Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość relaxik***

kto chce schudnac do swiat wielkanocnych?? zapraszam serdecznie!!!

Polecane posty

Gość kawał baby 2007
HEJ DZIEWUSZKI JA TEZ CHCE SCHUDNąć!!!!!!!!!!!!!! 165CM, 83 KG TRAGEDIA! DO SWIąT CHCE MIEC 70 MOZLIWE???????? DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa...
kawał baby ja bym też chciała mieć w święta 70 :)Nie wiem czy możliwe..sprobujmy, może się uda..ja myslę, że jednak damy radę:)Chociaż 72?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia27
ja ważyłam 120 kg od stycznia się odchudzam i dzisiaj mam 108 kg miałam dzisiaj zacząć nabiałową ale zjadłam kawałek chleba razowego z jajkiem to zacznę jutro a na obiad warzywa na patelnię ,nie wiem czy wytrzymam od 13 żeby nic nie jejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia27
tego się najwięcej boję ,zobaczę czy ta dieta takie cuda działa powiedzcie mi ile mogę pochłonąć do tej 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa...
julia a ile mierzysz?Czyli jakieś 2 miesiące jesteś na diecie tak?I co ile się ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sportów raczej żadnych nie uprawiacie, bo nikt nie odpowiedział. A nie obawiacie sie tego, że jak tyle schudniecie w tak krótkim czasie będziecie miały \"obwisłe\" ciało. Jak schudłam 10 kg to miałam taki właśnie efekt. Skóra przede wzszystkim na ramionach, udach i pośladkach była obwisła. FFUUJJ !!! Teraz już przytyłam niestety, ale nie jestem już taka głupia i regularnie ćwiczę. Uważam, że nieraz lepiej mieć więcej ciałka byleby było jędrne, niż być szczupłym i obwisłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia27
mam 164 na diecie jestem od 2 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny :) ja dzisiaj zjadłam : na śniadanie mleko z płatkami, podczas zajęć: jabłko i lizaka ( a co tam ), po powrocie do domu, wyjątkowo wcześnie: kubek kaszy mannej:) i tak koło 14: pół torebki ryżu, pmieszanego z surówką :) na dzisiaj koniec, po prostu musze wytzymać :) do tego codziennie ćwicze, głównie na brzuch, bo to jest najgorsze, potem idą uda... nie mam konkretnej godziny, ćwicze kiedy moge, najczęściej jak coś oglądam, bo wtedy najchętniej bym coś zjadła ;D co tam u Was?? ja waże 79 kg i mam 167 cm wzrostu, szok po prostu :( do świąt chiałabym schudnąć tak z 8-10 kg :) I mam pytanko: jakie kremy najbardziej polecacie do pielęgnacji piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa..
Łee tu większość ma po 70 pare kilo :)To nie ta elita jak dla mnie :P A co do sportu ewka to ja ćwiczę codziennie bo właśnie się boję obwisłości ale albo jest to ponad godzinny marsz albo ćwiczenia z obciążnikami w domu ok 45 min....zawsze przed śniadaniem..niestety od poniedziałku muszę to zmienić i chyba przestawić ćwiczenia na wieczór... Ciekawe ile waze teraz...:)Ale mnie kusi..ale czuję, ze nie mam jeszcze 70 pare bo zauważyłam, że tyle ile mam cm w talii odpowiada moim kilogramom mniej wiecej...a widziałam 80 w talii wiec chyba gdzieś tyle może ważę...ja bym chciała mieć w talii już 70.... A dziś zjadłam rano 2 serki topione, potem 3 plastry edamskiego a na obiad pierś z kurczaka.. i koniec...i jak zwykle zero głodu ale obiad jadłam przed 15...jutro zamierzam do 14 jesc..i może od poniedzialku do 13...żeby nie tak radykalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję :) mało zjadłaś :) ja zamierzam zaczać jeść jajka, których normalnie nie jem w jakiejkolwiek postaci, bo nie lubie\\ ostatnio jedno zjadłam, jakoś się przełamałam, nie smakowało mi, ale wręćz zapchało....wogule nie chciało mi sie jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie , moja waga potrafi skoczyc nawet do 84, co jak na mój wzrost i budowe ciął to bardzo dużo....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia27
smutnaa a ile ty ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa...
serenita: właśnie ja też nie przepadam za jajkami (no chyba, że z chlebem świeżym masłem i solą:)) więc mnie wczoraj te 2 tak samo zapchały..aż mi niedobrze było..ale z 2 strony to dobry wypełniacz:)Bo nie chce się w ogole jesć po jajkach...ale postanowiłam, że jedno jak już bo 2 to nie mogę nie smakują mi same..a Ty ile mierzysz?Może i waga i podskakuje ale jak widać równie szybko zlatuje:) Julia - ja 2,5 tyg temu miałam 86 kg (mam nadzieje, że już mniej) ale startowałam od 106...tyle mialam 6 grudnia..bo właśnie wtedy zaczęłam walkę z tuszą..a Ty julia ćwiczysz też?I jak często wchodzisz na wagę?Zaczniesz też tą dietę?Ja ją w sumie stosuję ale od poniedziałku dopiero do 13 będę jadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olexis
hej ja do świąt chce mieć 57/58 narazie mam 65 ale baaaardzo chce schudnąć.... ps.dietka grejpfrutowa jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa...
olexis sęk w tym, że nie wszyscy lubią grejpfruty :)Ja akurat ich nie cierpię bardziej niż jajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutnaa... mam 167cm wrostu, wiec chciałabym schudnąc tak 15 kg ( zależy jak będe sie czuc i wyglądać) i tez nie cierpię grejfrutów- ochyda :) ostatni raz jadłam dzisiaj zaraz po 14, film akurat oglądałam i od tamtej chwili już nic :D Nawet stałam przy jedzonku i nie rzuciłam sie na nie:) teraz co jakiś czas pię wodę, żeby sie oszukać, ale też spejalnie głodna nie jestem :) gratuluję już zrzuconych kg, a jak dałas sobie radę w święta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
ja zaczynam jutro białkową przez 3 dni, chce schudnąć 2 kg, mam nadzieje że mi sie uda jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, zależy od wielu czynników...ale jak dołożysz do tego ćwiczenia i masz na prawde silna wole to....powodzenia, myśle,że Ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa...
serenita ja też mogę patrzeć i to nawet na najlepsze słodycze:)Nie wiem co się ze mną stało bo byłam od nich uzależniona naprawdę...:) Mogę mieć w szafie..przed świętami Bożego Narodzenia miałam w szafie czekolady bombonireki i inne słodycze dla wszystkich i nic..a akurat za tym wigilijnym jedzeniem nigdy nie przepadałam..jedyne czego się boję to Wielkanocy bo każdy sernik przeżyj,ę ALE NIE KRÓLEWSKIEGO czyli tego z ciastem ciemnym mrożonym...tego sie boję a z tego co wiem to siora chce zrobić mi na złość i zrobić właśnie ten ciemny zamiast jasny...kurcze wszystko inne, nawet chleba ziemniaków i makaronu mi nie brak ale ten sernik...boję się jak cholera..także w św. Bożego Narodzenia nie było źle..ale wtedy jeszcze jadłam banany :)samych słodyczy nie jadłam a chleb zastąpiłam Wasą...jeszcze mi tak z 20 kg..zostało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa...
serenita to Ty prawie taka jak ja jesteś z wzrostu..ja się np czułam świetnie, zeby nie powiedzieć "zajebiście" ważąc przy moim wzroście 62-65 kg..wię wystarczy, żebym teraz miała tak z 70 a potem już te 5 się zrzuci :)bo już się inaczej słyszy 5 a nie 20.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nic tu po mnie na tym topiku, powodzenia w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie! ja już mam dosyć odmawiania sobie, że gdzies nie pójde, bo sie siebie wstydze :( jak chce mi sie jeść to myśle sobie o tych co mi czasem dokuczają, szczególnie chłopakach ;/....no i motywacja podskakuje i to nieżle :)a co do świąt to ja mam odwrotnie, w boże narodzenie bym nie wytzymała, a wielkanoc to dla mnie pryszcz:) ja rodzince o odchudzaniu nie mówiłam, tylko by sie śmiali, cały czas o tym gadali i dokuczali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego , ze nie mam czasu slidzic waszych wszystklch wypowiedzi bo pracuje w dzien i w nocy,a i tak nikt nie zwraca na mnie uwagi :p wiec nie chce zasmiecac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mieszasz....:) obiecuje, że będe zwracać na Ciebie uwagę ;d Może przypomnisz nam ile ważysz, ile chcesz ważyć i Twój wzrost??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypaczka
Witam miłe Panie:) Smutnaa ja tez mam najgrubsze nogi i szerokie biodra:/ Jutro ide chyba na rower bo mam wolne w sobote też, no i biorę się za jakieś porządne ćwiczenia, bo mnie straszycie obwislym ciałem...fuuuu.Dzis mija trzeci dzien diety i dzis juz w ogole nie jestem glodna...ale wydaje mi sie ze wynika to z tego ze dosyc duzo zjadlam: -3 jajka -5 plaserkow sera(nie wiem jakiego) -maslanka truskawkowa 750ml(ta maslanka mnie tak zapchala ze nie czuje w ogole glodu:) ciekawe jakie bedą efekty tej diety po dwoch tygodniach??Hmmmm juz bym chciala zeby minąl ten czas!!!!Żeby zobaczyc z samej ciekawosci:) Kurde muszę zacząć ćwiczyć koniecznie!!!!A ile czasu poswiecacie na cwiczenia dziennie????Ja kremu zadnego poki co nie stosuje specjalnego a jedynie ujędrniający Dove, i serum na piersi z Avonu.Pozdrawiam wszystkie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypaczka - ja nie ćwicze za dużo :) gdzies tak max 1h, chyba, że mam ochote więcej :) czekam jak będzie troszke wcześniej, będe wychodzić biegać, ale wieczorkiem, żeby nikt zbytnio nie widział ;d teraz już lece, ale wpadne jeszcze potem a co kremików to musze sobie jakies kupić, tylko nie wiem jakie?? może coś poradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypaczka
Wlasnie Senierita ja tez jak sie zrobi odrobine cieplej to bede biegać:) A slyszalam ze z firmy Eveline jest dobre serum antycelulitowe i ze niewiele kosztuje a przynosi dobre efekty,ale nie wiem czy na pewno bo sama nie uzywalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa...
serenita: ja tam się motywuję ubrankami:)patrzę sobie często na nie..co prawda w bluzki wchodzę ale nieładnie to wygląda na takim ble ciele:)Musiaabym mieć płaski brzuch.. Oj to zazdroszczę Ci...:)Ale sernika nie lubisz?:) mary.de: przyznam, ze wydawało mi się, że ten nick pierwsze widzę i tak wstecz pojechałam i widziałam na 4 stronie ale właśnie: nie wiemy nic o Tobie: ile ważysz, mierzysz i ile chcesz schudnąć?:)Nie uciekaj stąd:) Skrzypaczka to widzę, że mamy obie figurę gruszki raczej?Chociaz ja jak teraz trochę schudłam to taka cała się jakaś "jednolita" zrobiłam:) ale i tak w spodnie nie mogę wejść:( Ja poświęcam tak 45 min na ćwiczenia przed śniadaniem albo idę na godzinny marsz..zależy od pogody:)Zastanawiam się nad tym, żeby wplątać do tych ćwiczeń aerobiczną 6 weidera bo ponoć skuteczna jest...albo w sumie osobno..bo tam niby nie można przekraczać 25 min ćwiczeń ale wydaje mi sie, że chodzi o sam brzuch...a krem stosuję na uda z Lirene ale zamierzam kupić Clarinsa bo ponoć dobry jest ale drogi...a na piersi kończy mi się Bielendy serum Sexy look i nie jest złe ale mam z Estee Lauder już w szafce jak mi się skonczy:)Może będzie lepsze:) Wcale tak dużo nie zjadłaś :)Tak w sumie podobnie jak ja:) A serum z Avonu też chyba ok jest? Słyszałam, że z Bielendy jakiś koncentrat jest dobry czy z Lirene..już nie wiem teraz:)Coś w kapsułkach... A relaxik gdzie się znow zapodział?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra serenita :) mam 168-9cm wzrostu, waze ok 54-55kg, chce schudnac ok 5kg:) stosuje diete MZ, bo juz raz na niej schudlam 8kg bez jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×