Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Kaja: Jeżeli masz biały lub różowy śluz to noś sobie wkładki higieniczne one nie zabrudzą Ci bielizny, a polecam Ci te z Bella albo z Descret one są fajne ponieważ mają 1mm grubości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedź teraz wszystko wiem będe czekać cierpliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m445u89
@Olusia, nie martw się, moja koleżanka dostała okres dopiero w wieku 16,5 roku... Masz czas do 17 roku życia, czyli jak nie dostaniesz w ciągu 3 lat - to do ginekologa. Ja nigdy problemów z oczekiwaniem na pierwszy okres nie miałam - jak dostałam pierwszy, miałam tylko 11 lat i 4 miechy... Byłam w czwartej klasie. Nie spieszcie się tak do tej miesiączki, bo jeszcze nieraz będziecie na niej wieszać psy ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia: Nie ma potrzeb do obawy.Owłosienie łonowe i pod mam, piersi mi rosną od 1,5r, miałam takie skurcze i bóle brzucha nie daleko pępka. Kiedy szłam do ubikacji w szkole, coś mi kapało do majtek myślałam że to pierwsza miesiączka, lecz nie to tylko ten biały lub też czasami podbarwiony krwią wredny i obrzydliwy śluz. Więc jeżeli leci Ci ten śluz to noś sobie wkładki higieniczne, a polecam Ci z Bella lub z Deecret. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia: Nie ma potrzeb do obawy.Owłosienie łonowe i pod mam, piersi mi rosną od 1,5r, miałam takie skurcze i bóle brzucha nie daleko pępka. Kiedy szłam do ubikacji w szkole, coś mi kapało do majtek myślałam że to pierwsza miesiączka, lecz nie to tylko ten biały lub też czasami podbarwiony krwią wredny i obrzydliwy śluz. Więc jeżeli leci Ci ten śluz to noś sobie wkładki higieniczne, a polecam Ci z Bella lub z Deecret. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia: Nie ma potrzeb do obawy.Owłosienie łonowe i pod mam, piersi mi rosną od 1,5r, miałam takie skurcze i bóle brzucha nie daleko pępka. Kiedy szłam do ubikacji w szkole, coś mi kapało do majtek myślałam że to pierwsza miesiączka, lecz nie to tylko ten biały lub też czasami podbarwiony krwią wredny i obrzydliwy śluz. Więc jeżeli leci Ci ten śluz to noś sobie wkładki higieniczne, a polecam Ci z Bella lub z Deecret są fajne ponieważ mają 1mm grubości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olulena - ja ci polecałam dwa rodzaje wkładek , u ty nawet ich nie używałas i ciągle piszesz co ja pisałam tak co ja pisałam to trochę dziwnie czytać . Eh . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz i o tym 1mm też pisałam więc nie pisz 2oo razy to samo co ja wam polecałam bo nawet nie używasz a się chwalisz jak nie wIEM CO ja przynajmniej używam ich . A i nie polecam wkładek z naturella. Przepraszam że tak napisałam bo się trochę wkurzyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy chcecie bardzo dostać okres więc te bóle brzucha mogą być też urojone i wgl naprawdę tak jest czy te niby zaslabniecia to nie objaw może nic nie zjadłyście lub coś więc tak właśnie wam będzie się urajac . Choć Olusia możesz się spodziewać w najbliższym czasie , nos wkładki nie bd pisać jakie bo koleżanka wiecznie wymieniała to co ja pisałam jej w wypowiedzi ale cóż :) he he . A np to są objawy dorastania włosy łonowe , piersi , i inne najlepiej się nie doszukiwać he he :) kiedyś pisałam fajne wypowiedzi ale się zdanerwowalam sorki :) hyh Olusia pozdrawiam cię , a jak dostaniesz to oczywiście masz się tu pochwalić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja kociara
Oulena dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że się pochwalę ale jak na razie ból minął , nie wiem dlaczego ale już drugi dzień nie mam śluzu a jak już jest to bardzo mało nie wiecie co może to oznaczać. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm a może to bd okres ? :) poczekaj . Ja nie wiem właśnie bo ja miałam że aż się ze mnie lało . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwunastolatka
ja jeszcze nie mam miesiączki ale już praeie od 1,5 roku mam śluz owłosienie , potliwość i moje piersi są bardzo delikatne a i jeszcze czsami plecy mnie bplą ale brzuch wogule pomocy co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwunastolatka : do max 1.6 roku dostaniesz bo śluz możesz mieć 3lata . :) i nic nie moŻesz zrobic jeżeli on ci tak przeszkadza to zacznij nosić wkładki . I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ! Troszke mnie nie było(jestem chwilowo odcięta od świata, że tak powiem)... Widze że są nowe dziewczyny :) Fajnie ! Nie chce mi się czytac tych postów z oststnich kilku stron. Mam nadzieję że mi wybaczycie... A tak w ogóle to co u Was ? Ja tylko książki i nauka... :( Grrrrrrrr... Jak macie jakiś problem czy pyt to weźcie napiszcie jeszcze raz bo tak jak mówiłam nie mam siły na czytanie(oczy bolą...) Hmmmm... Nie wiem kiedy znowu będę... Może jutro jesli czas znajdę... :) Pozdrawiam gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Troche mnienie było... Jestsm chwilowo odcieta od świata. Widzę że są nowe osoby :) Fajnie ! Sorry że się nie udzielałam ale mam mało czasu... Nie chce mi sie czytać tych kilku stron z postami więc jeśli macie jakis problem czy pyt to napiszcie jeszcze raz :) Ale widzę tak na szybko że 'Lusia' sie wami 'zajęła' A tak w ogóle to co u was ? Możliwe że nie bd mnie przez kilka dni(znowu...) Ale mam napięty grafik... Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka:)
Po ilu dniach od pierwszej miesiączki dostałyście drugą?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wyczekuje powinnam dostać ja ale ok poczekam :) madzialala mam prozbe mówiłaś że układałas dietę z diamentową ja chciałabym zrzucic trochę na lato :) więc napisZEsz tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala dlaczego nie zaglądasz tu już ? :) i proszę cię odp na moje powyższe pyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala : jak będziesz nie zapomnij o moim powyższym pytaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a nie wiecie może jak szybko przytyć chodzi mi o 5 ,6 kilo bo mi sie wydaje ze za chuda jestem .Jak by ktoś mógł to niech napisze szybko pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
zacznij jeść hamburgery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memory99
Heej dziewuszki :D To ja sylwunia205/memory98 Widzę ,że ze "starych" dziewczyn (chodzi mi o te ktore były na forum gdy ja jeszcze pisałam ,czyli fortuna 22 , maatyla , aduśka itp. ) tylko ja nie dostałam okresu ;(( A właśnie fortuna22 graatki ;** Kurcze !!!!!! Dlaczego zawsze ja dostaje na końcu ?! Ode mnie z klasy tylko ja nie mam miesiączki ;(( To może od początku opisze objawy :D mam prawie 14 lat , ważę 47 kg rozmiar stanika 75 A . Od 2 lat mam śluz . Włosy łonowe i pod pachami . Ostatnio miałam plamienie , a od 3 dni nie mam śluzu . Jeśli któraś z was może pow coś na temat mojego okresu to bardzo proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×