Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

:) a ja czuje sie jak wielorybek, a pozatym to dobrze nawet bardzo a rodzic mam w DROGHEDA hospital Dzieki za pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! W końcu jestem w domku, niestety wylądowałam w Rotundzie z ostrym atkiem kamieni nerkowych - tez nie miały kiedy sie ruszyć!! Na szczęście z moim maluszkiem jest wszystko ok i ja tez czuje sie w miare dobrze. Troche byłam zdziwiona w szpitalu bo jak leżałam na sali to zaczęła rodzic jedna z dziewczyn i nie zabrali jej tak jak w Polsce od razu na porodówke tylko męczyła się biedna z nami na sli i troche sie zagęściła atmosfera bo troche sie zestresowałyśmy. Dopiero jak miała rozwarcie na trzy palce to ją wzięli. Dziewczyny czy to normalna praktyka tutaj jak wogóle wygląda porodówka???? czy rodzi sie na normalnym łóżku ginekologicznym? Noi czy jest cały czas położna przy rodzącej? Dzieki za odpowiedz Pozdrawiam wszystkie mamusie ich pociechy te w brzuszkach tez :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag78
Hej, to i ja dolacze. mam termin na 20.09. rodze w Rotundzie. mam nadzieje, ze wszystko pojdzie gladko:) Pierwsza wizyte w szpitalu wyznaczyli mi dopiero na 15 kwietnia, ale wczesniej zdecydowalam sie isc na prywatna wizyte do polskiej ginekolog. Z dzieckiem wszystko ok, moge latac wiec teraz planuje wakacje :) Pozdrawam i dopisuje sie do listy :) Gosia .........8 Czerwca 07 ........synek Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synek Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synek Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............córcia Oliwicia.... mamba9........15 Luty................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca...............synek Antoś....... Wesmar........5 marca...............synek Oczekujace: Aaagcia ........37tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........37tydz ........2 Kwietnia ........????...... themonic.......34 tydz.......15 Kwietnia........ ??????? Motylek_22....34 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........31tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....30tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........21tydz.........24Lipca..........chlopie c.... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????......... Magda.............14 tydz......20 wrzesien.....??????/ Agnieszka........13tydz........22wrzesien......??????... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag78 - gratuluje dzidzi, oby rosła zdrowa. No i oczywiście witam w Naszym gronie Gosia .........8 Czerwca 07 ........synek Filipek...... Zabcia ........6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ........2 Sierpnia 07 ..........córcia Kasienka.... ]Melka ..... ..16 Wrzesnia 07 .......córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synek Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synek Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia.............córcia Oliwicia.... mamba9........15 Luty................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca...............synek Antoś....... Wesmar........5 marca...............synek Oczekujace: Aaagcia ........37tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........37tydz ........2 Kwietnia ........????...... themonic.......34 tydz.......15 Kwietnia........ ??????? Motylek_22.....35 tydz.......27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........31tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....30tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........21tydz.........24Lipca..........chlopie c.... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????......... Magda.............14 tydz......20 wrzesien.....??????/ Agnieszka........13tydz........22wrzesien......??????... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć Ci naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły Ci duszę radością Czegóż jeszcze Ci życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancha w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ wesolych swiat wielkanocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z chwili .. przed karmieniem oto moja relacja z porodu: Dzis już porod nie wydaje się taki straszny. A było to tak: ok. 22:30 4 marca poczulam pierwsze skurcze a raczej dziwny bol w kręgosłupie, dodam ze maz dzwonil godz wczesniej pytając czy nie rodze bo on ma dziwne przeczucie i bole (ha ha ha – on tak przezywal, ze zaczal rodzic przede mna). Pomyslam ze mam mnóstwo czasu, przeciez w poradnikach pisza żeby od momentu pierwszych skurczy isc na spacer, obejzec film… Za namowa brata zadzwoniłam po meza. Po polnocy ledwo dotarlam do samochodu (winda to genialny wynalazek), skurcze co 3 min! Droga do szpital zajela nam 9 min (normalnie min 20), przejechalismy wiekszosc skrzyzowan na czerwonym swietle. Po przyjeciu do szpitala i zbadaniu okazalo się ze NIE RODZE. Tylko ze względu na bole zgodzili się przyjąć mnie na godzine! Po godzinie (bardzo dlugiej godzinie) mialam centymetr rozwarcia. Wystarczylo żeby dostac epidural!!! (UFFF). Zanim zaczal działać poprsilam o gaz. Z opowiadan sasiadki wynikalo ze po gazie bedze „milo”, ale wg mnie wogle nie działał. Godzinke pozniej mialam już 8 cm! Nawet polozna była zdziwiona. O 6:10 bylam gotowa (bynajmniej wtedy tego nie wiedziałam) do najważniejszej czesci! Trwala 15 minut a potem już tylko sama radosc. Maksymilian dostal 9 pkt, wazyl 3600 przy wzroście 53 (wydaje mi się ze max 50). Maluszka dostalam natychmiast do trzymania – na prawie godzinke a może mniej. Opieka w szpitalu ok, sala dwosobowa, wypuscili mnie po 31 godz. Napiszcie kochane jakich sztucznych mlek uzywalyscie? ja do wczoraj walczylam z piersia (pol na pol) ale nie mam juz sil - maly krzyczy i wogle nie toleruje mojego mleka... :( Kupilam SMA - myslicie ze to ok? oj musze zmykac. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag78 - gratuluje synka! coz to za radosc!!!!!!!!!!! Gosia .........8 Czerwca 07 ........synek Filipek...... Zabcia ........6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ........2 Sierpnia 07 ..........córcia Kasienka.... ]Melka ..... ..16 Wrzesnia 07 .......córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synek Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synek Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia.............córcia Oliwicia.... mamba9........15 Luty................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca...............synek Antoś....... Wesmar........5 marca............synek Maksymilian Oczekujace: Aaagcia ........37tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........37tydz ........2 Kwietnia ........????...... themonic.......34 tydz.......15 Kwietnia........ ??????? Motylek_22.....35 tydz.......27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........31tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....30tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........21tydz.........24Lipca..........chlopie c.... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????......... Magda.............14 tydz......20 wrzesien.....??????/ Agnieszka........13tydz........22wrzesien......??????... ... Motylek JA TEZ MIESZKAM w ASHOWN, jak urodzisz moze bedziemy mogly jezdzic razem na spacery!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesmar nie radzę tak szybko się poddawać, moim zdaniem musisz dobrze przystawić dziecko do piersi, chyba raczej nie jest możliwe, ze dzidzia \" nie toleruje mleka\" mamy, problem musi tkwić gdzie indziej. Naprawdę Ci radzę, idź do dobrej położnej po poradę albo do poradni laktacyjnej.Jeśli dziecko marudzi i niecierpliwi się przy piersi, to bardzo możliwe, ze źle chwyta, być może chwyta sam sutek, a powinno sutek wraz z otoczką,ma robić taki rybi pyszczek i musisz słyszec miarowe przełykanie.Ja mialam podobny problemn, nikt mnie nie nauczyl przystawiac, w końcu mała mi pocharatała brodawki że ból rany po cesarce to był pikuś w porownaniu do bólu podczas karmienia.Przeszłam na mleko sztuczne i zaczęły się jazdy-kolki, skaza białkowa.9 razy zmieniałam mleko, w koncu moja coreczka niedawno trafila na odpowiednie, czyli Bebilon Pepti( a ma już pół roku! ). Koleżaqnki, ktore szybko poszły do poradni, do dziś karmią piersią-tam naprawdę pracują fachowe położne. Serio, karm piersią, jak długo się da, próbuj.całusy dla wszystkich w lany poniedziałek:) w Polsce zimowo:( ps: 5 kwietnia przylatuje po nas mój mąż i już 8 lecimy wzzyscy razem do Irlandii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesmar - nie poddawaj się, dasz rade karmić. A wspólne spacerki oczywiście, pewnie już niedługo bo Nasza Mała to strasznie się śpieszy, pewnie nie doczekamy do terminu. Na ostatnim badaniu okazało się że Mała ustawiona w kanale rodnym i szyjka się już skróciła i rozwarcie na opuszek palca :D Ale Naszej Kruszynie się śpieszy :D:D:D Mokrego Dyngusa wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek - nie sugeruj sie polozeniem dziecka i tym co mowi lekarz. Moje dziecko bylo od ponad miesiaca w kanale rodnym i wg lekarz (polki) mialo urodzic sie na 2 tyg przed terminem - wg irlandzkiego w terminie a urodzil sie 5 dni po. A ja czekalam, czekalam i niepotrzebnie sie denerwowalam. Mieszkasz blisko stacji Darta? w Ashtown? ja w Royal Canal Park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesmar mieszkam przy samej stacji, w bloku z superquinnem, więc bardzo blisko ciebie. Wiem że to jeszcze może potrwać, kwestia tylko odpoczynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dawno mnie tu nie bylo jakos nie mam czasu gratulacje dla wszystkich nowych mam i dla przyszlych mam Kobietki POMOCY czy ktos wie co zrobic z spoconymi stópkami u malucha moja córci ma mokre stopsy i kwasnawy zapach nie wiem co zrobic tu lekarz nic mi nie poradzi chyba pojade do dublina martwie sie jesli ktos cos wie prosze o pomoc z gory dziekuje pozdrawiamy szczesliwa mama z córcia Oliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak jest ze wskazaniem do cc. Jeśli lekarz gp wyśle list z informacja o bezwzględnym cc ze względu na powikłania przy pierwszym porodzie i zbyt wąska miednice, to wystarczy? Mam traumę po pierwszym porodzie, a moje dziecko cudem przeżyło, teraz choruje, miedzy innymi padaczka. Chce wiedzieć ze moje dziecko będzie bezpieczne, ze nie będą ryzykować mojego i synka życia. Nie mogłam urodzić ze względu na wąską miednice i wypychano mi dziecko w Polsce z brzucha i nie dość ze popękało mi krocze i odbyt to jeszcze kość ogonowa i cewka moczowa. Nie chce tego przechodzić ponownie i chce mieć pewność ze nie zbagatelizują tym razem wskazania. Ma któraś jakieś doświadczenia w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - zrób córeczce badanie krwi na wątrobę, może to pozostałość po żółtaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu bardzo Ci współczuję, teraz na pewno wszystko będzie dobrze, nie myśl o traumie:) nie wiem jak w Irlandii, pewnie dziewczyny się lepiej orientują, ale w Polsce lakarze raczej staraja się unikać jak się da cc, chyba że to już ostateczność. W sumie to im się nie dziwię, bo to w końcu operacja, ale ja musze się przyznać, że zapłaciłam sobie za cesarkę-miałam zatrucie ciążowe i bałam się komplikacji podczas porodu, nagłego wzrostu ciśnienia. Kiedy zapytałam lekarza, czy gestoza jest wskazaniem do cc, powiedział, ze nie-pewnie by mnie strasznie wymęczyli naturalnym porodem.Wstyd przyznać, dałam w łapę 1500 zł i miałam cc, z którego jestem bardzo zadowolona, ból całkiem znośny i szybko wróciłam do formy. Jeśli bedzie następne dziecko, też bez wahania wybiorę cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, tu z tego co wiem nie sa tacy chetni do cc, i watpie by lekarz gp wypisywal jakiekolwiek wskazania dotyczace porodu, a z mojego doswiadczenia to gp i szpital to calkiem oddzielna sprawa, wiec zalatwianie czegokolwiek musialoby sie odbyc w szpitalu w ktorym zamierzasz rodzic po twoich przejsciach to zastanowilabym sie nad dobrze oplaconym cc w Polsce z dobrze oplaconym ginekologiem Ja mam termin poniedzialek, ale narazie wszystko wskazuje na to ze sie przeciagnie, jak wyladuje w szpitalu to sprobuje sie czegos dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Rozmawiałam dziś z kimś ze szpitala Coombe. Więc dowiedziałam się ze mimo zbyt wąskiej miednicy, tylu komplikacji przy pierwszym porodzie, dużego zagrożenia powtórka, niedoleczonych powikłań i zagrożenia życia (możliwego). Nie wykonują cc. Chyba ze to ich lekarz zdecyduje tak, ale zagrożenia te wystąpią już w trakcie porodu, czyli po prostu opieka lekarska fatalna, nastawienie na naturalny po trupach. Ale... Jeśli jest się prywatna pacjentką zrobią cc - na życzenie. Aktualnie czekam na więcej informacji na ten temat. Z Rotundy będę miała informacje ok wtorku, na pewno się podzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ostatnio w Polsce miała wskazania i zapłaciłam i nic... wiec chyba w ogóle odpuszczę:( Jestem z małej mieścinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta:D Dawno mnie tutaj nie bylo:)... Wesmar-mam pytanko, w jakim szpitalu rodzilas? Ogolnie chcialabym sie cos dowiedziec o porodach w Rotundzie? Jak tam jest? Ja tam laduje...:P Bede bardzo wdzieczna.... Pozdrawiam Was wszystkie:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia .........8 Czerwca 07 ........synek Filipek...... Zabcia ........6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ........2 Sierpnia 07 ..........córcia Kasienka.... ]Melka ..... ..16 Wrzesnia 07 .......córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synek Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synek Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia.............córcia Oliwicia.... mamba9........15 Luty................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca...............synek Antoś....... Wesmar........5 marca............synek Maksymilian Oczekujace: Aaagcia ........37tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........37tydz ........2 Kwietnia ........????...... themonic.......34 tydz.......15 Kwietnia........ ??????? Motylek_22.....36 tydz.......27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........31tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....30tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........21tydz.........24Lipca..........chlopie c.... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????......... Magda.............14 tydz......20 wrzesien.....??????/ Agnieszka........13tydz........22wrzesien......??????... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia .........8 Czerwca 07 ........synek Filipek...... Zabcia ........6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ........2 Sierpnia 07 ..........córcia Kasienka.... ]Melka ..... ..16 Wrzesnia 07 .......córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synek Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synek Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia.............córcia Oliwicia.... mamba9........15 Luty................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca...............synek Antoś....... Wesmar........5 marca............synek Maksymilian Oczekujace: Aaagcia ........40tydz ........1 Kwietnia ......Emilia Agula ...........37tydz ........2 Kwietnia ........????...... themonic.......34 tydz.......15 Kwietnia........ ??????? Motylek_22.....36 tydz.......27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........31tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....30tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........21tydz.........24Lipca..........chlopie c.... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????......... Magda.............14 tydz......20 wrzesien.....??????/ Agnieszka........13tydz........22wrzesien......??????... ... ......i ciagle oczekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE WSZYSTKIM NOWYM MAMUśKą!!!!!!!!!!!!żYCZę DUżO ZDRóWKA DLA MALEńSTW I SIłI DLA WAS MAUSIE NA OBCZYźNIE:):) A ja we wtorek jadę po paszport dla Pawełka (oczywiście do Dublina) i mam mytanko do mam które już załatwiały ową książeczkę - czy ambasada mieście się przy jakimś charakterystycznym miejscu, np. tesco, mcdonald?? pomużcie bo ja wogóle jeszcze nie byłam w Dublinie i boję się że będziemy mieć problem ze znalezieniem. - ile mniej więcej się czeka na odbiór paszportu i czy bardzo się czepiają zdjęć, ja robiłam sama, było tak jak kazali, białe tło, oczy otwarte, tylko główka jest leciuteńko skrzywiona... - a czy bardzo daleko od ambasady jest przychodnia Medicus?? PROSZE ODPOWIEDZCIE NA TY PANIA BO BEDE SIE CZULA PEWNIEJ JADAC TAM(przypomnę że mamy do przemierzenia jakieś 350 km) - a i jeszcze mam pytanko czy wasi mężowie dostali jakiś urlop z rocji urodzenia się dziecka???Bo ja wyczytałam na necie że w Irlandii facetom należy się 14 tygodni urlopu tacierzyńskiego. Szef mojego S dalej nie powiedział mu nic w tej sprawie, pominę to że ogólnie teraz ma masakre bo za tydzień się chjata i ma młynek w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek czy ty wiesz że za kilka dni będzie rok od powstania tego topiku:):):):) Super że dalej żyje i pojawiają się nowe przyszłe mamusie. Tylko czemu nie ma żadnej z Kerry???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Aga84 ja rownierz jestem z Co. Kerry i w styczniu bylismy po paszport malej. Polskie biuro paszportowe znajduje sie w rynku ( niewiem czy wiedzialas ale Ambasada jest gdzie indziej , my jechalismy w slepo) naprzeciwko ( po drugiej stronie kanalu) Haineken\'a. Zdjecia obowiazkowo sa kolorowe i nie ma znaczenia przekrzywiona glowka ( mojej nie bylo widac uszu a przyjeli zdjecie) bo dziecko trudno ustawic. Skad pochodzisz z Kerry?? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themonic
Czesc Kobitki:)) My juz prawie koncoweczka!!!!!w poniedzialek 38 tydzien:)))))juz nie moge sie doczekac:)))Mam nadzieje ze wyladujemy jak najszybciej w szpitalu...bo juz nie mam sily.....a poza tym chce juz zobaczyc mojego Aniolka:))tata tez sie niecierpliwi:)) Motylku a Ty jak tam???jeszcze w brzuszku czy juz po wszystkim?????? 3mam kciuki za Wszystki mamusie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja jeszcze się turlam, we wtorek ide na wizytę do Rotundy, ale pewnie i tak niczego się nie dowiem. Też już bym chciała być po, wszystko już przygotowane u Nas, a jak u ciebie?? U mnie jutro zaczyna się 37 tydz, mam nadzieje że Nasza wiercipiętka poczeka jeszcze tydzień :D Pozdrowienia dla wszystkich kobitek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu dzieki za info, moze dzieki temu hainekenowi znajdziemy. Ja mieszkam w Ballybunion niedaleko Listowel, mówi ci to coś???a ty gdzie mieszkasz??A do Dublina jechaliscie autkiem??? Ile godzin jeśli autkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Jechalismy autem 5 godzin ( z przerwa na karmienie) to i tak w miare. Ale najpierw pojechalismy do Ambasady i tam dopiero nam powiedziano ze Biuro Paszportowe jest przeniesione ( jakby nie mogli powiedziec przez telefon, skoro dzwonilismy). Po 2 tygodniach maz ( partner) moze sam jechac po paszport, wiec nie musisz sie znow z dzieckiem tulac. Ja mieszkam niedaleko Tralee i Killarney. Wiem gdzie jest Listowel. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×