Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrii ten typ z maka slyszalam i kilka razy tez wyprobowalam ale nie jestem tak do konca przekonana. I tak zawsze pojedynczo te grzyby potem plucze. Bo zostawiac je na dluzszy czas tez do kitu w tej wodzie bo sie jej opija i takie zdechlaczki potem. Moje sa czysciutkie wiec wlasciwie tylko musze je intensywnie wyplukac i git. No i mi nie przeszkadza troche mchu miedzy zebami :P Dam wiecej pietruszki i nikt nie widzi. Wazne zeby zyjatek nie bylo :D Moglabys mi tez odpowiedziec na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Własnie odpisałam ;))) Ale bardzo krótko, bo jestem w trakcie robienia oka i lecę za moment po zakupy. Ja mialam odrobinę kurek , wiec ten sposób byl ok, ale moze faktycznie jak obracasz kartonami to lepiej zrobic to w tradycyjny , najprostszy spsób ;) Mrówka ja uwaznie czytam Ciebie , ale Ty tyle robisz na tym polu, ze nie trudno się pogubic :O:O Dla wszystkich buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po dentyscie. Kamien usuniety ( ja go tam jakos strasznie nie widzialam) a zeby wydaja sie teraz jakies takie wieksze i dluzsze :O ;) Mroweczko jak ja ciebie czytam to sie normalnie taka leniwa czuje ze szok. Smigasz po polu, wozisz dzieciaki, przetwory robisz, dziergasz i jeszcze za robota sie rozgladasz. Przy tobie to z nas wszystkich smierdzace nieroby :P W kazdym razie buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już nic więcej nie piszę w takim razie :P no i mnie się wydaje że ja naprawdę nic takiego nie robię więc już nie przesadzajcie, tym bardziej że niektórzy w rodzinie twierdzą że żyję jak księżniczka i nic nie mam do roboty :P a dziś totalne lenistwo ;) zrobiłam tylko przegląd przy okazji wypiłam kawkę ze znajomą a teraz siadam do dziergania sweterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynek
Dzień dobry :) zapraszam na kawe i lece do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Katarynku ;) Dolaczam do kawusi i szykuje sie do dentysty. W Szczecinie bylo wczoraj fajnie. Nic wielkiego nie kupilam tylko pare drobiazgow. Musze po dentyscie leciec kupic pradu potem zrobic jakis obiad i wieniec dla mojej kolezanki i jak juz ogarne chalupe ktora znow wyglada jak tsunami moge sie wreszcie udac na Zumbe. Tak wiec znacie moj plan na dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ciekawy plan :D U mnie jak zwykle nic nadzwyczajnego :P Po wczorajszym nieco zabieganym dniu , musze do poludnia miec wytchnienie . Potem dalszy ciag zabiegów i popoludniu lecę do miasta . Musze kupic sobie buty na wesele i prezent dla Panstwa Mlodych . Jak już bede miec buty, to moze przez weekend zrobie sobie zdjecia w kraecji mojej weselnej. Chce poznac Wasza opinię. Teraz jak zawsze kawa :) I miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo zabiegane babeczki ;) ja popijam kawusie, potem juz tylko jazda, jedno przywieźć drugie zawieść, dziś chyba nie powinnam wysiadać z samochodu ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie nudzi sie Wam :) Ja musze tylko podjechac do nowego mieszkanka, bo przyjezdza technik od internetu. czekamy jeszcze na prad. Powozilismy czesc naszych kartonow, czeka nas jeszcze malowanie, a potem te najwieksze sprawy , czyli kuchnia, pralka itd. Do roboty jest sporo....a ciezko to idzie, jak maz do 18 w pracy. W kazdym badz razie plan jest taki, ze od jutra spimy u siebie, chocby na samym materacu i przy swiecach :) Jutro zaczniemy tez malowac. Dzis przyjemny chlodek, normalnie az milo bylo wstac :) Goraco jednak meczy :) Oswieccie mnie z ta zumba? tutaj o czyms takim nie slyszalam... Buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja w sumie nie bardzo wiem jak to wyglada , ale wczoraj rozmawialam ze znajoma , ktora tez o tej zumbie mowila i podsumowała ten rodzaj cwiczen , ze to taniec w ktorym sę rusza tyłkiem jak malpy to robią :P Ot chyba cos na kształ lambady :) TakTak wiecej moglaby napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, Julii to przelozenie podstawowych krokow tanecznych z tancow latynoamerykanskich na cos w rodzaju aerobiku. Sprawia ogromnie duzo radosci i kupa przy tym smiechu bo niektore kroki sa calkiem trodne do wykonania na poczatku. Wszystko w rytm muzyki latyno wiec szybkie rytmy. Po godzince mozna sie super spocic ale ma sie ochote na jeszcze. Ide robic wieniec. Sprzatanie potem. Na razie wsadzilam tylko zmywarke. Kupilam taka chenill (czy jak to sie pisze) welne. Bardzo gruba na druty 12. W trzech kolorach. Chce z tego zrobic szal komin na urodziny dla 11latki. Moglabym do kompletu wlasciwie jeszcze czape ale nie wiem czy to nie bedzie troche juz za grube zeby na glowie nosic... Hmm pomysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo 🖐️ Nie odzywałam się sie tutaj ostatnio bo miałam troche problemów osobistych dośc ostro pokłóciłam się z moim L, przez dwa dni spał u rodziców, ja z nerwów i złości przez dwie noce płakałam i wogole kosmos nadal mam do niego żal a wszystko przez jego brata i bratową którym sie wydaje że są pępkiem świata i wszystko sie im należy i wpieprzają sie nawet między nas i tak zamieszali że nas skłócili :/ Od samego początku mnie wkurzali, może nawet nie brat mojego L ale jego zona to egoistka i mądralińska (wszystko wie najlepiej-tak jej sie wydaje). wrrrr jak ja nienawidze takich ludzi jeszcze jak wcinają się w nie swoje sprawy!!!!! A pozatym to byłam dzisiaj z moja mama i siostrą w hurtowni zabawek bo jutro idziemy na impreze urodziny kuzynki i wujka i kupowałyśmy prezent dla tej kuzynki. Byłam zaskoczona pozytywnie tą hurtownią, zabawki takie jak w sklepach a ceny dużo mniejsze, teraz już wszystkie prezenty dla dzieciaków bede tam kupowac. Teraz sobie zrobiłam herbatke (bo kawy juz za duzo wypilam dzis) i buszuje po sieci a wieczorem robie za kierowce bo w pracy u mojego jest impreza urodzinowa i mam go odebrac a jutro za to na imprezie rodzinnej ja bede mogla sie napic a on bedzie kierowcą. Wogole umówiłam sie na przyszly tydzien z moja dobrą koleżanką która znam od dziecka i bardzo sie z tego ciesze bo po spotkaniach z nią zawsze jestem pozytywnie nakręcona :) i moja mojej mamy koleżanki córka jest kierowniczką w dużej firmie i może uda jej sie załatwić prace dla mnie także jest jakas iskierka nadziei ktora poprawia mi humor:) Mam nadzieje że juz teraz bedzie tylko lepiej bo ostatnio to same przykrości mnie spootykały. Too udanego wieczorku koobetki buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho nikto nie ma doma ;) :) zrobiłam już zakupy teraz gotuję obiad a wieczorem spadam się pogościć, miłego wypoczynku laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego wypoczynku rowniez Tobie, Mroweczko :) Ja raczej wiecej popracuje, niz wypoczne ;) Czekaja mnie zakupy, glownie srodki czystosci i potem zabieram sie za malowanie. Szkoda, ze z pieskiem nie wszedzie wpuszczaja do marketow, musze czekac az ktos mi ja popilnuje :) (tzn.maz ) A! Tak taczko, obejrzalam te linki z zumba i wiem o co chodzi, tutaj np. w acquaparku zawsze cos takiego "cwicza" :D Maja...glowka do gory! musi sie ulozyc! tylko wspolczuje takiej slodkiej mendy w rodzinie...no ale nie daj sie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już po kawie ale z Wami mogę wypić kolejna :) Weekend to wszystkich wywiało :) Julka zrobicie sobie mieszkanko po swojemu, urządzicie się i będziecie na swoim zawsze co swoje to swoje :) Mnie tez to czeka, od poniedzialku zaczynamy poszukiwania mieszkania,w przyszlym tygoodniu jedzemy do 2 spoldzielni. Mieliśmy zacząc szukać po ślubie, ale niestety musimy zaczac juz bo dziadek robi się coraz gorszy i nie chce zebysmy z nim mieszkali ale to też historia do opisania nie na forum Miłego weekendu kobitki buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa już wypita ale zapraszam na ewentualną dolewkę :) U mnie po malowaniu. :) Teraz muszę wszystko poznosić na swoje miejsca i przy okazji posegregować co naprawdę powinno być tu czy tam. Miałam mieć urlop i go nie mam. :( MM sam wszystko robił, ja mu pomagałam po pracy takie przynieś wynieś pozamiataj podaj. Najważniejsze, że mam wreszcie umowę na czas nieokreślony :) Landrynka żadnych fotek nie dostałam. Czyżbyście mnie już wymeldowały stąd???? ;) Taktaku ja jak zaczęłam łazić do dentysty, to ze 2 lata mi się zeszło, bo miałam szyjki na wierzchu. Teraz mam zakryte i zupełnie inne życie z tym. Na szczęście już nie mam z czym chodzić. 2 wizyty refundowane a za 20 płać za każdy zrobiony ząb 80 zł. Co u Ferdki? Wysyłam jej od czasu do czasu maile z prezentacjami. Nie wracają to znaczy, że odbiera. Macie z nią kontakt? Mala tez dawno się nie odzywała. Będzie ładna niedziela, mam nadzieję spędzić ją na powietrzu. Dziewczyny ja trochę mniej piszę bo po prostu w pracy pilnuję się, żeby mnie nie podp... ktoś. Takie czasy. ;) a w domu to wpadasz, byle co robisz i lecisz na pysk.. spać. Zresztą po tygodniu wyciągnęłam dopiero laptopa z szafy poi malowaniu salonu. Jakoś tu mi najwygodniej z niego korzystać. Miłego dnia 🌼 bo już zaczynam głupoty pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam w niedzielny poranek :) Jak nigdy spalam do 9 :) Ale sie wyspałam :P Kania nikt Cie nie wymeldował, ale nie cyztasz uwaznie :P Pisalam i o Ferdce, ze wciaz boryka sie ze zdrowiem :O Raz na wozie , raz pod.... generalnie nie czuje się najlepiej, nie ma weny, chociaz nie raz chcialaby nam tu cos skrobnąc. Ale wiecej u Niej smuteczkow niż radosci i jak to pisze - nie chcialaby smecic :O Zdjec nie wysyłałam do nikogo, pisalam, ze wstawiam na fb :) No i co moja droga ? Tak to jest jak się czyta po lebkach :P:P Majaaa najw3azniejsze, zebys się nie dala sprowokowac. Przeciez nie bedziesz się kłocic z narzeczonym przez jakas obca Ci babe . Najlepiej nie wnikaj w nic, unikaj jak mozesz kontaktu. Traktuj jak powietrze , tak najlepiej .... sama widzisz do czego to doprowadzilo. A to dopiero początek. Julka i co ciekawego u Ceibie ? Zrobilas jakies zakupy do mieszkania ? Spaliscie już na nowym ? ;) Mrówka odpoczelas sobie ? Czy znowu cos robilas ? :P We wtorek jedziemy z mezem na wesele. Tak mi jest to nareke , ze szok :O Ale coz, 2 wesela już odpuscilismy, tego jakos nam zwyczajnie nie wypada . Tym bardziej, ze jest to kuzyn meza z którym mamy fajne i dosc dobre kontakty. Tak wiec jedziemy :) ZDjec nie bede wysylac w kreacji teraz, jak wróce z wesela to sie Wam pokazę .Tak czy siak kupilam sobie tylko buty do tego i tunieczke do bialych spodni, w których wsytąpię na obiedzie przed weselem i na obiedzie poprawinowym :P ZA tuniczke dałam 25 zł, bo babka robila wyprzedaz letnbich ciuszków i chciala się jzu jej pozbyc . Tak wiec przed wyprzedaza kosztowala 79 zł, potem na wyorzedazy 43 zl a mnie sprzedala za 25 zl :P ;) Bede już miec cos wyjsciowego na drugi rok na lato :) No... dopijam kawe, i bedzie trzeba pomyslec o obiedzie :) Zycze Wam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas ponoc zimnica, ja jeszcze w wyrku leze. siostra pojechala do biura ja jade z Miskiem do Szwecji na zakupy,jesli obudzi sie o przyzwoitej porze Chcialam wbic sie w sukienke, mam nadzieje ze nie zmarzne. Przytylo mi sie sporo i tylko w sukienkach jakos sie czuje. Cycki to przed @ wyplywaly ze stanika. Moja siorka to sie smieje ze ona to jedynie glowe moze wlozyc w moj stanik. hihi usmialam sie bo przypomniala mi jak kiedys facet ktory szedl przed nami raptownie chcial zawrocic i wpadl mi w dekold haha sciagamy net od jakiegos sasiada,wiec zle nie jest. Ale jakos slabo z czasems stoje zeby ze wszystkim zdazyc. Milej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam się to podoba http://www.wix.com/weraph/galeria/koralikowe-sz#!__koralikowe-sz/photostackergallery0=3 mam w planach się nauczyć, już zamówiłam pierwsze koraliki :D ja się byczyłam troszkę Landrynka, dziergam w przerwie tylko otulacz na chłodne dni dla córci :) ale to dla mnie relaks a nie praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko fajnie to wyglada, i znowu bedziesz miala nowe zajecie. Ja sciagam sobie muzyke. Zle sie dzisiaj czulam, zamulilo mi zoladek po jedzeniu w restauracji. Musialam to przeczekac, wypic kilka gorzkich herbat. teraz pora spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa dla wszystkich. Po wyspaniu sie juz troszke mi lepiej, musze wmusic w siebie jakies sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś - kiedy Ty sypiasz złotko ;) :) do kawusi się podłączam :) póki co przegladam co w świecie słychać, a potem to i owo do zrobienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja z kawą :) Mrówka no dosc fajne to, ale ja to mam apetyty na kolczyki sutaszowe ;) I czekam na jakis zastrzyk finansowy, bo chce kupic do tego potrzebne rzeczy. Blinguś faktycznie kobietko, masz chyba okropne manko w spaniu .... Ja teraz tez prae drobizagów, potem UP , potem drobne zakupy i musze brac sie za pakowanie na to wesele :O Najwiekszy mam problem z fryzura :(. Jeszcze jak bedzie tak wilgotno, deszczowo, to siadzie mi "całonocne spanie na wałkach " :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) To ja się też dołączam do kawy ale takiej szybkiej kawy :) Ja tez od rana od 6 na nogach juz sprzatałam, obiad robiłam i pranie boo zaraz wybywam z domu :) na 12 jestesmy umowieni na ogladanie mieszkania w jednej spoldzielni a o 14 w drugiej zobaczymy czy cos z tegoo bedzie. U Was widze tez sie tydzien zaczal pracowicie :) Mrowka jak dla mnie bomba te bransoletki i kolczyki, kocham takie rzeczy, mam mnstwo roznych kolczykow z koralikow do kazdej bluzki inne na tym punkcie to mam bzika takze jeżeli chesz robic takie cudenka to pierwszeg klienta juz masz :P Landrii życze udanej zabawy , poszalej sobie :) a potem nam opisz jak bylo :) Bling Ty to tez ciągle zabiegana jestes kobietko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - oglądam ten sutasz ale chyba nie będe sie za to brała bo za bardzo pracochłonne a mnie i tak tego czasu brakuje ;) :) poczekam aż zrobisz i się z Toba wymienię :D Maja - do klientów to chyba daleka droga :) jeszcze niewiem jak mi to będzie szło, czekam jak na szpilkach na koraliki tak mnie łapki swędzą ;) za okem deszcz wiec jedna robota mi odpadła, ide na strych pogrzebać trzeba już jesienno zimowe rzeczy wyciagnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to 4 nocki w tygodniu mam takie krotkie, a potem to juz padam. Przewaznie jak jestem u T. to malo spie, zawsze mamy cos do zrobienia. U nas taka pogoda ze nie wiem czy dzisiaj w ogole bede gdzies wychodzic. Szkoda butow niszczyc bo mam kozaczki zamszowe . Dzwonilam rano do siostry ,tez ma wolne. Musze jakis tv skolowac zeby sie nie nudzila. Siedze w szpilkach na nogach,bo probuje je rozchodzic. Fajnie do dzinow sie prezentuja no ale strasznie ciasne. Landri milej zabawy na weselu zycze. Ostatnio w ktorys piatek moja sasiadka wychodzila za maz, wrzucili fotki na nk, miala skromna,prosto sukienke cos na moj styl. Maju a za ciebie bede trzymac kciuki zeby ktores mieszkanko wam sie spodobalo i zebyscie mogli je kupic. Julii jak idzie remont? Mroweczko ty juz na pewno cos robisz w domku. No tak przeglad szaf trzeba zrobic i przeprac to co lezalo. Tak tak a co u ciebie? nie zmagasz sie w tym tygodniu z urzednikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. Zadne tam urzedy tylko zaraz rano musialam do sasiedniego miasta jechac gdzie mieli fajne rowery w ofercie a ja wlasnie rower pilnie potrzebowalam. Wiec kupilam sobie ten rower, potem pojechalam do Netto bo mieli druty w ofercie i o 10:30 mialam dentyste. Teraz mala przerwa i myje okna. Wczoraj bylam rowerem w PL. Przez zielona granice ;) zjedlismy w PL pierogi (moje znacznie lepsze) i wrocilismy do DE. Po drodze znalazlam przepiekne kanie wiec byly na kolacje. Pycha. To tyle ode mnie. Landrii co to za kolczyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta :) u mnie mama była przez weekend :) znalazłysmy nowy super bazarek :) kupiłam buty za 10zł takie oxfordki czy jak oni je nazywaja czarne lekko lakierowane ja zawsze tanie buty kkupuje bo szybko je niszcze a tak to moge latac do pracy :) kupiłam jeszcze torbe i marynarkę. siedze wpracy i tak sobie myślę, że jeszcze trochę tu popracuje i nic mnie nie zdziwi. Maja to ta kobieta co taka madra jest i ta prace jej rodzina tak załatwiała? nie martw sie wszystko bedzie dobrze czasem potrzeba awanturki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×