Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania+_

nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej!

Polecane posty

Maniu wiec przestań udawać, ze wszystko jest w porządku, skieruj swoją energię na to, aby wyjść z tego stanu, a nie stwarzać pozory........a mi sie wydaje, że Ci co Cię trochę lepiej znaja i tak widzą...... ślady-Ty popaprańcu:) tylko się nie rozpychaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu kochana, jak dobrze, że Ty jesteś i chcesz być z nami. Chęć- to naprawdę dużo. My Cię samej nie zostawimy, prawda towarzysze? :). Uszyska do góry, jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olgiii
korniczku u mnie to trwa kupę lat szczegóły są nieważne tyle, ze kiepskie jest to, że ja opowiadam ludziom w busie fakty ze swojego zycia muszę zaplanowac sobie terapię, ale nie mam juz zaufania do psychologów - wolalabym placic normlanemu czlowiekowi niz psychologowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia22- - dziękuję Ci bardzo ale ja i tak niestety wiem swoje. Niestety nie miałam szczęscia, kilka razy sie zawiodłam. kornik79-- mam przyjaciół ale niewielu, mam z kim porozmawiać-ale też nie chcę nikomu zawracać głowy swoimi problemami, tym bardziej, że jak już wcześniej pisałam moi przyjaciele maja poukładane życie i już zdążyli zapomnieć jak to jest borykac się z podobnymi problemami jak moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towarzysz od śladów, postara się zająć jak najmniejszą powierzchnie kozetki. Jeśli będę się za bardzo rozpychać to mnie po prostu zrzućcie (tak bez słowa :P). A będę wam mogła chociaż kawe parzyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olgiii
kornik...no jezdzę z Centrum, takimi autobusami gdzie jest ciągle duzy ruch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu, nigdy nie wiemy co nas w życiu czeka... być może Twoje życie zmieni sięniebawem i to o 180 stopni? Życzę Ci tego z całego serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu nikogo nie będziemy zrzucać, My tu podnosimy:):):) a kawa to jutro u Kornika i on przyżądza:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olgiii
zwariujęchyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia22, staram się robić dokładnie tak jak Ty, mnie znoszę litości, staram się sama sobie radzić. Tylko ostatnio niestety coraz trudniej jest mi robic dobrą minę do złej gry. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej mnie to kosztuje, z trudem powstrzymuje łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie zle interpretujesz słowo przyjaciel... bo właśnie od tego mamy przyjaciół !!!! Zeby im pozawracać troszkę głowę samym sobą i swoimi problemami małymi czy dużymi !!! slady... nie no wszyscy tutaj są równi i mają być równo traktowani ;) z kawą to każdy będzie miał dyżur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Olgii, ani mi się waż!!!!! Nie pozwalam:) Zajmuj sobie czymś głowę, rób takie rzeczy, które wymagają skupienia na nich..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy łez za dużo się nazbiera to czasami trzeba je troszkę upuścic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to kRÓLESTWO ZBLIŻA SIĘ NIEPOSTRZEŻENIE......AJAJA ZABRZMIAŁO JAK JAKIEŚ PROROCTWO:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie może być zawsze do dupy... kiedyś przecież musi się to skończyć prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia22-- nie chce już pisać co myślę na ten temat, bo zaczynam juz sama siebie nudzić... ale nie potrafię sobie nawet wyobrazić tego, że spotyka mnie takie szczeście- moja wyobraźnia tak daleko niestety nie sięga kornik79-- moi przyjaciele są naprawdę dla mnie, zawsze mogę na nich liczyć, ale oni mają swoje życie, zreszta może źle napisałam- mogę z nimi porozmawiać kiedy zechcę, ale tak naprawdę moje problemy są ciągle mniej więcej takie same, więc musiałabym każdego dnia zamęczać ich podobnym lamentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,. Trzeba sobie to powtarzać kiedy jest dobrze i kiedy jest fatalnie\" Maniu, nasz wizjoner ...upsss przepowiada Ci świetlaną przyszłosć u boku księcia z bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi całego cytatu nie wkleiło... miało być tak: . Trzeba sobie to powtarzać kiedy jest dobrze i kiedy jest fatalnie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze, że jest to, że w zyciu nic nie musi być, nikt nam niczego nie obiecuje, nie ma żadnej reguły. NIkt nam nie gwarantuje szczęscia! Ale dziękuję Wam z całego serca za wszystkie słowa na pocieszenie! magnolia22-- oczywiście masz rację-łzy przynoszą ukojenie, ale powoli ledwo trzymam sie w pracy, z wielkim trudem powstrzymuje tam łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już widze jak bym chciał se krzyknąć :D cała chałupa by się zaraz zleciała... wiecie co ja czasami mam taką ochotę pijąc kawę czy herbatę... pieprznąć szklanką z całej siły w ścianę... kornik chory troche być !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu... gryyyyy :) teraz bedzie dobrze. to wszystko minie- to trzeba sobie powtarzać w tym cytacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, zę nikt nam nic nie zagwarantuje, sama możesz to zrobić, swoim podejściem do życia, a przyjaciele są też po to, żeby przytulić, posiedzieć w milczeniu, jak wiele daje ich obecność, nie muszisz nic mówić!!!!!!!!! nadworna wróżka się kłania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę sie trzymała tego proroctwa jak tonący brzytwy:( Masz rację magnolia22-- to na pewno pomaga, tylko, że ja na nic nie mam ochoty, do niczego nie potrafię się zmusić, nic mnie nie cieszy, nie bawi, a nawet jeśli zmobilizuję sie resztkami sił do czegoś, to zaraz tak dostaję od życia, że znowu całe wieki sie podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olgiii
mnie ktoś kiedyś przytulil a potem ... wolałabym nigdy nie czuć tego przytulenia i nie placic tej ceny jaką za nie zaplacilam lecę spać, jak się wyśpię to ciągnę dalej, az do nastęonego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku mialam szalony okres-wiosna,lato,jesien-smialam sie ciagle jak szalona, odkad otworzylam oczeta rano, do zasniecie, smiech smiech i smiech, nie potrafilam plakac,totalny odjazd.Nigdy pozniej nie bylam juz tak szczesliwa-a wiedzcie ze nie mialam zadnych powodow, bylam solo ale szczesliwa do bolu i bylo swietnie.Elektrownia atomowa przy mnie wysiadala.Teraz tez jestem szczesliwa-ale w inny sposob, pokonujac wlasne slabosci, uczac sie smiac nawet przez lzy i trenujac optymizm. Zycie jest piekne-wciaz w to wierze,tak jak i w ludzi-bo warto,tysiac razy sie na nich zawiodlam-ale nie moglabym zamknac sie w pokoju i nie szukac kontaktow.Idac ulica usmiecham sie do siebie i do innych,staram sie emanowac optymizmem, no i mam swietne poczucie humoru- a ludzie to uwielbiaja. Dlatego mowie i pisze-najwazniejszy jest usmiech i optymizm, gdy czlowiek sie smieje to nic nie jest wtedy dalej niz cierpienie, samotnosc i bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do olgi papa spokojnych snów :) nadworna wróżko co mnie czeka w przyszłośći i dlaczego samo szczęście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×