Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania+_

nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej!

Polecane posty

wiesz dobra jest metoda małych kroczków... nie da się odrazu cieszyć wszystkim, całym światem... ale pomału staraj coś zmieniać w sobie, postaraj się cieszyć szczęściem innych, popatrz na słońce kwiaty przecież one są takie piękne... przychodz tutaj do nas :) a my Ci pomożemy - patrz jakie szczęście Ci się trafiło :) tylko wybrańcy tu trafiają ( nie dotyczy niektórych popierdułek forumowych hihi ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu to jest bardzo realne, nie bedziesz sama, bo zawsze ktores z nas tu gdzies bladzi i tylko czeka na jakas zachete do rozmowy, tak naprawde wszyscy mamy podobne problemy, stany-od euforii po totalna rozpacz i tak ciagle, ale gdy mozesz sie wygadac, gdy ktos cie wyslucha cos napisze, chocby to,ze cie rozumie-to od razu lzej na duszy, chocby troszke.Najgorzej zamknac sie w sobie ze swoimi problemami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w każdej dziedzinie jest nie tak jak byc powinno. O wszystko muszę walczyć a na końcu i tak nic mi się nie udaje. Nie mam nawet jednego punktu zaczepienia, czuje sie jak w jakims zaklętym kole. Dom, uczucia, praca- wszystko pomylone. Nie mam ochoty wychodzić a nawet gdybym chciała to większośc moich znajomych zyje swoimi sprawami- normalnymi w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie- wszedzie tak jest, kazdy zagoniony, zaplatany we wlasne sprawy,ale pomysl ze moze ty musisz wyciagnac pierwsza reke? Odezwac sie do kogos, gdzies z kims wyjsc, posmiac sie itd.Przede wszystkim musisz wyjsc do ludzi, to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie pomyslicie,że przesadzam-ale niesamowicie cenie sobie to,że tak mili Jesteście dla mnie:(-dziękuję. Macie rację- trzeba się jakoś pozbierać, cieszyc się czym tylko sie da- ale ja już tak nie potrafię,- mam już dosyc takiego oszukiwania się, szukania sobie namiastek, robienia bez przerwy czegoś \"zamiast\", organizowania sobie czasu, w pewnym momencie ma sie ochotę już tylko machnąć reką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz chcieć wyjść z dołka... z tego stanu... bo nikt Ci nie pomoże jeśli nie zaczniesz od siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to machnij ręką a później nam ją podaj i daj się wyciągnąć !!!! ok ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przekór wszystkiemu idz dalej, masz w sobie wiele siły!!!!!!!!!!! dasz radę, nie wszystko na raz, po woli zaczniue się układać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sama- samiusieńka. A jeśli chodzi o rodzinę to mogłabym miec oparcie ale ja wszystkich od siebie ostatnio odpycham, wszyscy mnie drażnią, wybudowałam wokół siebie mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc ja jako nadworny budowlaniec za chwilkę ten mur rozwalę !!! cooo ja nie dam rady ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro miałaś siłe by go zbudować masz i siłę by go zburzyć, wybaczą Ci wszystko-to jest pewne..........rozmawiaj z nimi, czasami tylko wydaje się nam, że jesteśmy sami, a w rzeczywistości ciągle ktoś się o nas martwi, myśli...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie może byc takie proste, nie w moim życiu- nic na to nie poradzę,że jestem przygotowana wyłącznie na wszystko co złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo, ale trudno mi to określić. Może jakieś 2, 3 lata plus wyjątkowo cięzkie ostatnie miesiące. macie rację pisząc,że przede wszystkim trzeba chcieć. A ja właśnie nie wiem czy jeszcze chcę- raczej się poddałam, długo się starałam, chciałam ale w końcu czuje sie pokonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co złe ? hmm to my też źli ? hmm... przygotowana możesz być... ale czerpać siły z drobnostek życia powinnaś. Poddajesz sie, walcz na przekór swiatu, innym... Siła jest w NAS samych ! Tylko musisz troszke poszukać w tym bałaganie... nawiązując do tematu kto mi tak nabałaganił w pokoju ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos madry powiedzial,ze wiele rzeczy musialo runac, by wziesc sie wyzej.I tak moze musi byc z toba, moze zlapalas totalnego dola, by teraz dostac pozytywnego kopa i przec do przodu!!!!A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam-i mam nadzieję, że nie wzięłam Wam całej pozytywnej energii- dziekuje Wam za to co dla mnie zrobiliście! Zyczę Wam ze wszystkich sił SZCZĘŚCIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez niezłe pobojowisko, ale.......nic nie gnije,ani nie spleśniało, jak u Ciebie tak samo-to nie jest źle.!!!!:) więcej wiary w swoje możliwości!!!!!! 2,3 lata-to już najwyższy czas by z tym skończyć!!!!!!! bierzemy sie do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy :) a Tobie życzymy żebyś odnalazła drogę do szczęścia... bo chwilowo zboczyłaś ze szlaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magduska25- dziekuję bardzo. Ale niestety nic nie musi, nie ma żadnej gwarancji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi nie musi, ale może być i będzie coraz lepiej!!!!!!!!!!!!!! Ty to wiesz! tylko uwierz w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu-przede wszystkim musisz wziac odpowiedzialnosc za swoje zycie,a chciec to moc.To nie wina zlego losu, pecha czy pogody, sila jest w nas i nie chodzi o to by nie upadac, ale o to by raz po raz zebrac sie, otrzepac wstac i isc dalej.Wez odpowiedzialnosc za swoje zycie-zamien negatywne w pozytywne i usmiechaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...upsss-- właśnie TYLKO uwierzyć. Niby nic a tak dużo magduska25-- wiem, ze to wyglada na użalanie sie nad sobą, wiem, że to jest żałosne, tylko ile razy można upaść i znów wstać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu skarbie-milion razy, i nie mozna wstawac-ale trzeba, to brzmi naiwnie-ale wszystko co nas spotyka ma swoj sens,wszystko.Ciesze sie,ze cie poznalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×