Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
Do essentiale- jesli chcesz miec kolorek blond raczej neutralny bez zolci lub popielu to z gotowych farb powinien byc fajny odcien belle color nr 13 lub miesznka odcienia excellence creme ocienia 10.21 z 9.1 z tym ze miesznka powinna byc na cala tubke 10.21 dac pol tubki 9.1 ewentualnie mozesz sprobowac odcenia excelence creme 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjarel
Do Ani F- mialam okazje kiedys pracowac na farbach Revlon sa rownie dobre jak majirel z loreala, sa dosc trawle i delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedzma
ok więc zamowie ta 10.16 mam nadzieje ze nie wyjdą zielone ;| i jeszce powiedz mi czy dobor wody jest obojętny tzn czy musi być z welli ? czy obojętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennnkaaaaa
majrel - dziekuje bardzo!! kolor na opakowaniu, oraz fakt, ze moze wyjsc ladny zloty blond skusily mnie i zafarbuje na ten kolor, pomimo, ze niestety mam raczej jasna karnacje. Mozesz mi jeszcze napisac, czy orientujesz sie jak wyjdzie mniej wiecej na moich wlosach? mam rozjasniony tleniony b jasny blond, z odrostami naturalnymi w kolorze mysil ciemnym blondzie (odrosty male, wiec nawet jak wyjdzie na nich inaczej, to bedzie to chyba malo widoczne). Dodam, ze mam wlosy bardzo podatne i latwo sie rozjasniaja... czy na takim tlenionym blondzie wyjdzie ok? czy wyjdzie b. ciemno? chce je przyciemnic, ale nie chce, aby wyszedl za ciemny... z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_F
dziekuje za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do straszna wiedzma- woda moze byc z innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do magdalenka- na tak mocno rozjasnione wlosy ten kolorek powinien byc nawet ciut jasniejszy niz na testerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
a powiedz jeszce ilu ml woda ma być 75 ml ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennnkaaaaa
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennnkaaaaa
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennnkaaaaa
Jeszcze mam ostatnie pytanko - czy jest szansa ze tym lorealem Preference 8.3- jasny blond zlocisty, o ktore wczesniej pytalam, uzyskam taki kolor wlosow jak w linku lub podobny? bardzo bym chciala:( http://bi.gazeta.pl/im/4/4086/z4086284X.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Lilka- nie ma szans aby rozjasnic Twoje wlosy bez uzycia farby ale richess po kilku myciach zjasnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do magdalenka- powinien ten kolor byc zblizony do tego z linku, natomiast identyczny odcien jest w farbie majirel 9.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do straszna wiedzma- juz nie pamietam ile tej wody do kolestonu tam pisze w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennnkaaaaa
bardzo Ci dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowe ciastko
Mam pytanie do majrel, otorz uzylam dzisiaj dekoloryzatoru elgon i otrzymalam kolor rudawy, odrost jakies 7 cm naturalny (jasny szatyn) bardzo mi sie podoba excellence 03(bardzo jasny popielaty blond superrozjasniajacy) chcialabym uzyc tej farby,juz nawet ja kupilam,ale siostra twierdzi,że ta farba moze chwycic moje wlosy na zielono. Czy to mozliwe? Prosze majrel poradz mi,tak mi zalezalo akurat na tej farbce,bo slyszalam,ze odcienie 01 i 02 wychodza kaczenczo zolte na jasnym brazie naturalnym,czy to prawda? Chcialabym,aby kolor byl rownomierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia80
witam, we wtorek byłam u fryzjera, poniewac chciałam balejaż Efekt opłakany-na glowie mam złotawo-miedziane odrosty (te odrosty mialam jeszcze przed balejazem i sa efektem mojego nieudanego farbowania; mój własny kolor to mysi blond), oraz jasne blond koncówki przeplatane pasmami ciemnego brazu Tragedia!! chciałabym w miarę ujednolicic kolor, uzyskac jakis naturalny blond, nie za ciemny ale i nie jaśniutki Proszę o poradę, jaką farbę mogę użyć, z ilu procentowa woda oraz w jakim odstepie czasu mogę dokonać kolejnego farbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia80
witam Proszę o poradę, jak ujednolicić tęczę kolorow, która teraz mam na głowie. 3 dni temu fryzjer zrobił mi balejaż Tragedia!! zostały mi złocisto-miedziane odrosty, ktore miałam jeszcz przed balejażem (efekt m.nieudanego farbowania; mój własny kolor to mysi blond),a koncówki mam jasny blond przeplatany ciemnym brązem Proszę o radę, jaką farbą jak najmniej inwazyjna (mam cieniutenkie włosy) moge potraktowac włosy, zeby uzyskac w miare jednolity kolor (nie za ciemny i nie jasny blond) Ilu procentowa wode moge uzyc i jaki okres musi upłynac przed kolejnym farbowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_li
Proszę o poradę! Mam bardzo gęsty balejaż robiony rozjaśniaczem (Londa 12%). Z powodu zmiany miejsca zamieszkania musiałam udać się do nowego fryzjera. Namówił mnie do pokrycia odrostu farbą, argumentując to w ten sposób: mniej zniszczone włosy, a kolor będzie IDENTYCZNY. Po długim sprzeciwie zaufałam i się zgodziłam. Efekt: żółty pasek przez środek głowy. Poszłam na reklamacje. Inna fryzjerka w zastępstwie tamtej, która mnie skrzywdziła poprawiła mi to i jest nieco mniej żółty, ale różnica między tym pofarbowanym odrostem, a balejażem jest widoczna. Niedługo dojdzie jeszcze mój naturalny kolor odrostu (ciemny blond) i będą 3 kolory na głowie... Pytania brzmią: czy można osiągnąć jasny blond o takim samym kolorze jak dół włosów bez użycia rozjaśniacza? Czy jak mi pofarbuje tym samym kolorem naturalny odrost, to wyjdzie ten sam kolor, co na tym poprawianym żółtym pasku? Nie mam pojęcia, jakiej farby ta Pani używała. Na kartce mam napisane: 10/8 i 11N 212%... Dla mnie to czarna magia. I czy można na te rozjaśniane położyć farbę jakąś jasną? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzzzza
Mairel pytałas czy ten nordycki blond jest profesjonalny - nie ja widziałam taki odcien w zwykłych farbach marketowych on ma nr 87 na pudełku jest taki szarawy i nie wiem jaki wyszedłby na włosach potraktowanych rozjasniaczem bo ja musze uprzednio rozjasniac odrost bo moje naturalne to ciemny brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do truskawkowe ciasto- jesli po elgonie masz wlosy wpadajace w lekki pomarancz to odcien popielaty 03 powinien go zneutralizoawc z tym ze nie spodziewaj sie spektakularnego super zimnego blondu raczej jakis jasny naturalny blond powinien wyjsc, zielonkawy odcien blond wychodzi wowczas kiedy wlsy sa bardzo zolte to wowczas odcienie popielate ktore zawieraja barwnik niebieski daja taki efekt, natomiast pomarancz najlepiej neutralizuje odcien popielaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dosia - aby ujednolicic takie wlosy z brazowymi pasemkami i innymi kolorami to nie ma szans aby zrobic to kolorem w jakims ladnym nie za jasnym blondzie, bedziesz musiala uzyc raczej kolorow z poziomu 7 np z majirela 7.0 ktory ladnie wyrowna koor z tym ze odcien ten to raczej taki dosc jasny brąz ewentualnie 7.23 bardziej bezowy braz tez jasny lub jasny czekoladowy 6.23 wszytkie mieszasz z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mali- ten zolty odcien pwinno sie zneutralizowac odcieniem opalizujacym np z majirela 9.22 kladac go na calosc ewentualnie odrost rozjasnic farba tej londy ktora uzywalas a na to polozyc diacolor z lorala krem tonujacy bez amoniaku odcien 9.02 ktory rowniez zneutralizuje zolty kolor- swoja droga to nie wiem jakiej farby uzyla ta fryzjerka z jakiej firmy bo 10.8 - to odcien perlowego blondu a ten drugi kolorek to juz nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do luiza - ten 87 nordycki blond to odcien ktory dosc fajnie neutralizuje zolty kolor bo zawiera barwnik fioletwy w swoim skladzie myslalam ze go wycofano bo dawno go nie widzialam w sklepach jesli wczesniej rozjasnisz wlosy i beda zolte to po nalozeniu tego odcinia powinnas uzyskac taki chlodny blondzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_li
Dziękuję za odpowiedź. Pomyślałam, że pójdę tam jeszcze raz, aby położyć znowu gęsto balejaż na ten żółty odrost, a później znajdę fryzjera, który już na moim naturalnym odroście zrobi to, co trzeba, żeby kolor był równy. Jednej rzeczy chyba nie zrozumiałam: można na włosy z tym balejażem zrobionym za pomocą rozjaśniacza położyć farbę? Bo powiedziano mi, że nie, bowiem wyjdzie zielony kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
Majrel tearz sie przestraszyłam twoją wypowiedż pisaną do truskawkowego ciastka gdyż moje włosy są teżżółtawo jakies takie pomarańczowe ale ni jak jakaś pomarańcza bardziej żółtawe i tym popialatym może mi wyjść zielone ???? matkooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Mariel jaką farbą mogę uzyskać taki kolor http://www.inharmony.pl/image/img_koloryzacja1_big.jpg na rozjaśnionych na blond włosach tylko niestety mój kolor jest nierównomierny tzn.mam pasemka żółte gdzie niegdzie i właśnie chciałabym wyrównać mój kolor włosów i wciąż szukam idealnej farby dla mnie.. i jeszcze jedno czy Garnier Color Naturals 8 to kolor bardziej zimny?czy dałby mi podobny efekt do tego zdjęcia?? z góry dziękuje za Twoje rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a może mogłabym Ci przesłać zdjęcie na którym widziałabyś jaki mam teraz kolor włosów i wtedy byłoby Ci łatwiej mi pomóc ...tylko prosiłabym o maila albo nr gg :-) to mój nr 249375 ;-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://img182.imageshack.us/img182/4862/imgp0087ol6.jpg&imgrefurl=http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php%3Fp%3D7628498&usg=__vgfi5bo5JyIMiT-dHHf9Au2WsLk=&h=395&w=161&sz=46&hl=pl&start=385&sig2=Tpi_d4pjO26OWDw3iIY4ew&um=1&tbnid=zrGyRtUFkNc4JM:&tbnh=124&tbnw=51&prev=/images%3Fq%3Dzdj%25C4%2599cia%2Bloreal%2Bfarby%2Bdo%2Bw%25C5%2582os%25C3%25B3w%26ndsp%3D21%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN%26start%3D378%26um%3D1&ei=zyMQS-2qKJjWmwOvkfDUAg albo jeszcze ten kolorek jest bardzo ładny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowe ciastko
majrel dzięki wielkie za odpowiedź, uspokoiłaś mnie :) Mam jeszcze jedno pytanko,czy sposób nakładania tej farby excellence 03 ma znaczenie? Odrost mam w kolorze naturalnym ( jasny szatyn ), reszta rudo pomaranczowa po dekoloryzacji. Będę Ci niezmiernie wdzięczna za wskazówki odnośnie nakładania. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×