Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość pomarancza___
CIezko cos powiedziec. Trudny tez Twoj przypadek ale mam nadzieje ze sie rozwiaze i ze bedzie ok :D:D:D Ze On w koncu sie opamieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Ci tego francuskiego, ja srednio znam angielski, podstawy niemieckiego, rosyjskiego i wloskiego..i nic z tego, no i łacine podworkowa znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Ja juz na nic nie licze, bo nie chce sobie robic zludnych nadziei, juz sie teraz przejechalam i koniec z nadziejami :P teraz bede zyc swoim zyciem a nie od rozmowy do rozmowy :P Solka ja znam tylko francuski i zadnego innego jezyka nie znam ;) ale wiecie co teraz mi sie przypomnialo ze w marcu bylo miedzy nami super tak jak na poczatku i to trwalo jakies dwa tygodnie, rozmawialismy znowu kilka razy dziennie, jak wchodzilam na neta to on od razu do mnie dzwonil pisal ibyl taki super :) i wlansie nie wiem czy to przyszlo samo taka jego faza na mnie czy ja cos zrobilam (moze nawet nieswiadomie) ze on nagle zaczal tak bardzo zabiegac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, przerabane, ale w sumie, francuz, inna mentalnosc..moze inaczej okazuje uczucia, przywiazanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
juz tez kiedys nad tym myslalam ze moze zle odczytuje jego slowa , ale gadam z wieloma francuzami na necie i oni mi takich rzeczy nie mowia, wiec to chyba nie jest jednak roznica mentalnosci. dzis wychodze wieczorem do baru to sie troche odstresuje i zapomne o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
wychodze :d zycze milego wieczorku i jak wroce to zapewne tu zajrze ;) trzymajcie kciuki, zebym do niego nie napisala jak wroce i on bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kocham..baw sie dobrze:) ja na dzisiaj zaplanowalam depilacje nóg wiec sielanki nie bedzie;) zeby zacisne i...za ojczyne! buzialki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
wrocilam i strasznie mnie korci zeby napisac, bo widze ze on jest, ale bede twarda i nie wejde i nie napisze :) mam nadzieje ze mi sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede trzymac kciuki zeby Cie nie kusiło:) chyba zaraz wyjme bytle martini i opije sie przed monitorem, tylko lozko sobie posciele i flache postawie na biurku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ja tez bym sie z checia upila przed monitorem, ale nic nie mam a poza tym wtedy to juz na pewno bym do niego napisala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
chyba mialabys mnie dosc po godzinie, bo moj jedyny temat dzisiaj to ON :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ja ide juz spac :) skorzystam z tego ze z nim nie gadam i sie wyspie :) dobranoc i dziekuje bardzo dziewczyny ze mnie wysluchujecie :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
🖐️ dziewczynki :) Solka jak tam depilacja za ojczyzne ?? Ja tez kocham... widze ze sie zawzielas ;) Dobrze ze wyszlas sie rozerwac. Mnie tez wczoraj chcieli wyciagac ale nie mialam ochoty isc. Dzwonil dzis... Pierwszy raz nie wiedzialam co mam mu mowic i ogolnie dziwna to byla rozmowa... Musialam szybko konczyc powiedzial ze zadzwoni pozniej zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) oj jakos sie wydepilowalam, bolalo troszke ale teraz przynajmniej nogi gladkie;) przecwiczylam sie kiedys i teraz ledwo ze schodow moge zejsc:o czuje sie jak starownika;)pomarancza, a czemu rozmowa byla dziwna? jak to nie wiedzialas co mu powiedziec? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Nie dziwie sie ze nogi bola ;) Probowalam dzis tych cwiczen niezle sa i daja wycisk na nogi wlasnie :P CIekawe jak ja jutro bede chodzic ;) a dzis jeszcze biegac ide :D Nie potrafie tego wyjasnic, ale dziwnie bylo nie tak jak zwykle a moze to ja jestem przewrazliwiona :O No nie wiedzialam co mam powiedziec, nie mam odwagi porozmawiac z nim, wiem ze musze to zrobic przez tel bo inaczej nie bede miala okazji. I chyba z tego wszystkiego, ze ja mam pelna glowe takich mysli nie potrafilam z nim rozmawiac a on tez jakis dziwny mi sie wydal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
dziewczyny te cwiczenia abs 8 minute to bardziej na brzuch? ja tez probowalam i cienk bolek ze mnie bo mi nie szlo wogole ale z tego co widzialam na filmiku to te cwiczenia sa na brzuch a jak probowalam sama to czulam misnie brzucha a nog wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze jak kaleka:(czuje te miesnie, skonczylo sie rumakowanie, teraz zaswasy sie porobily... ja mam cwiczena na brzuch, nogi, posladki i ramiona, dzis bede na ramiona robic bo niczym innym nie rusze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Solka a dlugo Ty juz trenujesz?? Ja mysle ze jutro bede miala zakwasy i to jakie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza trenuje...tydzien, wiec nie dziwie sie skad te zakwasy, wydaje sie ze te cwicz. to \"tylko 8 minut\" ale daja w kosc, oj daja, ale moze dzieki temu efekty beda szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Oj daja w kosc masz racje ja dzis ledwo to przezylam hehee A cala serie sobie zapodalam i na nogi i na ramiona i na brzuch i abs no wsio co tam bylo :P Ale juz myslalam ze walne :P No moze beda lepsze efekty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza...to niezla jestes..mnie juz troche lepiej sie chodzi:p dzis tylko ramionka bo reszta miesni chyba by mi sie urwala hihi ja nie lubie biegac, a te cwiczenia z tym filmikiem sa motwujace:) biegac nie lubie, mam na to zreszta za slabe stawy, wciaz by mi cos w kolanach przeskakiwalo:o miejmy nadzieje ze cwiczenia przyniosa efekty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
solnitska ty jestes taka kochana zarzucilabys jeszcze link na posladki bo gdzies nie moge znalezc:/ z gory dzieki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Ja sie tylko melduje ze zyje i dzis tez dam rade i nie napisze bo zaraz pewnie poojde spac :) widze ze rozmawiacie o cwiczeniach :P ja robilam 6 weidera i daje super rezultaty tylko ze jest to strasznie meczace :O jutro sie odezwe bo dzis nie mam nawet czasu :( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz Daria wkleje:) mnie najbardziej przy brzuszkach boli kark, i nie wiem co na to poradzic, pewnie nieprawidlowo cwicze i w tym tkwi problem..:o http://www.youtube.com/watch?v=Jse7bz4MFQM&mode=related&search=stomach, nio,to jest to:0 mam nadzieje ze sie nie pomylilam bo dzis troche nie kumata jestem;) Witaj ja tez kocham...fajnie ze sie pojawilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×