Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość asiulekpaszczulek
hej dziewczyny. moj naturalny kolor wlosow to zloty brąz, )ale chciałabym się zafarbować na blond. (musze sobie zafundowac jakąs zmiane)jak myslicie? jaki kolor kupic? najjaśniejszy? z loreala? nei chce rozjaśniacza, bo mam cienkie wloski , a rozjasniacz niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulekpaszczulek
No więc postanowiłam w końcu zakupić jakąś farbę loreala i wyprobować czy chwyci bez rozjaśniania ( cenię tą markę) Namówiona przez panią z drogerii kupiłam ferię 3d bardzo jasny popielaty blond . Na szczęście wyprobowałam na pasemku. niestety zamiast na naturalnych włosach wyjść blond- wyszedł rudy....nawet całkiem ładny rudy, ale ja ruda być nie chcę. szkoda, że aby dojść do ładnego blondu trzeba włosy niszczyć i rozjaśniać. majątek zarobi ten, kto wymyśli farbę blond dla brunetek, która nie kosztuje tyle łez i zachodu , tyle wypadających włosów i odżywek i wizyt u fryzjera. majątek zarobi tez ten, który wymyśli taki dekoloryzator, który pomaga zmyć tylko farbę a nie pigment naturalny za jednym zamachem.... a więc nadal jestem posiadaczką brązowych włosów. a miało być tak pięknie. z drugiej strony kobicie się wydaje(i to nie jednej) że jak już zostaną blondynkami, to świat padnie im do stóp ah:) słodycz płynie z marzeń, a rzeczywistość i tak biegnie swoim torem. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola Vavoon
Witam! Mam pytenie do Profesjonalistek,jeśli jeszcze udzielają się na forum.Moje naturalne włosy to tzw.mysi blond, zawsze farbowałam je na jasne i bardzo jasne blondy. Bardzo ładny efekt miałam po Preferance 03,jednak zachciało mi sie odmiany i użyłam odcienia Berlin.Kompletnie mi nie pasuje!Chcę żeby były jaśniejsze!!!I moje pytanie, czy powinnam użyć ponownie 03 Preference,choć obawiam się że jak położę popielaty blond na ten złoty który mam na głowie to może być nie za dobrze...Więc może 01 Preference?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzie
witam!a ja mam zupelnie inne zdanie na temat farby safira.do nie dawna przez 2 lata farbowalam wlosy ta farba i efekt byl godny pozazdroszczenia!moje wlosy byly piekne,lsniace itd.nagle cos mnie napadlo i uzylam castingu!wlosy istna tragedia!!!!!!!!!!!kolor masakryczny!!!!!odcien jasny braz wyszedl mi czarny!!3 miesiace walcze z wyplukaniem go!mam zamiar zastosowac dekoloryzacje,niestety boje sie o stan moich wlosow po tym bardzo inwazyjnym zabiegu.wczesnie 7 lat rozjasnialam wlosy,czgo skutkiem bylo niemal wylysienie! po dekoloryzacji mam zamiar nalozyc majirel 6,35 safari w zwiazku z czym mam pytanie czy ktos z was probowal tego odcienia??????blagam pomozcie mi,bo w miejscowosci w ktorej mieszkam bardz trudno o fachowa porade fryzjera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzie
majirel!jezeli jeszcze udzielasz sie na forum to blagam pomoz mi bo jestem na skraju zalamania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, bardzo prosze o pomoc w doborze kolorow. Kiedys widzialam prace pewnej kolorystki, ktora farbowala klientce wlosy na czarno, farbami LOreal Feria Color Booster, z tym ze ten kolor nie byl jednolity, ale z refleksami w kolorze sliwki i ciemnego fioletu na CZARNYCH wlosach. Czyli fryzjerka wycisnela tubke z czarna farba, saszetki z utleniaczem, potem dodala to tego INNE odcienie, chyba fiolet i burgund, i pigmenty koloru w malutkich tubkach, dolaczane do zestawu w opakowaniu farby. Prosze, ktos moze mi powiedziec, jak to dokladnie sie robi, ze wychodza takie refleksy, jakie proporcje farb, i jaki utleniacz lepszy - 6 czy 9, bo widzialam i po 12 procent koncentracji nadtlenku wodoru. Bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi. Milego weekendu zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ilham
Przy naturalnych ciemnych włosach mogłabyś wypróbować którąś ze specjalnych serii L'Oreala rozjaśniajacych bardzo ciemne włosy do jaśniejszych odcieni, czyli Feria Flash Brown (odcienie P10, P13, P15 - Flash Beige Brown, Flash Golden Brown, Flash Red Brown) albo Recital Preference (odcienie UE1, UE2, UE3 - Ultra Light Natural Brown, Ultra Light Beige Brown, Ultra Light Ash Brown).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatttiana
Mam włosy rozjasnione rozjasniaczem,potem uzywałam farb w kolorze jasny popielaty blond i na moich ciemno brazowych odrostach wyszedł ciekawy kolor trudny do okreslenia(karmelkowy).Teraz chciałabym wypróbowac LOREAL LES BLONDISIMESS 03 jasny popielaty blond tylko czy ta farbka wystarczajaco mocno rozjasni te moje cemno brazowe odrosty czy z loreala sa jakies inne mocniej rozjasniajace?Zalezy mi zeby wlosy nie byly pomaranczowe ani zolte.Rozjasniacz z kolei za mocno rozjasnia i okrrropnie niszczy. Z gory dziekuje za podpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
niestety tatiana takie wlosy wymagaja wczesniejszego silnego rozjasnienia po ktorym kladziemy odpowiednia farbe np.03 ale same polozenie 03 nie da ci oczekiwanego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY MOJE KOCHANE:) I TY JESSS :) Prosze was o rade. Mój aktualny kolor to jasny braz zlocisty ale juz denerwuje mnie ten kolor po po kilku myciach braz schodzi i zostaje tylko odcien zlocisty. Postanowilam zmienic kolor i kupilam sobie farbe ultrarozjasniajacy popielaty kasztan UE3, jak myslicie po zafarbowaniu nie wyjdzie mi jakis smieszny kolor?? na opakowaniu jest napisane ze nie powoduje pomaranczowego efektu. I ULTRAROZJASNIANIE WYLACZNIE DLA CIEMNYCH WLOSOW A NIE TAK JAK WYPOWIADALY SIE PEWNE OSOBY DLA NATURALNYCH CIEMNYCH WLOSOW!!! CZY KTOS JUZ STOSOWAL TEN KOLOR??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza
Witam mam pytanie do profesjonalistek a może któraś z was dziewczyn mi pomoże a chodzi mi o loreal platinum czy ona nadaje się do farbowania odrostów czy jest przeznaczona tylko do pasemek i drugie pytanie jakie kolorki wychodzą po zastosowaniu Loreal Platinum ale bez amoniaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Lenka
Witajcie kobitki bardzo proszę o pomoc ;-) ponieważ z farbami miałam już różne doświadczenia a w szczególności te najgorsze z najgorszych ;-) kupiłam farbę w dwóch odcieniach ponieważ zaplanowałam sobię taki sposób działania pokrywam włoski Loreal Recital Preference 01 blond naturalny gdzy już osiągne zamierzany efekt nakładam Copenhague j. blond popielaty jak myślićie wyjdzie to ok ??? muszę napisać że mam włoski podatne na rozjaśnianie ale pewnie jak ten naturalny bląd wyjdzie jakiś kurczakowaty to obawiam się że druga farbka nie załapie tak jak bym chciała pomocy ;-) zaczynam za 5 dni ;-) pozdrawiam Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
chciałam się poradzić w sprawie farby viking, mam włosy rozjaśnione 111 bell color,są za jasne i rudawe(mój naturalny kolor to ciemny blond).Czy moge na to rzucić vikinga? jakiego spodziewać sie efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza
do edi 13 Farba Viking to bardzo ładny kolorek,po zastosowaniu nie ma żółtka i jest ok ,ale w moim przypadku zawsze było tak, a próbowałam już wszystkiego /mój naturalny kolor to ciemny blond i trudno rozjaśniający/zawsze wychodziło tak,że ten odrost był w kolorze hm...miedziano-rudy, a reszta jasniutka. W końcu znalazłam farbkę profesjonalną Loreal,taką która nie daje odrostu w kolorze rudym i jak na złość została wycofana, więc pozostaje mi tylko fryzjer gdyż mam już serdecznie dość szukania i eksperymentowania na moich włosach.Czasami robiłam tak,że kupowałam 2 farbki na odrost jaśniejsza a na końce o 1-2 tony ciemniejszą. Pamiętam,że bardzo fajne są Exellence 9.1,Viking i Exellence 03, ale podkreślam,że po tygodniu odrost jest w kolorze miedziano-rudym. Ale spróbuj może na twoich włosach będzie ok. Powodzenia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amea
Witajcie kobitki, jestem tu pierwszy raz:) Już niejednokrotnie zdobyłam sprawność, albo raczej niepełnosprawność królika doświadczalnego na własnych włosach (ech... czego to ja nie miałam na głowie...)I teraz znów mam problem: otóż mam bardzo ciemne włosy (chłodny szatyn) i farbuję na bardzo jasny, chłodny odcień blondu (ostatnio mam znów wypadkową rozjaśniacza i kilku farb, choć efekt fajny). Mam już 2-centymetrowe odrosty, które zamierzam jak zwykle rozjasnić wstępnie prawie do białości, ale chciałabym użyc potem farby, która nie da efektu bardzo, bardzo jasnego popielu, tylko jasny popiel - nieco jaśniejszy od wspomnianego Vikinga, ale ciemniejszy od 03 Recital Preference (bardzo, bardzo jasny popiel). Czy mogę zmieszać te dwie farby? Jak sądzicie? Z góry bardzo dziekuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 1111
Bardzo bardzo proszę o radę, jestem naturalnie szatynką i o ok pół roku farbuje się na blond farbą palette skandynawski blond, kolor po jednym razie jest taki złoto-zółty, ale jak nałoże farbe na farbe to jest w miarę..., po różnych fioletowych szamponetkach i szamponach jakoś to wygląda, odrosty mam zawsze żółte no i pojawiają się z czasem naturalne które wyglądają teraz jak czarne:), wygląda to nienajlepiej:(, a do tego włosy mam strasznie zniszczone, bez odżywki nie da rady ich rozczesać. Chciałabym zmienić farbę na na ciut łagodniejszą i zastanawiałam się nad garnier belle colour kolorem 111, czy wyjdzie na moich ciemnych odrostach? czy nie wejdzie w jakąś reakcję jezeli nałoże ją na już pofarbowane włosy (palette) tzn myslałam żeby najpierw nałożyć na odrosty a potem na ok 10 min na całe włosy żeby wyrównać kolor i sprawić by całość uzyskała odcien zimnego blondu (nie złotego) tylko czy to nie będzie dla nich za dużo?bardzo proszę o radę. Aha zastanawiam się jeszcze nad garnier Nutrisse tez 111, czym się one różnią???? Chyba że polecicie mi coś z loreala:) Mam jeszcze pytanie do Diamondiz i do innych dziwczym które farbowały ww farbami a mają naturalnie raczej ciemne włosy, czy nakładacie farbe tylko na odrosty czy na całe włosy też?? jeżeli tak to na ile czasu, i czym miałyscie pofarbowane wcześniej włosy i czy były bardzo zniszczone? Dopytuje się tak bo 4 miesiące temu musiałam ściąc włosy bo tak mi się kruszyły:/niechciałbym ich teraz do tego dopuścić bo chcę mieć długie włosy. Zastanawiałam sie też żeby zacząć robić pasemka u fryzjera ale najpierw chciałabym uzyskać ładny chłodny odcień całych włosów, żeby nie mieć żółtych włosów z blond pasemkami....:/ Pozdrawiam i błagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaquita
trudno mi Tobie doradzic. Jestem ciemna blondynka, ale tez mam problemy z kruszeniem wlosow. Farbuje od roku cale wlosy, wczesniej tak raz na pol roku robilam sobie pasemka i w zasadzie wtedy wlosy byly w dobrej kondycji. Ostatnia moja farba byla Feria P01 Metallic Blond Silver - niestety za kazdym razem odrosty mam zoltawo bezowe - dotychczas uzylam 3 farb i moje wlosy strasznie sie placza, sa sztywne i lamia sie, mimo, ze zawsze(!!) uzywam odzywki w czasie mycia i czasem po bez splukiwania. Do tego smaruje je jedwabiem w plynie na koncowkach.. Byc moze to przez zmiane klimatu i zanieczyszczenia, ale prawde mowiac jeszcze w Polsce uzywalam Vikinga ( o ktorym mowia czesto na tym forum) i bardzo szybko mi sie zmywal pozostawiajac zoltawy odcien :( (tak po 3 myciach czasem) i wlosy tez mi sie strasznie plataly i byly wysuszone. Na poczatku (rok temu) polecilam mojej mamie Vikinga, ale ona tez stwierdzila, ze tak na prawde nie pokrywa siwych wlosow i sie wymywa (a na opakowaniu jest napisane, ze pokrywa w 100%) i ze kolorek super, ale przedtem musiala nalozyc trwalsza farbe. Sama jestem teraz w kropce..nie moge obecnie farbowac ze wzgledu na ciaze, wiec mam nadzieje, ze kondycja wlosow sie polepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje długie włosy (za piersi), są w opłakanym stanie. Odkąd pamiętam farbowalam (różnymi sposobami) włosy na rudo. Połtora roku temu odbarwilam je poządnie i pofarbowalam na blond. Od połowy długości byly jeszcze pomarańczowawe, ale z kazdym kolejnym farbowaniem to schodziło. Farbuje włosy co miesiąc z hakiem. Od kilku miesięcy moje wlosy są coraz bardziej zniszczone, suche, połamane i sianowate, w dodatku ciemnieją!Z tym bym sobie jakoś radziła (odżywki, maseczki, tabletki) ale nie chcą chwytać farby. Użyłam ostatnio loreal Preference Y Hollywood, i wyszły mi pomarańczkowo zielonkawe. Marzy mi się jasny, perłowy blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askauk
Witam.Potrzebuje pomocy pol roku temu zrobilam sobie jasny balejaz w tej chwili mam juz spore ciemne odrosty.Poradzcie mi prosze jakiej farby uzyc by zrównac kolor a wlosy by nie byly zbyt jasne a wygladaly jakby byl jasny balejaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
kupiłam farbę excelance 7.1 (popielaty blond) i boję się troszeczkę zafarbować,bo mam rozjaśnione włosy na bardzo jasny blond, co zrobić? jak długo trzymać farbę na rozjaśnionych włosach? proszę o radę, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfica
witaj edi13, mysle ze musisz isc do fryzjera a nastepnie schrupac swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaneta84
Bardzo proszę o pomoc znawczynie tematu!!! od dłuzszego czasu farbuje włosy brązowymi odcieniami (ostatnie kilka to \"Natural & Easy\"). niestety zauwazyłam ze z kazdym razem wlosy staja sie coraz ciemniejsze (zwlaszcza koncowki - prawie czarne, a reszta bardzo ciemny braz) a ze mam bardzo jasna cere i szaro-niebieskie oczy, to naprawde nie pasuje mi tak ciemny kolor :( bardzo chciałabym je rozjasnic na jasniutki kolor brazu. z tego co tu poczytałam to MAJREL radziłas dziewczynom w podobnej sytuacji (tak mi sie wydaje), zeby poczekac az sie troche spierze kolor (ile mniej wiecej czasu potrzeba na to?) a potem nałozyc odcien odcien nr 5.3 z serii excelence (ten sam odcien to virginie z preference - co jest lepsze?) albo wybrac odcień Toscane (albo Havane- ta chyba ma troche rudy odcien?). ktora opcja daje najwieksza szanse na uzyskanie jasnego brazu??? BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ, z gory dzieki. Acha! mozesz mi tez wytlumaczyc ile dni musze nie myc wlosow, zeby nalozyc farbe i co to daje? (normalnie wlosy myje kazdego dnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaneta84
JESS wiem ze ty tez znasz sie na rzeczy, wiec jesli bedziesz mogła to odpisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaneta84
czym sie rozni 5.3 od 5.3/G ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jaką wodę ma viking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chciałabym uzyskać coś pomiędzy preferance03 a vikingiem. czy jest jakiś odcień pośredni, który ma wodę 9% bo słabsza raczej u mnie nie chwyci.Czy mogę zmieszać te dwa odcienie, i co wtedy uzyskam? i jeszcze jedno co myślicie o pasemkach z vikinga na podstawie z preferance03? jesss odezwij się proszę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jaką wodę ma viking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaneta84
MAJREL, mozesz mi odpisac? prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×