Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Halo!!! Co tu tak pusto?! Gdzie Wy jesteście kobitki? Ja nadal 2 w 1 i cisza. W poniedziałek jade na wpis do szpitala ale jak nic się nie będzie działo to wracam do domku. No i chyba zdecyduje się na znieczulenie w kręgosłup. A teraz ide cos przekąsić, bo jestem głodna jak wilk. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!!!!!!!!!! Dawno mnie tu nie było, ile przyszłych mamuś przybyło, super!!!!!!! Megi trzymam kciuki żebyś za niedługo była już ze swoim skarbem!!!!!! U nas malutkie postępy. Pawcio zaczyna coraż głośniejsze dźwięki z siebie wydawać,ładnie podnosi główkę, chociaż na brzuszku nie cierpi leżeć:):) Rośnie jak na drożdżach, próbuje dogonić rówieśników. Waży już 5,5 kg (już albo dopiero). Nocki coraz lepiej wyglądają, tzn. czekam do północy i jeszcze daję 150 ml i śpi do 7 więc jest spoko. A mam pytanko do dziewczyn które już mają bejbiski, czy wasi mężowie dostali jakiś urlop tak jakby tacierzyński??? Bo szef mojego S już zbywa 3 miesiąc że jeszcze musi się zastanowić i wogóle, więc niewiem. A może tu takie coś nie przysługuje??? Bebolku prezenty super, a będziecie chrzcić tu czy w Polsce??? Ja się zastanawiam, bo mam problem, moja siostra która ma być chrzestną ma tylko ślub cywilny i ksiądz w Polsce powiedział że nie może być chrzestną. Może tu jest inaczej, musimy się dowiedzieć. Mam jedną siostrę i nie wyobrażam sobie że nie będzie chrzestną. A do ślubu kościelnego nie będę jej zmuszała. Oki!!!Kończę i trzymam kciuki za wszystkie ciężaróweczki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, no ja przed chwila zrobilam sie bardziej blond :p ale to jeszcze nie to co chce, Fifi jest grzeczniutki, teraz kladziemy go juz na gore o 9, wiec kolo 9:30 przed 10 zasypia. robie mu juz obiadki rozgniatane widelcem ale ciezko mu to idzie, juz nie ten smak, pewnie pare dni minie zanim sie przyzywyczi. mam dla was super telewizje dla dzieci do 3 lat po angielsku, fifi ja uwielbia http://www.babytvchannel.com/ no i mam jeszcze dla was tabelke z ktorej ja korzystam w robieniu posilkow, najbardziej przejrzysta jaka dotychczas napotkalam: http://www.osesek.pl/co-kiedy-w-diecie-dziecka/produkty-spozywcze-w-diecie-dziecka-ktore-ukonczylo-8-miesiac-z-3.html no i jest mnostwo przepisow, jeszcze wielu nie przetestowalam :P Filip przestal mowic, teraz zaczal piszczec ale tak ze bebenki w uszach pekaja :P i lubi sie bawic wszyskim co dorwie w rece, ze staniem juz coraz lepiej, chociaz trzeba uwazac bo jak stoi i zobaczy jakas zabawke ktora go akurat zainteresuje to rzuca sie na nia z partyzanta :P ostatnio mylam naczynia a on znalazl nowa zabawe z kotem, diabel wchodzil do pralki a filip go zamykal i patrzyl przez szybke na niego i sie smial, a jak wyjmowalam kota to otwieral mu drzwiczki, kot do srodka i na nowo :P buziaki dla was i maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Niedawno wróciłam z urlopu w Polsce. Gosiu super stronka, na pewno się przyda. Wesmar pewnie już we dwoje, czekamy na wieści. Megi Powodzenia, trzymam w kciuki za szybciutki poród i żeby dzidzia nie była za duża :) Mamucie i Dzieci Gosia .........8 Czerwca 07 ........synos Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synos Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synos Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........corcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............corcia Oliwicia.... Oczekujace: Wesmar......39tydz........29Luty........synek..... Megi ............40tydz ........3 Marca .........Antos..... Aaagcia ........35tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... Motylek_22....33 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....26tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........16tydz.........24Lipca............????. .... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! 5 marca spotkalo mnie najwieksze szczescie, poznalam mojego synka! jest sliczny i taki kochany... oj budzi sie. niedlugo znajde wiecej sil i czasu i zdam relacje ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GORĄCE GRATULACJE WESMAR, DUŻO ZDRÓWKA DLA SYNKA. A jak już się nacieszycie sobą to napisz jak było. No i zdradź Nam imię synka :D Mamucie i Dzieci Gosia .........8 Czerwca 07 ........synos Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synos Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synos Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............córcia Oliwicia.... Wesmar........5 marca...............synek Oczekujace: Megi ............40tydz ........3 Marca .........Antos..... Aaagcia ........35tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... Motylek_22....33 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....26tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........16tydz.........24Lipca............????. .... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! KOchane nie mam teraz za dużo czasu i wszystko opisze innym razem. Tak w skrócie: poród miałam ciężki ale za to sami lekarze dziwili się jak bardzo byłam sprawna już pare godzin po. Nic mnie nie boli, mogę siadać na pupie i podobno nawet ładnie wyglądam. Popłyneła Nam rzeka mleka i mój Skarbuś za jednym razem zjada z jednej i drugiej piersi a do tego muszę go jeszcze dokarmić. Na szczęście dokarmiam Antosia moim pokarmem który wcześniej odciągne. Ważył 3,270 przy urodzeniu i ma 54 cm. Dziewczyny mnóstwo czarnych włosów. Ciągle tylko chce być przy cycu. Od wczoraj jesteśmy już w domku. Muszę konczyć, bo Antoś śpi a ja w tym czasie odciągne pokarm. Jeszcze raz bardzo ale to bardzo Wam dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! KOchane nie mam teraz za dużo czasu i wszystko opisze innym razem. Tak w skrócie: 4 Marca zostałam Mamą poród miałam ciężki ale za to sami lekarze dziwili się jak bardzo byłam sprawna już pare godzin po. Nic mnie nie boli, mogę siadać na pupie i podobno nawet ładnie wyglądam. Popłyneła Nam rzeka mleka i mój Skarbuś za jednym razem zjada z jednej i drugiej piersi a do tego muszę go jeszcze dokarmić. Na szczęście dokarmiam Antosia moim pokarmem który wcześniej odciągne. Ważył 3,270 przy urodzeniu i ma 54 cm. Dziewczyny mnóstwo czarnych włosów. Ciągle tylko chce być przy cycu. Od wczoraj jesteśmy już w domku. Muszę konczyć, bo Antoś śpi a ja w tym czasie odciągne pokarm. Jeszcze raz bardzo ale to bardzo Wam dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! KOchane nie mam teraz za dużo czasu i wszystko opisze innym razem. Tak w skrócie: 4 marca zostałam Mamą!!!! poród miałam ciężki ale za to sami lekarze dziwili się jak bardzo byłam sprawna już pare godzin po. Nic mnie nie boli, mogę siadać na pupie i podobno nawet ładnie wyglądam. Popłyneła Nam rzeka mleka i mój Skarbuś za jednym razem zjada z jednej i drugiej piersi a do tego muszę go jeszcze dokarmić. Na szczęście dokarmiam Antosia moim pokarmem który wcześniej odciągne. Ważył 3,270 przy urodzeniu i ma 54 cm. Dziewczyny mnóstwo czarnych włosów. Ciągle tylko chce być przy cycu. Od wczoraj jesteśmy już w domku. Muszę konczyć, bo Antoś śpi a ja w tym czasie odciągne pokarm. Jeszcze raz bardzo ale to bardzo Wam dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia .........8 Czerwca 07 ........synos Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synos Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synos Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............córcia Oliwicia.... Wesmar........5 marca...............synek Meggi1982.....4 marca...............synek Antoś....... Oczekujace: Aaagcia ........35tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... Motylek_22....33 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....26tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........16tydz.........24Lipca............????. .... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim pamiętacie mnie jeszcze? mieszkam teraz z małą u mamy, za miesiąc lecimy do Rafalam ktory juz od ponad tygodnia pracuje...Na ten miesiac podlaczylam sobie neta w lokalnej sieci, wiec jeszcze jakis czas z Wami bede miala kontakt:) potem dokladniej poczytam, buziaki! ps: czy w Irlandii gdziers mozna dostac mleko bebilon pepti? ( podobno tam to sie nazywa nutrilon pepti ). moj mąż pytał chyba we wszystkich aptekach, ale nigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE DZIEWCZYNY!!!! meggi i wesmar !!!! ale macie fajnie juz po wszystkim i teraz tylko najlepsze calusy dla was i maluchow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Ja znow milam zastoj w czytaniu aletym razem dlatego ze 15go lutego urodzilam corcie Viktorie:) Mala ma troszk eponad 3 tyhodnie i doiero przyzwyczajam sie do nowej sytuacji i zagospodarowania wolnego czasu, ktorego teraz tak niewiele:) Pozdrawiam wszystkie mamusie, takze te przyszle:) Aha rodzilam w The Coombe. Gdyby ktos mial jakies pytania to chetnei odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyne wieeeelkie gratulacje dla nowych mam i cmok dla ich pociech:) super ze juz jesteście w komplecie:)!! zycze wyspanych nocy i grzecznych bobasów pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themonic
Czesc Mamusie:))) jestem w 34 tygodniu ciazy:)))termin 15 kwiecien:))Czy ktoras z Was ma termin na kwiecien???Juz trzy tygodnie siedze w domku i strasznie sie nudze:((Juz chce widziec mojego kochanego dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia .........8 Czerwca 07 ........synos Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synos Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synos Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............córcia Oliwicia.... Wesmar........5 marca...............synek Meggi1982.....4 marca...............synek Antoś....... Oczekujace: Aaagcia ........37tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... Motylek_22....33 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....26tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........16tydz.........24Lipca............????. .... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba Gratulacje dzidziusia. Życzonka zdrowej córci i żebyście obie szybko doszły do siebie. Jak znajdziesz chwilkę napisz co i jak.... themonic - ja mam termin na kwiecień, co do nudy to przyznaje też mi doskwiera, napisz jak ci idą przygotowania, gdzie mieszkasz i w jakim szpitalu masz zamiar rodzić. Pozdrawiam Mamucie i Dzieci Gosia .........8 Czerwca 07 ........synek Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synek Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synek Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............córcia Oliwicia.... Meggi1982.....4 marca...............synek Antoś....... Wesmar........5 marca...............synek Oczekujace: Aaagcia ........37tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... themonic.......34 tydz.......15 Kwietnia ??????? Motylek_22....34 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....26tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........16tydz.........24Lipca............????. .... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu nie pamietam hasla
to znowu ja, gosia, ostatnio sie rozpisalam jak cholera, zapomnialam hasla no i dupa, skasowalo mi wypowiedz, buuuuu gratuluje nowym mamuskom ❤️ dzis mialam strasznego nerwa, mielismy zarezerwowane auto, koles powiedzial ze mamy zadzwonic jutro, bo jego zona nim jezdzi i bedzie dostepny dopiero pod koniec tego tygodnia no i ja dzis zadzwonilam do niego a ten cham mi powiedzial ze juz sprzedal auto ale bedzie w weekand sprowadzal z anglii inne!!!! no myslalam ze go rozniose!!!! w dodatku musimy teraz cos szybko znalezc, bo juz nasze oficjalnie sprzedalismy i wyslali nam czek, na szczescie auto jeszcze w nastepnym tygodniu bedziemy mieli, bo bez auta jak pracujemy na zmiany, ja do 3 a bartek od 3 w taka pogode ani rusz!!! fifiego znow wzielo na gadanie :P spi teraz dwa razy w ciagu dnia o 12 i o 5 no i kladziemy go juz o 9, a wstaje o 7 albo 7:30 wiec w dzien wolny jak moge odespac jest ciezko :( no ale coz, jakos trzeba dac rade :P stawiamy go kolo kanapy i probuje juz chodzic wzdloz :P no a jak tam wasze malenstwa p.s. przepraszam ze nie pisze czesto, ale maly pochlania teraz 200% energii, czytam was codziennie na biezaco, zmykam dolozyc do kominka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) Natalka śpi , więc skrobnę. U nas po staremu, myślami jestem już w Irlandii, na razie szukamy mieszkania na daft.ie, mamy do rozważenia jedną ciekawą propozycję, ale niestety to mieszkanko jest dwupiętrowe, z sypialniami na gorze, ciężko będzie małą wnosić i znosić. Dziewczyny jeśli ktora ma podobny rozkład domku, to podzielcie się uwagami, może to jednak nie jest takie zle rozwiązanie...Bo propozycja jest kusząca.ppozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny....:) Mozna do Was dolaczyc??? Mamy termin na 22.09:) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ani79, oczywiście że możesz się dołączyć. Gratuluje zafasolkowania :D Napisz coś o sobie i wpisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Motylek dziekuje za powitanie i zaproszenie :) To juz nie fasolka:)To Maly czlowieczek:D:D:D Otoz w Irlandii mieszkam od 4lat w okolicach Dublin24:) Jestem ja i Moj mezczyzna , no i teraz Nasze Malnstwo w drodze:D Bede rodzila w Rotundzie a na wizyty uczeszczam do Medicusa. Jak macie jakies pytania to zapraszam Dopisze sie do Waszej tabelki:D Mamucie i Dzieci Gosia .........8 Czerwca 07 ........synek Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synek Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synek Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............córcia Oliwicia.... Meggi1982.....4 marca...............synek Antoś....... Wesmar........5 marca...............synek Oczekujace: Aaagcia ........37tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... themonic.......34 tydz.......15 Kwietnia ??????? Motylek_22....34 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....26tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........16tydz.........24Lipca............????. .... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????......... Agnieszka........13tydz........22wrzesien......??????...... Dziekuje za cieple przyjecie Caluje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia .........8 Czerwca 07 ........synek Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synek Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synek Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............córcia Oliwicia.... Meggi1982.....4 marca...............synek Antoś....... Wesmar........5 marca...............synek Oczekujace: Aaagcia ........37tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... themonic.......34 tydz.......15 Kwietnia ??????? Motylek_22....34 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....30tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........16tydz.........24Lipca............????. .... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????......... Agnieszka........13tydz........22wrzesien......??????...... Hej dziewczyny mam pytanie odnosnie szczepien w Polsce obowiazkowo szczepi sie maluszki rzeciw żółtaczce, tutaj nie , czy któras z Was załatwiała sobie ta szczepionke z Polski? czy to wogóle jest mozliwe? dajcie znac prosze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia .........8 Czerwca 07 ........synek Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synek Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synek Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............córcia Oliwicia.... Meggi1982.....4 marca...............synek Antoś....... Wesmar........5 marca...............synek Oczekujace: Aaagcia ........37tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... themonic.......34 tydz.......15 Kwietnia ??????? Motylek_22....34 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....30tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........21tydz.........24Lipca..........chlopiec.... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????......... Agnieszka........13tydz........22wrzesien......??????... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themonic
Czesc Mamusie:))) Motylku 22 juz pokoj przygotowany na moje kochane dzidzi:))lozeczko stoi gotowe, spioszki poprane, posciel wyprasowana a dzidzi dalej w brzuszku i kopie jak szalone:)rodze w Rotundzie, a mieszkam w Dublin 15.Juz czasem nie mam sily, bo mam wrazenie ze jestem jak slonik:( a Ty jak sie czujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
themonic - ja też mieszkam na Dublin 15, a dokładnie w Ashtown. U mnie również ciuszki poprane i torba spakowana, a to dlatego że nasza Mała trochę nas straszy bo obniżył mi się brzuch na początku miesiąca i wolimy się przygotować. Co to samopoczucia :D nic dodać nic ująć jak wieloryb, chodzę jak sprężyna - jak oczywiście dam rade gdzieś dojść ;P a taka ruchliwa kiedyś byłam.No i nocne wędrówki do WC - superrrr zastanawiam się nad spaniem w wannie - będzie bliżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane u mnie już po chrzcinach . Przetrwałam najazd rodziki z polski a to najważniejsze:) WESMER MAGGI MAMBA kochane wam Gratuluje z Całego serducha!!!!!! Gosia .........8 Czerwca 07 ........synek Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synek Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synek Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........córcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............córcia Oliwicia.... mamba9........15 Luty................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca...............synek Antoś....... Wesmar........5 marca...............synek Oczekujace: Aaagcia ........37tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........37tydz ........2 Kwietnia ........????...... themonic.......34 tydz.......15 Kwietnia........ ??????? Motylek_22....34 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........31tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....30tydz.........3 czerwca......chłopiec. Kania82..........21tydz.........24Lipca..........chlopie c.... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????......... Agnieszka........13tydz........22wrzesien......??????... ... kochane postaram sie jutro wstawić zdjęcia aktualne małego:) Aaagcia a jak ty się czujesz??? to juz końcóweczka?? a rodzisz w Mullingar?? czy gdzie?? pozdrowionka dla całej reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×