Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

u mnie dziś też padało ale mnie to nie matrwi wyjątkowo, dziewczyny robiły ogórki, ja piekłam placki, chłopcy mieli swoje prace podwórkowe, teraz obrobione możemy poimprezować ;) wam tez życze udanego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem, wróciłam . Troche wczesniej niż zakładałam, ale tak musialo byc . Wpadłam narazie tylko, zeby złozyc Naszej Mróweczce zyczenia z okazji Imienin. Coż Aniu droga Ci zyczyc ? Chyba tylko zdrowia, cierpliowsci i obys zawsze byla taka pełna wigoru, spokoju . Buziaki dla Ciebie 👄. Wszystkiego najlepszego !!! 🌻🌻 Potem napisze jak minal mi wyjazd. Teraz wygladam gosci , bo w domu tez mam Anie i zaraz bedziemy swietowac ;) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie! ja akurat pracuję i to całkiem sporo,w domu nieraz też ale w sieci jestem non stop,no może za wyjątkiem błogiego lenistwa poza zasięgiem netu:) Choć czasami mam dośc sieci i wtedy nie odpalam laptopa tylko zaszywam sie z ksiązką i błogo leniuchuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja już wróciłam... było fajnie, ale musze odpocząć od dzieci.... wysłałam zdjęcie Landrynce, ale tylko jedno i tylko jej bo inteernet chodził strasznieeee wolnoooo. Gadam o odpoczynku od dzieci a w środe możliwe że pojade znów na 10dni w okolice Darłowa... Mój KA chce jeszcze jeden turnus i mnie namawia. A co u Was? jutro lub jakos na dniach postaram sie doczytac to czego jeszcze nie doczytałam. Landrynko jak wyjad? Mrówka buuziaki imieninowe :* Aaaa jutro mój Facet przyjedzie na 2 dni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekunde z najlepszymi zyeniami dla Mroweczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wpadam i zycze wszystkiego naj, naj mroweczko z okazji imienin :-) pozdrawiam Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez tylko na chwilę ;) :P neta po burzach mam do bani a raczej nie mam, więc nawet nerw nie psuje i omijam, za zyczenia bardzo dziękuję :) czekam na foty wyjazdowe żeby pooglądac ja jednak chyba w te góry pojadę ech zmienia mi się z minuty na minutę jeszcze tylko jedna wizyta u lekarza i będę wiedziała czy jadę , bo już sporo kasy wydałam na leczenie ale tak to czasem bywa miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Wyslalam do Was zdjecia ze Stogu Izerskiego, na ktory wjezdżałam gondola :/. W górę jak jechalam , bylam tak zestresowana, ze dostalam takiego stuporu,ze przez 12 minut wjezdzania malo co mowilam i mialam łzy w oczach :( :P Ze zjazdem bylo już zdecydowanie lepeij , nawet podziwiałam widoki ;) Ogólnie wyjazd sie udal, szkoda tylko ze tak krótko :( Pogoda tez byla super, nawet się opaliłam :D. Teraz szykuje córke na wylot do Sztokholmu ;) Ona sie cieszy bardzo, a ja razem z nią . Poprostu cieszy mnie Jej uchachany widok , jak przezywa i jak bardzo cieszy sie z tej \"wycieczki\" :) Katarzynek Zdjecie, które do mnie wysłałas oczyswicsie przesłałam dalej i wszystkie widzialy jak bawiłas sie na kolonii w króliczka :P Julka a Ty dokąd tym razem wyjezdzasz? Blinguś to jeszcze dwa tygodnie i znowu na ojczystej ziemi :) Olus a ten kurczak w sezamie to jak ? Panierka sezamowa czy normalnie w jajku i zmaiast bułki sezam ? Kania nie mam zadnych namiarów na tę okolice. Zreszta nigdy tam jeszcze nawet nie bylam . aaa jeszcze a propo mojej kondycji , bo o niej wspominałyscie . Ja nawet slowem nie napisze o mojej , bo to hanba i wstyd :( Nie sadzialm , ze jest z nią tak zle . Dla Wszystkich caluski 👄 Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek W drugim dniu mojego urlopu widzę słonko za oknami. Zaraz sprawdzę czy przynajmniej ciepło, bo wczoraj to było tak raczej byle jak. Może coś w domu zrobię. Landrynka fotki już obejrzałam. Fajne 🌼 Nie bardzo mam o czym pisać to znikam. Może później coś się wyklaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) Serwuję kawę na miły początek dnia 7. Kania ja tez nie mam o czym pisac :P .Chociaz na urlopie sie sporo u mnie dzieje ;) Dziś jade znowu na miasto, Tym razem chce kupic dla mojej przyjciólki coś na nowe mieszkanko, własciwie na nowy domek. Dostala ode mnie wczesniej obrazy haftowane Kleopatre i Faraona , wiec tym razem serwuje Jej poduchę z podobnym motywewm., tu macie linka do tego i na dole sa dwie takie poduchy ;) http://www.needleart.pl/pl/kat/26/Poduszki Juz zamowilam w sklepie inetn no i musze i ja i ona czekac. Drugaczesc preznetu to waga , taka łazienkowa :P I własnie to po nią musze gdzies podjechac . Potem zakupy, obiad , szpital (odwiedziny ) i dziś wieczorem mam w planach rower . Wiec zbieram się , bo jak widac troche mam roboty :P Wam zycze miłego dnia 🌻, buźki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie mam czasu wyszywac w te wakace, siedze w pracy a pracowac wielce mi sie nie chce :) Pozdrawiam wszystkich zapracowanych jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Babki :-) Ladrii..Urlopy sa z reguly zawsze za krotkie, a nawet jak nie krotkie, to czas leci w nieublagalnym tempie i czas wracac do rzeczywistosci.... Mnie w tym roku czekaja prawie 4 tygodnie na ojczystej ziemi :-) Wyjezdzamy w sobote po obiedzie. Jak ja uwielbiam te przygotowania do podrozy, ta cala bieganine, te ostatnie zakupki...;-) Za zdjecia dziekuje- widoki piekne, mysle ze oplacalo sie wsiasc i troche strachu najesc, co? bo jednak widok z gory to inna bajka . Buzka jak zwykle usmiechnieta i tak ma byc zawsze :-) Sliczniutko. Mrowko, mam nadzieje, ze jednak i Ty wybierzesz sie na kilka dni gdzies odpoczac, nalezy Ci sie...Kiedys trezba baterie doladowac! A Sylvik nasza gdzie jest? Mam do Ciebie kilka pytan, wiec jak cos to daj znac, ze jestes ;-) :-P Kania....a Ty w domku??? Olajda...Bling...😘 Teraz kawka a potem makijaz i w droge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwych lotów :) pytanie - dostałam orchidee przepiękną - co robić zeby kwitła cały czas jak teraz kwitnie, podlewać do doniczki czy podstawki czytałam troche w necie informacji ale moze ktoś ma w domu i podpowie z doświadczenia idę odpoczywac na taras :) tak naprawdę to wystarczy że wyjdę na swoją huśtawkę i już mam luzik dodatkowo zamówiłam hamak właśnie czekam na przesyłkę :) no i solennie obiecałam zacząć jeździć na basen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 7 tych pieknych kwiatkow. Wode leje do oslonki, zostawiam na jakies 15 min. i nadmiar wylewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej !!! Co sie tak obijacie ?:P Sylvik wróciłas juz z wojazy ? Moze łaskawie napisaalbys Nam gdzie bylas i co robiłas ? ;) Kiedys dawno temu mialam orchideę, z tego co pamietam robilam podobnie jak Julka z jakimś kwiatkiem , , ale nie pamietam czy to byla własnie orchidea czy moze storczyk :O Jakie u Was plany na dzis ? Ja mam pranie i to spore, posciele itp , potem pakowanie córki co chyba bedzie najgorszą czynnoscią na dziś :P . Teraz kawa / , wiadomosci i zabieram sie za obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kawusia już dziś ale rozpuszczalna z mlekiem :) to chyba Landri to samo tak jakoś wyczytałam jest piękna ale żeby zawsze tak kwitła :( a jak często je podlewasz Julia? codziennie dzis jako stak mało do pisania czekam na przesyłkę z koralikami no i z hamakiem - jeszcze nie doszło niestety, z małym muszę podjechać do lekarza bo jest spuchnięty z jednej strony, mam nadzieję że to nie świnka wczoraj byliśmy u dentystki i byłam zaskoczona bo moje dziecko otworzyło buzię jak dorosły i grzecznie siedziało aż dentystka wyczyści dziurę w zębie, nie udało się tak do końca bo widocznie przy końcu zabolało i już potem dał buzię tylko otworzyć żeby dziurkę zakleić, ale jestem pełna podziwu jak sobie przypomnę tych starszych chłopaków to były cyrki ;) i jeszcze chcę do 3 sierpnia skończyć sweterek na prezent ale czy się uda? pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaoooo! I ja sie poslusznie melduje :-) Moje storczyki podlewam mniej wiecej raz na tydzien- 10 dni :-) Moja siostra tez ma kilka sztuk i tez tak rzadko i malo podlewa. A kwiatki sa przepiekne :-) Ja od czasu do czasu daje im dodatkowo jakas specjalna odzywke. I bravo Pablo, fajny mezczyzna ci w domu rosnie ;-) Nie wspominajac jaki przystojny ;-) Ja mam dzis w planach wypad na ryneczek, kolezanka poprosila mnie o perfum i jade zobaczyc czy taki znajde. Poza tym brakuje mi kilka drobiazgow.Nie mam nic dla siostry..cholerka. A potem zaczne juz pakowanie, zeby potem nie szalec. W piatek jeszcze idziemy na urodziny, wiec trzeba sobie czas dobrze zaplanowac. Landrii...a Twoja corka wyjezdza na jakas wycieczke czy na jakis oboz czy tez do pracy? Milego dnia panienki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Julka moja córka pojechala na wakacje ze swoją kolezanką. Będą mieszkac u cioci tej kolezanki. To moja nagroda za dobre oceny no i przede wszystkim prezent z okazji 18 Urodzin :) Mróweczko faktycznie Pablo chłopak na schwał. Rzadko sie zdarza, aby tak male dziecko tyle wysiedzialo na fotelu dentystycznym ;) Godny pochwały :D Spokój w domu mam jak rzadko kiedy :P Na rower za goraco jeszcze, może cos z szydełka ? ;) Miłego wieczorku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) zapowiada się gorąco więc pewnie większość dnia spędzę na dworzu ;) nic ciekawego nie planuje mam dodatkowo na cały dzień rocznego malucha, ale na szczęście nie ja go bawię ;) tylko moje corcie się najęły za nianie, zapłatę już dostały z góry ;) więc ja spokojnie popijam teraz kawusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kaaaaaaaaaaaaaaawa :P i wyjazd. Jade za miasto na cały dzien . Chce sie pobyczyc, pokąpac w słoneczku, poczytac kasiazkę i zwyczajnie tak poleniuchowac ;) Zycze wiec milego , słonecznego dnia , buzki, papa ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii a o co chodzi? jestem troche ukryta :P u mnie troche znowu dołująco, nerwica daje znać o sobie więc na nic nie mam sił, nawet na pisanie na topiku. Przepraszam Was od jutra mam kilka dni wolnego, odświeżam troche salon (malowanie), mam nadzieje że przez te kilka dni w domu podlecze samopoczucie. Byłam na urlopie tylko 3 dni nad morzem ze znajomymi. Zdjęć z urlopu Wam nie wysyłałam , bo wyszły straszne, przytyłam po lekach i niestety widać to na fotkach :( miłego urlopowania dla wypoczywających a dla pracusiów wytrwałości w oczekiwaniu na urlop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na usprawiedliwienie swojej nieobecnosci mam tylko tyle ze bylam caluski miesiac u swoich rodzicow :) a tam jestem "wolnw" od internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×