymysla.....napewno następnym razem dwa razy się zastanowi zanim cos takiego dzieciakom zada na prace domowa:D Wiecie torchę poczytałam sobie wiadomości......i stwierdzam że pogoda na świecie w tym roku jest strasznie zmienna.U nas upały na zmiane z chłodem,w Częstochowskiem szalała trąba powietrzna,w Rumuni upały z temperatura ponad 40 stopni w Wielkiej Brytani szaleją powodzie....klimat nam sie dziewczyny zmienia ....niedługo będa u nas tropiki a u Dotki sroga zima:D No to spadam bo w końcu nic dzisiaj nie uszyję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza F co za wiadomości!!!!!GRATULACJE!!!!!!!! Życze Wam żebyście doczekali się córeczki....ale jak będzie synek to też fajnie.....wazne aby dzieciątko było zdrowe:) Gratulacje także dla siostry ciotecznej:) Teraz musisz się dziewczyno oszczędzać.....bo jestes odpowiedzialna nie tylko za siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudowna wiadomość, bardzo sie cieszę!!! GRATULUJĘ! Koniecznie daj znać po pierwszej wizycie co i jak! Ale fajnie :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
iza f ja przyłączam się do serdecznych gratulacji!!!trzymam mocno kciuki!!!:D kochane,ja nie mam za bardzo czasu na pisanie.chciałam wysłać fotki z urlopu i weselne,ale internet tu u rodziców doprowadza mnie do szału.strony otwierają się godziny całe,a błąd wyskakuje przy próbie przesłania choćby pojedynczego zdjęcia mailem!można zwariować. pogoda się popsuła,poza tym jest ok.Gabi lata po znajomych,że dopiero wieczorem ją widzę,Julkę mi rozpieszczają-tym będę się martwić po wakacjach;) na razie nie chce jej się chodzić,ma stracha-ale trzeba nam cierpliwie czekać. wczoraj byłam we Wałbrzychu,w tym studio tatuażu i mam już termin na 10.08.jestem przeszczęsliwa,że jednak zgodził się zrobić coś z tej mojej smoczej głowy! dzięki za wszystkie fotki-oglądam i nie mogę uwierzyć jak nam dzieci szybko wyrastają.niedługo będziemy sobie posyłać ślubne naszych dzieci...:o serdeczne uściski dla moich imienniczek na jutrzejsze święto!!! Aneczki kochane-wznoszę toast piwkiem malinowym! pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IzaF gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dopiero co pisalas o staraniach, a tu juz masz malutkiego babelka w brzuszku :) Ciesze sie razem z Wami....:) 🌻 Moim wszystkim imienniczkom, juz dzis zloze, najserdeczniejsze zyczenia imieninowe, duzo, duzo zdrowka i pociechy z dzieciaczkow :) 🌻🌻 NIe wiem jak to jutro u mnie bedzie z czasem, MArcin przylatuje rano..ale mnustwo do zalatwiania ;) Jutro imieniny, przyjazd Marcina, wiec pewnie goscie beda;) W sobote wesele a w poniedzialek wyjezdzamy nad morze....oj zeby pogoda byla :) ;) Trzymajcie kciuki :) 🌻 Wszystkim zycze spokojnej nocy, dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Wpadam sie pozegnać, bo jedziemy nad morze na wekeend...:D Mieliśmy troszkę latania, bo kumpel się wycofał z wypożyczenia nam przyczepy i to na dwa dni przed wyjazdem..:O:O:O teraz nam pozostały namioty, bo niewiadomo czy dostaniemy jakąś kwaterę na 10 osób razem..:D wszystko pozajmowane jak dzwonilismy, ale to przeciez do przewidzenia..:D Pogoda zapewne nie będzie łaskawa, ale mam nadzieję, ze nie zleje nas mocno ...:D Trzymajcie się dziewczyny...do poklikania..:D P.S. wybaczcie, bo jak zwsze jestem zalatana...a w ostatnie dni znajomi, którzy z nami jadą rozrywali mnie na strzępy z informacjami...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ana, An, Ana76, Anka - ANIE NASZE KOCHANE :) W dniu imienin życzę Wam wszystkiego najlepszego, wiecznego słońca w sercu i na niebie, pogody ducha przede wszystkim, buziaki !🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry-wieczor 🌻 U nas dzis bylo wiosenne 22 stopnie!! ja wole troche cielplej ale po tych naszych mrozach zadowole sie nawet i tym :p Iza f, serdeczne gratulacje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia już Wam na pewno składali, twarze wasze były uśmiechnięte, ale jest jedna osoba która o Was doskonale pamięta: ona właśnie Wam życzy dużo szczęścia i słodyczy, wiele wspomnień, miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń! Najlepsze życzenia dla naszych wszytskich kochanych Aneczek 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Najpierw życzenia dla naszych kochanych solenizantek Ana,An,Anka,Ana76🌼🌼👄👄 Imieniny - dzień radosny, pełen kwiatów, zapach wiosny. Wszyscy złożyć chcą życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Wam słońce zawsze świeci i niech czas radośnie leci. Niech odejdą smutki, złości i powróci czas radości. Te życzenia, choć z daleka płyną jak wpatrzona rzeka i choć skromnie ułożone, to są dla Was przeznaczone.👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nudy:( dzieciaki poszły do sąsiadki....na wymianę:D tzn córka sąsiadki siedziała u mnie trzy godziny i teraz moje dzieci poszły do niej na trochę:) Pogoda się poprawiła i jest nawet fajnie....nie za zimno nie za ciepło:) Dotka dzisiaj pogoda wyrównana;) bo u nas też w miarę ciepło:) Dymek takie niespodziewane wyjazdy są najlepsze....kwaterę napewno znajdziecie.....a jak nie to pod namiotami też jest super....tym bardziej taka grupą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Miałam juz dzis nie pisac - niestety dzis nie mam czasku. Ale jak karmiłam Julke na kolacje padło pewne hasło, co niesamowicie rozbawiło Marcina, i skrytykowało moje zdolnosci kulinarne: Ja: Zjesz jeszcze zupki, prawda? Ostatni łyk. Dobra była? Julia: Nie. (uśmiech i zdecydowana odmowa tej ostatniej łyżki) Hmm... Swoja drogą to to \"nie\" ostatnio nam króluje ;) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE 🖐️ Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich naszych Ań 👄👄 buziaczki przesyłam IzaF- gratulacje dla Ciebie i Adama 🌻 Ja biorę się za szycie sukienki jak zwykle wszystko robię na ostatni guzik,ale wiecie co zawsze tak juest i zawsze najlepiej wtycgodzi i najlepiej się bawie na niezaqpowiedzianych imprezkach :) A wesele tuż, tuż mojej przyjaciółki bo w tą sobotę :-D Mały wrócił w poniedziałek i bardzo zadowolony najbardziej wspomiona skutery na wodę i hamak. Mama teraz z nim pojechała na pare dni na wieś i, ale przynajmniej nie będę się tak martwiła jak wcześniej bo jest z moją mamą . W lipcu mały dużo podróżował i jeszcze jedzie z Radka siostrą w Bieszczady. Dobr\\ze bo co ma siedzieć w łodzi przed blokiem, ale wolę jak jest w domu jakoś lepiej się czuję. W sierpiu zapowiada się żę juz nie będzie tak wyjazdów, no może na przedłużony wekeend..? Bo urlopu już nie mam..a szkoda bo pogoda piękna... Pa Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Wpadłam tylko na chwilkę...zaraz idziemy na Długą na koncert szantowy :)...i na grzane wino do restauracji :)...Ala była z Jarkiem na 1 części i zaraz idzie z nami na 2 część ;)..bardzo jej się podoba..;)..byliśmy dziś w Sopocie, płynęliśmy statkiem ponad godzinę (dziewczyny zachwycone ;))...a wczoraj udało nam się pojechać do portu w Gdyni i do akwarium obejrzeć rekiny ;) Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Ań z okazji imienin 🌻🌻🌻 Zmykam...wypiję Wasze zdrówko ;)..a szczególnie Shanen Twoje 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę ;) Anie kochane składam wam najserdeczniejsze życzenia imieninowe🌻 IzaF gratuluje Wam !!!:D An i Julia udanych urlopów. I jeszcze Aniu udanej zabawy na weselisku:) Ja w tą sobote ide na wieczór panieński a za tydzień mój brat się żeni ,więc sie troche wyszalejemy:) Byłam dzisiaj u fryzjera ,zrobiłam sobie pasemka blond mieszane z czerwonymi:D...bardzo mi się podoba:) Zmykam do męża bo musimy jeszcze sobie porozmawiać;) A jutro do Natusi...:D:D:D Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ wszystkim Aniom składam najserdeczniejsze zyczonka🌻 wpadłam tylko zameldowac sie,juz po urlopie i znow na starych smieciach,ale było bardzo fajnie do tego od rana piore,sprzatam,prasuje bo jutro mamy to wesele kolezanki i nie bedzie na nic czasu wiec musze sie obrobic z robota dzisiaj wiecej poklikam zapewne dopiero po niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 Dzis u mnie znowu przebija sie sloneczko na niebie, ale upałem to tego juz nazwac nie mozna ;) Wczoraj mielismy troche załatwiania, dlatego nie poczytałam co u was. Ale juz dzis nadrabiam wszystko :D Za 2 - 3 tygodnie bede juz w moim starym poczciwym domku :) Tylko nie wiem, czemu mam taka świadomosc ze po raz kolejny zaczynam wszystko od nowa... Julka nie dosc ze jest teraz na etapie \"nie\" (swoja drogą to naprawde mowi to z rozbrajającym uśmiechem :P) to jeszcze jest panna samodzielna z chodzeniem. \"Mamii jaaa siama\" - tak wygląda nasz spacer kiedy chce ja wziasc za raczke... No cóż - jak mi dziecko szybko rosnie... :) Co to tego \"nie\", to i tak w efekcie - w większosci przypadków - jest tak - na szczescie ;) Ale tekst z zupka mnie wczoraj powalił... No fakt, kuchmistrz to ja nie jestem (Marcin gotuje nawet czasem lepiej :P) ale zeby az tak ;)?? Dottka - to serdeczne gratulacje :D Ta praca musiała wygladac naprawde super 🌼 :) No i nie dziwie sie, ze wszyscy rodzice byli ciutke wkurzeni na wymysł nauczycielki... Trzymam kciuki za pozytywne i wysokie zdanie tego egzaminu :D 🌼 IzaF - Izuniu serdecznie gratuluje :D Wiem, ze chciałas dziewczynke teraz, ale najwazniejsze i tak zeby było zdrowiutkie :D 🌼 Ciesze sie bardzo razem z wami ❤️🌼❤️🌼 :D I gratuluje twojej siostrze ciotecznej :) 🌼 A jak tam sala funkcjonuje :)?? Teraz to sie nie przemeczaj za bardzo ;) Aga - no faktycznie dzieci sie tak bardzo nie nudziły jak myślałam. To Julka zwineła Martinowi autko, to on jej gwizdnał lalke czy misia... Norma :P Potem puscilismy vive i zaczeli tańczyc na środku pokoju :D Ubaw mielismy wszyscy z tego :P Zal było sie rozstawac ;) No te powodzie w Wielkiej Brytani to straszne są... Ogladałam w wiadomosciach i naprawde te deszcze teraz sa chyba z4 razy większe niz w zeszłych latach tam... anka - to co teraz bedziesz miała zamiast? Mam nadzieje, ze pochwalisz sie co nowego masz wytatuowane :D A piwko malinowe... Kocham :P Najlepsze są przeciez :D an21 - ty juz z mężusiem ;) Bawcie sie jutro dobrze na tym weselichu :D I trzymam kciuki za udany wyjazd i oczywiscie za pogode :D 🌼🌼🌼 Dymek - Ale fajnie :D Morze, fale... Trzymam kciuki za pogode :D Ty to tez zawsze w biegu ;) 🌼 No i zeby kwatera była ;)) Zawsze najbardziej liczy sie towarzycho :) Nie wazne gdzie, nie wazne kiedy, ale wazne z kim :D Betii - to jutro i ty bawisz sie na weselisku :) Udanej zabawy 🌼 Dobrze, ze twój mały zadowolony z tych wyjazdów. Nie nudzi sie, a wakacje trzeba wykorzystywac maxymalnie :) Kasia - i jak było :D?? Ale macie atrakcji... Hoho oby tak dalej :D Przywieziecie piękne wspomnienia :) 🌼 Monika - baw sie dobrze na tej imprezie panienskiej ;) :D Kreska - fajnie ze juz jestes 🌼 Najwazniejsze ze fajnie było i wam sie podobało :D Bawcie sie dobrze na weselu :D Tak widze, ze jutro duzo z was idzie na wesela :) Ojjj i ja bym poszalała na jakims... W koncu to tylko dowody na to, ze prawdziwa miłosc ciagle istnieje i jest jej ciagle duzo :D Alem sie rozpisała :D Buziaki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Wpadłam się tylko zameldować :) u nas wszystko w porządku codziennie robimy jakieś wycieczki z kuzynką.Raz byliśmy w Wiśle ,raz w Brennej a raz w Szczyrku codziennie mamy gdzie chodzic i co robić wieczorami jestem tak padnięta że nawet nie wiem kiedy zasypiam:D Jest fajnie a Julka bardzo zadowolona z cioci:) To tyle w skrócie co u mnie, nie piszę nic wiecej bo nie wiem co u Was ale jak nadrobie czytanie to sobie popiszę z Wami:) Życzę wszystki kolorowych snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×