Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania+_

nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej!

Polecane posty

magnolia i magduska witajcie:)! Nie spodziewałam się,że będziecie! Pierwsza miła niespodzianka od nie pamiętam kiedy- to nie pasuje do mnie.Dzięki za to,że Jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam wczoraj,ze teraz bedziemy zawsze kiedy bedziesz chciala pogadac, nie ma sprawy. Jak tam dzien?!?!?Twoje postanowienia?!?!Jak humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja czekałem :D strasznie fest :D Witajcie dziewczęta - de best OF !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam dam smuty :P magnolio no łuśmiech i już ;) a smutki się rozgoni no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z buta a fuuu :P wypiłem trzy szklanki i taką maiłem ochotę szpulnąć jedną z nich :D kornik opanuj się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wersja z czekaniem jest mi bardzo na rękę więc nie będę wnikać w to czy to żart czy nie;) A dzień był oczywiście beznadziejny czyli norma i hmmm miałam cos sobie postanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Szczęście nie jest nam ofiarowane wprost, jest nam dane w postaci nas samych i naszej wyjątkowej historii życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu... zwierzeń cd... więc zamieniam się w słuch yy znaczy się wzrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście nie jest nam ofiarowane wprost, jest nam dane w postaci nas samych i naszej wyjątkowej historii życia.-ladne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia22--nie, nie myślę i tej wersji zamierzam się trzymać;) Nie nadązam za Wami ale super chętnie poczytam teraz z boczku co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu chcesz mieć z kornikiem na pieńku ? czytanie czytaniem ale napisz nam dlaczego dzisiejszy dzień był nudny kiepski ? a my już poszukamy recepty na kolejne dni ;) znaczy sie te mądre głowy co tu się o Ciebie troszczą... kornik tu tylko przeciągi robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem jakim cudem wczoraj założyłam ten topic...bo nigdy nie lubię grać pierwszych skrzypiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe jak ja kocham skrzypce... mmm... mamy tu jakieś skrzypaczki ? pokocham od zaraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Czym jest szczęście i jak można je osiągnąć, gdzie je znaleźć? Czy prawdziwe szczęście jest naprawdę tak rzadkie, jak woda na pustyni? Szukamy tam, gdzie nam się wydaje, że będzie. A inne miejsca z góry skreślamy. igdy nie wiemy, gdzie się szczęście schowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej! właśnie kiedys siedziałam w barze, miałam doła , a pijąc piwo coraz bardziej pogarszał mi się zły humor. Znajomy ,z którym wczesniej w sumie miałam mały kontakt , powiedział \" nie martw się jutro będzie lepiej\". hmm pomyslałam, że co on może wiedziec, w sumie nic o mnie nie wie, nie zwierzam się.. miał rację wracając do domu tamtego dnia, poznałam swoją miłość.. jestesmy ze sobą do dzis.. już 4 rok leci heh znajomy przepowiedział, chwilę zastanowiłam sie nad tymi słowami a więc pamietajcie JUSTRO BĘDZIE LEPIEJ, NIECHAJ TEN TOPIK BĘDZIE POZYTW :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornik-- sam sie o to prosiłeś- ostrzegam za chwilkę zanudzicie się na śmierć! Obudziłam się i zastanawiałam się jaka to siła spowoduje, że wygrzebię się z domu, wyjdę do ludzi i będę udawała, że wszystko jest git. W pracy jakoś przetrwałam- na zewnątrz wszystko ok- a w środku mnie mały i zły na cały świat potworek:(. zaliczyłam dwie wpadki po czym otrzepałam się i pojechałam na szybkie zakupy- tam jedna przemiła pani od razu mnie ustawiła- widocznie jestem dobrym materiałem na dowartościowanie własnej osoby...wróciłam do domku, poszłam spać, niedawno się obudziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Maniu pomału się wyrabiasz... oby częściej tak było :) no i gdzie tu te tragedie ? ja nie wiżu :P wstaw w ten dzień odrobinę uśmiechu, posyp delikatnie radością i przypiecz na delikatnym optymistycznym żarze :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz magnolia-- jak teraz przeczytałam co napisałam-to niby nic takiego złego się nie wydarzyło dzisiaj i być może faktycznie z boku wygląda to tak jakbym przesadzała itd, ale chyba jestem już na takim etapie, że właściwie wszystko mnie przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl sobie tak, że to doświadczenie sprawi, że będziesz silniejsza.......bo już nabierasz mocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... upsss fajnie,że Jesteś! Ale nie pomyślę tak- bo to tak nie działa przecież. Te doświadczenia nie sprawiają, że jestem coraz silniejsza bo jest dokładnie na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Gdybym był krawcem czasu, To po nocach, skrycie, Szyłbym dla smutnych ludzi Nowe, szczęśliwe życie Nowe, szczęśliwe życie Piękne jak spod igły I trwałe tak, że miłość Nie zniszczy się nigdy Z jednej tkaniny Wszyscy jesteśmy, Co się wyciera, Strzępi przez lata Lecz jeśli chcemy te wszystkie dziury Miłością da się Załatać S.Krajewski. Piosenka znana z serialu "Rodzina zastępcza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu na razie tak do tego podchodzisz, potem będziesz myślec o tym wszystkim w inny sposób:) ja tylko na moment , bo padam dzisiaj, ale jestem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×