Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej :) żyje. dużo sie dzieje w pracy mi sie podoba mam co robić, dziś przyszła do mnie dziewczyna z klasy w której miałam zastępstwo i mówiłam ze ja nie tylko bede z nimi o złych rzeczch gadac ale jak sami maja problem to moga wpadać no i przyszła powiedziec mi o problemach w domu. jutro bede cały dzien w szkole bo mamy zebranie z rodzicami. byłam na weekend u rodziców itroche smutna wrociłam przez tate. tez bym chciała żeby u nas było ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) ja dziś leże i kwicze bo mnie odwiedziła @ wredna ;) Kasiu - rozumiem że w pracy jest ok, szkoda tylko że rodzinne sprawy Cię zasmucają ale głowa do góry zawsze to powtarzam ze bedzie dobrze :) u nas Julia - tez ciepełko i tak ma byc do czwartku ponoć, tego się trzymam a reszta to gdzie ;) no i trzymajcie dziś kciuki a jak nie pamietacie dlaczego co się cofac i czytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham i spadam. Dotarlam nareszcie do konca mojego swetra. Oczywiscie robilam wszystko na oko ( no prawie) I mam teraz plaszczyk zamiast sweterka. Podoba mi sie jak cholera. Musze teraz polaczys wszystko do kupy i zrobic oczywiscie fotusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kolejny dzien beznadziejny jeszcze na dodatek wczoraj ostro pokłóciłam się z L i wogole zaczynam miec wszystkiego dookoła dość !!!! Ciesze się że Was mam i mogę sobie tutaj czasem popisać w przeciwnym razie chyba bym juz dawno zwariowała :( dziękuje za fotki Kani 🌼 mrowka to trzymam kciuki mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY tak tylko was podejrzałam ,bo sporo czasu mnie tu nie było,miło ze sie tak trzymacie przez tyle czasu:)*pozdrawiam goraco landrii tak tak mrówka was wszystkie które ominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola :D :D 🖐️ no faktycznie , kuuuuuuuuuuuuuuuupa czasu :) Miło Cie widziec . TakTak ja to mam w zwiazku z tymi Twoimi pracami swetrowymi chyba dla Ciebie propozycję.. ale to popoludniu kochanienka no i musze miec program do zdjec :) Maila odczytalam :P ;) i maila do Ciebie wyśle tyż :P Maja no kochana , wez no zafunduj sobie czekolade , albo jakis inny rozweselacz :) A nad facetem nie rycz :O mowie Ci , szkoda łez :P Mrówka ales sie zabiegana sie zrobila , jojj, nie dosc ze pracowiat to teraz zabiegana :O Jak Ty wyrabiasz z tym wszystkim ? Julka u nas moze 32 stopni nie ma, ale jest przepięknie , i oby bylo tak jak najdłuzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Viola jednak z pamiecia nie tak najgorzej ;) Landrii to ja jestem tylko ciekawa co to za propozycja i na maila tez czekam z niecierpliwoscia. Julii nie draznij z tymi temperaturami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak listonosz juz wyjechał do Ciebie ;)) Zdjecia już tez zgralam, ale sie zastanwiam czy wrzucic je na FB czy Wam do skrzynek ?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jeszcze musicie poczekac na zdjecia, bo nie mam nic co zmniejsza ich wielkosc , a sa kobylaste :O :O ( ponad 2500 mb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :D Julka wyslij do mnie cos na pocztę, stracilam wszystkie adresy i Twojego e-maila jeszcze nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim. Ja jak zwykle poloze sie w srodku nocy i wstane skoro swit. Moja siostra zaliczyla drugi dzien pracy. Wprawi sie i bedzie smigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki 🖐️ Witam z kawą 7 Wrzucilam pare zdjec na fb . Jak humory Wasze ? Jakie plany ? Miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Landrii a gdzie zdjecia? 🌻 Wczoraj dostalismy klucze- ekstra, ale poza tym to mialam taki dzien jak na trzynastego przystalo. Z tesciami juz tez coraz ciezej mi sie siedzi, bo ilez mozna? Bolalo mnie wczoraj cos pod lewym zebrem, jak siedzialam to ok, ale jak musialam zrobic kilka krokow to czulam bol, cholera wie co to bylo, wieczorem jeszcze zaczelo mnie cos gniesc w okolicy obojczyka i ramienia, sama nie wiem...moze to od niewygodnego spania. Dzis (odpukac) jak na razie wszysytko ok. Chcialabym juz zaczac cos robic w domu, ale najpierw malowanie, trzeba jeszcze biala farbe dokupic i jakies walki, nie wiem kiedy zaczniemy, skoro moj o 18 prace konczy, a wszystkie nasze rzeczy sa tak upchane w garazach, ze nie wiadomo gdzie czego szukac. Chyba musze sobie dac spokoj i do soboty jakos pociagnac. A tutaj to kurde nawet sasiedzi zaczynaja mnie rozbrajac, wczoraj nawet zadzwonila wlascicielka mieszkania do tesciow, i sie pyta o nas, bo wiecie...dodatkowe zuzycie wody itd. (nie maja osobnych licznikow), porazka na maksa, a jestesmy tutaj zaledwie tydzien. Wczesniej jakis facet spotkal mojego szwagra i powiedzial miu, zeby szwagierka nie chodzila a obcasach tylko w klapkach, a to odwalil po 2 z rzedu kolacji na ktora wpadlismy tutaj przed wyjazdem do Polski. Cymbal jeden. Ja bym z takimi ludzmi zyc dobrze nie mogla. Aha,,,,i jeszcze pies tesciow mnie dobija, rzuca sie na moja, gryzie....niby sie bawi, ale ta moja mala teraz gryzie wszytko i wszystkich jak popadnie, stala sie taka agresywna. I jeszcze ten ich roczny pies szcza w domu, i zauwazylam, ze jeden nasz materas jest w kilku miejscach olany, normalnie fuj :( I jeszcze mialam straszne sny. Poza tym kochane to wszystko dobrze :) Pogoda piekna, dalsza czesc lata. Spijam kawke i pojade do mieszkanka, choc popatrzec w spokoju :) Mrowka...jeszcze trzymac te kciuki? masz dobre wiadomosci? Wszytkie Was pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wdze że Landrynka w dobrym humorku i tak ma być :) Ja na razie popiijam kawe pozniej mam w planach zakupy bo juz mi siepowykańczały kosmetyki i środki higieniczne musze dokupić a u mnie to zazwyczaj jest tak że wszystko sie konczy na raz. Wieczorem może pojade z moim L i jego kolegami z pracy znow na gokardy albo bede siedziec w domu i patrzeć w pudło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nawet niewiem jak się z wami zgrać bo widze ze przyjaznie chyba trwałe ,ale miło poczytać jak zaczynacie dzionek{_}>ja pewnie podobnie sprzatanie,nieszczęsne wymyslanie obiadku,pranie najlepiej na okrągło i pedem do pracy..... chyba kazda z was ma takie ranki badz popołudnia a gdzie czas dla siebie? pozdrawiam bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrii:)pamietasz mnie to miło tak tak tak :)ty też cieszę się ja mam gdzies kajecik w którym mam wszystkie osóbki które nas odwiedzały co z nimi sie dzieje np. k_asiak,olajda_s i wiele innych macie kontakt czy zaglądają tutaj?pewnie zaganiane jak wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tak na szybkiego. Wlasnie wrocilam od dentysty (wyleciala mi plomba juz jakis czas temu ale oczywiscie nigdy czasu nie mialam) No i jak mi ten wyliczyl co ja wszystko musze z moja morda zrobic to wyszlo jakies 2 lata zebym miala wszystko w super stanie. Kurde ja mam ladne zeby ale slabe. No i ten najpierw chce dziasla i poczatki kamienia do stanu zadawalajacego sprowadzic i dopiero wtedy zabrac sie za cala reszte. Chce mi wszystkie plomby powymieniac bo mowi ze nie sa juz szczelne. Kurde nawet lekcje mycia zebow sa w tym :O Takze jutro pierwszy termin. Ponadto nic nowego. Ide machnac jakis obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to i ja na szybko bo właśnie weszłam do domciu, byłam z Pawłem u alergologa, dostał leki i przy okazji go zaszczepiłam, teraz szybko obiad i na spokojnie poczytam, kciuki trzymac trzeba będzie jutro bo musiałam przełożyć wizytę wczoraj przeleżałam cały dzień i nie byłam w stanie się ruszyć może w piątek w końcu usięde na dupsku uf faktycznie tydzien mam zaganiany ;) Tak taku - o zębiska trzeba dbać ;) Landrynka zaraz pędzę oglądac foty, a co ty tam wysyłasz do tak takczka - hę? bo mnie jako typowe babsko ciekawośc zżera :P ano właśnie Tak taku dawaj ten sweter do oglądania bom ciekawa ;) Julia - a Ty tak długo jeszcze u tych teściów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak na szybko... dzis mi sie drzwi nie zamykaja do gabinetu... Mam o czym myslec bo dla niektorych spraw nie ma latwego rozwiazania np uczennica z 2mies dzieckiem ktora nie chodzi do szkoły bo nie ma co z nim zrobic... Tak, taku ja mam podobnie z zebami tez słabe... Landrynka laska z Ciebie foty super. Maja jak humor? Viola to chyba musisz napisac kilka słow o sobie bo my te nowsze nabytki nic nie wiemy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez o zeby dbam i podobnie jak TakTak, gdybym poszla do dentysty pewnie i mnie dwa lata by zeszlo, zeby je odnowic :P Poki co sztucznych nosic nie musze ;) Jak jzu tak jest temat zebów ( ktorego nie trawię wręcz ) , to dopisze na marginesie , ze mam zeby po ojcu. ma 80 lat i brakuje mu chyba tylko 2 , reszta jest jego wałsna . I wiecie co robi ? Nie myje zebów pasta , tylko solą - odkad pamietam . Viola Olajda pewnie i zaglada , ale z przyczyn osobistych nie pisze nic. A załozycielka topiku , ktory notabene zaistnial w styczniu 2004 roku ulotnila się zakladajac nowa rodzinę . Urodzila dzieciaczka i pewnie zyje sobie teraz już z duzym bobasem ;) Mrówka jak tak bardzo chcesz wiedziec ,o czym my piszemy z Taktakiem to Ci zdradze, ze wciaz na tapecie jest to nasze spotkanie , ponownie zaczynja się u mnie klarowac sprawy wiec znowu wznowilysmy ten temat :P Ciekawosc zaspokojona ? ;) A moze Ty się załapiesz tez ?:P Katarzynek no powiem Ci, ze jak tak wdrazasz sie w tematy trudne to moze ja kiedys skorzystam z poirady ?:) A tematów i spraw jest tyle ile jest ludzi na swiecie. kazdy ma tam swoje bolaczki :O Ale faktycznie niektóre wydaja sie byc zbyt zawile . Julka sasiedzi the best, u nas chyba nie do pomyslenia , chociaz.... ?Tak czy sika, dobrze ze jzu niedługo bedziesz na swoim :) Pisz o wszystkim co robisz, jak sie urzadzasz.... opowiadaj kobietkooo :) Maja idziesz na te kregle ? Juz weisz ? I jak zakupy ? ;) Dzieki za słowa pochwal nt fotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffff wróciłam z pola, jeszcze dwa góra dni i finito :) no chyba że lunie, teraz zapodaje, kawę herbate i co kto woli a ja lecę pod prysznic ;) potem lukne jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii dzieki ze zaprosilas Mrowke do mnie ;) Mroweczko oczywiscie jestes mile widziana u mnie. Ja skosilam dzisiaj trawe nareszcie do konca bo wczoraj dostalam takich boli brzucha ze nie dalam rady do konca dojechac. Przed i po koszeniu mialam tyle gosci ze normalnie przeciag na chacie wiec wiele wiecej nie dalam rady zrobic. Potem jeszcze paczka z H&M przyszla wiec musialam te rzeczy oczywiscie poprzymiezac no i teraz to juz tez chyba tylko prysznic i piwo bo kuchnie tez ograrnelam a w nagrode dostalam cale pudlo kurek wiec jutro po dentyscie mam zaraz znow co robic. Popoludniu jutro w planach PL. Buziaki kochane. Koncze nadawanie na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak a Ty wierzysz w to, ze ona przyjedzie ? ;) Troche z rozpedu taki mi wyszlo, za co przepraszam :-) Ja jutro bede miec zwariowany dzien. Jest rocznica smierci mojej mamy. Wieczorem msza , ale wczesniej ma dojechac pare osób z rodziny i praktycznie od 13 bede zakrecona :O Rano szybko jakis obiad, teraz ogarniam chałupe i wstawilam ciasto :) Ja musze się tez wreszcie wziąć za te moje kurki, czekaja w zamrazalce . TakTak a słyszalas jak się czysci kurki ?Nie wiem czy jzu masz opłukane czy nie, ale napisac mogę ;) Najpierw je przepłucz w zwyklej wodzie, a potem do czystej wody dosyp maki (tak z łyzkę) i w tej wodzie ze dwa razy ją zmieniajac "potaplaj " grzyby . Ponoc jest to taki peeling dla kurek . Ja tak zrobilam ze swoimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra małpiszony jedne ;) uspokajam - do wakacji raczej się nie ruszę z domu :P zresztą taki mam zakręcony ten miesiac że już dwa razy przekładałam wyjazd w sprawie zarobkowej (oczywiście dziergającej) jutro miałam jechac dogadywac szczegóły i przez przypadek luknełam w papiery i co, ano chała bo jeżdżę już tydzien bez przegladu, więc rano śmigam na przeglad ;) ponadto moje dziewczynisko poszło na korki z angielskiego matmy i prawo jazdy a ja jak ta głupia robię za kierowcę :( no i nie zapominajcie o moim maleństwie, które wożę do zerówki ;) ale mam nadzieję ze się to pomału ułoży, jak tylko zaczną się jazdy to już będę miała dziewczę z głowy, teraz tylko kwestia dogrania jakoś tych pozostałych dowozów :) a w polu Landrynka to ja grodzę z moim synem leszczynę, pisałam o tym jakbyś czytała uważnie :P mam nadzieję ze do końca tygodnia skończymy bo już została końcówka, codziennie wstawiamy po siedem słupków, także ćwiczenia chwilowo mogę sobie odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i śniło mi się że kosze trawę i właśnie wyczytałam że to znaczy - wzrost dobrobytu - wiec chyba ma się ku lepszemu :D ino czy to prawda ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×