Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość energiax3
Dziewczyny ;) 20 lipca 2011r. mialam jasny brazowy sluz , 21 lipca ciemniejszy, i ciemny brazowy byl. 24 lipca byla krew (nieduzo). I dzisiaj (jestem w Kanadzie przestawienie czasu) jest jasny (jak na poczatku) to znaczy, ze mi sie konczy ? Moge isc dzisiaj na basen ? Prosze o szybka odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj lepiej żeby ci sie żadna wpadka na basenie nie przytrafiła . Mówie ci to będzie nieprzyjemne jak będziesz sie pluskała w wodzie a tu koło ciebie czerwona plaaama nie radze 3maj sie ; * : D : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionameeega; (
ej ! dzisiaj na majtkach mam takią moocno żółtą tak jakby pomarańczową plame ; o co to jest ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzisiaj mam 3 dzień okresu i jest super: nic mnie nie boli, mam dobry humor i nie czuje jak mi coś leci a krwi mam tak średnio. Mówie wam SUPER JEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zmartwionameeega . Może za niedługo dostaniesz pierwszej miesiączki a to będzie się coraz bardziej przyciemniać ;] a czy to prawda chyba tak w moim przypadku nie za bardzo ja w tamtym tygodniu mnialam brązowe kropki na majtkach i w tym tygodniu też ale jedną , mam bardziej wzmocniony śluz . I co mam o tym myśleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych kropek to nie były parę dni tylko jeden dzień były małe ale było ich tak średnio , w tym tygodniu też raz ale jedną taką średnią boli mnie głowa , i brzuch w dole od kilku dni < i inne objawy też , wszystkie! Ani jednej nie brakuje >. . ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska 4
jakie są objawy przed 1 miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska 4
mnie ostatnio ciołlgle boli brzuch czy to oznacza że nie dlugo bende miała 1 miesiąłczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska 4
a ja przed 1 miesiałczką kupiłam podpaski naturella jest chyba najlepsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska 4
maleńka 145 to znaczy że nie długo dostaniesz 1 miesiąłczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska 4
a ja jusz nie moge sie doczekać 1 miesiąłczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska 4
ja tesz ostatnio miłam śluz boli bolał mnie brzuch czy ja nie długo dostane 1 miesiąłczke pllliis o odpowiedż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska 4
mnie boli brzuch u dołu ostatnio zaczeła mnie boleć głowa i miałam śłuz już nie moge sie doczekać 1 miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska 4 : mam tak jak ty ;* jeszcze boli mnie dół pleców ;] a ile masz ten śluz bo po jego pojawieniu pojawia się pojawia się za parę miesięcy po roku albo po dwóch ;( zależy nie koniecznie po 2 ;* ja czytałam właśnie z tąd wiem . ; ] wiesz chciała bym żeby to się sprawdziło co mówisz wierz mi ;* ! Pewnie ty też już za niedługo dostaniesz a boli cię dołem brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w rzeczy samej źle przeczytałam napisałas że boli cię u dołu brzucha . A ja się jeszcze głupio pytam ;* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
hej dziewczyny:* pisalam do was już wcześniej, ale jakoś tak wyszło, że przestałam chciałam wam tyljo powiedzeć, że dziś dostałam 1 miesiączke!!! nie wiem czy jeszcze pisza tu te dziewczyny które pamietam , ale co tam u was Matyyla i fortuna? (jesli przekrecilam nazwe to bardzo przepraszam) no właśnie, fortuna, a ty już dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
dziewczyny (luska i martyna) ja na początku miałam taki brązowy śluz, troszke sie wystraszylam, ale potem zrobil sie taki rozowawy, a wieczorem już dostalam prawdziwy okres mam pytanie, do tych które już mają okres, jak o tym powiedzieć mamie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
jejku, przepraszm, chodzilo mi o maleńką, ale jestem strasznie rozkojarzona:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesta14
Ja mialam podobnie ale najpierw ten sluz (od 3lat)od czasu do czasu mialam takie zolto-brazowe plamy a w maju brazowe nastepnego dnia przez 3 dni mialam royowy sluz. Od tamtego czasu mam rzadko sluz a jak juz mam to taki bialy i malo ....i czekam :p a od 3 dni od czasu do czasu zakuje mnie w dole brzucha nie wiem czy to moze być to? odpowaidajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
:)) ej nie wiem o co chodzi, miałam okres od 2 sierpnia wczoraj wieczorem na noc zalozylam podpaske, ale rano nic na niej nie było wiec pomyslalam ze skonczy sie moj zakaz plywania. pojechalam z rodzina na plaze, kapalam sie, nic nie lecialo. przed chwilą poszłam do toalety i zobaczyłam na wkładce plame z krwi i to dośc sporą.. o co chodzi? czy dziś miałam taką "przerwe" ? prosze piszcie bo naprawde nie wiem dlaczego sie tak stalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemkaaa! Mam 13 lat. Śluz mam od 2 lat, owłosienie łonowe i pod pachą jest. piersi mam. Ich wielkość nie jest ani duża ani mała. Zwyczajne ;) Pewnego dnia na obozie dostałam brązowy śluz, i zmarwiłam się co to może być. W nocy też go trochę miałam, ale następnego dnia NIC. i tak już przez tydzień. Raz miałam bardzo mocny śluz, ale ten biały a raz w ogóle. Dzisiaj mam taki jasno brązowy. Dodam, że biodra już mam zaokrąglone. Czy to była moja pierwsza miesiączka czy co? 0.o Pozdrawiam Was i całuję gorrrąco ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmisa
Dziewczyny a czy 2 miesiączka jest za miesiąc czy później ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od Twojego organizmu. Teoretycznie powinnaś dostać po 28-35 dniach od 1 dnia poprzedniego okresu :) Czyli w Twoim przypadku od 1 dnia pierwszej miesiączki :) Możesz dostać również i po 24 dniach czy po 36+. Ale myślę że w przedziale 28-35 dni się zmieścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 123123
hej jestem tu nowa i mam jedno pytanie ide teraz do 1 gim i nie mam jeszcze okresu!:P mam włosy błonowe średnie ostatnio zaczeły mi rosnąć piersi! mam owłosienie pod pachami gole się też mam śluz biały czasem jest a czasem nie raz za czas mam bul brzucha i tzw "huśtawki nastroju" boje sie że dostane okres w szkole!! odpiszcie prosze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dostaniesz okres w szkole to nic się nie stanie. Zacznij nosić podpaskę w plecaku i w razie "WU" będziesz miała. Nie będzie to nagły potok krwi i poczujesz jak go dostaniesz. Biały śluz już może oznaczać że dostaniesz ten pierwszy okres, ale może to też długo trwać. Pozostanie czekać :) Ja pierwszy okres dostałam właśnie w 1 gimnazjum (dzień przed miałam strasznie dużo śluzu i nie wiedziałam co się dzieje :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Dawno nie byłam na tym forum ;P Wczoraj rano dostałam okres, całą pirzame miałam brudną i do tego prześcieradło :/ Jest okropnie, gdzie się nie spojrzę i już mam majtki w krwi (mam na sobie podpaskę) przechodzi przez spodnie :/ Nom stop się pilnuje, ale to okropne :( Pozdrawiam was gorąco ;] :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ktoś mi odpowie, czy moje pytaniue jest niewidzialne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ktoś mi odpowie, czy moje pytaniue jest niewidzialne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funix- ja jak mam okres to w nocy mam coś na podpasce tylko 1 i 2 dnia a później do 5 dnia (ost) nie mam nic, a kiedyś też się tak nabrałam jak Ty : ) jak zaczynałam dopiero miesiączkować. Pod koniec okresu jak już krwawienia nie są obfite to tak jest, to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×