Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość ja tez kocham internetowo
kiedys jak mielismy przestac ze soba pisac zeby mi przeszlo to mu powiedzialam ze ja mam tego dosc i jak zrozumie kiedys ze cos dla niego znaczylam i ze mnie potrzebuje to bedzie mi bardzo milo ... a on mi na to ze on mnie potrzebuje ze jestem jedyna osoba ktorej uczucia sa szczere !! wymyslilam juz jednego kolesia na skype i wiecie co zadzialalo :P zaczal pytac do kogo pisze opisy i pewnego dnia jak weszlam i do niego nie napisalam to napisal czy jestem tak zajeta rozmowa z nowym kolega ze nie mam czasu dla niego :P ale on mowi ze to nie jest wcale zazdrosc :( tylko draznienie sie ze mna :( juz sama nie wiem co myslec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
To jest zazdrosc nie droczenie sie. On chyba sam przed soba boi sie do tego przyznac ze czuje cos wiecej i chce to ukryc nawet przed samym soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ja wiem ze to jest zazdrosc ale jak mi kilka razy powtorzyl ze on nie jest zazdrosny to w koncu stwierdzialam ze sobie urajam i ze on serio sie tylko droczy :O a teraz przyszedl i nie napisal do mnie :( ja bede silna i tez do niego nie napisze ;) pokaze mu ze ja tez potrafie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
to jest zazdrosc nic sobie nie ukrecilas :) Pokaz pewnie ze tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
a tak w oogle to jeszcze mi wmawia ze jak ktos mi powie cos milego ktos ze skype to ze od razu chce mnie podrywac i tylko przeleciec i kaze mi go blokowac :O to tez jest zazdorsc ale wedlug niego nie :O najbardziej sie boje ze to sie wszystko rozejdzie z jego strachu :( on chyba baaaardzo sie boi i nie potrafi uwierzyc ze ja czuje co czuje mimo ze czasami jest mnie za bardzo pewnie ale w glebi duszy chyba w to nie wierzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Faceci im wolno gadac z kim chca i nie ma w tym nic zlego ale jak my to nic nie mozemy on od razu nas chca poderwac i nie przeleciec :O A po co oni z kims gadaja?? tez w takim celu ?? Tego nie rozumiem. Mi ostatnio nie wiem jak mam o nim mowic ale On( chyba bedzie tak najlepiej ;) ) wmawial mi ze nie ma przyjazni miedzy kobieta a mezczyzna i ze moj najlepszy kolega to cos ode mnie chce i tez widzialam ze byl zazdrosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
a jednak napisal :P :P haha no wlansie moim zdaniem to tez jest zazdorsc i ja widze ze on tez jest czasami zazdrosny o mojego kumpla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
no widzisz napisal :D:D:D juz widze ten :D na Twej buzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
masz racje pojawil sie wielki :D :D :D na mojej buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
hehehe skad ja to znam :D:D:D tez tak mialam jakis czas temu jak dzwonil dzis. Ale to wszystko pokrecone :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, na prawde sie ciesze ze spotkalyscie fajnych chlopakow:) jak juz sie urzadzicie razem to czekam na Wasze wspolne zdjecia:D ale serio:) ja to sobie cwiczyc zaczelam i w lecie pokaze zgrabne nogi,pekne ramiona, jedrny tylek i sliczny brzuszek:-p haha i oglosze swiatu ze jestem wolna ale nie do wziecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
tak malo nam trzeba zeby sie ucieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
oj na moje to to nie wiem czy sie doczekasz ;) Fajny to i on jest ale nie wiem czy to taki typ przyszlosciowy ;) Wiec dlatego takie watpliwosci :O No to beda faceci szalec a Ty nie do wziecia :P Jakies specjalny zestaw cwiczen :D Oj tak niewiele potrzeba tylko ze to strasznie krotkotrwale i to w tym najgorsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
solnitshka co Ty wygadujesz ???????????????? :O mnie on nie chce !!!!!! wiec nie bedzie zadnych zdjec ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
solnitshka zdradz co robisz by szczuplo wygladac jakie cwiczonka ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
jak Cie nie chce ???? co Ty mowisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
u mnie tez nie bedzie zdjec aaaa do dupy to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
mowi przeciez ze nie kocha wiec mnie nie chce ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
jezeli bierzemy pod uwage slowo kocha ja tez tego nie uslyszalam i przypuszczam nie uslysze i to jest w tym wszystkim najbardziej zakrecone :O czyli tez mnie nie chce Musi chciec skoro pisze itd Nie no ja juz nie rozumiem tych facetow 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pomarancza ale ja slysze ze on nie kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
wiesz ja nawet o to nie mialam odwagi pytac :O Nie wiem co mam CI powiedziec nie smuc sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
wrrr faceci to egoisci !!!!!! wlansie go poprosilam zebysmy pogadali na skype to on ze nie bo pil i ze slucha muzyki i po caly dniu nauki ma ochote na sluchanie muzyki :O a ja czy slucham muzyki czy nie to z nim gadam :O no comment :O ja tez sie nie pytalam ja to poprostu uslyszalam z wytlumaczeniem ze caly czas sie zastanawia czemu tak jest ze jestem taka super wyjatkowa i ze zadna kobieta mi nie bedzie dorastac do piet :( i to wiem ze bylo szczere bo bylo powiedziane na pozegnanie jak mielismy ze sobha nie pisac zeby mi przeszlo a wiedzial ze to bedzie tylko bardziej bolec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
kurde :O:O:O ja juz nic nie rozumiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ja tez nic nie rozumiem :O i poki sie nie spotkamy to chyba sie to nie wyjasni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
ja po tych spotkaniach to jestem bardziej zakrecona niz przed Ale mam nadzieje ze u Ciebie sie wyjasni ze spotkanie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
jak w ogole sie spotkamy ... wlasnie mi powiedzial ze mnie uwielbia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
SPotkacie sie. Moze on sie boi slowa kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
a jednak sie zdecydowal na rozmowe na skype :O grrrr on nie jest normalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
to zle?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×