Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej babki, dopiero sobie kompa odpalilam... :) Praca idzie jak krew z nosa, niestety ;) Skonczylismy malowac jedynie lazienke i sufit w salonie i sypialni, reszta czeka. Poprzywozilismy troche gratow i jest teraz taki balagan, ze nie wiem kiedy to wszystko ogarniemy. W sobote przywizlismy materace i tak sobie spimy w "naszym" mieszkanku, Przynajmniej jest spokoj i mozna powoli robic... Maju....to nasze nie takie nasze, bo wynajmujemy ;) Mroweczko, fajna ta bizuteria, bierz sie do roboty i daj znac jak ide. Moze i ja sie skusze.....toz dlugie jesiennei zimowe wieczory przed nami. Poki co tutaj dalszy ciag lata. Tylko jakis straszny wiatr tak wieje, ze az sie boje ze mi okna wywali ;) Mam straszne tyly jesli chodzi o maile i fb , nadrobie na spokojnie, jak sie wszystko ustabilizuje ;) Milego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dziś totalnie opierniczam, nie mam weny nawet na robotki, jutro znowu mam jazdy samochodem i juz mi się nic niechce jak pomyśle :( a u was tyle się dzieje że szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz na dupie w domu siedze :) Wszzytko co mailam załatwic załatwiłam. Ciesze się , bo w UP doprosiłam się o spotkanie z doradca w sprawie pracy. Taka osoba ma zazywczaj decydujacy głos jesli chodzi o kierowanie na wszelkiego typu kursy. Co prawda spotkanie mam na listopad wyznaczone , ale myślę ze szybko zleci a jest duza szansa ze się dostane na jakis kurs wreszcie ;) Julka a czy Wam się gdzies spieszy ? Mysle, ze i tak jak na kilka dni to macie sporo zrobione. Wszystko pomalutku, byleby do celu :) Zobaczysz potem ze bedzie piekny efekt :) Mrówka to, ze się opierniczasz to az do Ciebie niepodobne :O No ale moze to wina pogody, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie leje :(i pogoda iście barowa :) TakTak dla przykładu wklejam linka . Moze potem na Fb znajde jeszcze u mnie stronke ,z tymi kolczykami, i nie tylko bo tą metodą robi się w ogóle biżuterię. Mrówka ma rację, ze jest to bardzo pracochłonne, ale warto dla samego efektu. Dla mnie to mistrzostwo swiata ;) http://galeriaaurus.blogspot.com/ Katarzynek jeszcze niejedno Cie zadziwi :P ;) Wazne, ze lubisz to co robisz:) Blinguś ja tez wałsnie teraz siedze w moich nowych butach, Musze do jutra je troche rozchodzic :P Maja z pewnoscia Wam opowiem co i jak, i moze znowu jakies nowe foteczki wpadna ;) No i jestem ciekawa jak sprawa z mieszkaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - ten sutasz jest efektowny trzeba to przyznać ale jak dla mnie za ciężki, chyba źle bym się czuła w czymś takim ;) no i właściwie z tego opierniczania niewiele zostało bo ruszyłam dupsko i wysprzątałam sobie kuchnię razem z umyciem okien ;) :P po prostu mam dziś potrzebę pogadania, byłam trochę u szwagierki ale to za mało, no nic teraz biorę się za sweter bo czas go już skończyć - koniec laby :) tym bardziej ze przyszła kolejna wełenka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta mam pecha dziś :( Znowu mi zeżarło posta Ograniczę się do Miłego wieczoru 🌼 Landrynka ma rację. Czasem czytam po łebkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata :P LAndrynka jak to miłego dnia, a gdzie sie zmywasz ;) no i już sobie poczytałam przy tej herbatko kawusi ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej przy kawie. Landrii ta bizuteria jest bardzo efektowna ale i ogromna. Bransolety i naszyjniki ok ale kolczyki wydaja sie ogromne. Jak to sie robi? Ja nie wiem czy wspominalam ale przezucam sie teraz na decoupage na porcelanie. Kupilam taki specjalny klej do wypalania i bede dzis robila moj pierwszy serwis sniadaniowy. Oczywiscie z motywem Lavendy. Jak wyjdzie ladnie robie cos ze spekaniami i jesiennym motywem. W kazdym razie mam juz chetnych na cale serwisy ;) Chcialysmy dzis z moja przyjaciolka od Zumby jechac do kina ale niestety ja moge wlasnie tylko dzis a ona w czwartek wiec jade w sobote sama. Nazbieralam wczoraj jatzebiny i kasztanow i chce zrobic jesienne ozdoby na moj salonowy konar ;) No i musze wreszcie moj sweter dokonczyc bo mnie Mrowka zje ;) Aha i zrobilam sobie wczoraj 20km moim nowym rowerem wieczorem. Dzis powtorka. Trzeba troche tluszczyku zrzucic przed zima. Biziaki dla wszystkich Lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej o mieszkaniu napisałam Wam w mailu bo nie chciałam tu podawać tylu dokładnych informacji. Katarzynku tak tak to właśnie ta co jej prace załatwilii (flądra jedna Widze że się dziewczyny zabieracie za działania artystyczne :) Tak taku jak zrobiisz ten serwis to pochwal sie zrob fotkii :)) buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha i jeszcze sproostowanie : Katarzynku tak tak to właśnie ta co jej prace załatwilii (flądra jedna - nie chodziło mi o naszego Tak Taka tylko to napisałam w kontekście: tak, tak ta mądraliińska to ta co jej prace załatwili a mnie nie chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu jestem glodna jak diabli a mam jeszcze 30 minut bez jedzenia i picia byc. Umieram!!! :PPPPPPPP Ide gotowac obiad to mi szybciej zleci ;) Maja wylapalam z kontekstu jednym okiem tego tak taka i myslalam czym ci sie narazilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty Tak taku jadasz na godziny? a tak nawasiem mówiąc schudłam kolejne kilogramy, hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, taktaczka pewnie u dentysty byla ;) A Ty Mrowko, znowu na jakiejs diecie?????? Ile schudlas? Ja sie wezme za siebie jak tylko skonczymy mieszkanie. Wcianam teraz same pieczywo i cos do tego i absolutnie mi to figurze nie sluzy. wczoraj kupilismy lodowke, przywiezli mi ja, ale musze zaczekac z wlaczeniem jej. A na gaz podobno sie czeka 2 tygodnie. Ale potem zaszaleje z gotowaniem :) W ogole to nie idzie nam malowanie, sciany sa nowka, a farba jak nie kryje tak nie kryje. Sufity sa the best, plamiste jak nie wiem co. A teraz maluje jedna sciane juz 3 raz...Farby sa sprawdzone, sciany zagruntowane...buuuu???? A lato jak trzyma tak trzyma, normalnie chlod mi sie marzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii dokladnie- dentysta ;) I wez nie wkurzaj z tym latem. U mnie co prawda bardzo ladna pogoda ale daleka od lata. Cieplo ale wiecej jesiennie niz letnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaa odpisałam :) Julia podeślij mi trochę tego lata 🌼 jak masz za dużo :) U mnie pochmurno. Żeby nie jeszcze zielone drzewa to bym nie uwierzyła że wrzesień. Co prawda to zwykle w sierpniu już żółkły drzewa. A teraz wszystko zielone jeszcze. Pewnie za mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak ma racje - nie wkurzaj nas Julia z tym upałem :P i nie jestem na żadnej diecie ino na tej swojej związanej z moimi dolegliwościami, ale widocznie wystarczy, więc nie wiem czy powinnam sie cieszyć z takiego chudnięcia w którym niewiele jest mojego udziału ;) no ale z drugiej strony 5 kilo mniej wcale mnie nie martwi bo pewnie w zimę wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej! Ale juz bez kawy. Wlasnie sie dowiedzialam ze jade w weekend miedzy 30 a 3 do Austrii i zahaczam tez o Wlochy. W planach mialam leciec do Barcelony ale zlozylo sie inaczej. U mnie dalej ladna pogoda i ide zaraz poprac kurtki zimowe zeby mogly ladnie na dworzu schnac. Ponad to podloga znow tak uswiniona przez kundle ze za nia musze sie tez wziasc. Najpierw jednak jakies sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) U mnie tez podłoga zaniesiona przez psa ale to dlatego ze pogoda paskudna. Zaraz się wezme za sprzątania ale na razie poczytam co sie w siecie dzieje :P Jutro mam rozmowe kwalifikacyjna- telefoniczna obsluga klienta, pojde i zobacze jakie warunki. Na dzis na razie planow brak. Eh Tak taku to szykuje Ci się wycieczkowy weekend, ale fajnie pozwiedzasz troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kurcze dzisiaj dzien na "nie". Wylatuje mi wszystko z lap, nawet pojemnik z farba i walkami mi spadl na nogi i bylam cala uswiniona. Powiedzialam, ze dzisiaj nie maluje i mam wszystko w d... Znowu mnie kurwica wziela na mojego m rodzicow, bo kurde siedza w domu i znosza jaja, ale zeby nam pomoc to nie, to samo jego brat, nie pracuje, spi do samego poludnia, wszystko ma pod nos podane, a sam palcem nie ruszy. A ja kurde musze przygotowywac sciany, malowac, sprzatac, poprawiac, jak jakis facet normalnie. Nie pisze jak ja wygladam, rece mam do reanimacji, stopy jak chlop co z pola wraca, i jeszcze teraz humor mam do d. Z ksiazka dzis posiedze, zimne piwko z sokiem wypije i tylko czas strace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dupa dolegliwości wróciłu i nie mam sił albo mnie szlag trafi i bedzie spokój albo juz sama niewiem co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka współczuję ci bardzo ❤️ Tak taku ty to masz fajnie. Fruwasz sobie tu i tam. Zazdroszczę. Chyba też wsadzę moją tłustą dupę jutro na rower i niech mnie diabli jeśli narobię sobie odcisków od siodełka. :D Tymczasem znowu malowanie, tym razem kuchni. Julio wiem co to znaczy. Uwierz mi. Ale w tym momencie tylko mój M maluje bo ja muszę w pracy siedzieć. Dziś dobrał się do kuchni.;) Ale jak budowaliśmy nasz dom, to chyba przeniosłam większość pustaków i cegieł na budowie. Potem to mi sie odbiło na zdrowiu. Teraz M mówi, że jego żona nie jest od ciężkiej roboty. Kochany chłopak. :) Od poniedziałku wreszcie mam tydzień urlopu (nieodwołalnie, chyba że znowu coś mnie zatrzyma), to ogarnę to wszystko po, zwłaszcza, że M idzie do pracy i nic nowego mu do głowy nie przyjdzie ;) Majaa wiem, że podejmiesz korzystną dla was decyzję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkiich z kubkiem kawy (muszę się obudzić bo usypiam na stojąco) Od świtu na nogach, bo przed 12 musze jechac na tą rozmowe w sprawie pracy, a pozniej kto wie czy mnie gdzies nie wywieje dlatego obiad musze rano zrobic :) mrowka ja tez współczuje dolegliwości kuruj się kochana Tak taku Ty to masz krzepe, mowisz na nasza mrowke ze ciągle cos robi ale Ty tak samo ciągle w biegu, ja nie wiem skąd Wy bierzecie energie ? :) Julii wszelkie remonty zawsze działają na mnie drażniąco ale co zroobić jak trzeba, skoro rodzina nie chce pomoc to bedziesz musiala zacisnac zeby. Choć z tego co piszesz brat Twojego męza siedzi w doomu nie pracuje to na jego miejscu z nudów bym się wziela doo pomocy. Kania to pewnie juz odliczasz dni do urlopu :) Katarzynku,Landrii,Jasa,Bling, sylvii (mam nadzieje ze tu zagląda) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ladies! Juz po kawie ale przed sniadaniem. Zaczelo sie u mnie chmurzyc i mam nadzieje ze nie bedzie padac bo pranie na dworze. Mroweczko co ty masz dokladnie za dolegliwosci. Ja nie wiem czy nie doczytalam czy jakies maila nie dostalam :O I tak na serio dziewczyno siedzialas dwa dni po wyjsciu ze szpitala juz w polu. Moze bylo to troche za wczesnie?? Kataryznku jak tam praca? Nadal sprawia przyjemnosc, duzo problemow do rozwiazania? Maja trzymam kciuki za rozmowe i tym razem jak cie przyjma to nie sluchaj sie kolezanek. Kania moze masz za male siodelko jak odciski na tylko ci sie robia ;) Landrii gdzie cie wywialo? Julii jak sie piesek zaaklimatyzowal na nowym miejscu? No i ty, czujesz sie juz troche w domku? Bling zdaj relacje co u ciebie. Nadal w amorach? Jasa ty tez bys sie mogla od czasu do czasu odezwac ;) No i Sylvik oczywiscie tez :D No to zjadlam sniadanie z wami moge sie zabierac do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Jestem juz ;) Musialam dojsc do siebie troche po tych wojazach. Jestem zmeczona i boli mnie kazdy miesien :P Weselicho bylo bardzo udane:) Swietna oprawa, muzyka, atmosfera i jedzenie . To ostatnie byly wysmienite :) Poczytam Wad teraz co naskrobalyscie , bo widze, ze sporo tego bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, ja dalej walcze. Im wiecej zrobie, tym mniej bedzie do zrobienia :D Ale chcialabym miec juz chociaz malowanie za soba. Potem bedzie trzeba poprzywozic meble i cala graciarnie, nie wiem czy do konca miesiaca damy rade. Piesek czuje sie bardzo dobrze, tylko zal mi , ze siedzi w tym pyle i brudzie. Nie ma "swojego" miejsca, bo co chwile wszystko sie przestawia....dlatego rowniez ze wzgledu na nia chce to jak najszybciej skonczyc . Pod blokiem mamy troche zieleni, jak ona sie cieszy! tak biega i sie cieszy, ze w tej trawce wyglada jak by skakal zajaczek :) No i mi sie tutaj tez podoba, wszystko jest na plus, otoczenie, swiatlo, slonce mam od rana na jednym balkonie, po poludniu rowniez na drugim ( w poprzednim mieszkaniu mialam ok.17 dopiero), jest maly market i kilka sklepikow, mam jedna kolezanke, do ktorej mam 5 minut pieszo.... Jedyny minus to wysokosc czynszu, ale cos za cos ;) No wlasnie Mroweczko, ja tez chcialam zapytac co to za dolegliwosci???? pamietam, ze bylas w szpitalu, jak bylam w Polsce...myslalam, ze problem rozwiazany... Landrii.....fotki fotki prosimy! Tak taku, Ty masz faktycznie energii jak nigdy! A ten wyjazd to "wycieczka" czy jakies sprawy sluzbowe twojego F? Wiesz juz gdzie zahaczycie? Maju...trzymam kciuki! Kania, Katarzynek,Bling, Jasa, Sylvik...i cala reszta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u mnie dziś już lepiej zjadłam nawet suchą bułkę - sukces :P a tak powaznie to jak nie pisałam to pisze zwie się to cholerstwo - refluks żółciowy - reszte doczytać w necie ;) jak dopada mnie atak to nie moge nic jeść mam straszne bóle brzucha i żołądka o nudnosciach nie wspomnę - mimo że biorę leki znowu mnie dopadło a najgorsze jest to że nie wykryto co jest przyczyną tego ustrojstwa :( lecze więc tylko objawy a nie przyczynę i to wystarcza na bardzo krótko jak widać tyle marudania - ;) widze że wy pełne energii i tak trzymać :) Landrynka - a masz jakieś foty z tego weselicha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz w domu. Ogólnie praca w banku, dzwoni sie do klientow i informuje o promocjach i ofertach ubezpieczen. Praca od poniedzialku do piatku. Do jutra do godziny 16 maja dac znac tym co sie dostali wiec czekam :) Landrii no własnie czekamy na foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×