Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

;) Julka buciki sliczne ;) Takie jak lubię. Sa niesamowicie wygodne na tym koturnie. Podobne kupial sobie moja córa na studniówkę i lazi w nich po mieszkaniu , bo twierdzi, ze nie moze bez nich zyc :P I wcale nie dziwię się Tobie, ze Ci pada coś na główkę :P Tyel siedzenia , kazdemu zaszkodziłoby :O Wiem cos o tym ;) A szukasz w ogóle jakiejs pracy ? Juleczko mozesz zdradzic ile masz wzrostu i ile wazysz ? :D Mrówka na ten swoj komp załoz jakąs ochronę antywirusową. Ja mam tylko zwykłego Avasta , darmowa wersja i poki co zadne badziewie sie nie przyplątalo ;) Sukienki bardzo dziewczęce. No ale.....podziwiam Cie, ze sama dokonujesz wyboru, bo moje panny jzu od dłuzszego czasu same sie ubierają. Cokolwiek im nie kupialm, kreciły nosem. Wiec po kiego grzyba miałam tracic kase , a potem sie wkurzac ? :D Sylvik Jak sie 3 dni, od niedzieli w domu nie robi nic w domu, to wierz mi, ze przy takiej ilosci osób jest co robic:D Przede wszystkim pranie , mega pranie :D Jakies malo parsowanko, ktore idzie mi jak krew z nosa :P Kuchnie doprowadziłam do wzglednego porzadku i cala masa roznych drobnych , ale czasochłonnych prac. katarzynek jestem tego samego zdania co Ty , odnośnie pochówku na Wawelu . Ita tez widziałam ten film, ale jakos do mnie to nie przemawia. Poza tym nie wierze w teorie spiskowe. Przyjmuję wiedzę, o ktorej informują ogólne media. Cala prawdę zabrali ze sobą do grobu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko przywitam na smutno :-( Życie, życie... Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Skasowało mi ulubione tematy i nie mogłamwas odnaleśc przez tyle dni. Opowiem po krótce, Co u jasy nie wiem ,zaraz do niej napisze. To dam wam znać Tragedia w Smoleńsku, no cóż też nie byłam fanką P. Prezydenta. ALe wstrząsnęło mną to bardzo, zginęło tylu ludzi. Czy to faktycznie katastrofa? Coraz więcej nie domówień, zaprzeczeń. Oglądałam te filmiki (które non stop są usuwane) wiele razy. Samolot rozleciał w drzazgi, a przecieżwiele katastrof było i ludzie przeżyli. Ale same na pewno śledzicie to wszystko. Juli ja bucików nie dostałam. Mróweczko Mam nadzieje,że szybko znajdą przyczyne dolegliwości małego. A co do chorób mężczyzn to wole się nie wypowiadać, u mojego Temperatura 37 toż to stan agonalny. Jakby mężczyźni mieli jak my okres co miesiąc to dawno by wygineli. Nie wspomne o urodzeniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kawie, szwagierka wpadła to troszkę pogadałyśmy :) Landrynka te akurat kupiłam na chybi trafil bo mnie się spodobały no i wiem że jak dziewczynom nie przypasią to kupiec na nie będzie ;) bo dziewczyn u nas w rodzinie dostatek, a tak to oczywiście same kupują sobie ja się do tego nie mieszam :) buty fajne ja tez lubię na koturnie bo wygodne są niesamowicie, no własnie Julia> coś szukasz czy już dałaś za wygraną? wczoraj kopałam dziś mam w planach posiać w ogródku troszkę a za chwilę przyjeżdża do mnie ciężarna siostra z dzieckiem, więc szybko musze ogarnąć bo ma zamiar posiedzieć cały dzionek :) tv nie oglądam spekulacji nie słucham na co teraz one i komu? życia nie wrócą a jak to naprawde było to my sie i tak nie dowiemy :P program antywirusowy już jest, akurat stracił waznosc i przez parę dni nic nie miałam no i tego skutek Ferka a ty co? ppisz dziewczyno jak nie tu to na emaila jak nie doradzimy to przynajmniej wysłuchamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) 🖐️ Mała no i wiesz juz cos ? Jak jzu pisalam odnosnie tego wypadku, aj w spekulacje nie wierze .Chociaz jakby tak to wszystko posaladac w kupe i dodac do tego obecną sytuację" na niebie" , to mam mieszane uczucia czy aby nasz koniec nie zbliza sie milowymi krokami ?!!:P Mrówka nie wierze ze w ciagu kilku dni mozna tak zawiruswoac komputer . No chyab, ze" biegasz" po jakichś watpliwych stronkach :P Ferdka a Ty co tak na smutno ? Co się dzieje niedobrego ? Posłuchaj Mróweczki, chociaz kilak slów a zawsze troche ulzy :D Prawda Julka ? :P 🌻 Dzis miala wrócic popoludniu mojego meza ciotka z Izraela . Miala byc kolo 16 na lotnisku w Berlinie. Ciekawa jestem co teraz ? Brali pod uwage tez Krakow , ale co chwilke wylaczaja z uzycia jakies lotniska :/ W ogóle zastanwiam sie co to bedzie z tym pogrzebem ? Slyszalam, ze zastanawiają sie nad przesunieciem terminu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Ka jedzie na ten pogrzeb... ekstra okazja dla terrorystów... Ostatnio z K jakoś sie kłocimy.. Ja juz dostalam potwierdzenie ze kupilam bilet..ciesze się że lece ale boje sie też bardzo.. Kupilam dziś mamie buty bo prosila i tak jakos nic mi się nie chce Ita ja też nie mam Twojego zdjęcia a chciałabym zobaczyć jak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a Twoj K jedzie na ten pogrzeb bo musi , czy dlatego , ze chce ? I nic sie nie bój , bedzie wszystko ok, nie codziennie zdarzają sie takie tragedie , trzeba byc zawsze optymistycznie nastawionym :) Ita no własnie, obiecalas fotki i gdzie one są ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham 🖐️ do Malej mail poszedl :-) Slucham sobie muzyczki i sie obijam.... dobrze, ze dzis piatek :-) Landrii...Ty!!!!!!!!!!! :-D ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek, mysle, ze na pogrzebie bedzie tyle obstawy, ze mozesz byc spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...faktycznie...az mi wstyd :-P A chcialam dzis po jakies kwiatki pojechac...No nic, pewnie w przyszlym tygodniu. Pazurki tez chcialabym sobie zrobic, a zwlekam i zwlekam i za nic sie zabrac nie moge. Nuda zzera od srodka i wysysa cala energie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło rany Juleczko , przypomniałas mi, ze mialam zawieżć skrzynki do ogrodnika . Zawsze robilam to pod koniec marca , a tu juz polowa kwietnia !!! :O Nuda wysysa z ciebei ostatnie resztki zycia , a co robisz zeby tą nudę zlikwidowac ? He? Bierz sie za te pazurki , i zaraz potem pokaz nam efekt Twojej pracy :P I to migusiem !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kochana jak to jest z realizacja.... :-D :-P ;-) Jak sie czlowiek zasiedzi to nie ma bata :-P Pazurki tez musze odlozyc na przyszly tydzien...teraz juz nie zdaze, musze sie zaczac szykowac, bo na male zakupki jade z moim.... O! A Ty co porabiasz ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamulam w robocie :O ;) Ale tez zaraz zamykam i jade stad ;) Tak mnie dziś naszla ochota na rajd po sklepach , poogladac jakies duperelki, no ale jak się ma 90 zł w portfelu do konca miesiaca to nie ma bata , trza sobie wypad odpuscic :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle czytania, miałaś coś każdej napisać i już nic nie pamiętam :P kurcze jakie buty na koturnie zachwalacie \Juleczki, ja dostałam czarne na obcasie??? Juleczko Ty robisz pazurki bo chcesz hehe a ja mam lenia i swoje zdjełam i chcę dodatkowo sprzedać całe wyposażenie salonu bo chyba już nie wróce do robienia tipsów :( jakoś czarno widze to moje wyleczenie :( choć oczywiście jest dużo lepiej ;) :P Mrówka miałam Ci napisać wcześniej żebyś nie brała Polsartu tylko Cyfre, ale zapomniałam :( ja miałam polsat wcześniej ale mnie wkurzali bo ciągle blokowali mi sygnał mimo że kasa szła z banku jako zlecenie stałe. A teraz mam tanszą cyfrę, więcej programów i nie mam problemów z sygnalem. Ale mam nadzieje że przez 2 lata coś tam u nich się zmieniło na lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik> wcześniej nie mogłaś!!! teraz to przepadło już dekoder zakupiony, mam nadzieję ze będę zadowolona Blinguś> fantastyczne widoki, a Ty taka laska ;) Julia> nie leń się tylko rób i pokazuj te pazurki :) Landrynka> stronki może i wątpliwe bo chińskie dziergadła :P :) a wszedł mi trojan i się tak szybko rozprzestrzenił, naprawde tylko przez tydzień nie miałam zabezpieczenia wiadomości nie oglądam czytałam tylko o tej chmurze która wszystko wstrzymała w powietrzu a teraz to ide na jakąś komedie w końcu mam tyle programów ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no moja Kochana Sylvuś :D Skad znowu te czarne wizje? Salon sobie sprzedawaj w czesciach , ale po co dopisujesz ze marne szanse na wyleczenie ? ;) Jak sama piszesz jest lepiej , i teraz juz moze byc TYLKO lepiej . Nie narzekaj babo tylko się bierz za siebie :D :P A te buty Julki na obcasach , maja koturn, dobrze się przypatrz :P Julka na maila odpisze , bo mam ten sam problem :D Jak zakupy ? Mrowka nie wiem co tam Sylvik ma za ALE , ale moj tesc ma juz dekoder Polsatu od kilku lat i NIGDY nie słyszałm u niego, zeby narzekał :D Wrecz nas namawial do tego. I o jakich widokch u Blingusia napisalas ? Czyxby fotki z Włoch ? Ja nie mam nic :( Niepokoi mnie brak Belki . Hej KOBIETKO moze bys tak łaskawie sie odezwala ? !!!:O Olus a Ty juz wróciłas do Norge ? Jak Antoś po chorobie ? Ale mam dziś lenia. Nie robilam nic w pracy i w domu tez nie robie i nawet nie mam zamiaru :D Chyba sobie zaraz w coś pogram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz mój K juz raczej musi jechac, ale nich jedzie. a mi w tym tym zrobila pazurki moja współlokatorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Mala1972 , cos niemoge się zalogować na ty niku. Witajcie laseczki U Jasy wszystko ok. Siedzi dalej w Wawce ,pracuje, jest na diecie kopenhaskiej schudła 12 kig! Mąż dalej nie ma pracy, ale być może już w poniedziałek. Jasa jak wraca po pracy to jest zmęczzona i nie ma siły na kompa jeśli wchodzi to po to by pogadaać z męzusiem. Do tego koleżanka bierze ślub więc Jasa jej pomaga w przygotowaniach. Obiecała ,że jak już jej się wszystko poukłada to nadrobi zaległości . Pozdrawia was wszystkie i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja już po kawusi, teraz mały porządek i spadam do ogródka bo pogoda przepiękna tzn świeci słońce a mnie to już wystarczy :) młodziez zaplanowała dziś zrobić grilla bo im już tęskno ;) Landrynka> śniłaś mi się że z całą rodziną na lotnisku byłaś i leciałaś na pogrzeb w końcu rodzina poleciała a ty zostałaś u mnie, zreszta taki ten sen był mieszany potem mi się śniło że na tym lotnisku był wybuch i wszędzie się posypało szkło a lekarz potem wyjmował odłamki tego szkła od Pawła a moi starsi synowie leżeli i jęczeli, dziś rano złapałam za różaniec bo mój syn pracuje w hucie szkła a tam ciągle jakies wypadki się zdarzają, brrrrrrrr, jakieś takie dziwne to było :( pamiętam tylko ze strasznie płakałam wyłaczam więc tv i radio nie czytam wiadomości i idę na podwórko, tv włącze wieczorem i to tylko na jakąś dobra komedie moze na satelicie gdzieś znajdę miłego dnia :) Sylvik> myśl pozytywnie :P a zdjecia Blingusia dostałam z San Pietro Port- widoki przepiękne skały i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mrówka moze faktycznie nie ogladaj juz zadnych programow dołujących :P A czy na komedie sie zalapiesz dzis -tego nie wiem?! , chyba ze bedzie obcojęzyczna :) Mala dzieki za info. Pozdrów Jase podczas nastepnego wejscia :) A czy to nie dziwne, ze jak się wyprowadzila to i ma prace i schudła ? Myśle, ze troche jej stres w tym pomaga , ale widac ze jak sie chce to mozna :D Szkoda tylko, ze kosztem innych wyrzeczen :O No ale sa mlodzi , dopiero zycie zaczynają razem. Mam nadzieje ze im się ulozy ;) Ja mam w planach dzis zrobic golabki i to w wiekszej ilosci. Odejda mi na co najmniej 3 dni obiadki :P Jutro mam zamiar lezec i leniuchowac. Narazie szydelko sobie odpuszczam i wracam do haftu. mam calą mase zaczetych prac, najwyzszy czas je skonczyc ;) Buziaki Laseczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiada sie słoneczny dzień, młodziez wczoraj rozpoczeła sezon grilowy :) a my dziś planujemy rozegrać mecz piłkarski, liga najmłodszych ;) trzymajcie się babeczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O faktycznie, jest sliczny, wiosenny dzien ;)Az się prosi zeby gdzies wyjsc :) Zycze milego dnia Wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa i ciasto na stole , zapraszam Katarzynek Duzo szczęścia i miłości na dalsze lata. Wczoraj pogoda piękna ,a dziś zaczyna padać. Szaro buro i ponuro. Wczorajszy dzień spędziłam w klimatach politycznych. Mojemu małemu udzieliła się żałoba i musiałam mu opowiadać o Prezydencie. Oczywiście nie umknęło jego uwadze to ,że wcześniej go potępiali ,wyśmiewali się z niego w różnych programach ,a teraz same ochy i achy. Do tego wynalazł strone na temat ,że tomóg łbyć zamach i też setki pytań. Był to męczący dzień. Miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po grilowaniu kaszle okropnie, no ładnie dopadło mnie jakies wirusisko, za oknem deszcz wiec małe jeszcze śpi, musze go iść budzić do przedszkola chyba zmęczony wczorajszym dniem bo się z kuzynem wyszalał że potem nawet spać poszedł bez protestów ;) na dziś nic nieplanuje bo jak pada to tylko siedzenie w domu i dzierganie, Mala a te życzenia to tak bez okazji czy jak? bo ja jak zwykle nie w temacie ;) LAdnrynka no i co wyszywasz? Sylvik> posadziłas już wszystkie kwiaty? mnie zostało po pieleniu trochę miejsca na nowe kwiaty i nie bardzo wiem co by tu kupić żeby wsadzić, chcialabym zeby były kwiaty wieloletnie i żeby pięknie kwitły :) dla reszty 🌻 na dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Soty To było do Jasy ,te życzenia. Pierwsza rocznica ślubu!!! Tak to jest jak są 2 Kaśki Mrówka, a ciebie co doadło ,za duzo łyknełaś chmury wulkanicznej czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z herbatka malinową. :) Za oknem pogoda do bani, pewnie będzie padać. nie to co wczoraj. Cały weekend przepracowałam. Potem siedziałam przed telewizorem. Na koniec po pogrzebie kazałam sobie kupić dwa desperadosy, paczkę ziarek i oglądałam film o papieżu. Potem jak zwykle na koniec się poryczałam i stwierdziłam, że pora do łóżka. Dziś jestem szczęśliwa, że znowu w pracy i że mnie nie boli głowa po tym piwie. ;) Ita gdzie fotki? Bling ja może gdzieś się ruszę dopiero w sierpniu albo wrześniu. Fajnie ci :) Julia wysokość obcasa jak dla mnie. Mrówka chyba za dużo tych sensacji jak na ciebie skoro już masz takie sny. Zacznij oglądać obojętne programy i śmieszne filmy. Ja tak miałam po przesycie oglądanych horrorów. Sylvik a nie możesz wynająć zakładu? skąd wiesz, czy cię nie naleci za jakiś czas i będziesz sobie w brodę pluła? Sorry za stwierdzenie, ale chyba troszkę jesteś rozchwiana emocjonalnie i potem możesz żałować, że sprzedałaś biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a licho wie ;) ale podobno ona niebezpieczna tylko dla silników, chociaż ja czasami jak mały samochodzik nie gaszę silnika ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM nadal chory. To już tydzień. Czy mam się martwić, że się przyzwyczaił do tej sytuacji. Nic nie robi, leży, do pracy chodzi, potem na kanapę. Temperatura 36,3. mocno osłabiony. ;) Próbuję rano paradować przed nim po domu bez majtek, tylko w koszulce. Patrzy i nic na razie nie mówi. :) CHYBA GO DZISIAJ WYLECZĘ. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×