Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Dziękuję bardzo, strasznie ciężko się zdecydować i zmienić producenta farb. Faktycznie wella koleston ma piękne odcienie. Tak zrobie na początek jak napisałaś. Jedno tylko pytanko dla upewnienia.:) Czy te 12 - stki dobrze wychodzą na mysich włosach - poziom 7( odnośnie twojej wypowiedzi na forum, że koleston wychodzi na naturalnie jasnej podstawie). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Majrel. Mam jeszcze pytanie, gdybym chciała o ton przyciemnić, to czy 9.13 wyjdzie ciemniej, a może użyć wodę 3? Zastanawiałem się nad poziomem 8 na następny raz, tylko nie wiem ewentualnie który numer i z jaką wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gaba483 - kolestony wychodza różnie , wszytko zalezy od naturalnego pogmentu w Twoich wlosach , ja robiac paru osobom 12/89 a mieli nature na poizomie 7 wychodzil chlodny blond nawet taki szaro jasniutki blond ale dla niektorych ten odcien jest zbyt popielaty , generalnie alfaparf wychodza chlodne te z poziomu paltinum 11 ale z tego co pisalas to u was sa trudno dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kropelka -nastepnym rzem uzyj juz tylko 9.13 z woda 6% na odrost , po 30 min naloz 9.13 z woda 3% na dlugosci i konce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do helenawiktoria44- wczesniej chcialas odcien 9.31 a teraz piszesz o zupelnie innym odcieniu 9.13 ktory jest chlodnym beżowym blondem , powiedz mi o jaki odcien ci chodzi ??? bo 9.31 jest zlocisto ciplo- bezowym blondem, oczywiscie jak chcesz pozniej ciut ciemniejsze to te z poziomu 8 jak njbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, przed laty w Polsce farbowałam Alfaparf i muszę powiedzieć że te farbki są świetne, szczególnie włosy były zdecydowanie zdrowsze niż mam dziś farbując ducastel Subtil :) Pytanko: Włosy farbowane były ok 2 miesiące temu z powodu ciąży staram się ich zbyt często nie koloryzować. Ale że jestem tuż przed rozwiązaniem- chciałam coś już nałożyć bo później to czasu mi braknie :) Więc farbowane sprały się już bardziej do rudego. Czy w takim razie ten koleston 10.16 przykryje mi te rudości? czy ewentualnie dodać troszkę mixa 0/88 ( mam jeszcze dostęp do 0/11 i 0/66 ). Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gaba483 - daj do tej mieszanki troche mixa 0/11 , frby subtil z tego co pamiętam też są dobre, sm kiedys używałam 10.1 i wychodzil jasny chlodny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście pisząc zamieniłam numerki ;) Chodziło mi o 9.31 z wodą 3 czy nie wyjdzie ciemniej niż z 6 lub zrobić 8.31, tylko z jaką wodą i czy nie będzie baaaardzo ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaso
jestem po dekoloryzacji. Fryzjerka ściągnęła czerń i położyła na włosy coś z poziomu 6 + trochę popielu + 6%woda . Wyszło fajnie, ale po miesiącu włosy wyglądają źle. Zaczynają robic się plamy (farba się zmywa?) Co mogę zrobic z tym kolorem? Kąpiel rozjaśniająca? Kolorzacja ton w ton? Włosy mam mocne i gęste. Dekoloryzacja im nie zaszkodziła. a to zdjęcie http://www.fotoload.pl/index.php?id=3ce3cb0e6 389741dc85f0329993d172998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes9999
Dziękuję bardzo za radę :))) Mam jeszcze pytanie a czy jakaś farba sklepowa z loreala z odcieni popielatych poradziła by sobie? lub z majiblond? odcień nie musi mi wyjść taki biały jak u dody wręcz chciałabym ciemniejszy :))) oby nie był żółty tylko popiel, zimny :))) Dziękuję za radę jeszcze się zastanowię którą propozycję wybrać, boję się żeby nie wyszły za jasne. Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes9999
np z majiblond zastanawiałam się nad odcieniem 911? lub majirel 10,1? , a z loreala zwykłego nad vikingiem ale tam chyba woda jest tylko 6%? Więc raczej sbie nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka8888
dzięki za odpowiedz, masz rację przedobrzyłam ale kolor nie jest zły tylko ja się w nim źle czuję. po jakim czasie mogę wykonać tej koloryzacji. czy chodzi to o ten produkt? http://allegro.pl/koloryzacja-loreal-farba-richesse-diacolor-i2242192314.html jeśli tak to może bym spróbowała 9.13 bardzo jasny beż blond , tylko nie wiem jak mniej więcej ten kolor wygląda i jak to przyjmie na moich farbowanych włosach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes9999
Do majirel: mam jeszcze jedno pytanie o farbę stokcholm, jaką ona ma wodę utleniającą tzn ile procent? Bo słyszałam różne wypowiedzi, jedni mówią że 6% inni że 9%. Koleżanka mówiła że dzwoniła na infolinie i mówili jej ze ona ma 9% wodę? Może Ty wiesz coś dokładniej? I dlaczego na opakowaniu jest jej przeznaczenie na włosy jasny blond? Czy jak bym zrobiła ją na swoim odroście ciemny blond to wyszły by żółte, wiem że na pewno nie wyją takie jasne jak na opakowaniu ale chyba żółte też nie powinny wyjść? Nie rozumiem tego oznaczenia na opakowaniu że do ciemnego blondu farba jest nie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzAlik
Droga Majrej, prszę o pomoc. Mam włosy półdługie na poziomie 7/8, ale nie bardzo chcą się rozjaśniać więc zwykle stosowałam rozjaśniacze i nadawałam kolor jakąś jednolitą farbą w odcieniach srebrzystych. Odkąd dowiedziałam się o alfaparf postanowiłam je wypróbować. Najpierw farbowałam 8.21 z 3%, a ze wzmacniaczem 0SP i wodą 9% na odrosty. Postanowiłam jednak je trochę zjaśnić i potem farbowałam 11.21+3% a na odrosty ze wzmacniaczem 0SP i 9%. Efekt był bardzo fajny ale tylko na początku, potem (po ok.3 tygodniach) włosy przy głowie, te które nie były tak bardzo wytrawione zrobiły się żółte. Teraz mam odrosty ok. 1,5 cm. Chiałabym coś tochę zmienić i myślałam żeby zmieszać 10.1 + 10.21 i na odrosty 12% + ewentualnie wzmacniacz 000SSS. Co myslisz o takim połączeniu? Czy to mogłoby być coś fajnego? Jaki oxydant dać na resztę włosów poza odrostem? Jak długo trzymać? Pozdrawiam, Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel: witaj. mam pytanie. parę dni temu rozjaśniałam włosy z czerwieni wyszedł mi rudy okropnie wyglądam i tak tez się czuję. kupiłam farbę średni chłodny blond.( taki mniej więcej jest moj naturaly kolor włosów chcę juz skończyc z farbowaniem i odpocząc rok moze dwa) i chcę to jakoś zamalować. dziewczyny na forum mówiły ze może wyjsć z tego zieleń. co zrobić ???? proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes9999
Majirel jeszcze jedno mam pytanie, swoje włosy ostatnio tzn miesiąc temu farbowałam syoss mroźny perłowy blond kolor wyszedł ciepły po kiliku myciach na odroście pokazał się bardziej żółty (no i dużo się naczytałam że ta farba niszczy włos), mam pytanie czy jakbym nałożyła teraz farbę stokcholm z loreal to kolor mógłby wyjść podobnie??? Czy raczej odrostu wogóle stokcholm nie ruszy??? Sama jeszcze zastanawiam się czy podjąć się zmiany koloru na popielaty czy zostać przy tym ciepłym co mam obecnie. Sorry że tak marudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaw1986
Witam, Mam pytanie do Majirel. Mam żółte wlosy po rozjasnianiu i farbowaniu miesiac temu.Odrost mam ciemny blond reszte wlosow żólty. Chciałabym miec jasny blond ale nie platynowy. Czy farba loreal excellence creme 10.21 da ładny odcien jasnego blondu czy jakas inna farba?/ Prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaw1986
Do Majrel Chciałabym miec kolor wlosów jak ma włascicielka bloga: www.kitkens.blogspot.com.Farbowała farbą:L'Oral Excellence Creme - 10.21 bardzo bardzo jasny lodowy blond. Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, Jakiej firmy lepsze są farby alfaparf czy goldwell? Przy okazji jaką farba uzyskać w miarę naturalny brąz coś w stylu Muchy? http://film.interia.pl/telewizja/seriale/news/anna-mucha-czas-na-boks,1536061,3723 lub http://modaija.pl/%C2%A0wole-byc-lesbijka-niz-sypiac-z-papiezem-rozmowa-z-anna-mucha/ http://media.wp.pl/kat,1022953,wid,14215900,wiadomosc.html lub http://przeploty.pl/artykuly/mucha-pyta-o-zwiazki-partnerskie/6898%20/anna-mucha-6a4b559860b342ef983c2e8f316ca1f06e662562

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, Jakiej firmy lepsze są farby goldwell czy alfaparf? I dlaczego? Przy okazji jaką farba uzyskać w miarę naturalny brąz coś w stylu Muchy http://afterparty.pl/newsy_artykul,2038.html http://film.interia.pl/telewizja/seriale/news/anna-mucha-czas-na-boks,1536061,3723 http://kobieta.dziennik.pl/gwiazdy/galeria/310357,4,jeszcze-seksowniejsza-anna-mucha-galeria-zdjec.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel kochana, chciałabym użyć alfaparf 11,21 ze wzmacniaczem rozjaśnienia i mam pytanie, czy do tego wzmacniacza też się dodaje utleniacz jak do farby??? To znaczy 60 ml farba + 120 ml 9% + 15ml 000sss + 30 ml 9% ??? I czy ćwiartka tego wzmacniacza wystarczy żeby kolor wyszedł jeden ton jaśniej? Z góry dziękuję za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japolecam w ogole nie malowac wlosow- efekt rewelacyjny. mam naturalne brążowe wlosy- ladny odcien, mam juz ponad 10 cm swojego wlasnego koloru ( odrosty mam jasniejsze) i jestem bardzo z siebie dumna ze w koncu zapuszczam naturalne wlosy. szytskim polecam, farby wygladaja sztucznie dajcie sobie z nimi spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sama już nie wiem na co się zdecydować... na alfaparf 11,21 ze wzmacniaczem czy na koleston 12,89... doradzisz która lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallinka48
Witaj Marjel. Moja droga schodzenia z ciemnego brązu do jasnego blondu była długa i żmudna(ok.2lata),polegała na dodawaniu pasemek robionych rozjaśniaczem u fryzjera,obecnie mam dużo jasnych pasemek,a reszta jasny blond robiony farbą loreal drogeryjną,efekt nawet fajny,ale ogólnie jest już za jasno(niby farba farby nie rozjaśnia,a jednak) no i chciałabym pozbyć się tych pasemek i ujednolicić kolor na taki jasny beżowy blond by nie wymywał się ani na rudo ani na żółto. Przeczytałam całe te forum i wiem dlaczego exellence 01 wymywa mi się na rudo,a exellence 10.21 wybija się bardziej na złoto,próbowałam też preference 10.21-mniej złoto niż exellence 10.21,ale niestety bardzo wysusza mi te jasne pasemka.Dzisiaj zastosowałam mieszankę exellence 10.21 i 9.1 pół na pół,trzymałam 40min.na odroście i 10min na całości-efekt nawet fajny,tak jak chciałam rozjaśniło mi odrost i tam gdzie nie ma pasemek tak na poziomie 9,na całe szczęście nie bardzo popielato bo przy moim typie urody(ciemne podkowy pod oczami)typowy popielaty blond sprawia,że cała twarz robi mi się szara,ale te pasemka zrobiły się całkiem siwe,wiem,że ta szaro-bura poświata się wymyje i przy tak wytrawionych rozjaśniaczem pasemkach pewnie to trochę potrwa,ale mam pytanie-jak długo trzymać farbę przy następnym farbowaniu na odroście i jak długo na całości aby te pasemka ładniej chwyciły,a może zastosować inną proporcję tych farb. Nadmieniam,że moje naturalne włosy to ciemny blond(dawniej mówiono na to ciemny szatyn)na poziomie7,siwych ok.30% i lekko się kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallinka48
oczywiście przepraszam za literówkę- Witam Majrel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanolina baleriana
majrel znów zniknęła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaablond
Witam Serdecznie Majrel! :) i proszę o pomoc;) mam włosy ciemny blond coś na poziomie 7 (patrząc na kolestony to coś między 7/03 a 8/0 ). Od 3 lat miałam robiony balejaż raz farbami a raz rozjasniaczem, ostatnio 3 razy rozjasniaczem. Zapragnęłam ładnego perłowego świetlistego blondu więc wybram się do fryzjera a wyszłam z pomarańczowym odrostem :( w domu nałożyłam na sam odrost farbę schwarzkopf palette deluxe kolor 230 białe złoto i nawet całkiem ładnie zniwelował pomarańczowy odrost (mogę pokazać się ludziom i mam jasny kolor) niestety po dwóch rozjaśnianiach sporo włosów wypadło:( Chciałabym następnym razem farbować włosy profesjonalnymi farbami i myśle nad wella koleston lub loreal luo color.. Co mogłabyś mi polecić i zjaką wodą robić, żeby nie było żółtka. Marzę o kolorze koleston 12/1, lub 12/89 :):) Proszę o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamblondu
Proszę majrel doradź! Mam kolor gdzieś ok 7-8, ale pojawiają się już też siwe ;-( dość ciężko się rozjaśniają nawet rozjaśniaczami i pozostaje zwykle żółtko dlatego najczęściej dodatkowo nakładam farbę - coś z szarych lub srebrnych blondów. Prawdę mówiąc zniszczyłam je trochę a ponieważ wolę dłuższe to chciałabym ich nie obcinać ale może spróbować ALFAPARF. Mój odrost to teraz ok.2+. Jak myślisz lepiej złapią blond te z superrozjaśniających czy platynowych? Myślałam o 1020 SS Ultrajasny srebrzysty blond, albo 11.20 Superrozjaśniający fioletowy blond. Proszę doradź. A może powinnam dodać jakiś wzmacniacz rozjaśniania? Może coś zmieszać? Jestem zdezorientowana po tym wszystkim co przeczytałam na tym forum i w TOBIE ostatnia moja nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaw1986
Witam Majrel, Czy loreal casting 1010 rozjasni i stonuje żółte włosy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×