Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

pomarancza..tak to jest, czytalam fragmenty ksiazki\"Dlaczego mezczyzni kochaja zołzy\" i wiem ze gdybym stosowala sie choc do kilku zasad w niej zawartych faceci wiedzieliby ze to nie przelewki i zadnego swinstwa by mi juz zaden nie wykrecił. Musisz swoja sprawe wyjasnic, podobnie jak \"ja tez kocham internetowo\", ktora mam nadzieje czyta nas i teraz Ją pozdrawiam cieplusio😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodniczkajego=>widze ze rozumiesz o co chodzi;) tylko trzeba to teraz dziewczynom uswiadomic, ze to jedyna droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Tak umowic sie przez tel :O Dziewczynki zapominacie ze on jest zagranica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
czytalam ta ksiazke Solka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jak bedzie chcial to przyjedzie, moj ex mieszka ode mnie 800km! i przyjechal, choc nie od razu mu sie to udalo! dla chcacego nie ma nic trudnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
On niedawno byl w PL na Wielkanoc wiec watpie aby teraz znow przyjechal bo to nie jest tak blisko. Wiem powinnam z nim porozmawiac jak byl ale jakos tak wyszlo ze nie pogadalismy o tym co nawazniejsze. Postanowilam ze musze go uswiadomic ze ja nie przyjade tam do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr to ostatnie ja tez kocham bylo podszywem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaraz przeczytam co po tym napisalyscie ale musze Wam to od razu wytlumaczyc !!! bo to wyszlo tak jabym czekala zebyscie mnie prosily zebym zostala :O kumus sie nudzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
wiec przeczytalam ;) solka (tez bede Cie tak nazywac bo krocej ;) ) nie denerwuj sie draniami :) najgorsze jest to ze moj nie jest draniem :( macie racje ja sie w tym wszystkim gubie, on wysyla sprzeczne sygnaly 😭 i dlatego nie wiem co mam myslec :O moze ja sobie uroilam ze on cos do mnie ma ??? moze on czuje naprawde tylko przyjazn ... nie wiem co mam o tym myslec :( on tez jest bardzo zagubiony :( mialam nadzieje ze jak sie zobaczymy to cos z tego bedzie a tak .... nie skoncze tego bo to jest niemozliwe skonczyc cos co trwalo tak dlugo, postaram sie podejsc do niego jak do przyjaciela, choc nie wiem czy mi sie to uda :O ja nie mmoge z nim o tym porozmawiac bo on ma dosc rozmow o nas :( za duzo tego juz bylo i on sam sie gubi w tym co mowil a co nie :O i to nie przez klamstwa tylko przez swoje zagubienie :( powiem mu tylko ze udalo mu sie zebym przestala go kochac przez to jedno znadanie o jego mamie, ze nie mam juz nadziei i ze myslalam ze jestem jej przeciwienstwem ale widocznie sie mylilam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Zobaczysz co on na to powie. On Ci daje sygnaly swiadczace o uczuciu ale jakby sam sie bal tych uczuc, nie byl do konca pewny czego chce od Ciebie czego od siebie... Ale boi sie Ciebie stracic wiec samo mowi za siebie. Ciezko to wszystko pojac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pomarancza moim zdaniem on mi tez daje sygnaly swiadczace o uczuciu wczoraj mu opowiadalam jak to sie poklocilam z kolega i wywalilam go z listy gg i on sie mnie pytal kiedy jego wywale ... bo dobrze wie ze jest podobny do tego mojego kolegi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
boi sie ze go wywalisz z listy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kocham...o jak dobrze ze jednak jestes:) wiem slonko ze Ci ciezko, no bo przeciez cos do niego czujesz... dla wlasnego spokoju pogadaj z nim, wytlumacz, moze powiedz ze ty szuksz czegos wiecej a nie tylko faceta na odległośc( i to jeszcze taka ogromna!) porozmawiajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ja nie moge z nim juz o tym rozmawiac bo to pogorsza sytuacje :( on nie lubi mowic o uczuciach :( i bardzo ciezko mu to przychodzi !! a poza tym jak mu powiem ze szukam czegos wiecej niz faceta na odleglosc to co to zmieni ??? przeciez on sie tylko z tego ucieszy skoro mnie nie kocha :O nie moge mu tego powiedziec :( zreszta ja nie wiem co mam mu powiedziec, nie wiem co mam zrobic :( jest mi strasznie zle a teraz widze ze od ponad poltorej godziny jest na skype i jak sobie pomysle z kim gada to az mi sie odechciewa wszystkiego :O bede twarda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...ciezka sprawa:o moj chcial rozmawiac o uczuciach, tylko ze mi to latwiej przychodzilo np.przez tel niz twarza w twarz. To juz nie wiem co poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ja sobie daje spokoj !! tylko musze to jakos rozwiazac bo nie chce miec z nim kontaktu codziennie skoro daje sobie spokoj :O a takie ukrywanie sie tez nic nie da :O chyba nie warto walczyc o takiego faceta :( moze jak ja sobie dam spokoj to on sie obudzi .. to juz moja ostatnia szansa a nie mam w tym momencie nic do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
zna ktoras z Was francuski w stopniu bardzo dobrym ?? bo moze ja zle tlumacze to co on pisze :O juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ja tez kocham... On nie wie co do Ciebie czuje dlatego unika i nie lubi rozmow dotyczacych uczuc. Wydaje mi sie ze jak Cie nie bedzie to da mu to do myslenia. tylko pewnie Tobie bedzie ciezko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ja o francuskim to nie mam zielonego pojecia :O A moze na ang przejdziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pomarancza ja nie znam w ogole angielskiego :P bedzie mi ciezko i to bardzo i chyba sie do tego kroku nie posune :( napisalam sobie opis po polsku ze juz nie czekam juz nie tesknie juz nie kocham... a on wiec co znaczy kocham wiec moze da mu to cos do myslenia, ale dalam sie na zaraz wracam zeby do mnie nie napisal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Chodzi mi o to zebys nie byla dla niego dostepna przez pewien czas. NIech wie ze Twoj swiat nie kreci sie wokol niego :P Aaaaa to jak ja z francuskim hehe A z reguly to Ty to niego sie 1 odzywasz czy on do CIebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
nie ma reguly kto sie pierwszy odzywa ;) jakbym wszystko zsumowala to w 80% on peirwszy ;) to w sumie zalezy kto jest pierwszy na necie jak on jest pierwszy i ja wchodze to ja sie odzywam i odwrotnie,ale znaczna czesc to on a jesli chodzi o dzwonienie na skype to 95 % on dzwonil do mnie a nie ja do niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No to ja juz go calkiem nie rozumiem :P Oj ciezki masz orzech do zgryzienia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
tak jest francuzem :) ja akurat znam perfekt francuski wiec n ie ma problemu ze zrozumieniem ;) chocbaaardzo duzo sie od niego ucze :) wiem ze mam ciezki orzech do zgryzienia i zamiast sie uczyc to rozmyslam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
przyjemne z pozytcznym :P pewnie nauczyles sie jezyka jeszcze lepiej :D Ucz sie choc wiem jak to jest jak glowa gdzie indziej wedruje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Wytlumaczcie mi jak mozna kogos potrzebowac codziennie skoro sie go nie kocha ??? dla mnie to jest niepojete jak mozna w dwa dni zatesknic za osoba ktorej sie nie kocha :( moze jestem jakas dziwna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
na pewno sie teskni za kims na kim Ci zalezy i kto jest Ci bliski, wiec mozna powiedziec ze sie go kocha. Choc moze jemu bo sa tacy ludzie ze milosc przychodzi z czasem nie tak od razu motyle itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
miedzy nami byly te motylki na poczatku :) potem moje przeszly a jego zostaly jeszcze, a potem u mnie sie to przerodzilo w cos wiecej a u niego widzocznie nie dzis mnie nie bedzie, jutro tez nie chocby sie swiat walil, ale w poniedzialek juz nie dam rady :O zreszta kiedys sobie obiecalismy ze nigdy nie zakonczymy naszej znajomosci bez slowa pozengnania bo to by byla najgorsza rzecz ktora mozna by bylo zrobic drugiej osobie .. wiec nie moge zniknac a nawet gdybym mogla to bym nie potrafila i kolo sie zamyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×