Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

hej WIKTORIANKA zapamietaj o ktorej godzinie ci sie te wody saczyly bo mnie sie saczyly cala noc i caly dzien i nie wiedzialam ze to wody!!! bo na poczatku jak zaczynaja sie saczyc to nie jak woda tylko taki sluz przezroczysty, a po 24 godzinach saczenia sie wod porod wywoluja poniewaz moze sie zakazenie wdac jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaagcia dzieki za radę już dzwoniłam do bratowej po instrukcje i to samo mi powiedziała, ale to chyba nie wody.Właściwie nie wiem co to było bo tylko rano ze dwa razy a potem nic zupełnie. Ale stracha mialam co niemiara. Zapamiętam na przyszłość wskazówki, na pewno się przydadza:):) Gosia miłego pobytu w kraju i słodkiego lenistwa:) MOtylek dzisiaj siedzi cichutko czyżby to już...:) POWODZENIA!!! szybkiego rodzenia i zdrowego malucha:) Pozdrawiam wszystkie kobitki i ich maluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaathlone
Podobno jesli chce sie zajsc w ciaze trzeba o tym nie myslec.Wiec dla wyluzowania w sobote razem z mezem i synem wybralismy sie na wycieczke. Efekt-dostalam okres.Trudno, bedziemy probowac dalej.Choc jestem zawiedziona. Dbajcie o brzuszki.I cieszcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaathlone
aga03- Moj syn chodzi juz 2 rok do szkoly,zaczal od 4 lat.Teraz jest w seniorach.Ma przyjaciol, kontakt z ang.Oboje jestesmy zadowoleni. Apropo: wsrod moich dzieciatych znajomych naliczylam 4 chlopcow ĂŽ 22 dziewczynki.Co za proporcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Ale mi się dostało, Bebolek już będę zaglądać na nasze forum, pojawiło się tak wiele nowych mamuś, super!!!!!!!!!!! Poczytam za chwilkę i coś więcej napiszę. Buziaki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z was chrzciła maleństwo w ie?????Mam dylemat bo nie wiem gdzie chrzcić, do Polski jedziemy dopiero w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 84 no proszę i jednak jesteś!!! jak Pawełek?? Ja chrzciłam Fabianka w irlandi. na polskiej mszy , Było całkiem sympatycznie. Ja mam ty mamate tate , rodzeńswo a z polski przyleciał tylko brat i rodzice męża. Było całkiek ok. Gosia to szczęśliwej podróży Ci życzymy:) czekamy na sprawozdanie po powrocie. reszta dziewczyny gdzie się podziewaci???? the monik pewno już z dzidiza w domku:) motylek ty już rodzisz??? wiktorianka i jak się czujesz?? super że wszytko zapięte na ostatni guzik:) aaagci i jak córeńka??? kaskaathlone kochana witam na forum.. zaczernij sobie nick żeby nikt się niepodszywał po ciebie. trzymamy kciuki za staranka:) kochane ja się z mężem popsztykałam.. ach wkurzył mnie na maxa.. po czym mu wykrzyczłam że niepojade z nim do polski w akacji i mam w dupie co powie na ten temat jego mamusia... mam dość!!! ryczeć mi się chce.. ale mu tego nieokaże!!! i napewno tak łatwo niewybacze!!!! zmukam zmyc chociaz kilka talerzy bo bajzel w chacie:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czuje sie jak wieloryb, nogi zaczynaja puchnać i już mam wszystkiego dość, już bym chciała żeby było po wszystkim a tu dupa nie tak łatwo tzreba jeszcze troche wytrzymac:) Bebolek czasem trzeba sie troche pokłócić, to normalne, na pewno niebawem mąż Cię przeprosi, na szczęście mieszkasz nie z jego mamą tylko z nim, więc uszy do góry niedługo znow zaswieci słonko. Powodzenia POzdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia .........8 Czerwca 07 ...........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ...............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 ............córcia Kasienka ]Melka ..... ..16 Wrzesnia 07 .........córcia Molly Kitek .........22 Wrzesnia .............córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia ............córcia Natalka Magda ........20 Października.........córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...............synek Fabian 19joasia85...13 Listopad...............córcia Lusia Aga 84.........18 Listopad..............synek Pawełek Ania_84....... 03 Grudnia ..............córcia Oleńka Karola416.....14 Grudnia...............córcia Oliwicia mamba9........15 Luty..................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca.................synek Antoś Wesmar........5 marca.................synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia .............córcia Emilia Agula ......................................................?????< br /> Oczekujace: themonic........41 tydz.......15 Kwietnia........ ??????? Motylek_22.....40 tydz.......27 Kwietnia.......córeczka Lena Wiktorianka....36tydz.........3 czerwca.......chłopiec... Kathy100........36tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane.........34tydz........17 Maj..............synekAntoś Olacork..........28 tydz.......15 lipiec...........chłopiec Kania82..........21tydz........24Lipca...........chłopie c.... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.........????.......... Magda... ........7ydz..........10 sierpnia.........?????......... Magda............18tydz.......21 wrzesień.......?????? Ani79..............18tydz........22wrzesien........????? Myszkaa25.........9tydz........28listopad.........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek dzieki za rade.I nie przejmuj sie klotnia z mezem.Z doswiadczenia wiem ze facet to czasem tepe stworzenie.Moj kochany np. gdy mu to pasi idzie w zaparte ze jego mama lepiej gotuje(choc nawet pies tego nie je).Robie strajk i po 2dniach pyta o obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia .........8 Czerwca 07 ...........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ...............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 ............córcia Kasienka ]Melka ..... ..16 Wrzesnia 07 .........córcia Molly Kitek .........22 Wrzesnia .............córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia ............córcia Natalka Magda ........20 Października.........córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...............synek Fabian 19joasia85...13 Listopad...............córcia Lusia Aga 84.........18 Listopad..............synek Pawełek Ania_84....... 03 Grudnia ..............córcia Oleńka Karola416.....14 Grudnia...............córcia Oliwicia mamba9........15 Luty..................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca.................synek Antoś Wesmar........5 marca.................synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia .............córcia Emilia Agula ......................................................?????< br /> Oczekujace: themonic........41 tydz.......15 Kwietnia........ ??????? Motylek_22.....40 tydz.......27 Kwietnia.......córeczka Lena Wiktorianka....36tydz.........3 czerwca.......chłopiec... Kathy100........36tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane.........34tydz........17 Maj..............synekAntoś Olacork..........28 tydz.......15 lipiec...........chłopiec Kania82..........21tydz........24Lipca...........chłopie c.... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.........????.......... Magda... ........7ydz..........10 sierpnia.........?????......... Magda............18tydz.......21 wrzesień.......?????? Ani79..............20tydz........22wrzesien........????? Myszkaa25.........9tydz........28listopad.........????? Zmienilam tylko tygodnie:) Pozdrwiam wszystkich:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia .........8 Czerwca 07 ...........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ...............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 ............córcia Kasienka ]Melka ..... ..16 Wrzesnia 07 .........córcia Molly Kitek .........22 Wrzesnia .............córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia ............córcia Natalka Magda ........20 Października.........córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...............synek Fabian 19joasia85...13 Listopad...............córcia Lusia Aga 84.........18 Listopad..............synek Pawełek Ania_84....... 03 Grudnia ..............córcia Oleńka Karola416.....14 Grudnia...............córcia Oliwicia mamba9........15 Luty..................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca.................synek Antoś Wesmar........5 marca.................synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia .............córcia Emilia Agula ......................................................?????< br /> Oczekujace: themonic........41 tydz.......15 Kwietnia........ ??????? Motylek_22.....40 tydz.......27 Kwietnia.......córeczka Lena Wiktorianka....36tydz.........3 czerwca.......chłopiec... Kathy100........36tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane.........34tydz........17 Maj..............synekAntoś Olacork..........28 tydz.......15 lipiec...........chłopiec Kania82..........21tydz........24Lipca...........chłopie c.... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.........????.......... Magda... ........7ydz..........10 sierpnia.........?????......... Magda............18tydz.......21 wrzesień.......?????? Ani79..............20tydz........22wrzesien........????? Myszkaa25.........10tydz........28listopad.........?????< br /> Czesc Dziewyny ;-) Jak sie czujecie,bo ja swietnie nie zbiera mnie na mdlosci zaczyna mi energia wracac ;) Nie wiem czy Was to bedzie interesowalo ale chcialam Wam napisac bo nikt mi akurat tego nie wiedzialam,dowiedzialam sie wczoraj ze tak powiem z praktyki,chodzi mi mianowicie o to ze wczoraj poszlam wkoncu na pierwsza wizyte GP do medicusa i trzeba zapisac sie na nia do ginekologa a nie do ogolnego ja tego nie wiedzialam i musze znow tam jechac w czwartek bo nic nie zalatwilam wczoraj Dlaczego tak,mianowicie ogolny lekarz moze wypisac ten lis ale pozniej za kazda wizyte u ginekolaga bedzie trzeba zaplacic a ogolnego by sie wizyty mialo za darmo. W czwartek znow jade podpisac liste obecnosci w medicusie ;) ale tym razem do pani ginekolog ;) Bardzo sie ciesze z obslugi bo za moja nie wiedze nie musialam placic za wizyte ;) Trzymajcie sie cieplutko Ja mam wkoncu dwa dni wolnego ;) Pozdrawiam Was Cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosu udanego pobytu w posce!!!!!!!Bebolek b edz\ie lepiej mąż napewno się porawi.Wiktorianka masz surerowego syneczka, wczoraj przeglądnęłam wszystkie foteczki:):):) Widzę że twój poród tuż tuż... Jak mnie odchodziły wody to miałam uczucie jakby mi się siku chciało, ale jak szłam do łazienki to nic a jednak czułam że coś leci. Wstydziłam się jak cholera powiedzieć mijemu że coś sie dzieje bo jeszcze mi mi powiedział że mam problem no wiecie z czym. Aż jakaś krew ze mnie wyskoczyła.....pojechaliśmy do szpitala i okazało się że poród tylko że o 5 tygodni za wcześnie:(:( Więc trzymaj się i oby wszystko trwało kilka minut!!!!!!!!!Myszka dobrze że cię nie mdli!!!!Obyś jak najlepiej przechodziła ten piękny czas którym jest ciąża!!!! Bebolek a czy ja dobrze ostatnio wyczytałam że pytałaś się czy któraś już planuję kolejne poomstwo???A ty już myślisz coś w tą stronę???Ja narazie stopuję, muszę nauczyć się cierpliwości jeśli chce mnieć drugie dziecko, ale może za 2-3 lata kto wie, tylko że ja bym chciała mieć dziweczynkę teraz a co będzie jeśli będzie drugi chłopczyk???Pewni rozczarowanie ale miłość mam nadzieję równie mocna!!!!! A co do mojego synka to wielki śpioch!!!!! Śpi od 22-7.30 a potem jeszcze drzemka po mleczku czasem nawet 3 godziny::D:D:D:D:D:D:D Dzis wstał z zaropiałym oczkiem i nie wiem jak onto zrobił, pewnie czymś zatarł, mam nadzieję że nie będzie się paprać. Ząbki niewiem czy idą, czasem jest bardzo bardzo marudny ale ząbków ani widu ani słychu więc pewnie jeszczenie!!!! Dobra kończe bo mały się obudził na mleczko!!!! Buzikai Trzymajcie się ciężaróweczki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga84 dzięki nieskromnie przyznam ze faktycznie nasz szkrab uroczy, ale to chyba wszyscy rodzice o swoich maluszkach tak myślą:) A co do drugiego dzidziusia to ja tez chciałam z mężem teraz córeczke, a bedzie chłopczyk na poczatku byłam rozczarowana a teraz jestem szczęsliwa - przeciez nie to jest najważniejsze i nie moge sie doczekac kiedy sie urodzi...:)Mam nadzieję, że najpierw będę miała skurcze a potem mi wody odejda, bo boję się ze coś przeoczę, ale chyba tak jak pisałaś nie da się tego zatrzymac tak jak siusiu wiec chyba sie zorientuje:) Dziewczyny mam pytanie odnosnie szczepień. moja sąsiadka urodziła 1,5 miesiąca temy i dopiero za dwa tygodnie ma termin za BSG!!! z tego co wiem to w Polsce mój synek miał to podane w pierwszej dobie po porodzie, bo ważne jest zeby to było szybko. Jak było w Waszym przypadku czy Wasze maluszki były zaszczepione od razu w szpitalu czy musiałyście gdzieś jezdzic i dzwonic?? Dzieki i pozdrawiam brzuszki, maluszki i mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorianka z tym BSG jest tak że niemieli tego jakiś czas w Irlandii (nawet mój synek po urodzeniu nie był zaszczepiony na gruźlicę) teraz to sprowadzili i szczepią dzieci hurtowo. Więc się nie martw twój synek będzie napewno w pierwszej dobie zaszczepiony!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themonic
Czesc Wszystkim:) juz jestesmy w domu:)))0))) 23 kwietnia przyszedl na swiat moj aniolek:)))))urodzilam naturalnie:))w Rotundzie:))Dziewczyny opieka jest fantastyczna!!!!!!!!!!!!!Maluszek wazyl 3,520kg i mial 50 cm:)10 w skali Apgar:)ma na imie BILAL:)wiem zakrecone imie ale tata nie jest polakiem i stad to imie;)Nam sie podoba:)wyszlam na drugi dzien ze szpitala..ale do dzis bola mnie strasznie plecy......nogi...piersi, bo karmie piersia...wszytkooo Ale mam nadzieje zenie bedzie tak zawsze z bolem..damy rade:0wstaje 3 razy w nocy do malenstwa:)w ciagu dnia spi, krzyczy, meczy cycki i tak w kolko... Motylek a Ty jak tam????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki, no i my już po :D 27 kwietnia, dokładnie w terminie, urodziła się Nasza córeczka, Lenka, ważyła 3150. Mała zdrowa, jesteśmy od wczoraj w domku. Uczymy się cycować, ale Mała strasznie przysypia przy cycu. No a sutki to koszmar... ale walczymy, twarde z nas babki. Tatuś dumny, wyręcza nas prawie we wszystkim. Poród ekspresowy. W niedziel po północy dostałam pierwszych bóli i już po 3 odeszły mi wody, po 5 byliśmy w szpitalu i stwierdzili rozwarcie 3-4 cm, a 15 min później było już 5 cm i pojechaliśmy na pięterko, a tam to już ekspres i o 6.29 powitaliśmy Małą na świecie, wyskoczyła jak z procy. Gorsze było łożysko i szycie, ale i to dało się przeżyć :D Życzę wszystkim kobietką takiego porodu. Opieka w Rotundzie pierwsza klasa, trafiliśmy nawet na polską położną, p Basie - kochana kobietka, doświadczona, konkretna i niesamowicie pomocna. Inne położne też super. Themonic GRATULUJE z całego serduszka, mam nadzieje że synuś zdrowy i ochoczy do ssania. Napisz później jak ci idzie cycowanie i jak dochodzisz do siebie. Pogratuluj również szczęśliwemu tatusiowi i babci :) Mamusie i dzieciaczki Gosia .........8 Czerwca 07 ...........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ...............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 ............córcia Kasienka ]Melka ..... ..16 Wrzesnia 07 .........córcia Molly Kitek .........22 Wrzesnia .............córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia ............córcia Natalka Magda ........20 Października.........córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...............synek Fabian 19joasia85...13 Listopad...............córcia Lusia Aga 84.........18 Listopad..............synek Pawełek Ania_84....... 03 Grudnia ..............córcia Oleńka Karola416.....14 Grudnia...............córcia Oliwicia mamba9........15 Luty..................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca.................synek Antoś Wesmar........5 marca.................synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia .............córcia Emilia themonic.......23 kwietnia............synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia.............córeczka Lena Agula ........................???? Oczekujace Wiktorianka....36tydz.........3 czerwca.......chłopiec... Kathy100........36tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane.........34tydz........17 Maj..............synekAntoś Olacork..........28 tydz.......15 lipiec...........chłopiec Kania82..........21tydz........24Lipca...........chłopie c.... Violaa............17tydz.........4 Sierpnia.........????.......... Magda... ........7ydz..........10 sierpnia.........?????......... Magda............18tydz.......21 wrzesień.......?????? Ani79..............20tydz........22wrzesien........????? Myszkaa25.........10tydz........28listopad.........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nowym mamusia!!!! :) a z tym szczepieniem BCG to jest tak ze w szpitalu kazali zaraz po powrocie dzwonic zeby sie zarejestrowac i zadzwonilam noi termin mam na 9 czerwca !!!! a Emilia ma juz prawie 4 tygodnie wiec nie wiem sama, gdy spytalam czemu tak dlugo to pani powiedziala ze nie maja szczepionki aktualnie, wszystko tu zakrecone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek_22 i themonic GRATULUJE WAM ;) Ja to jeszcze daleko mam ;) aaagcia ta Irlandia jest wogole zakrecona ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Themonic, Motylek wielkie gratulacje dla Was!!!:):):):) SUper że już w komplecie ❤️ Trzymajcie się dzielnie i pogłaszczcie Wasze Maluchy ode mnie i gratulacje dla tatusiów - dobra robota:):) A ja dziewczyny w strachu co nie miara!!:( od 2 w nocy mam bóle jak na @, z tego co pamietam to tak mi się zaczął pierwszy poród a tu jeszcze cały miesiąć do terminu!!. Mam nadzieje ze się trochę uspokoi nie wiem czy wziąć no-spe czy czekać. Bóle nieregóralne i nie za mocne ale są cały czas. aaaaaaaaaaaaaaa ratunku!!!!! Pozdrowionka Dzieki za info na temat BSG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek_22 i themonic GRATULUJE WAM :) Moja corka mimo tego ze ma skonczone 5 miesiecy (prawie 6) niebyla szczepiona jeszcze na BSG. Tutaj trzeba samemu zadzwonic do poloznej!!! po porodzie i umowic sie na szczepienie . Dziecko ma byc zaszczepione do 2 tygodni. Popatrzcie w ksiazeczce zdrowia. Mi mowil to lekarz , my niestety przegapilismy szczepionke bo siedzialysmy w szpitalu po porodzie tydzien.... W 2 miesiacu jest szczepienie naco innego, a miedzy szczepieniami ma byc pewien odstep. Dlatego my bedziemy mogli zaszczepic mala na gruzlice jak skonczy 8 miesiecy (bo wtedy jest najdluzsza przerwa). Na BCG szczepi polozna!!!! Moze mnie lekarz wprowadzil w blad (lekarz GP-polak ) ale w szpitalu tez tak mowili. Dodam ze rodzialm w Tralee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Themonic i Motylek wielkie gratulacje!!!!!!!!!!! Joasiu możesz zaszczepić mkałą nwet tydzień po normalnym szczepieniu, albo przed tydzień, to nie ma tak wielkiego znaczenia, tak przynajmniej mówiła mi położna i lekarz. Tylko że my nie zaszczepiliśmy bo mały miał katar, a teraz musimy już napewno się umówić na tą szczepionkę. Niewiem czy powinnaś czekać tak długo, ale to nie ja jestem od decydowania:) Ale wiecie co jaja z tymi szczepionkami wogóle, w książeczce wyraźnie pisze w 24 godziny po porodzie a oni mają to gdzieś. Przecież jak szczepią większe dzieci to dlaczego nie szczepią noworodków. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły numer z tymi szczepionakmi:) troche sie martwie al emam nadzieje ze bedzie ok. Czuje sie do bani dobrze ze moj mały smerf dzis dla mnie łaskawy i bawi sie sam:) Mąż dzwoni co godzine pyta sie czy rodze :) chyba tez ma stracha. Powiedział, że jak mam rodzic to w tym tygoniu bo w przyszłym nie dostanie urlopu :/ niezły pasztet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za gratulacje. Mam pytanko do was, czy macie dla swoich maluszków GP,bo potrzebuje jakiegoś dobrego GP, nie chce ciągle za chodzić i płacić za każde badanie. ??? (Chodzi o Dublin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka333333
Witam! jestem w 10 tyg.ciazy..od 5 tyg mam krwawienie..o mojej ciazy dowiedzialam sie tydzien temu, biore leki duphaston ale nadal to nie ustepuje..lekarz GP nic mi nie powiedzial procz tego ze ciaza jest prawidlowa...ale ja psychicznie juz nie moge tego krwawienia zniesc..to moja pierwsza ciaza a mam 33 lata i 8 lat leczylam sie na nieplodnosc...pytaie moje jest takie...czy miala z was taki problem tu w ie i czy byla hospitalizowana..???? bo slyszalam od lekarza i kolezanek ze tu z takim problemem nie mam co sie zglaszac do szpitala...nie przyjma mnie...co robic mam??? prosze o dop.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulas
Hej!Co do BCG- Moj syn ma juz 6 miesiecy i dopiero teraz dostalismy zaproszenie na szczepionke. Problem w tym ze w przyszlym tygodniu ma takze miec szczepienie 5+1 a pielegniarka srodowiskowa powiedziala nam ze odstepu miedzy tymi dwoma szczepieniami byc nie musi. Innego zdania jest polski pediatra, ktory twierdzi ze nalezy zachowac odstep co najmniej 6 tygodni. Komu wierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×