Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

mozesz nawet dostac majac 16 lat i to jest calkiem normalne karzdy organizm rozwija sie inaczej :D wiec jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do mnie :D mozecie wspominac o swojej pierwszej miesiaczce, takzee zadawc pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) fajnie ci .... JA juz w sobote o 3 rano jade łeeee :'( będe płakać nie będe wchodziła na KAFETERIE prze tydzień :( jak wróce to odrazu siadam na netka i na Kafaterie i Facebooczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia; tez tak mysle ze wrocisz :D jaby nie bylo . hehe :D fajnie fajnie, ale nie mowie balam sie ze nie dostane jak jakas glupia:P jak ja sobie to przypomne to ehh.. nie masz neta w tel >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Okres nie jest fajny ! Ja mam go ponad 2 lata i mam dosc ! W wakacje jakos daje rade ale w szkole... Co 2 przerwy do kibla... Niezbyt fajne to... Juz mnie to meczy a jak to ma trwac do 50lat to w depreche wpadam... Tak mnie to wkurza... Zobaczycie. Jeszcze bedziecie mialy dosc okresu oj bedziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heuheuheuheuheuehuehuehe Lusia ty to jesteś fajna :* nie mam neta a tel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancia :** to też jesteś fajnaa . ;* szkoda, że neta nie masz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia . . ty też jesteś fajnaa ;** ale nie powiem tak się bałam że nie bd czy coś , ahaha . ;* szkoda że neta nie masz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia . . ty też jesteś fajnaa ;** ale nie powiem tak się bałam że nie bd czy coś , ahaha . ;* nich ci takie głupie myśli nie chodzą ;* szkoda że neta nie masz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia . . ty też jesteś fajnaa ;** ale nie powiem tak się bałam że nie bd czy coś , ahaha . ;* ty nie miej nigdy takich głupich myśli ;] tak jak ja , hehe :* szkoda że neta nie masz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popacz się popacz ;) chciałam tak dodać ten post to dodalam 4 razy ;pp PRZEPRASZAM :)) madzialala ; właśnie dlatego że mamy mieć ją do 50 roku życia , trzeba ją polubić. jeżeli tak bardzo ją ktoś tak znienawidzi to kolejne miesiączki bd droga przez piekło ;pp więc spokojniutko ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia. Ja nie mowie ze nie da sie polubic. Ale denerwujace jest to ciagle latanie w szkole do kibla jak wariatka... W doroslym zyciu nie bedzie ci to tak przeszkadzac. Ale teraz to jest strasznie uciazliwe. I te spojrzenia chlopakow gdy ciagle na przerwach do kibla biegniesz - bezcenne :) i te komentarze gdy na wf pani sie pyt czemu nie cwiczymy... Ojjjjjj ! Potem spokoju sie nie ma. Oj nie ma ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialala ; zgadzam sie aj zgadzam :D to na wf pani ; cwiczysz ? ja ; nie pani; widze, a powód ja; nd :D a czasem pani ; nie slysze i trzeba drzec sie jak glupia. :D ale jakis wstyd nie jest tylko jak ktos przechodzi to nie co glupio :P ii te przerwy ; nawet jezeli nie mam okresu chodze co przerwe, wiec nie jest to dla mnie jakas kolosalna roznica , czy bd miala torebke czy nie :D moim zdaniem okres powinno miec sie 18 roku zycia czy nawet po ; przeciez teraz nie zakladam rodziny. ale taka to matka natura :D na poczatku z okresem bylo mi nie co dziwnie ale sie przyzwyczaic da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialala ; zgadzam sie aj zgadzam :D to na wf pani ; cwiczysz ? ja ; nie pani; widze, a powód ja; nd :D ii te przerwy ; nawet jezeli nie mam okresu chodze co przerwe, wiec nie jest to dla mnie jakas kolosalna roznica , czy bd miala torebke czy nie :D moim zdaniem okres powinno miec sie 18 roku zycia czy nawet po ; przeciez teraz nie zakladam rodziny. ale taka to matka natura :D na poczatku z okresem bylo mi nie co dziwnie, myslalam ze podpaske wszyscy widza i wszyscy wiedza ze w tej chwili mam ale sie przyzwyczaic da :) noo i jakos juz mi to tak nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheh Sopoko jeszcze w piątek rano wejde tak gdzieś o 18 bo o 19 ide oddać laptopa do cioci xd :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papapapa :* Moje misaczki :D Będę za wami tęskniła :***** :) Jakieś nowe wpisy piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
wczoraj wieczorem zauważyłam na majtkach biały śluz (jak zwykle) i w dodatku kilka (6) czerwonych kropek, a w śluzie jeszcze trochę krwi i było razem różowe i obok kilka różowych kropek. Czy to okres? Czy plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Raczej plamienie, bo okres gdyby to był okres to sądzę iż tego było by nieco wiecej C:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Znowu wracam na forum, bywalam tu ostatnio w kratkę. Rozkręciło się, że hoho :D Dzis rano dostałam okres, w czwartek jadę nad morze :( muszę kupić dziś tampony, jakie polecacie na pierwszy raz? Waham się pomiedzy OB a Tampax. Pulka - to raczej plamienie, okres się zbliża. Noś ze sobą podpaski aby unikąć wpadki :) No i zakładaj wkładki higieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala01 - zgadzam się z Tobą, ja mam okres 3 lata, ale również uważam że to nic fajnego. xd Sama nie mogłam się go doczekać i wątpiłam w to, że mi się znudzi. A jednak. Najgorzej jest jak się dostaje np. podczas wyjazdu czy coś. Ja dostałam dziś, a pojutrze wyjeżdżam. I nawet nie chodzi o to, że bym się nie mogła kąpać w morzu : jutro albo nawet dziś kupuję tampony. Ale o to że np. będę jechała autobusem ponad 5 godzin, a jak rozboli brzuch. Nie będzie fajnie. Więc dziewczyny, które jeszcze nie mają : cieszcie się wolnością i nie wyczekujcie na okres, bo to nic fajnego a i tak będziecie go miały dość :) No i ponawiam moje pytanie o pierwsze tampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
Ja to nie miałam żadnych objawów oprócz tego który trwał około 2 lata ( biała wydzielina,śluz) , Brzuch mnie nie bolał.(Nie mogę się doczekać 2 miesiączki , czekam już jakieś 37 dni , i nic ;D) Wracając do tematu, to bardzo mnie to zaskoczyło... Grałam sobie z koleżanką w siatkówkę na podwórku, nagle poczułam potrzebę skorzystania z toalety. No więc poszłam do babci ( do Wc) . Jak zawsze podtarłam się nie patrząc wgl, na papier :D ale zaskoczył mnie widok moich spodenek krótkich i ciemno różowych gaci.. Przyznam , że bardzo mnie to przesstraszyło. :) Były takie ciemno czerwone ślady. Poszłam potem jak najszybciej do mojej domowej łazienki i wzięłam jak najgrubszą mamy podpaske , bo bałam się że będzie przeciekać.. ;D byłam w błędzie.. Do teraz się z tego śmieję;D jak było mi strasznie nie wygodnie... ha ha, ale tobie radzę żebyś nosiła sobie takie najcieńsze wkładki :) żebyś nie miała takiej niespodziewanej sytuacji jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wróciłam kochaniutke widze ze dużo wpisów sie narobiło przez tydzień :D Powiem wam że fajnie było :) hHAHAHA ta twoja historia jak grałaś w siatke była naprawde fajna :D hhehehehe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korinai
Dziewczyny! Mam13 lat od 4 klasy rosna mi piersi, mam owłosienie łonowe I pod pachami. Od jakiegoś roku mqm ten śluz a 11 sierpnia zauważyłam że jest on brazowy! Brzusio mnie nie boli ale jest mi troche niedobrze. Czy okres się zbliża ? Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pomożecie Mam wszystkie oznaki śluz mam od roku owlosienie też ale piersi mam małe aha czasami strasznie boli mnie podbrzusze troche sie boje bo za niedługo jadę na kolonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatussssek1999
mam taką sprawe... chodzi o miesiączke mam już wszystkie objawy tzn. - mam średniej wielkości piersi - śluz od około 3 lat - zaokrąglone biodra ale ostatnio miałam obfity śluz o lekkim zabarwieniu brązowym, a dziś go wogóle nie mam :( kiedy oę mieć pierwszą miesiączke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×