Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Nasza kierowniczka zajada się ziołowymi persenami, ja tam jej nie zazdroszczę lepiej zarabiać mniej ale przynajmniej nie mieć takiego stresu i martwić się czy jutro ktoś nas za byle co nie wywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedno pytanie ale ważne, ile z tego co tam jest na blogu napisane jest prawdy. Na odpowiedzi mi zależy bo sama zaczynam się zastanawiać o co chodzi, proste pytanie i czekam na odpowiedź ile z tego co jest napisane jest prawdziwe a ile nie, dziękuje z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treści zawarte na blogu są zdarzeniami, które miały miejsce, nie są fikcją literacką. Nic więc nie zostało wymyślone. Prawdziwe są opisy zdarzeń, cytaty oraz zrzuty ekranu korespondencji. Każde z opisanych sytuacji udokumentowane jest notatką spisaną tego samego dnia, lub kilka dni po zdarzeniu. Notatki sporządzane były w poczcie kasowej a na ich wydrukach widnieje data i godzina ich sporządzenia. Niektóre są z września 2014 roku, inne z późniejszą datą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki, dzięki i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też życzę powodzenia i trzymam kciuki, kolego ze szkoleń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli znowu łomianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie mogą być i Koluszki byleby prawda była bo ja nie lubię być oszukiwana a teraz wyraźnie widzę że była przez dług czas tylko ciekawe komu zależało żeby przedstawiać inne wersje i po co było to robić chyba wydaje mi się że nikt nie przypuszczał że to w końcu wyjdzie któregoś dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownicy drodzy błagam was jak dzwonicie to mówcie ciszej bo klienci słyszą i pracownicy słyszą o tym co myślicie o innych to żenujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno ma powstać nowe forum na wzór tego biedronkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jest ale piszą tam tylko kierownicy i to tez tylko kilku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy dostal ktos juz wymagrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 jest w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wypłata!!!! Można szaleć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wooow. Wlasnie przeczytałam kolejny odcinek bloga z dnia 7 czerwca. Genialny. Zazdroszczę odwagi i determinacji. Gdybyśmy wszyscy tak dokladnie i z wielka precyzją zbierali dowody na owe panie dzis w tej firmie działoby sie naprawde dobrze. Chciałam tylko nadmienić ze bardzo mocno Cię wspieramy. Jesli będziesz miał jakiekolwiek problemy dawaj znac na forum. Wiele osob ma cos co moze pomoc w sprawie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jak wiele osob ucieszył ten blog jest największą porażką niektórych ludzi którzy kłamstwami i oszczerstwami chcieli zaklinać rzeczywistość, napisałam tu kiedyś powtarzając po kimś że karma wraca i okazuje się że wróciła, wielkie brawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co niby wynika z tego wpisu martaaa dwa dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj wpisy z okolicznych stron, rady kogoś o nicku Aleko co z nich wynika? nic, czyli ZERO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie nie rozumiem do końca o co chodzi, bo z tamtych wpisów z 2011 roku wynika że on bronił firmy ze swojej perspektywy i wypowiadał się w samych superlatywach i czego to dowodzi? Pamiętam że wtedy go zwolnili i widać po jego wpisach na forum wtedy że nie miał o to żadnych pretensji ale on chyba był z Poznania wtenczas i inny OKS był z tego co ja pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahaaaaaa to już teraz ciebie rozumiem sorryyyy :) tak z tych rad nic nie wynika ale on nawet wtedy kierownikiem nie był tylko asystentem i był u pani R. z Poznania a nie był wtedy w Warszawce chyba że znów coś pokręciłam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam wiesz lepiej, gdzie byłeś :) Nic do ciebie nie mam, ale bajki pisałeś wtedy i bajkopisarzem jesteś dzisiaj. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi :) a ja na początku myślałam że to on napisał ten twój post a teraz ty myślisz że moje pisze on, dobre co? :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto tak doskonale pamiętał co kto pisał w 2011 roku? Czekac tylko aż zaraz zaroi się od wpisów zadowolonych pracowników opowiadających o tym że na urlopy jadą na Mazury in w ogóle jest cudownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmy bronił zaciekle. Mnie zastanawia jedna rzecz: wydarzylo sie cos i to spowodowalo calkowita zmiane frontu. Jestem bezstronna ale pamietajcie prawda lezy zawsze gdxies pomiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ja. Prawde trzeba ujawnic. Trzymam kciuki za prawde. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co sie wydazylo mozna przecztac na blogu , watpie zeby ktos opisywal to wszystko piszac od rzeczy zwlaszcza ze podane sa n.p. daty i zdiecia emaili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziwiające jak wielu dobrych ludzi nie śpi o tej porze :):):) Więc czuwającemu przypomnę wpis z poprzedniej strony. I snu życzę spokojnego. A bajkę na dobranoc sam sobie opowiedz. Ten blog to szok. Trzeba innych dowodów na prawdę? Wystarczy spojrzeć na str. 7 tego forum. Wpis "martaaaaa dwa dwa" z 9.09.20111. http://f.kafeteria.pl/temat/f14/deichmann-jak -tam-jest-p_3442302/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie spisz a dziwisz sie ze inni nie spia :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też cie lubię. Dla mnie dosyć bajek na dziś. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×