Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

no tak Mala oczywiście pierwsza ;) :) ja tez wcześniej bo teraz przynajmniej mi działa net jak trzeba, pozniej tak muli że nawet mi się niechce wchodzic , za wolno dziala a ja się denerwuje wiec tak w skrócie> Landrynka wiem jak to jest pracowac w firmie rodzinnej, ale trzeba ustalić i w rodzinie jakieś zasady w końcu urlop potrzebny jest każdemu Katarzyna> my Ciebie tu nie znamy więc koniecznie wysyłaj fotki, bo ja nawet niewiem z kim gadam ;) :P dla mam, mamuśków, mateczek - 🌼 Ola> jak tam na polu robótkowym? dla całej reszty pokazywac się i pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, dzisiaj kawka byla na balkonie, z rana jest calkiem przyjemnie i nie za goraco. Czeka mnie wypad do jakiegos merkatu, a potem pakowanie :-) Wczoraj po dlugim czasie wyjelam kamyczki i zrobilam sobie 3 komplety na wyjazd :-D Mroweczko, skusilas sie na ten puder mineralny, o ktorym kiedys wspominalas? Ja kupilam w sobote i jak na razie jestem zadowolona :-) No i Landrii....wiem cos na temt pracy u rodziny...I jest jak mowisz.. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wprosiłam się i siedze jak u siebie :) jesli macie coś przeciwko to sobie pojde.... wysle Wam fotke tylko jak? ide jeszcze to badziewie poczytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki :-) Dzis piorunem , bo czeka mnie full pracy , a o tej porze jeszcze mam w miare spokojnie, zeby cokolwiek ponaliczac. Julka tez znam uroki balkonu. Moze to nie to, co jakis ogrodek z tyłu domu, ale zawsze cos i faktycznie rano kawa w taką pogode smakuje na balkonie wysmienicie ;) Wez mnie ze soba , plisssssss, bede Ci sprzatac i nawet gotowac , byleby na roche wjsc z tego kieratu co amm teraz :O ;) Blingus masz racje, ja jak zwykle z wyprzedzeniem , Magdaleny jest 29 maja ;) Sprawdzilam :) Oluś baaaaaaaaardzo dziekuje za odzew i odezwę sie w niedługim czasie ponownie. Musze pare danych zebrac i sie doinformowac :) 👄 Mała mzoe jak tak zbierasz truskawki , to masz jakis patent jak fajnie przechowac truskawki przez zime ( tylko nie pisz o kompoecie :O ;) ) Katarzynek super , ze jestes z nami i zostan. Tylko musiszw iedziec , ze jak sie do nas juz wchodzi to trzeba sie zaprezentowac na zdjeciu :P No i mozesz jeszcze pare słow napisac o sobie. Moj mail to mmik@kn.pl Mozesz liczyc na rewanz;) Gdybym zdawala historie na egzaminach na studia , pewnie bym sie dostala na nie i zgadnij na co zdawalam ?:P Niestety jak dostalam pytania z histy , to od razu zerzygnowalam . Akurat na ten temat sie nie uczylam :) No i potem tylko liznełam Studim Pedagogiczne , ale nieco na innym kierunku ;) Zycze powodzenia na egzaminach :D Kania, Kinga a Wy gdzie ? No to zmykam do swoich obowiazków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka zapomnialam o Tobie :P Pewne zasady sa ustalone, ale niestety zawsze dzialają na moją niekorzysc :( A ja jestem malo asertywna i jeszcze za swoje domniemane błędy potrafię przeprosic :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslałam :) Uczę sie w warszawie II rok :) a pochodze z okolic Lublina. Powiem Wam wszystko tylko pytajcie :) znalazlam Was przez przypadek. dozo zajęć miałam na popołudnie wiec siedziałam i tak szperałam w necie, szukając czegos ciekawego :)) i znalazłam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie ostatnio wpadamy jak po ogien Julii milego wypoczynku od czwartku, Landri ma racje wszystkie bysmy sie zapakowaly i pojechaly z toba. U mnie slonecznie bylo tylko wczoraj,nawet biale portki ubralam. A dzis jest szarawo,moze i nawet deszczyk pokropi. Landri no ale wakacje chyba jakies bedziesz miala? Ja teraz to w ogole nie wiem czy do swiat uda mi sie poleciec do domku. Marzy mi sie wyjazd gdzies za granice,gdzies gdzie cieplo,no ale nie da sie wszytskiego pogodzic. Hm moze bysmy sie s mlodsza siostra wprosily do starszej do Wloch.... Katarzynek studiujesz to co moja kuzynka,tzn ona chyba skonczyla. Bardzo zadowolona z drugiego wyboru bo niestety pierwszy jej nie podszedl,ale tez skonczyla. Trzymam kciuki. No a zdjecia mozesz slac nam na maile a mi odeslemy sowje. Olajda, powiedz kiedy u nas cos sie zmieni, czemu wciaz jest szaro buro. Ja czekam do zcerwca bo to kiedys tutaj w koncu byl najcieplejszy miesiac Mala od rana w polu ,kobieto ale masz zaciecie i na pewno przyjemne z porzytecznym,bo w polu ponoc najwiecej kilogramow mozna zrzucic. Tutaj te truskawki to nie maja takiego smaku jak w Polsce. Wczoraj nawet robilam z cukrem. No wlasnie a gdzi ereszta? Sylvi,Kania ,Kinga Taktak...... Mrowko czyzbys miala rece pelne robotek? Cos malo cie tutaj ostatnio. Wszystkiego najlepszego dla was w dniu waszego swieta. Buziaki Ide ogarnac chate,bo przez to ze otwarte drzwi mam,to mrowki mi powlazily i jakies biale cos lata . Rozmawialam dzis z bratem, nasz wyjazd do neigo chyba nie dojdzie do skutku bo lekarz powiedziala ze moze juz w piatek go wypuszcza,nie wiem dlaczego jak polamany jest. No ale widocznie tam maja takie metody leczenia. Skontaktujemy sie wieczorem i obadamy sprawe,bo juz mialam bilety kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu gwarno , aż miło. Landri znam skuteczny sposób na przechowywanie truskawek , NALEWKA TRUSKAWKOWA, tylko nie przetrzymał zimy , została skonsumowana do jesieni, nawet nie spróbowałam. Jak nie słoiki to zostaje tylko mrożenie. Ja truskawek nie pakuje do słoików , może pare słoiczków. Chwile odsapne i biore się za robote , dziś mamy małą impreze , musze pomóc mamie poszykować, coś upiec, na jutro do szkoły na dzień matki też mi wypadł jakiś placek. Sezon truskawkowy w pełni , co do odchudzania w polu to fakt , przy truskawkach zwłaszcza dolne partie lecą. Zawsze po sezonie bez problemu położe całe dłonie na podłodze przy wyprostowanych nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie mi swoje maile to powysyłam :) Bling- moze z Twoim bartem jest lepiej i może byc w domu. tylko skoro jest połamany powinien miec kogos to będzie mu pomagał. dziewczyny 3majcie kciuki o 15 wybije godzina 0 jak nie zalicze to za tydzien poprawka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie rozpadalo na calego, sciagam necik nadal, a laptop lezy na podlodze przy samych drzwiach lekko uchylonych,cyrk Cala lodowke oproznilam,musialam ja przestawic i podlozyc cos pod nia bo cieknie,a ona stoi w korytarzu w ktorym jest wykladzina,bardzo madrze to ludzie tutaj wymyslili, no i wykladzina sie zniszczyla, no ale nie mielismy gdzie indziej postawic tego pudla, bo w kuchni sa blaty po obu stronach i zero wolnego miejsca. Odkurzylam, Wlalam olejek waniliowy,zapalilam swieczki i biore sie za pakowanie ciuszkow do materialowych workow,moze wywioze je na strych w centrum,bo mi to zalega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek- jak klikniesz na mój nik pokaże ci się mail. Bling - u mnie termometr wskazuje 27 stopni i ani jednej chmurki, ale zapowiadali burze , jutro ma być tylko 18 , pożyjemy , zobaczymy. Bigos się gotuje, placek się piecze, jeszcze tylko jakąś sałatke musze zrobić i kłade się na godzinke , inaczej zgon zalicze na początku imprezy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek ;) Dziekuje za fotki. W naszym gronie kolejna przesliczna dziewczyna ;) Ja swoje juz Ci odesłałam , dolaczylam zdjecia z moimi córami :) Ja jestem z Wrocławia ;) Jak poszedł egzamin ? Mała wlasnie mialam na mysli truskawki mrozone. W słoikach nie przechowuje , bo nie amam gdzie tychze slowikow trzymac :O Pytam , bo moja tesciowa miksuje truskawki z cukrem i taki mus wkłada do pojemników np po ramie i potem jest fajny mus np do ryżu ;) Blingus byc moze nie jest tak żle, jakby sie mogło wydawac z Twoim bratem . Moze nawet lepeij , ze bedzie w domu, wiadomo, ze lepsze warunki i zawsze bedzie z kim sobie bliskim ;) Co do wakacji, to jasne, ze beda , ale nalezy mi się jak psu 26 dni a czuje ze bedzie jak w ubieglym roku kiedy to 16 dni poszło się rypac :O :P Narazie czekam na stosowny termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle miałam każdej coś napisać a już nic nie pamiętam co czytała :( jakaś zmęczona jestem tą gorączką dzisiejszą na dworze :( :P teraz pochmurno się zrobiło i chłodniej, mam nadzieje że jednak zapowiadana burza nie przyjdzie do nas bo boję się takich piorunów, tym bardziej że dziś sama śpie :( M wyjechał na 2 dni a ja już się nudze :( Landrii prosze wyślij mi zdjęcia Katarzynka, potem już jej odeśle swoje :) (ładnie się uśmiecha i prosi) ;) no i chyba narazie na tyle, zaraz seriale się zaczynają :P spokojnego wieczora i nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już mnie zobaczycie to napiszcie czy mnie tu przyjmujecie :) egzamin.. pytanie niby nie trudne ale czy kobieta mi zaliczy dowiem sie weekend. Landrynko dostałam Twoje zdjęcia, czy to są Twoje córki na 100%? wygladasz jak ich siostra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek od czego ejst photoshop ?:P A tak na serio to tak , to sa moje corki, w tym roku w sierpniu koncza 18 lat :) Sylvik wysyłam do Ciebie Katarzynka :) Lece spac , bo czuje ze cisnienie leci na pysk i czuc w powietrzu burze. Juz wiem , ze jutro bede miec przesrany dzien przez taką pogode :O Buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bliźniaczki? ja oglądalam FATALNE ZAUROCZENIE :) popatrze na notatki jeszcze i tez ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wpadam się zameldować i szykuje się na pole. Wróciłam wczoraj po 24 . Jak ja dzisiaj wytrzymam. wpadne później. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HiHi już wróciłam , deszcz pada. Głupie , pazerne baby zaczęły rwać , ja nawet nie weszłam na pole , truskawki mokre bo w nocy padało i deszcz wisiał w powietrzu , postałam pogadałam i lunęło . Ja suchutka , a one mokre całe . Całą noc mnie głowa bolała, teraz też. Kłade się spać . Zrrobiło się tak ciemno ,że moge wam napisać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany , Mala alez ty raniutko wstalas,nie dziwota ze cie glowa boli. Dobre z tego deszczu ze troszke pospisz i odpoczniesz. U mnie tez deszcz,no a ja umowiona z kolega jestem,ze do miasta zawioze wor z ciuchami a on mi zabierze do Polski,dla siostry. Super bo inaczej musialabym autokarem wysylac,a oni teraz to prawie nie jezdza. Ja od 6 na nogach tzn bylam i wrocilam jeszcze do wyrka. Necik do 8 ,wiec posiedze i spadam pod prysznic. W brzuchu mi jezdzi. Musze tez jakies fotki wyslac,tylko trzeba je wyszperac,bo dawno zadnych nie robilam. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! wstałam o 8 i leże... musze sie zbierć bo to zaliczenie. zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii dziękuje za szybką przesyłke :) Katarzynek sympatyczna dziewczyna z Ciebie, ale czemu taka młoda? hehe po pracy wyśle do Ciebie swoje fotki :) u mnie naszczęscie nie pada, ale raz pochmurno a raz słoneczko wygląda, mam nadzieje ze jednak słońce zwycięzy ;) Bling możesz do mnie ten wór ciuchów też podesłać :P przydałaby mi się zmiana garderoby :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki 🖐️ A nie mówiłam ?! Łeb mi napierdala, ze chce mi czachę rozerwac, chce mi sie ryczec i jestem do bani Uhhh jak ja nienawidze takich zmian pogody . Sylvik a dlaczego niby Katarzynek taka mloda? To żle? Przynbajmniej my troche odmledniejemy w tak miłym i mlodym towarzystwie :P Katarzynek tak , to są blizniaczki , ale nie dopatruj sie podobienstwa, bo sa rzone pod kazdym wzgledem , jak plus z minusem ::D Blingus Sylvik ma racje , wysylaj torbe do Polski , a my się juz nią zaopiekujemy :) Julka czestujesz jeszcze kawą ? To dla mnie poprosze podwojna porcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeb mnie dalej boli , na oczy nie moge patrzeć, co wezme tabletke to zwymiotuje. Jeszcze musze placek upiec i iść na ten dzień matki do małego. Blinguś dawaj ten wór do mnie. Zdjęcia obejrze później , jak będe mogła na oczy patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ale mi smaka narobilas :D Az slinotoku dostalam na mysl o takiej kawie ;) Dziękuje 👄 Mala znowu migrena ? Ja to myśle, ze raczej przemęczenie i niewyspanie. Weż Ty dziewczyno trochę wyluzuj i daj organizmowi troche czasu na relaks. Pamietaj, ze zdrowie ma się tylko jedno no i trzeba miec tez szacunek dla własnej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi młoda? na ile Ci wygladam? misie potwornie spac chce... i ta reke mnie strasznie boli moze tez na pogode?? musze sie pakować...jutro jade na weekend do rodziców. jakos nie dostaje waszych zdjeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo jestem,wrocilam z pusta waliza. Ciuszki wyslane. Chociaz dzieciece musialam zostawic bo nie chcialam przegiac z nadmiarem . Po powrocie do POLSKI otworze chyba lumpek O widze juz mam chetne kolezanki wiec interes by szedl hihi Zaraz jade na ciacho orzechowe bo mam @ i ochote na slodycze. Troche daleko ale co tam pojezdze sobie autobusami,wolny dzien ,na razie nei pada wiec tzreba korzystac. Julia zrobila mi taka ochote na kawusie ze masakra,taka pyszna z syropem i pianka. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii za duży skok ciśnienia , wczoraj upał 27 stopni , dzisiaj 13 i deszcz padał. To u mnie normalne . U nas dzisiaj tabletki przeciwbólowe idą jak woda w upał. Byłam w biedronce to 3 dziewczyny nie przyszły dzisiaj do pracy, wzieły urlop na żądanie. M też był po coś na łeb. Ide się kąpać i zaraz do szkoły , udało mi się łyknąc tabletke i nie zwymiotować więc chyba już będzie lepiej, pogoda się poprawia , teraz świeci słońce , ale jest silny wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×