Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej! Zaraz wysylam do ciebie wiadomosc. Jestem wsciekla. Dzis zaczyna sie moja Zumba a ja dostalam monster @. Wrrr. Chcialam wieczorem jeszcze na koncert isc i wielka kicha. Kania jeszcze raz wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak dzięki :) A nie dasz rady dzis na tej zumbie się poruszac ? Szkoda byloby odpuscic pierwsze spotkanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) no dobra to dla Kani 🌻 dla Landrynki zaraz wyślę email :) Tak taku może do wieczora odpusci i będziesz sie dobrze bawiła :) dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, poruszac sie to dam rade. Mam tylko chyba to samo co Bling, jak mam @ to nienawidze podrozowac i innych aktywnosci wykonywac bo sie caly czas obmacuje czy przypadkiem nie przecieklam :O Taki durny odruch no. Do tego moge miec juz w torbie dwie garsci tamponow wsadzonych na wszelki wypadek to i tak przed wyjsciem dozuce jeszcze nastepne dwie. No mania jakas. Ale zajec nie odpuszcze. Za bardzo sie na nie cieszylam. Wezme szersze dresowe spodnie i git. Zrobilam wlasnie super zakupy w HM online. Na cala wyprzedaz mieli extra 50% . Zakupilam rzeczy za 170 euro z czego rabat 130.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Mi też się komp posypał... wyłaczyłam go za pomocą guziczka wyłaczania/włączania - jak to mi się czasem zdarza, gdy mi się kąp zawieszał, no i jak długo żyję, nigdy mu się nic nie stało. Tym razem wyłaczyłam go w ten sposób o jeden raz za dużo - bo uszkodziły się pliki systemowe:/ Już groził mi format dysku i odzyskiwanie danych, ale na szczęście mój dzielny P jakos sobie z tym poradził (choć łatwo nie było) :P Więc jestem spowrotem i czytam. Tak tak, poleciałam po tą Twoją farbę i dopiero w sklepie się zorientowałam, że ona pasemka robi i że nakłada się ją ciężko, szczególnie, że ja niedoświadczona w farbowaniu jestem :/ Musiałam więcv zrezygnować i kupiłam sobie dla odmiany ciemny karmelowy blond, nawet mi się podoba - jakaś odmiana po tych moich żółtawych warkoczykach :) Mrówka - cieszę się, że już zdrowiejesz i jesteś spowrotem. buziaki dla wszystkich i czytam Was dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia wszystkim. Starałam się na bieżąco odpisywać ale nie wiem czy się udało. Jestem już po jednym browarku i ....starczy. Nie znoszę kaca. ;) Rodzinka zaskoczyła mnie dziś tortem urodzinowym. Było milutko. Jutro dalsza część programu. robimy grilla po południu. Zapowiadają ładną pogodę, więc deszcz nie powinien nam zepsuć zabawy. Tymczasem Miłego wieczoru, bo literki dziwnie mi pulsują na monitorze. Żeby nie te czerwone podkreślenia to bym nie wiedziała gdzie błędy poprawić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!! Wlasnie wrocilam z mojej Zumby. Bylo fajnie ale malo. W ogole nie poczulam ze to juz godzina minela. Szkoda ze to tylko raz w tygodniu. Babka zapowiedziala juz ze po osmiu tygodniach robi nastepny kurs dla juz wdrozonych wiec zaraz sie zapisuje ;) Zapomnialam nawet ze @ mnie dreczy. Milego wieczorku. Ja tez piwkuje zaraz po prysznicu. Koncert sobie odpuscilam. Za to w niedziele do Berlina do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kani spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe :))) Moja praca poki co nawet ok, tylko mam taki grafik, że nie wiem jak to ze szkołą pogodzę, trudno mi przyzwyczaić się do wstawania o 6 wiec jak wracam to jesto totalnie padnieta... Napisze Wam wiecej na maila. teraz mam w domu malowanie... zołty łandie wyszedł... a pomarańczowy oczojebny i do tego mazaje zastanawiam sie co zrobic jak bedzie 2 raz malowane zeby był bardziej taki pastelowy, jakkupie jasniejsza farbe bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) weekend to Was wywiało :) Ja walcze z przeziębieniem bo od poniedzialku ide do pracy do tej kolezanki (praca na 3 zmiany) od poniedzialku mam caly tydzien na 14 do 22. Na razie bede pracowac a jak znajde cos lepszeg na umowe o prace a nie zlecenie to zmienie. Katarzynku może jakos sie uda pogodzic szkołe z praca :) ja tez sie zastanawiam jak bede wstawac zwlaszcza jak bede miala na ranna zmiane na 6 to bede musiala wstac ooo 4:30 nie wiem jak to zrobie :P Co do malowania i farb to sie nie wypowiadam bo jestem w tym temacie tępa :) Tak taku pamietam jak ja chodzilam na zumbe to tez mi tak czas szybko lecial bo swietnie sie bawilam takze fajnie ze Tobie tez przypadły do gustu te zajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzieje się dziś dzieje naspodziewanie dużo, aż jestem zaskoczona - oczywiście pozytywnie :) , no i łeb mi pęka, idę jeszcze tylko poprasować trochę........ a moze jednak sie położe, mówię wam że licha bez tej kawy jestem no bo ja mam niskie ciśnienie i jeszcze kawy niet no to dupa na całego :( na dworzu ładnie to się idę na hamak walnąć póki jeszcze można ;) :) Kasia jak Ci nie pasuje to od ręki popraw bo jak masz potem patrzyć na ściany "belejakie" ;) a jaką farbą malowałaś? polecam zdecydowanie dwie dekoral i................(cholera zapomniałam) i jeszcze ponoć "magnat" jest dobra ale nie testowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Mnie dopiero wywieje , niedługo wychodze na grilla , bo cieplo wiec trza korzystac jeszcze z okazji ;) Maja bedziesz chodzic wczesnie spac ;) Moja corka ja ma zmianę na 6 , wstaje 15 minut po 4 ale dzien wczesniej o 21 juz jej nie widac :) Dasz radę ;) Mrowcia a moze zamiast kawy , kup sobie takie cukierki kawowe chyba copiko - nie wiem czy dobrze napisałam nazwę. Moj tesc jak nie mogl pic kawy to takie dwa cukiery wciagal codziennie , jeden rano drugi popoludniu. I twierdzil, ze mu pomagalay. No chyba ze pijesz kawe tylko dla smaku i delektowania się nia ;) Katarzynek maz mi doradzil, zebys dolala do tej pomaranczowej tej samej firmy farbę biala i troche bardziej stonujesz wtedy odcien .Ale wtedy bedziesz musiala pokryc sciany nie dwukrotnie tylko 3 razy - w sumie 3 :) Tkatak zapomnialam napisac przeciez , ze bylam u mnie w jednej drogerii i byly te farby, ale tylko kilka odcieni rudosci i jedna braz :O W nadchodzacym tygodniu bede chodzic po miescie wiec bede wszedzie pytac gdzie się da :) Teraz troche odswieze make-up i spadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kawą (_) 🌼 Po przepiciu spać nie mogę :O Zrobiliśmy tego grilla wczoraj ;) Nie wiem ile wypiłam ale idąc spać nieźle kręciło mi się w głowie. Byle jak się umyłam i wpadłam do wyra. Dopiero dziś rano umyłam włosy. Młodzież sprzątnęła po imprezie. Ja już się błąkam od 6tej rano, reszta śpi. My też mamy malować mieszkanie. Bratowa weszła na stronę Dulux.pl i umieściła foty swojego mieszkania w programie. wiecie jakie super kolory sobie dobrali. Sypialnie mają pomalowaną na jakiś ciemny chaber. Normalnie zajebiście to wygląda, zwłaszcza jak zasłoni rolety i zapali lampki. :) Chyba też tak zrobię i poeksperymentuję z kolorami. ;) Za oknem piękne słońce, ani chmurki. Mam nadzieję, że sobie gdzieś skoczymy nad wodę albo łąkę poopalać się. W mieście po południu festyn a o 17 tej ma grać zespół Kasa chorych. Przydałoby się wybrać na koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojjj ja tez mam dziś bardzo cięzką głowę :O:O Chyba caly dzien przesiedze na blakonie wygrzewajac się w sloncu :O Na wiecej mnie dziś nie stac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam wczoraj spedzic wieczor ze smarkata i jej znajomymi, planowalysmy ,ze moze pojdziemy na disco ,no ale wyladowalam u Misia. Pil z bratem i kolega i bylismy na disco. Nawet sie nie pobawilam a glowa mi peka, chyba mam kaca od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj zamiast do Berlina do kina wyladowalam nad morzem. Ostatni cieply dzien nie mogl zostac zmarnowany. Dzis oczywiscie leje. Mam nadzieje ze jutro bedzie ladnie bo Berlin przelozony wlasnie na jutro. Teraz KAWAAAAAA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kawa !!!!! Kawe spijam i biore się za obiad. Od dzis zaczynam rehabilitację, na która czekałam od 15 stycznia :O Oby tylko mi pomogla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja woda :) i też lece bo mma troszkępracy obfociłam tylko tuniczkę i wstawiłam na bloga można mnie podziwiać ;) no i lece dzis po farbę bo odrosty jak ta lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie spijam kawe bo zaniedlugo do pracy jestem ciekawa jak tam bedzie i czy dam rade :) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zadzwonili do mnie z pracy ze jest jakas awaria i dzis wszyscy maja wolne takze dopiero od jutra do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dziś faktycznie był pracowity dzień dla każdego :) no ale jutro rano można by tak zbiórkę machnąć :) ja przez te dowozy Pawła to nie mam czasu się po tyłku podrapać, tak mi leci że dopiero właściwie dziś usiadłam, cały dzień się działo, potem załatwiałam trochę spraw w urzędach, po południu miałam chatę pełną ludzi i właśnie mi się opustoszało, jeszcze tylko Pawła pogonić wcześniej spać i moze usiade po ósmej jak się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dzis w ogóle nie mogłam zorganizowac :O:O Niby szybko wzielam się za obiad i częsc mialam od wczoraj, to tak mi się wszystko jakos to pieprzylo, ze zgroza . Poza tym te godziny rehabilitacji to mi rozwaliły moj cykl dani. Musze juz o 13.30 wyjsc z domu i wracam po 16 . A ta pora u mnie zawsze byla wykorzystana na maksa w zwiazku z obiadem . No ale narazie tylko 10 dni i moze jakos się to wszystko uda posklejac :) Nie wiem czy to sugestia, czy faktycznie maly cud , ale po tych cwiczeniach , ultradzwiekach itp czuje się jakby mi ktos z 10 kg zdjąl z pleców. I to jzu po 1 dniu. Gimnastyke ma facet ze mna, własciwie chlopak tak na oko ze 27-30 lat , ale zajebiscie przystojny i co wazne caly czas przy mnie siedzi i pokazuje zestaw ćwiczen:) Mam nadzieje , ze troche mi pomoga te zabiegi . Maja no to fajnie rozpoczelas 1 dzien w pracy !!! ;) Mrówka pomalu i Ty tez ogarniesz wszystko czasowo. Pamietam jak u mnie dzieciaki szły do szkoly, zanim kazdy wpadl w rytm to mijal dobry tydzien, zanim to wszystko się poukładalo ;) Cieprpliowsci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się stawiam na wezwanie z herbatką ;) właśnie wstawiłam obiad i jeszcze małe pranko wstawię a potem już musze jechac po Pawła Landrynka - te ćwiczenia pomagaja tylko że po zabiegach w domu tez trzeba ćwiczyć ;) tylko w domu gorzej bo faceta nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej, melduje ze juz po kawie jestem i ide sie szykowac po o 14 wyjazd do Berlina. Pewnie jeszcze zagladne a jak nie to buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w domciu teraz zawijam rękawy :) no i zapomniałam was pozdrowić od Sylvi - ma się dobrze i zaklimatyzowała się już w swoim nowym mieszkaniu idę teraz trzec marchewe bo zamrażam po kawałku ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja już jestem w domu wsciekła i poryczana ale opisze Wam wszystko w mailu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×