Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Dziewczyny błagam!! Pomóżcie!! Strasznie się boje!!! I denerwuje! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam już witamine C, ale zaczął mnie tylko brzuch boleć, potem wzięłam nospe. Dużo cwiczylam, aż byłam mokra. Na wieczór zostawiam sobie gooooooraca kąpiel i masaż brzucha i stop. Boje się ze to nie pomoże.:( POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mi zaczęły rosnąć piersi 2 lata i miesiąc temu a miesiączki brak :( Czy coś ze mną nie tak? Dodam że mam 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia2300
jeszcze nie mam okresu, ale mam pytanie, po jakim czasie od pierwszej miesiączki można używać tamponów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniaa: to zależy od cb. Niektórzy zaczynaja ich używać bardzo wcześnie. Ale myśle (ja) ze tak z rok. Pomozesz mi??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka: spokojnie:D wyluzuj;D wszystko jest ok:) nie ma reguły ze okres dostaje się równo po 2 latach.:) poczekaj. Ps: mnie strasznie boli brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiax3
Ej , mam już ten śluz dość długo , jakoś od 4 kl chyba ( teraz mam 13 lat ) mam owłosienie, ale nie mam zbyt dużych piersi , właściwie to prawie ich nie mam ;d nosze rozmiar stanika 70A -75A... Ostatnio spojrzałam na majtki i śluz był taki jakby było w nim trochę krwi , przez co miał jakby różowawo-żółtawy kolor, jasno brązowy (?), czy to znaczy, że niedługo mogę mieć miesiączke ? Brzuch mnie zbyt nie boli , jedynie czasem tak chwilę , jakby mnie coś kuło... A i czy jeśli zaczęłam używać wkładek to może mi się zrobić jakieś zakażenie jakieś zakażenie ? ;/ (wcześniej ich nie używałam , zaczęłam dopiero kiedy zaczął się pojawiać ten śluz w dziwnym kolorze ) Proszę o odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia: być MOZE ten sluz to plamienie albo pierwsza miesięczka. Ale nie jestem pewna. Co do wkładek to nie dostaniesz żadnego zakarzenia, chyba ze ten sluz jest wywołany zakazeniem. Moze porozmawiaj z mama??:D Ja dostałam w nocy okres! Jupi! Nie będę miała w Egipcie:):):) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiax3
dzięki za odpowiedź ;) O to fajnie , że dostałaś ;D Ja się trochę boje , że dostane go nad morzem, bo jade za 8 dni ;/ a wtedy będzie beznadziejnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia: No:D ja mam okresy strasznie nieregulane:P a ty nie przejmuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiax3
Maatyla , a jak dostałaś okresu to ile miałaś wzrostu ? I urosłaś chociaż trochę jeszcze potem ? Bo ja mam dopiero jakieś 156 cm i boje się , że potem już nie urosnę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluz jest objawem zapowiadajacym .Większość koleżanek tak miała przed pierwszą @. ale reguły czasowej ścisłej nie ma -u jednej to 2 lata u drugiej 2 miesiące... Kuzynka dostała @w wieku 13 lat-wyrośnięta była już bardzo, zmieniała się jej budowa miednicy to chyba był symptom miesiączki- dostała tzw kobiecych kształtów , dostała też mocnego owlosienia łonowego mimo że jasna szatynka , za to biustu nie miała prawie wcale. Tak że wielkością piersi się nie sugerujcie ,to wskaźnik pomocniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Jak u was? Klaudia: ja miałam 162 a teraz mam 166. A dostałam @ w grudniu:) wiec nie martw się:D będzie dobrze. Ile masz lat?:D i co u cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiax3
Maatyla : Mam 13 lat i jestem już taka jak moja mama , może wyższa z cm albo 2 ;) więc mam jednak ok 159 cm , ale to będzie straszne jak nie urosnę, bo prawie wszystkie moje koleżanki mają ok. 170 ! A wgl to u mnie wszystko dobrze ;d i fajnie , że się już pogoda poprawiła. I już nie mam na szczęście tego brązowego śluzu , mam już normalny ;D i mam nadzieje , że nie dostane na razie okresu, bo chce jeszcze trochę urosnąć ;p A co u cb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia: ja tez mam 13 lat:D ale fajnie:D ja tez bym chciała mieć jeszcze okresu. I ciesz się tym;) tez się bardzo cieszę ze ładna pogoda:D Co do brązowego sluzu- miałam taka pierwsza miesiaczke. Brązowy sluz z krwią. Miesiąc pózniej miałam wiecej krwi. Dopiero trzeci był krwisty. Jak ci wakacje lecą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiax3
Ooo to fajnie , że też masz 13 lat ^ ^ Mi wakacje fajnie lecą , aż moja mama stwierdziła ,że powinnam więcej czasu spędzać w domu, bo ciągle jestem z moimi WIELKIMI przyjaciółkami ;d A co do tych brązowych plam to rozmawiałam o tym z mamą i powiedziała, że to mogła być miesiączka blee , ale to było ochydne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiax3
A i jeszcze dzwoniła do mnie wczoraj przyjaciółka z obozu i dostała okresu , trochę jej współczuje , że tak na obozie ;/ Ale z jednej strony to fajnie , bo ona chyba zawsze chciała mieć ;d ( zawsze mówiła mi , że już ma , a tak na prawdę nie miała. Pamiętam jak się pytałam jej mamy czy to prawda , a ona mi zawsze mówiła, że nic o tym nie wie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia: u mnie tez wakacje jakoś lecą:D Ja własnie miałam pierwsza miesiaczke brązowa:) ale żyje:D Ja miesięczkuje już od ponad pól roku i czuje się strasznie zdolowana. Trzeba ciagle dbać żeby ci nie weszła w jakiś ważny termin. Np z wakacjami:( ja miałam ja mieć akurat gdy jadę do Egiptu. Na szczęście dostałam ja teraz. Jeszcze gorsze jest to, ze mam strasznie nieregularne okresy. Ten który mam spóźnił mi się miesiąc :o I każda choroba, zmiana klimatu, stres to on lata. Dosłownie:P Co do Twojej koleżanki to współczuje jej:( Ja dostałam w szkole ale miałam podpaski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionamega ; (((
hej. Mam 14 lat prawie 15. nie mam okresu choć każda dziewczyna Z MOJEJ KL ma bo ostatnio rozmawiałyśmy na wycieczce nad morze. Mam piersi 75 bb w biodrach mam 84 cm. Śluz już ponad 1 rok owłosienie ponad 1,5 roku piersi mi rosną od 4 kl ! Boże ale sie boje że ze mną coś nie tak a jeśli jest coś nie tak to co ja zrobię ! Ostatnio pojawił się u mnie taki mętny śluz (?!) A i w czerwcu (16) miałam na majtkach takie 3 maciupeńki kropki krwi tak jakby kot napłakał i tylko przez 1 dzień pomocy czy to możliwe że niedostane nigdy okresu MARTWIĘ SIĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiax3
Nie martw się na pewno dostaniesz i to już niedługo , te kropki to chyba oznaka , że naprawdę niedługo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwionamega: wyluzuj:D poczekaj jeszcze trochę. Z twojego opisu wynika ze mialas plamienie:) tak wiec okres już za nie długo, nie martw się (!!) i oczekuj go. A tak poza tym to na 100% okres, nie ma kobiety która by okresu nie miala:P Ps: witam na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionamega ; (((
dziękuje dziewczyny troche dodałyście mi otuchy :) kochane jesteście ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka szuka buta
W tym roku będę miała 14 lat. Tj 2 gimnazjum.. Śluz mam chyba 2 rok. Albo więcej. Piersi mam małe zaczęły rosnąć w 6 kl ale tj 70A-75A. Owłosienie już wszędzie-na nogach się pojawia, pod pachami i łonowe już długo. Przez zimę urosłam 4 cm albo trochę więcej o.O i mam teraz coś koło 164 cm. Mój śluz był przezroczysty, biały a teraz całe majtki żółte -,- nie wiem jaki śluz ma kolor, pewnie mocno biały. No i jest gęsty.. Zastanawiam się kiedy będę miała okres bo moja mama dostała w wieku 16 lat -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka112233
Mam 11 lat śluz już od roku piersi rosną od 9 miesięcy. Owłosienie jest ,tylko że je obcięłam ,bo się przestraszyłam ale rośnie nowe nie długo jadę na obóz taneczny więc proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka112233
piersi są już jak na stanik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka112233
a i już od 2 kl. (teraz idę do 5) bolą mnie piersi proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinka: nie pozostaje ci nic oprócz czekania:D na obóz poprostu weź podpaski:) i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwionamega: nmzc:) Szuka buta: nie martw się:D [przede wszystkim] okres sam przyjdzie. Nie zawsze jest tak ze dostaje się okres jak mama. Moja mama dostała gdy miała 15,5 a ja 12.5:D wyluzuj:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka112233
dzięki !!! będę spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×