Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

cześć jestem tu nowa, muszę poczytać wasze wpisy ponieważ chcę jak najwięcej dowiedzieć się o tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioanina
witam :) od jutra zaczynam odchudzający.... no zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katJa7
Ja póki co narazie się nakręcam na te koktajle... Forum przeczytane od samego początku, składniki spisane, chęci są, jeszcze tylko muszę iśc po mixer... Powodzenia wszystkim !!! Bożka, Aga i inne pewnie juŻ ważą po 50 kg, skoro topic jest z 2007 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej właśnie trafiłam na ten topik, jak myślicie czy można pić te koktajle przy niedoczynności tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej od jutra zaczynam,szkoda że ten topik martwy coś.Przydałaby się grupa wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki powiedzcie ile mozna schudnąć za 2 miesiące z ćwiczeniami stosując ta dietke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katJa7
Przy niedoczynności raczej można pic koktajle - morszczyn stosuje się właśnie przy niedoczynności, także myslę, że nie zaszkodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katJa7
ioanina, jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jakieś 3 lata temu straciłam na tej diecie i koktajlach 10 kg. Czułam się super, włosy lśniły, paznokcie piekne i zdrowe a samopoczucie rewelacyjne. Oprócz diety ćwiczyłam bardzo dużo w domu (40 min dziennie), biegałam i chodziłam na basen. Te 10 kg straciłam w jakieś 3-4 miesiące. Teraz jestem po ciąży i rocznym siedzeniu w domu z dzieckiem. Na dobre mi to nie wyszło- przybrałam 5 kg. Nieumiem się zmotywować do ćwiczeń i diety. Moja kondycja fizyczna jest w opłakanym stanie, sapie wchodząc po schodach. Wiem że musze coś z tym zrobić. Planuje od tego weekendu zacząc odrzywiać się struktularnie. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociaak
Hej dziewczyny, zaglada tu jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra widze, ze nikt tu juz nie zaglada, wiec bede pisac do siebie... moze ktos sie kiedys dolaczy :) Od kilku dni przegladam ten topic, obecnie jestem na 30 stronie. Bozka -super robota! Od zawsze mialam problemy z nadwaga, dwa lata temu schudlam ponad 20kg, doszlam do swojej idealnej wagi :) pozniej ciaza, w ktorej przybylo mi 33kg... Moj maluszek teraz ma 8 miesiecy, a ja dalej mam 12kg do zrzucenia. Od wczoraj zaczelam stosowac sie do diety strukturalnej, rano koktajl odchudzajacy, wieczorem oczyszczajacy. I wiecie co? Zielony tez mi smakuje!!! A tak sie balam.. dostalam morszczyn sproszkowany, nie czuc go wcale :) Aaaa i nie pamietam, ktora to wpadla na pomysl z zamrazaniem soku z cytryny, ale bardzo jej dziekuje -pomysl idealny juz w zastosowaniu :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociaak
Hej :) Dzisiaj nie wytrzymałam i weszłam na wagę -1,5kg w ciągu 3 dni :) Yuppie Użyłam "llepszego" blendera rano do zrobienia koktajlu zielonego i hmm morszczyn zgrzytal mi w zębach jak piasek, ale w dalszym ciągu był ok. Jutro "gorszy" blender wraca w obroty :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziochaz
Hej. Ja też ostatnio czytałam ten temat ale strasznie od pewnego czasu tu pusto. Ponad miesiąc temu piłam przez tydzień koktajle te same co Ty (ten z pomarańczą i ten z morszczynem- ten drugi to katastrofa dla mnie) i schudłam 3 kg. Od tamtej pory mi nie wróciły jeszcze te kg. Od dzisiaj zaczęłam znowu tą kurację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziochaz
a jak tam u Cb dalsze efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociaak
Hej, dopiero teraz dostałam powiadomienie o nowym wpisie. Przez ostatnie 2 dni nie koktajlowalam.. Ale staram się jeść strukturalnie. W sumie się nie ważyłam teraz bo jestem przed okresem a wtedy zawsze więcej wiec wole po się zważyć :) może dodaj dużo pietruszki to będzie lepszy. A i ja zagryzam chlebem ciemnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparciuch24
Hallo jest tu kto? Ja jutro lecę po produkty i zaczynam koktajlowa manię :) Myślicie,że na samym koktajlu oczyszczajacym da sie schudnac? Ten odchudzajacy jakos do mnie nie przemawia, nie lubie awokado... Przeczytalam wiekszosc watku i dziewczyny super sie wspieraja, mam nadzieje, że znajdzie sie jakas grupka wsparcia i wzajemnie bedziemy sie motywowac i informowac o naszych efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparciuch24
Właśnie pije swoj pierwszy koktajl. W smaku rewelka :) Ogolnie mam zamiar pic na sniadanie i na kolacje to cudo. Daje sobie miesiac na jakiekolwiek efekty. Do zrzucenia ok 8kg;/ waga 69, wzrost 168. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociaak
Cześć Uparciuchu :) Widzę ze jesteśmy w podobnym rozmiarze - u mnie 169cm i ok 67 kg. Pisze ok bo na wadze w domu mam 70 a w siłowni i u lekarza 64 lol. Ja od dawna nie piłam koktajli choć wszystkie składniki są w lodówce.. :( ale teraz mam nadzieje ze będziesz tu zaglądać i będziemy mogły się wspierać nawzajem :) co ty na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparciuch24
Jasne ze bede zagladac :) trzeba sie razem wspierac. Moja waga niestety dziala dobrze;/ Trzeba sie wziac za siebie w koncu. Pije koktajle raz czasami dwa dziennie, na razie tylko ten z jablkiem i sliwkami suszonymi. A ty Dociakk trzymasz oprocz tego jakas diete? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlekOlek
Cześć, od lutego stosuję dietę strukturalną ale kompleksowo koktajle i pozostałe posiłki. Po około półtora miesiąca schudłam 7 kilogramów i do dzisiaj bez zmian. Mąż również się "podłączył" :) do mojej diety i tym sposobem zmieniliśmy po prostu sposób odżywiania . Doszło do tego, że jak musimy spędzić większość dnia poza domem skazani na jedzenie tego co akurat jest, to trochę cierpimy (ja bardziej). Do pracy zabieram dwa różne koktajle i mam też w szufladzie pojemniczek z orzechami brazylijskimi (drugie śniadanie) - ważne, żeby chudnąć , to dostarczyć organizmowi właściwą dawkę kalorii i witamin, minerałów co 2,5 -3 godziny (stąd te koktajle w pracy). Morszczyn mniej chrupie jak zostanie najpierw na sucho zmielony w młynku do kawy, skrzyp (ten dodawany do koktajlu z wiśni) podobnie warto zmielić w młynku (tego na herbatki/napary oczywiście nie mielimy). Jeżeli macie jakieś pytania a mogę pomóc - piszcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co w przypadku diety ? Co konkretnie polecacie ? Na co warto postawić kiedy chcemy sie skutecznie odchudzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjaga
Czesc bardzo chcialabym rozpoczac diete strukturalna moze program diety wekendowej czy ktos sie do mnie przylaczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze opona z mojego brzucha zniknie :-) i 5- kilogramow hahaha dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam troche,bardzo ciekawy temat i rozne koktajlowe rezepty sobie ponotowalam .....bede probowac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktos stosuje diete. Ja mam 20 kg nadwagi i zastanawiam sie nad ta dieta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosuję, bo sporo z tym zachodu, ale bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam diete strukturalną od 1 stycznia :D Stosuję ja∂łospis 1200 kcal + 3 x w tygodniu ćwiczenia po godzinie. Jak na razie efekty są super :P schudłam juz 3 i 1/2 kilo. Jak tak dalej pójdzie to do lata bede laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×