Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

:) Hej Żyję :) jeszcze Anka ja też właśnie na naszej klasie siedzę ;P Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Właśnie niedawno odwiedził mnie szef, posiedział jakieś 10 minut i pojechał dalej..tak więc mam czas wolny (dopóki nikt nie przyjdzie:)) Aga, czy Wy zajmujecie się rónież produkcją łóżek piętrowych?..Albo może robicie melble na zamóienie, według konkretnego projektu? Ja mam dziś zebranie u dziewczyn w przedszkolu....Ala chodzi bez problemu,. natomiast Zuzia dziś płakała rano, ale jej ulubiona pani Ania jązabrała i się płącz uspokoił..;)...muszę się Wam pochwalić że chodząc od poniedziałku moje dziecko tylko raz popdczas zabwy się zsiusiało w majtki..;)...a obawiałąm się tego najbardziej...;) Alexia witaj ponownie.. Dotka dużo zdróka dla Gabrysia..🌻...u mnie też jest zimno i ponuro...:(...myślałam,że we wrześniu dziewczyny pochodzą jeszcze w letnich ubraniach, a ja musiałam wczoraj iść kupić ZUzi ciepłe rajstopki, bo tak zimno się zrobiło, tylko 7 stopni :(..ja chcę żeby było ciepło i chcę słoneczka...;) Na razie kończę..idę sobie zrobić kawkę...;) Czy któraś się ze mną napije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Wy,miejcie nieco litosci-diete mam a Wy tu o ptasim mleczku...... a ja zadowalam sie jabłkiem dla tych co niepamietaja-dzwigam kamienie w woreczku żółciowym i pora sie ich pozbyc-bo jeszcze mi sie z nich cegły porobią:P a na kawke wyskoczyłam sobie do mamy,pozniej zostawiłam małego u niej i pojechałam z siostra do netto bo wypatrzyłam w ofercie półke na buty i juz stoi w ganku;-) ide na poczte zdjecia zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu brawa dla córci-czyli niepotrzebnie się obawiałaś:) ja za kawke podziekuje ale mam zrobioną czerwona herbate to chetnie wypije w towarzystwie no sukces-cos sie ruszyło na naszym topiku-poł dnia mineło a tu stronka przeszła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu śliczne te widoki,ale bym sie gdzies wybrała......choć jak patrze za okno to jednak nie:O Ana76 dobry pomysł:Pmusze przeliczyc moze taki materiał bedzie sie bardziej opłacał na kreacje:P Aga śliczne te mebeli,naprawde bardzo ładne moi rodzice robili sobie kuchnie na zamówienie własnie 2 lata temu,a teraz w tym roku siostrze ten sam facet robił kuchnie,szafe w sypialni,szafke w ganku i szafki w łazience też fajnie mu to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska, ja też wypiuję na razie herbatę zamiast kawy..;) Dzięki za brawa dla Zuzi..;) Ja tak myślałąm,że to chodzi o Twoje kamienie, ale nie chciałam się wychylać..;) ..to kiedy idziesz do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia ja wczoraj miałam zebranie w szkole.wiecie,ze tu dopiero na semester będzie pierwsza ocena?w 1. i 2. klasie nie bylo wcale. we wiedniu bedzie w piatek i niedziele Papież.szkoda,że nie udalo mi sie naszego Wojtyły tak doczekać na zywo.ale jak bedzie pogoda,to podjedziemy zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek juz ziedzony w domku posprzatane....jeszcze tylko mi mycie garów zostało i biorę się za szycie.Może sie ze mnie usmiejecie....ale jeszcze w lecie skroiłam sobie spodenki....noi właśnie je szyje...tylko nie wiem po co bo jak tak dalej pójdzie to w tym sezonie juz sie nie przydadzą:( Aniu tak zajmujemy sie oprócz malowania produkcja mebli na wymiar.Projekty też robimy sami....mamy taki program do tego. Sami ich nie robimy....mamy od tego pana który się tym zajmuje. Ana76 mnie tez te chińskie kreacje powaliły:D czego to Ci chinczycy nie wymyślą. Krajobrazy bardzo ładne napewno widząc je na żywo robią niesamowite wrażenie:) Kasiu łóżek piętrowych jeszcze nie robilismy....ale robiliśmy jedno łóżko sypialniane:) Ja tez bije brawa dla Twoich dziewczynek że są takie dzielne w przedszkolu:) Nie napisałas jak wrażenia z nowej pracy??? Kreska co tam dieta przecież raz na jakis czas powinnas sobie pozwolic na małe co nie co. Wiecie właśnie moja pomocnica wyjęła pranie z pralki a teraz dzielnie wiesza na suszarce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu normalnie to ponoć przynajmniej pół roku bym czekała,ale dzieki kuzynce i jej wtykach prawdopodobnie niedługo,ale dokładnie jeszcze nie wiem bo sprawa jest własnie załatwiana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja \"naszego\"Papieza widziałam,przejeżdżał ulicami Wrocławia serdecznie wszystkich jak zawsze pozdrawiajac a ja stałam jakies 3-4 metry od PapaMobile(nie wiem jak sie pisze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska napewno przezyjesz to rozstanie z Oskarkiem....zresztą mąż napewno będzie z nim przychodził do Ciebie..a czy miałaś jakies ataki że zdecydowałaś się na operację??? Ja niestety nigdy naszego Papieża nie widziałam na zywo....szkoda:( bardzo tego żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Aguś miałam ataki-raz nawet było u mnie pogotowie bo oddech traciłam przez ból:(mam nadzieje ze uda mi się usunąc te kamienie laparoskopowo,ale najbardziej boje sie rozstania z małym i znieczulenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska bidulko,ty.bedzie dobrze!❤️ byłam popatrzeć az,bo ta spi i spi!tylko mnie nerwy biorą,bo nigdy nie mogę jej przykryć!teraz robi sie zimniej i nie wiem co to bedzie! dziewczyny,a powiedzcie ile czasy dostaje sie w polsce pieniazki na tym wychowawczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska no to faktycznie nie ma na co czekać....pytam sie dlatego bo moja mama ma kamienie w woreczku żółciowym i tez lekarz zaleca operacje.....ale ona narazie niechce...pije przerózne zioła...noi jak narazie nia ma ataków. Anka może ubiez małą w jakas piżamke i do tego jeszcze cienkie skarpetki i niech spi odkryta.Moja Oliwia tak samo nie umie spac pod przykryciem....ale ja na to nie zwracam uwagi.Śpi w piżamce,więc napewno nie jest jej za chłodno. A co urlopu wychowawczego to o ile dobrze pamietam to dwa lata jest płatne a rok nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo zadowolona z mojej pracy..;)...robię to, co chciałam robić i bardzo mi się to podoba..;) Ja już spadam do domu, tzn. idę na zebranie do przedszkola ;) Miłego dnia..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to fajnie ze praca Ci sie podoba Aga ja w tej chwili tez atakow nie mam,one daja o sobie znac w pewnych okresach-tzn bynajmniej u mnie i tak 2 sylwestra ataki,Boze narodzenie dwa lata pod rzad ataki,czerwiec ataki i nie pamietam teraz czy jeszcze kiedys ale to na pewno-dobrze pamietam:O Aniu z wychowawczym jest tak jak Aga napisała moj Oskar tez nie chce sie przykryc,choc ostatnio byłam tak uparta ze teraz jak zasnie to moge go przykryc i nawet niezawsze od razu sie rozkopie;-)a kłade go spac teraz w pizamce z długim rekawkiem i w skarpetkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje dziecko śpi juz 2 i pół godziny ide wstawic wode na kawe-kto chetny?? a mam jeszcze herbate waniliowa-nowy zakup,wczoraj ściągnełam ja ze sklepowej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja kawe zrobiłam,pranie ściągnełam w piecu napaliłam a tu nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudziłam tego brzdaca wkoncu:)zjadł zupe to idziemy troche pomarznąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌼 Ja tak tylko doczytalam conieco :) Kreska Julka oczywiscie chodzi do złobka. Nasze przedszkole jestw jednym budynku ze złobkiem :) Dlatego moge isc do pracy i jednoczesnie miec Julke prawie ze przy sobie ;)) Fotki super, dziękuje :D 🌼 Juz ten twój synek duży chłopaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widze, ze nie tylko ja marzne :P Okna w domu pozamykne mam, juz nos zapchany tez ;) Dajcie spokoj.. I to sie nazywa kalendarzowe lato :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska, tez sobie ostatnio sprezentowałam taka herbatke :D Jeszcze zaszalałam i taka smaczna pomaranczowa kupiłam ;) Marcinowi oczywisie nie smakuje, wiec sama się delektuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas teraz na odwrot piekna pogoda sie zrobila :) Jak przez dwa miesiace non stop lalo,tak teraz az do pazdiernika ma byc pieknie ,,:) Zobaczymy czy sie prognozy sprawdza,,ale takiego dnia jak dzisiaj to przez cale lato nie mielismy :0 Maly biega po dworze z gola pupcia , a jak jutro tak bedzie to chyba mu basenik rozloze ;):) Agus,,przyjezdzaj do mnie na tych motorach ;)Teraz u mnie jest sezon ;):) Wyjatkowo,,,;) Ok,,ja uciekam,bo juz cos tam krzyczy,,,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska, doczytalam o jakiejs operacji... Kochana trzymaj sie mocno, serduszkiem jestem z toba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinus dzieki za miłe słowa czyzbys kupiła te herbatki tak jak ja w biedronce?;-)bo pomaranczowa tez była Alexia Twój synek z gołą pupcia a mój właśnie obrywa malinki w czapce i jesiennej kurtce;(a ja marzne w grubej bluzie dobra uciekam bo pisze od szwagra z kompa,weszłam do domu zeby skorzystac z wc i nie mogłam sie oprzec zeby tu nie zaglądnąc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kreska :) witam dzień herbatką slim max vitaxu przyłączysz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×