Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość edi13
prosze o radę,mam obawy przed pofarbowaniem włosów kolorem 7.1 excelance(obecnie mam bardzo rozjaśnione włosy),nie chcę doznać szoku,jak np wyjdzie mi czarny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tu tak cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona000000000
Hej widzę że ten topik umarł śmiercią naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę dziewczyny które farbowały włosy VIKINGIEM. Mój naturalny kolor to dość ciemny blond. Obecnie mam rozjaśnione włosy odcieniem super rozjaśniającym preferance 03. Chciałabym je trochę przyciemnić aby wyglądały bardziej naturalnie. Czytałam ten topik. Wiem że jesss i mariel polecały Vikinga i chcę go wypróbować. Jadnak na kilka pytań nie znalazłam odpowiedzi i dlatego proszę o pomoc.Wiem że ładnie wyrówna wszystkie odcienie żółci i blondu ale na opakowaniu farby jest napisane że nie nadaje się on do włosów ciemny blond. Czy potem pokryje mi odrosty? Czy ktoś używał vikinga na odrosty ciemny ciemny blond? Może ktoś ma fotkę swoich włosów którą mógłby wkleić będę bardzo wdzięczna........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi 13
wyszło fatalnie,okropny kolor,ciemny,brudny,trochę zielonkawo -brązowy,mam tylko nadzieję,żę się szybko zmyje.żałuję,że nie poszłam do fryzjera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
muszę na to rzucić jakiś szampon koloryzujący,tylko nie wiem jaki odcień wybrać,by zatuszować te okropne zielono-nijakie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć lorealki
a czy któraś z Was chodzi do salonów loreal????? bo ja bym chciała i zbieram opinie na ten temat, czy się opłaca. może ktoś tam był???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
do czarownicy sol latem robiłam sobie włosy excelancem 9.1,jest to prawie taki sam odcień jak viking(podobno),przez tydzień miałam popiół na głowie,ale póżniej się zmył i był taki średni blond,podchodzący do złotego (ładny),teraz też farba mi sie zmywa,jest coraz lepiej,ale nie czuję się zbyt dobrze w takich włosach,więc pewnie za miesiąc rozjaśnię,pozdrawiam PS; Gdybym mogła cofnąć czas spróbowałabym vikinga,bo też mnie kusił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi13 dzięki za odpowiedz... Dziewczyny czy ktoś jeszcze używał Vikinga? Ponawiam pytanie jak wygląda na bardzo jasnych rozjaśnionych włosach i odrostach ciemny blond? Czy pokryje równo odrosty i resztę włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! mam male pytanko..czy blondy np z excellence cream wychodza takie jak widzimy na opakowaniu(lub tam z boku tzn probki)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybór dobrej farby
witam, mam włosy średni brąz, ale to co najbardziej mi sie nie podoba to rudy odcien, ktory widac szczegolnie pod swiatlem przez wczesniejsze farbowanie i przez szamponetki. Czy jest jakas farba, ktora dałasby mi taki kolor, po ktorym te rudosci by znikneły? w tej chwili poszukuje wlasnie farby w odcieniu jasny brąz lub ciemny blond zeby zakryc na dluzej te odcienie. Zastanawiam sie nad loreal casting creme gloss ciemny blond bo na opakowaniu wydaje sie byc ciemniejszy , ale nie mam pewnosci. Moge liczyc na jakies rady, doswiadczenia Wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathalieee
Moj naturalny kolor wlosow to tzw. mysi blond, przez dlugi czas robilam sobie pasemka, ale w koncu chcialam przefarbowac calosc na jasny blond, bez koniecznosci wizyt u fryzjera :) wiec polozylam L\'oreal Excellence 03, efekt mizerny, odrosty w kolorze brzoskwini :/ a na pasemkach fiolet, zawiodlam sie tym bardziej ze moj naturalny kolor nie jest ciemny, na ten efekt polozylam rowniez L\'oreal Stockhkolm i juz lepiej choc to co jest na opkowaniach a co wychodzi to dwa rozne swiaty :( zastanawiam sie zeby polozyc teraz Garnier belle color nr 111, ale opinie tez sa rozne, a ja nie chce juz tak katowac moich wloskow, dlatego prosze Was o rade :) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiziacz
Hej.Też sie zawiodłam.Na początku przeczytałam chyba z 10 raz to co tu piszecie.Tez mam pasemka i na gorze mysi blond.Najpier był exellence 9 - wcale nie jest taki piękny jak piszecie.Odrost złapał mi na złoto.Potem test 2 pasemek Exellece 03.Owszem wychodzi zimno ale jak dla mnie na siwo i boje sie ze cale wlosy beda tak wygladac wiec waham sie przed koloryzacja.Kupiłam tez preference 03. i nie wychodzi wcale jak bez ale jak ruda marchewka na odrostach koloru mysli blond na reszcie moze byc.Nie ma chyba dla mnie farby ktora dobrze mi pokryje odrost z tych jasnych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiziacz
noo to umyłam głowe po raz 2 od proby parbowania exellence 03 i teraz wiem ze to chyba jest to:]]] kolorek szarawo-niebiesko-siwy całkowicie nznikł.Włosy są sliczne nie białe ale takie ladne jasniutkie:))) chyba pozostane przy tej farbie:)) odrost bez rewelacji ale chyba najlepiej wygląda z tych 3 farb ktore testowalam:D jutro cała głowa idzie pod farbe i niech sie dzieje wola nieba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiziacz
aha ale mam pewana refleksje:) dlaczego na pudełku tych farb pisze ze nie nadaja sie do jasnych refleksow jak ja takie mam i to jeszcze połowe włosów mam rudawo-złotą i ta farba fajnie to zniwelowala a o ile mi wiadomo to odcienie ciepłe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathalieee
No i 111 Belle Color strzał w 10 :))))) piekny popielaty blond ZERO ZOLCI a naogladalam sie jej troszke ostatnio na swoich wloskach, wlosy mile blyszczace, balam sie ze mi odpadna w koncu tyle je ostatnio farbowalam ale jest ok :)))) dam znac czy kolor sie splukuje czy nie :)))) trzymalam 40 min a nie 20 :))) ale dziekuje dziewczyny :))) teraz tylko ta farba i ten kolor :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carryher99
hej mam pytano ostatnio bylam u fryzjera i nalozyl mi duuuuuuuzo pasemek blond na wlosy(wczesniej byly czarne lub ciemno brazowe)i o dziwo wyszlo mi nawet niezle, wlosy przy glowie sa taki hmmm platynowy blond? a reszta rudawe, czy moge teraz polozyc juz farbe na calosc sama w domu? np jakis blond loreala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiziacz
Wiecie co? jednak jestem przekonana ze nie ma dla mnie farby z loreala;/ myslalam ze przezyje jakos moj rudawy odrost ale nieesstety popiel po exellence 03 gryzł sie z ciepłym na gorze no i w desperacji poszlam jeszcze po ten neturrise 111 garniera....i wiecie co? o dziwo rozjasnij slicznie ten rudy odcien.To jest to.Załuje ze wydałam tyle kasy na tego loreala;/ teraz tylko 111 i nic wiecej.Mysle ze jeszcze lepiej by złapał na wlosy nie umyte a ja myłam je tego samego dnia.Zobaczymy za ile zblaknie:] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
Ja zrobilam farba L'oral 9.1 i zauwazylam ze to juz kolejny raz i zrobil mi sie lupiez tej farby... ktores z was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
też mam łupież po farbie loreala,nie wspomnę o trwałości tej farby(fatalna),poza tym odcienie popielate w sztucznym świetle są zielonkawe,a w słońcu rdzawe.szkoda kasy na tą farbę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia223
dziewczyny pomocy :( wyglądam jak kurczak wielkanocny a swięta się już skończyły :) jak farba pokryje ten straszny kolor ??? rudzio - miedzi :) czytam o vikingu ale czy on równomiernie złapie te prześwity ?? czy może 03 preferance lub 03 excellance pomocy szybko :) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek1258
spróbuj viking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziacz
Tych ostatnich nie radze.Mialam ten sam problem i preference wyszedl mi zloto bleeeeeeeeeeeeeeeeee a exelence nie złapał odrostu na popiel tylko na miedz:] totalna lipa:] ja wzielam naturise garniera 111 i wreszcie mialam popiel ale trwałosc farby ma wiele do zyczenia niestety:[ wez tego vikinga bo duzo o nim tu pisze ze niweluje miedz i złoto:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia223
dziewczyny zafarbowałam garnierem 111 :) i nawet jestem zadowolna tyle tylko,że widze jeszcze lekkie prześwity miedzio-rudzi :) dlatego jeszcze dziś zafarbuję te pojedyńcze pasma lorealem preference 03 i powinno byc dobrze :) uuuuuufffffff ulżyło mi zamelduje się później jak już efekt będzie całkowity :) buziolki i dzięki za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×