Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość herbatka-ziolowa
doroti nie przjmuj sie ortografia. ja tez mam z tym problemy. zuza jak mozesz to przeslij mi tez tego linka do cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka ja karmię piersią... no i boję się że jak zaczne wprowadzać kleiki kaszki itp, to będzie jeszcze gorzej ;(. u mnie choinki jeszcze nie ma ale Mikołaje już wiszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
herbatka-ziolowa a nie za szybko ta choinka?potem nie ma takiej radości świątecznej .nie ma to jak choinkę ubrać przed samymi świetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka-ziolowa
doroti, a moze cos jesz ciezko strawnego, ze taksie dzieje? az sie przerazilam, ze oststnoi tak mnie ciagnie do slodyczy, czekolady, ze niewyrabiam.wlasnie marcepana wciagnelam, a potem wieczorem ide biegac, bo wyrzuty sumienia mam. a wy karmiace mamy, tez was tak ciagnie do slodkiego? ja wiem,ze choinka to moze i za szybko, tylko ze za 2 tyg lece do pl i pozostane tam do swiat, wiec chce juz poczuc te atmosfere i tu. a poza ty, moj misuek zostaju tu na swieta to niech poczuje atmosfere, bo znajac go, choinki by nie ubral sam bo i po co :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.asia
czesc dziewczyny, Doroti, nasz maly na baki i kupki byl na debridacie ( odstawilismy po 3 m-cu), na sab simplexie ( czasem dostaje, jak go baki bardziej mecza) oraz prebiotyku ( wczesniej probiostart, a teraz to jest optibac). prebiotyk dalej dajemy z uwagi na profilaktyke alergii ( takie sa najnowsze doniesienia pediatryczne), a ze kupke ma po tym ok, przynajmniej 1 raz dziennie to tylko sie ciesze. od razu mowie, ze nie kazdy probiotyk tak fajnie dzialal u niego, probowalismy jeszcze 2 inne i tamte nie mialy takiegi efektu. poza tym robie mu 150 ml wody plus troche herbarki najlepiej dziala u niego rumienkowa i sobie pije ile chce ( sama woda sie krzywil ), w sumie taka rozcienczona herbake daje mu 2-3 razy dzinnie, np jak sie bawi na macie to co pare minut daje po troszczku, zeby sie nawodnil, a nie zeby od razu wszystko przelecialo do pieluchy. duphlac mamy, ale nie uzywalismy jeszcze. oj obudzil sie, na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nic takiego ciężkiego nie jem, a zwłaszcza w ostatnich dniach... owsianka na mleku, kanapeczki z serkiem lub drzemikiem,kurczaczek gotowany więc nic cięzkostrawnego, raz nawet było tak że 10 dni kupy nie robiła ale jak już zrbiła to aż trzebabyło zrobić nieplanowany prysznic :). Próbowałam kupić w Polsce probiostart bo ktoś już tu polecał może i Ty jo.asiu ale niestety nie dostałam tego więc kupiłam lakcid, ale efekt żaden. jak ten duphalac nie pomoże to zaopatrze się w sab simplex lub debridac.A pić to ona naprawde pije dużo i rumianek też, no i nic z tego. herbatka ja ogólnie lubię słodycze ale teraz że karmię to niestety do pochrupania zastały mi suchary :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.asia
Doroti, probiostart jest tutajszy, teraz jest pod nazwa optibac, tyle, ze jest malo znany i po prostu chyba trzeba prosic zeby zamowili.ja kupuje w pobliskiej malej aptece, ale akurat sie im skonczyl i zamowienie trwa ok tygodnia, w bootsie nie moga zamowic, w dwoch innych aptekach nie wiedzieli o co chodzi..pj, polscy farmaceuci sa lepiej wyedukowani...no ale niewazne...my chyba zamowimy przez interent, bo w aptece sa opakowanie po 10szt, a w intrenecie mozna zamowic wiekesze 30szt, i sie bardziej oplaca. a wracajac do kupki, to jak Jaska kiedys zaparlo, to jak juz wyczerpalam wszystkie srodki to czopek glicerynowy zadzialal blyskawicznie. poza tym mozna tez troszke pomasowac odbyt. w kazdym razie podawej ten duphlac codziennie, az sie unormuje i wtedy dopiero powoli odstawiaj. moze mala ma po prostu leniwe jelito, jak zacznie jest produkty z blonnikiem to sie unormuje. a jak duphlac nie zadziala, to rzeczywiscie kup w Polsce Debridat. co do slodyczy, to pewnie, ze chetnie bym zjadla jakies czekoladowe cisteczko, albo lody, albo ten sernik ktory wczoraj mojemu upieklam, na imienino-urodziny..ale primo, maly dostal wysypki jakos wtedy jak ja sie dorwalam do jakichs czekoladowych batonikow, secondo, alergia na mleko krowie, wiec poki karmie, jestem na diecie eliminacyjnej, tertio, dostalam diete na spalanie tluszczu ( zdrowa, wrecz bym powiedziala, ze bardzo zdrowa, bez glodzenia sie i spokojnie mozna stosowac przy karnieniu), ale oczywiscie slodycze odpadaja, choc mnie juz niewielki wybor tych slodkosci zostal :D w kazdym razie mam nadzieje, ze uda mi sie pozbyc wiekszosci z tych 9kg ktore mi jeszcze pozostaly nim wroce do pracy..bo poki co to wciaz jeszcze chodze w ciazowych portkach :( Nieznajoma, ja rodzialm w coombie. nie wiem co chcialabys konkretnego wiedziec. ja tam swoj pobyt wspominam niezbyt mile, jesli czytalas moje wspomnienia z porodu pisane w zasadzie przez mojego narzeczonego, bo ja juz mialam dosc, a on jeszcze do tej pory ma potrzebe wyrzucania tego z siebie. ale nie martw sie, jesli ciaz prezbiega bez powiklan i nic zaskakujacego sie nie wydarzy to powinnas wspominac dobrze, bo pielegniarki i polozne sa super, zas konsultanci, ktorych pewnie nie bedziesz miala okazji ogladac, pozostawiaja wiele do zyczenia. koncze,moze jeszcze pare brzuszkow zrobie, bo w ciagu dnia to mala szansa, a juz dzisiaj to Jasiek byl taki marudny ze hej, chyba dlatego, ze nie wyszlismy na spacer, bo co robilismy podejscie to deszcz zaczynal padac... ha, moj Jasiek rwie sie do siedzenia odkad skonczyl 3 .5m-ca. nie mialabym nic przeciwko gdyby nie to, ze na brzuchu nie chcial lezec, wiec miesnie szyi i barkow nie sa tak mocne jak powinny. dopiero tydzien temu udalo sie go polozyc na brzuchu i glowe podniosl, od razu wysoko i dzwiga sie na rekach i nawet sie cieszy..ale uczylam go lezec na brzuchu kladac go na sobie i dalo rezuktaty, choc wszyscy twierdzili, ze on po prostu nie bedzie lezal i juz, ale ja sie uparalam, ze przecziez kregoslup szyjny itp i postawilam na swoim.generalnie dzieci sie coraz szybciej rozwijaja. i jesli male ladnie lezy na brzuszku i juz ma silne miesnie obraczy barkowej i wyksztalcona krzywizne kregoslupa szyjnego to powoli mozna cwiczyc siedzenie. a propos lezenia na brzuszku, czy wiecie gdzie w Dublinie albo okolicach mozna kupic fajna mate edukacyjna dla chlopca, taka wlasnie z podusia do lezenia na brzuszku i zabawkami nie tylko uwieszonymi nad glowa. ok, koncze, spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma68
Hej,nie pomylilas sie:)to ja Jolka:)zastanawiam sie jak ty na to wpadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka-ziolowa
czesc kobiety. Nieznajoma, odezwe sie do ciebie na e-maila, ktorego podalas. Jo.asia - o jakiej diecie mowisz? skoro jest taka zdrowa, to czy mozesz ja zdradzic???? :) :) Moj urwisek dzis w nocy byl barzdo marudny. nie mogl usnac, a jak probowal to jakies robil dziwne przekrety ze swoim paluchem w buzi, tak ze prawie przekrecal sie na brzuch i nie mogl oddychac. co go przekrecilam na wznak to chwila moment i znow lezal prawie na brzuchu i mruczal. wiec musialam czuwac, aby sie nie udusil. potem wyjelam go z worka-spiworka , bo skoro nie mogl usnac to stwierdzilam ze moze mu za goraco, no sie zaczelo. kopniaki w moja strone, krecenie sie i wiercenie.dzis konieczny musi byc spacer. moze bedzie lepiej spac. koncze, bo moja maruda sie obudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczki!! Jak ja zazdroszcze tym,ktore juz ciesza sie swoimi maluchami...Ja dopiero 30tc,jeszce taaak dlugo:(Ale moja niunia juz mnie przyzwyczaja do nieprzespanych nocy:)Tak sie wierci,kreci,gdzies tam na nerw uciska,ze ze spania nici..Ale nic to... Dziewczyny,podziwiam jak fachowo jestescie obeznane z opieka nad maluchami!Ja licze na moje doswiadczenie,choc to bylo tak dawno,ze moze juz nie wystarczy??Pozyjemy,zobaczymy...W razie czego jest gdzie uderzyc po pomoc;) Pozdrawiam mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belize a na kiedy masz termin??Bo ja tez jestem w 30tyg :) Moze sie spotkamy w Cork ;) A na kiedy masz nastepna wizyte w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. My jz od 6-tej na nogach.Moja mala teraz spi ale ja juz nie potrafie zasnac w dzien,wiec mam chwilke na kompa. Belize nic sie nie martw.Ja nic nie wiedzialam ale dzidzia cie nauczy,forum pomaga i internet.Kilka tyg. i bedziesz obeznana. Co do cwiczen to stronka to www.babyboom.pl,podaje linki Cwiczenia od 2 m-ca http://www.babyboom.pl/niemowleta/zdrowie/pocwiczmy_mamo_cwiczenia_od_drugiego_miesiaca_zycia.html Cwiczenia od 5 m-ca http://www.babyboom.pl/niemowleta/zdrowie/pocwiczmy_mamo_cwiczenia_od_piatego_miesiaca_zycia.html Sama musze zaczac powoli wprowadzac te od 5-tego. Pozdrawiam, my chyba spacer sobie odpuscimy,bo do niedzieli maja byc ciezkie deszcze a moj pobliski park jest zalany.Wczoraj przemoczylam buty jak chcialam ominac wode i wpadlam w jeszcze wieksza.Ale i tak bylo milo. Milego weekendu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dorpieoro co was znalazlam i sie chcem do was dopisac mieszkam juz tutaj 3 lata mam coreczke i 2 dzieciatko w drodze :) prosze o odpowiedz odnosnie dopiski do was pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka 323,termin mam na 27.01,ale do szpitala juz na razie nie jade,najezdzilam sie przez cala ciaze co 2 tyg.,teraz bede miala tylko wizyty u gp.Na razie... Zuza3003-nie martwie sie ze sobie nie poradze,jakos wychowalam dwie moje panny,tylko teraz tyle nowosci,a Wy takie w tym oblatane:)Podziwiam:) Jutro moja znajoma ma miec wywplywany porod w Cork,wiec mysle ze najpozniej w poniedzialek bede miala najswiezsze wiesci jak to tam wyglada.Jesli zdaze moze sie sama do niej przejade,wiec i wlasnym okiem popatrze:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam coreczke 19 miesiecy. obecnie jestemw ciazy termin mam na 29.06.2010. chciala bym dopisac sie do was i pogadac z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka zagubilam
czesc ponownie ja :) poszukuje Ani(wyskoka szczupla krecone wlosy) ktora miala termin na maj 2008 poznalysmy sie czekajac w kolejce do badan w szpitalu. zagubilam twoj numer fona a chciala bym sie z toba skontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belize ja mam termin na 29.01 :) To moze faktycznie sie spotkamy w szpitalu hehe Mam kilka kolezanek,ktore rodzily w Cork i wszystkie sa zadowolone z opieki,sprzetu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja od paru dni mam mały sajgon z moją Olcia odnośnie tych wzdęć... a jeszcze duphalac to nasilił.. ale pisze na ulotce że dziłanie nieporządane to właśnie wzdęcia przez pierwsze parę dni no i możecie sobie tylko wyobrazić...bo moja Olcia ogólnie miała problem z wzdęciami i kupkami ale przez ostatnie 3 dni było 3xgorzej :(, już nie wiedziałam jak jej pomóc, próbowałam wszystkiego a ona poprostu chcąc puścić bączka tak strasznie się prężyła że z tego wszystkiego zaciskała tak mocno pośladki że ten bączek nie miał jak wyjść no i tak krzyczała przy tym nawet nie płakała tylko krzycząc parła... oj straszny widok, a ja poprostu siedziałam nad nią i płakałam...najgorzej było przy jedzeniu.... Dziś już troszkę lepiej oby tylko te jej męczarnie nie poszły na marne i po tym duphalacu wszystko sie unormowało z tymi naszymi kupkami. Czekam już na paczkę z Polski mama ma przysłać mi bobotic polski odpowiednik sab simplex.... oby to pomogło!! Trzymajcie kciuki!! Witajcie wszystkie nowe forumowiczki :)! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka-ziolowa
witajcie mamy przyszle i te, ktore maja juz pociechy. brrrrrrryyyyy jakn zimno dzis i jeszcze ten deszcz... dzis siedzimy w domku i sie nie ruszamy na spacer. doroti - te piosenki dla dzieci sa swietne. juz wczoraj wieczorem pare pobralam i z moim krasnoludkiem sluchalismy i spiewalismy. naprawde super. a tak nawiasem mowiac to wcale ci nie zazdroszcze tych problemow z kupka olci. biedne dziecko. oby ten specyfim zpolski okazal sie trafny. zuza dzieki za tego linka. juz cwiczymy od trzech dni. a jakie bylo zdziwienie i jaki usmieszek polaczony z radoscia, jak dotknal swoim stop. :) sama sie smialam razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma68
witam ponownie:)doroti10 faktycznie te piosenki dla maluszkow sa swietne ja pomimo ze jeszcze nie urodzilam to juz sobie je powoli sciagam-dzieki za link:)Bylam dzis na kolejnej wizycie kontrolnej u mojego lekarza Gp i jak narazie wszystko jest ok:)mam nadzieje ze tak zostanie do konca.Po za tym prawdopodobnie w przyszlym tygodniu bede miala szczepienie przeciwko swinskiej grypie bo znajduje sie w grupie kobiet podwyzszonego ryzyka:(mam tylko nadzieje ze nie bede miala zadnych powiklan po niej i ze pomoze mi i mojemu malenstwu uchronic sie przed wirusami w przyszlosci.Jo.asia a ty bralas znieczulenie w kregoslup przy porodzie?bolalalo wbjianie znieczulenia?ja osobiscie bardziej chyba boje sie znieczulenia niz porodu:( Dobra zmylam bo robi sie pozno:)Pozdrowionka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pozdrawiam mamy:) Moja znajoma w koncu urodzila.No i musze powiedziec ze bardzo sobie chwalila opieke,podejscie personelu itd.miala znieczulenie zewnatrzoponowe,w idealnym momencie podane,i nie na prosbe jej samej tylko za rada piekegniarki.Lezala na sali 4osobowej,ale nie narzekala na brak intymnosci.Generalnie mnie bardzo podniosla na duchu co do CUMH w Cork. Nieznajoma68-mysle ze kiedy dopadna cie bole nawet nie pomyslisz o tym ze sie boisz wklucia:),a zreszta przeciez nie musisz brac.Ja rodzinam bez,i mimo oczywistych odczuc jakie towarzysza bolom porodowym i samemu porodowi,wspominam te momenty jako najpiekniejsze w zyciu.... Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.asia
czesc dziewczyny, nie bylo mnie pare dni a tu juz tyle do czytania :) Doroti, super link z piosenkami, choc szczerze powiem, ze niewiele znam...weszlam na piosenki krasnoludkowe i pomyslalam, ze piosenka hophop bedzie jakas skoczna wesola piosenka a tu sie zdziwilam, bo to Bogdan smolen strasznie zawodzi :D a ja nawet wstalam z Jaskiem, ze sobie potanczymy :D a rezultat byl taki ze Jasko usnal :D :D i moge cos zjesc ... Herbatka, a propos diety, to jest to dieta przyspieszajaca metabolizm i spalanie tluszczu. w skrocie : je sie 6 posilkow dziennie, bez zlozonych weglowodanow tj pieczywa, ziemniakow, ryzu, makaronu itp, oczywiscie bez slodyczy, duza ilosc plynow, ale bez kalorii lub niskokalorycznych. poza tym je sie pokarmy z 4 grup: 1 owoce, 2 bialkowe produkty tj jajka, ryby, wedliny, orzechy, 3 warzywa, 4 wszystkie te produkty do wyboru. codziennie masz podane jak masz laczyc produkty. Nieznajoma, mialam epidural, bez niego bylo by ciezko, bo przy porodzie indukowanym oksytocyna skurcze sa silniejsze...a mnie tak puscili oksytocyne, ze w ciagu godziny z rozwarcia 2 cm zrobilo mi sie 8cm..wiec jak mi sie zaczely skurcze po oksytocynie to jedynie pamietam, ze skurcz nakladal sie na skurcz, gaz nie dzialal, a ja nie nadazalam z oddychaniem, wiec to ze anestezjolog mi znieczulenie zalozyl to bylo nic, naprawde ot malenkie uklucie, wogole nie do zapamietania. tamagoci, witaj na forum, moj Jasko urodzil sie 29.06.09 :) aha, Doroti, my tez mielismy bobotic i infacol, ale najlepszy jest sab simplex, tez sie dziwilam, bo to wszytsko to samo, ale moja kuzynka, ktora jest farmaceutka potwierdzila, ze jest najlepszy, zreszta nie tylko ona...w kazdym razie u niej w aptece sprowadzaja go sobie chyba z czech. my kupowalismy przez internet, a raz przywiozl nam jakis znajomy znajomego, chyba ze slowacji. wiec jak masz szanse to sobie zamow do tej paczki wlasnie sab simplex. Poza tym jak nasz maly mial problem z baczkami, to pomagala gimnastyka noze, przyginanie ich do brzuszka, poza tym ciepla kapiel, no i herbatka koperkowa. slyszalam tez o jakichs kropelkach koperkowych, ktore ponoc sa tutaj dostepne i lepsze niz herbatka, ale ja osobiscie sie na nie nie natknelam. no to uciekam, cos zjesc i czas troche moze angielski powtorzyc przed powrotem to pracy :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! W końcu szczęśliwe :)...odrzuciłam ten cholerny duphalac no i po wzdęciach. Może i on porawia pracę jelit, ale to co przy tym się przechodzi to koszmar,podobno przy tym leku wzdęcia przez parę dni to norma ale aż takie!!.... no i ile można patrzeć jak dziecko się męczy!! Jo.asiu może akurat trafiłaś na taką piosenkę, ja ściągnełam parę naprawdę fajnych i skocznych,takich akurat do potańczenia i pośpiewania.... Dziś miałyśmy szczepionkę...oj gdybym mogła to chętnie wziełabym te wszystkie szczepionki za moją myszę...ale cóż trzeba to przeżyć! Pozdrawiam was wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.asia
czesc dziewczyny Doroti, ja tam nic nie ma do tej posenki, po prostu ubawilam sie niezle, ze zamiast slodkich glosow krasnoludkowych uslyszalam Smolenia ktory zawodzi jakto mu zle...w kazdym razie maly mi usnal juz w polowie tego zawodzenia, musze sprawdzic czy tylko jednorazowo to tak podzialalo czy moge tej posenki uzywac jako usypiacza :D my bylismy na szczepieniu w zeszla sobote w EMC. strasznie JAsko ryczal, nie mogl sie uspokoic. i teraz sie zatsnawiam czy to szczepienie nie sni mu sie, bo sie obudzil juz pare razy ze strasznym rykiem i wcale nie mogl sie uspokic po wzieciu na rece :( chyba ze to zeby w ten ten sposob zaczynaja sie wyzynac ? dobrej nocy, mnie sie oczy kleja po calym dniu, JAsko n ie chce za bardzo spac w tym tygodniu w dzien, najwyzej 2 drzemki po 20-30min...nie chce sie sam bawic, mata mu sie juz znudzila, i caly czas trzeba go zabawiac, rozsmieszac, wyglupiac, bo inaczej marudzi...moze to tez od zabkow? no nic, lepiej sie klasc spac. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka-ziolowa
czesc Kobiety. Mnie szczepienie czeka w nastepna sobote. Az samej mnie juz serce boli ja pomysle o tych dwoch zastrzkach :(( po ostatnim szczepieniu moj smyk sie rozchorowal. mam nadzieje ze tym razem nic takiego nie bedzie... jaka pogoda brzydka... brrrrrr .... dzis sedzimy w domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka-ziolowa
czesc mamusie. ja mam pytenie do mamy, ktora to wspominala o tranie dla dzieci.nie pamietam ktora to z Was pisala, ze jakas mama podaje tran dziecku od drugiego miesiaca, po pol lyzeczki dziennie i dziecko nie choruje. no i czy mozna podawac go razem z wit d???? a moj Maluch tez od jakiegos czasu tez placze przez sen. musze go wtedy przytulic, polulac i wszystko jest potemwporzadku i spi dalej. nawet oczu nie otworzy, tylko taki lament jest przez sen, ze stawia caly dom na rowne nogi :) no i jak obudzi sie podczas drzemki w dzien to tez placze, no i jak ma trudnosci z zasnieciem, to tez placze. Kobiety, jak lecialyscie ze swoimi brzdacami, to czy zabieralyscie kocyk do torby podrecznej, tak na wypadek np przykrycia dziecka podczas snu??? a moze jest cos, co warto zabrac ze soba do tobry podrecznej, co moze przydac sie podczas podrozy??? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.asia
czesc dziewczyny, herbatka, ja pisalam o tranie, ze moja kuzynka go daje synkowi, ale nie wiem jak to sie ma do vit D bo jej pediatra kazal odstawic vit D juz w 3m-cu, ze niby to co dosje w sztucznym mleku to wystarczy. ale nam pediatra kazala dawac, tyle ze co 2gi dzien. a w koncu przy okazji tego szcepienia nie zapytalam ani o tran ani o vit D , bo takie bylo zamieszanie.. moj maly straszliwe placze odstwia przez sen ostatnio, wogole go nie mozna uspokoic przez dluzsza chwile. kiedys wystarczylo poglaskac, pocalowac, albo wziac na rece i od razu spokoj a teraz ryczy przez dluzsza chwile..zeby??? my mielismy w samolocie kocyk, przydal sie. poza tym polecam wziac butle z woda lub herbatke. my mielismy w torebce termicznej i jak zmienialo sie cisnienie w samolocie( a to wystepuje nie tylko przy ladowaniu lub starcie) to maly dostawal do dziubka, zeby slinke przelknal...no chyba ze spal twardo. uciekam spac dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka-ziolowa
dzieki jo.asiu za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×