Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość forumowiczka87
Mairel ale nie będę miedziana albo ruda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najpierw spróbuje Nutrisse 101 z 91 bo taniej mi wyjdzie ewent. potem excellence gdyby nie wyszło ładnie...tylko powiedz Majrel jak nakładać? tzn. czy najpierw na ten bardziej miedziany odrost i potrzymać aby sie zneutralizował i rozjaśnił a potem na całość?? czy odrazu na całe włosy nakładać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do forumowiczka- po zocistym blondzie miedziana?? przeciez 9.3 to nie jest odcien miedziany a tym bardziej rudy , zreszta jesli masz tyle obaw to lepiej abys poszla do fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaaa26
Majrel wielkie dzięki!!! :) poczekam jeszcze trochę na odrosty i na pewno wypróbuję Twoją mieszankę :) (P.S. myślę , że moje włosy można nawet zaliczyć do jasnego blondu, bo zawsze fryzjerzy mówili, że mam jasne, tylko odrost przy tych rozjaśnonych wygląda ciemniej... i zawsze ciężko mi określić jaki to właściwie kolor, ale myślę, że ta mieszanka, która proponujesz tak czy tak będzie ok). jestem Ci naprawdę bardzo wdzięczna! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do miedziana 22- najpierw nakaldasz na odrost na 15 minut a pozniej przeciagasz na cale wlosy na 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do floride - dzięki wielkie :) przejde sie do tesco i reala i zobacze czy u mnie jest ten odcien ;) do majrel - a sa jakies odcienie ktore moglabym pomieszac z woda 6%? Np cos z poziomu 7? Nie chce za bardzo uzywac 9tki, poniewaz mam zniszczone wlosy po jasnych blondach, w dodatku koncowki sa mocno przetrawione i na nich troche kolor wychodzi inny(bardziej zielonkawy mi sie wydaje tzn z zielona poswiata) niz na reszcie wlosow. Moze to wina tego, ze koncowki mialam prawie biale przed pofarbowaniem na ciemniejszy. Rozumiem, ze ten odcien preference floride v (o ile go znajde) powinien ladnie wyjsc na moich wlosach? A z majirel jakie polecasz mi odcienie? Bo chcialabym, zeby ten kolor sie bardziej ujednolicil, nie ma az takie bardzo duzej widocznej roznicy, kolezanki mowia, ze nic nie widac, ale ja jednak widze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze tylko zapytam czy Londa colors naturals odcień 12/9 perłowy blond byłby w stanie mi zneutralizować tą miedz czy lepiej zastosować jednak nutrisse ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alboo nie, nie będe już wymyślać tylko kupie nutrisse 101 i 91 :-) dzięki Majrel za radę mam nadzieje ze uda mi się włosy doprowadzić do porządku :-) tzn. blondu bez rudości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel od pewnego czasu farbuję włoski richesse 9.02. Bardzo odpowiada mi ten kolor. Nie pokrywa jednak moich pojawiających się siwych włosów i dość szybko się wypłukuje. Szukam farby, która pomogłaby mi uzyskać podobny kolor. Kombinuję żeby położyć majiblond 902 z płynem "9", tylko wiem, że bedzie jaśniej ( czy dużo?). Pomóż mi i doradź, jakiej farby użyć, by uzyskać podobny kolor, jak po richesse 9.02, please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktk
Marjel farbuje włosy na rudo wella kolestonem 7.4 chciałabym łagodnie przejść na ciemny popielaty blond. Co mi proponujesz z farb wella koleston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do miedziana- tak londa color naturals perlowy blond bardzo dobrze neutralizuje miedzaino zolte refleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do małolata- z majirela jest odcien 8.3 lub 8.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marla111- majiblond 902 wyjdzie za jasny, natomiast z majirela jest ocien 9.02 mieszasz go z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ktk- niestety ale z farb wella koleston welli nie ma odcienia ciemno popielatego tzn jest w wersji niemieckiej 7.1 lub 6.1 ale w wersji polskiej tych odcieni nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde?? to może jednak użyje tej londy... a powiedz Majrel czy to są dobre farby?? jaką ma wodę 12/9 9%?? i na jakim poziomie ten blond mi wyjdzie 9 czy 10?? i nie będe mieć złoto-miedzianego odrostu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Majrel. Wiem o odcieniu 9.02 z majirel, ale słyszałam, że był wycofany, dlatego szukałam czegoś zastępczego. Jeżeli mówisz, że istenieje to szukam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel a ten 8.3 lub 8.30 nie beda za jasne? tzn czy pokryja w miare rownomiernie odrost i reszte farbowanych wlosow odcieniem 7.3? jaka wode uzyc? i na ile najpierw na odrost a potem na ile reszta wlosow? poziom 8 nie bedzie za jasny, nie lepiej 7? przepraszam za tyle pytan, ale chce jak najmniej te moje wlosy torturowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubdziuska
majrel widzę że jesteś dorym duszkiem tego tematu i to jakim! Mam więc pytanko.... latami farbowalam sie na granatowa czern castingiem i to zle bo zawsze po calosci kladlam a nie tylko na odrost. Poszłam do fryzjera bardzo dobrego ktory zrobil mi zabieg efassorem na cieplej wodzie kolor na odroscie prawie blon nizej coraz ciemniej poprzez udy az do sredniego brzu na koncach.Fryzjerka zuzyla na mnie 2 saszetki i polozony majirel 7.1 zaplacilam 27opln za usluge ale efekt super niestety stracilam prace minelo 1,5 mialam powtorzyc zabieg ale nie stac mnie na to kolor sie teraz spral mam u gory zloty blond u dolu brazowe i wygladdam masakra. Jak sama w domu moge doprowadzac te wlosy do jakiegos zimnego blondu ? Czy samej zastosowac efassoe z ciepla woda i polozyc farbe majrel ? czytalam ze fiolety pozbeda tego żóltego odcienia na te może zastosować plukankę? jestem zalamana pomoz proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do miedziana22- odcien londy ma wode 9% i rozjasnia do poziomu 9 na ladny chlodny blond moze jest troszke mocniejsza od farb loreala ale trzeba przyznac ze odcien wychodzi ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marla- mam najnowsza palete majirela i odcien 9.02 jest nadal nidy nie byl wycofany, wycofano odcien 9.01 i 8.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do małolata- odcien 8.3 wyjdzie dobrze poniewaz twoje wlosy sa dosc ciemne a ten odcien wcale niw wychodzi taki jasny, 7.3 z majirela moze wyjsc za ciemny, natomiast z farb komercyjnych jest preference odpowiednik 7.3 to odcien Floride

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dziubdziuska- skoro mialas kladziony m ajirel 7.1 to taki sam odcien jest w farbach sklepowych lorela excellence creme 7.1 ten kolor wychodzi ladnie i pokryje twoje nierownosci i zolto rudawe refleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marjel :) a jaka wode do tego 8.3? 6% wystarczy? A ktory z nich ladniej wychodzi 8.3 czy 8.30? Czym one sie tak naprawde roznia? Bo ciezko sie zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno pytanie do Majrel: a co myslisz o kolorze rudym do mojego typu urody? Pasuje? Jesli tak, to moglabys podac numery z majirel/majirouge ktoreby mi pasowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do małolata- odcien 8.3 jest bardziej stonowany natomiast 8.30 - to ocien intensywnego zlota poniewaz 0 po drugiej liczbie po kropce oznacza intensywnosc koloru, rudy raczej pasuje do jansych karnacji ,jak juz to dla ciebie ewentualnie odcienie glebokiej czerwieni np 5.61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Majrel mnie pocieszyłaś bo właśnie chce osiagnąć chłodny blond tak na poziomie 9 -nie za jasny nie za ciemny...a jak mówisz że ładnie wychodzi to tym bardziej się ciesze bo dla mnie Twoje rady są bardzo cenne gdyż wiem że jesteś profesionalistką i znasz sie na robocie :-))) Dziękuje za cierpliwosć i wszystkie rady !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marjel to ja jednak zostane przy tych jasnych brazach i tofii :) jesli ja mam teraz wlosy jasny braz zlocisty poziom 7 to ktory bedzie lepszy: 8.3 czy ten 8.30? ktory ladniej wyjdzie? Bo mi sie obydwa podobaja i ciezko sie zdecydowac ;) i ostatnie pytanie: ilu % woda do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do małolata- jasny brza zlocisty to poziom 5.3 natomiast odcien 8.3 z majirela wychodzi ladnie mieszaz z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, ja farbowałam 7.3 i dla mnie to jak jasny braz zlocisty wyglada daltego tak napisalam ;) Dzięki Marjel za rady wszelakie i cirepliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×