Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Mam pytanko p
bo jak narazie to mam nie wielkie piersi ale nosza stanik , nosze wkładki i codziennie pojawiają się na nich żółte plamy albo niewidoczny prawie śluz ... ostatnio jak się kąpie to z mojej ******** wychodzą jakieś gluty mam pytanie czy wy też tak miałyście i czy to są objawy przed miesiączkowe ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanko p
bo jak narazie to mam nie wielkie piersi ale nosza stanik , nosze wkładki i codziennie pojawiają się na nich żółte plamy albo niewidoczny prawie śluz ... ostatnio jak się kąpie to z mojej ******** wychodzą jakieś gluty mam pytanie czy wy też tak miałyście i czy to są objawy przed miesiączkowe ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiek..
Dzięki wielkie ;) Zresztą już znowu go mam.. Tylko troche mniej, ale jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiek..
Dzięki wielkie ;) Zresztą już znowu go mam.. Tylko troche mniej, ale jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od wtorku strasznie boli głowa i piersi i tez gardło czy moge dostac miesiaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od wtorku strasznie boli głowa i piersi i tez gardło czy moge dostac miesiaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollaaa.
czy brak śluzu , w sensie żę mniej , dużoooo mniej to jeden z objawów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyska1289
cześć mam 14lat i niemam jeszcze miesiączki mam już wszystkie objawy biały śluz ponad rok nieraz pobolewa mnie brzuch mam owłsienie łonowe i male jeszcze dobrze niewidoczne włoski pod pachami waże 4o kg i mam 162 cm wzrostu niemam jeszcze dużych piersi muj rozmiar stanika to 65 AA mam chuśtawki nastrojów kiedy moge mniej więcej dostać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyska1289
cześć mam 14lat i niemam jeszcze miesiączki mam już wszystkie objawy biały śluz ponad rok nieraz pobolewa mnie brzuch mam owłsienie łonowe i male jeszcze dobrze niewidoczne włoski pod pachami waże 4o kg i mam 162 cm wzrostu niemam jeszcze dużych piersi muj rozmiar stanika to 65 AA mam chuśtawki nastrojów kiedy moge mniej więcej dostać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaaxDD
Hej :) mam do was wazne pytanko . Miałam śluz tak jak większość z was lecz od 2 dni śluz zmienił kolor jest brązowy i nie lepki. Czy to coś poważnego? moze objaw jakiejś choroby . Prosze odpowiedzcie ;/// P.S Czy wy tez miałyście cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaaxDD
Hej ;) mam do was pytanko . mam śluz tak jak większość z was lecz od 2 dni śluz zmienił kolor jest brązowy i nie lepki . Czy to coś poważnego ? i czy powinnam udac się z tym do lekaza ? P.S czy w też tak miałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanko p
dzięki że mi odpowiedziałyśćie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanko p
ej od kilku dni mam dużo tej wydzieliny tak dużo że czasami zasycha i robi mi się taka skoruka to normalme /???/ ostatnio bolam mnie brzuch ... chodzę do 1 g. mam 143 cm. wzrostu i 32 kg. moja mama miała miesiączke gdy miała 16 lat a ja jak myślicie kiedy dostanę na oko??? na tamtej stronie opisuje objawy możecie mi coś przybliżyć jak to mogłoby wyglądać????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Ja.
im pozniej tym lepiej;] ja dostałam własnie w 1 gimn i nie jest to nic fajnego co miesiac tłumaczyć się przed nauczycielem wf ''niedysponowana'';p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_02
cześć mam 14lat i niemam jeszcze miesiączki mam już wszystkie objawy biały śluz ponad rok nieraz pobolewa mnie brzuch mam owłsienie łonowe i male jeszcze dobrze niewidoczne włoski pod pachami waże 4o kg i mam 162 cm wzrostu niemam jeszcze dużych piersi muj rozmiar stanika to 65 AA mam chuśtawki nastrojów kiedy moge mniej więcej dostać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_02
cześć mam 14lat i niemam jeszcze miesiączki mam już wszystkie objawy biały śluz ponad rok nieraz pobolewa mnie brzuch mam owłsienie łonowe i male jeszcze dobrze niewidoczne włoski pod pachami waże 4o kg i mam 162 cm wzrostu niemam jeszcze dużych piersi muj rozmiar stanika to 65 AA mam chuśtawki nastrojów kiedy moge mniej więcej dostać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanko p
ejostatnio często chce mi się sikać .... czy to normalne????? Nawet teraz .... ostatnio 4 razy wymieniałam wkładki bo były całe mokre śluzem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanko p
ej ostatnio chce mi się czesto sikać nawet teraz ostatnio w szkole 4 razy wymieniałam wkładki go były całe w śluzie... czułam się nie komfortowo +do tych co nie mają okresu a posiadają śluz>jakich wkładek używacie ...???? a to z sikaniem to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanko p
ej ostatnio chce mi się czesto sikać nawet teraz ostatnio w szkole 4 razy wymieniałam wkładki go były całe w śluzie... czułam się nie komfortowo +do tych co nie mają okresu a posiadają śluz>jakich wkładek używacie ...???? a to z sikaniem to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila13
do mam pytanko jak chcesz to możesz używać wkładek higienicznych carefree są ok również wkładki tena są spoko ja używam i jestem zadowolona. A jeśli nie wiesz dlaczego często sikasz to może być zapalenie pęcherza powiec o wszystkim mamie a najlepiej zgłoś się do ginekologa jak chcesz mogę ci dać nr gg to jak będziesz miała jakieś pytanie to pisz nawet jak jestem nie dostępna na pewno odpiszę to moje gg 11864126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila13
do mam pytanko jak chcesz to możesz używać wkładek higienicznych carefree są ok również wkładki tena są spoko ja używam i jestem zadowolona. A jeśli nie wiesz dlaczego często sikasz to może być zapalenie pęcherza powiec o wszystkim mamie a najlepiej zgłoś się do ginekologa jak chcesz mogę ci dać nr gg to jak będziesz miała jakieś pytanie to pisz nawet jak jestem nie dostępna na pewno odpiszę to moje gg 11864126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankA 14
Hej dziewczyny, jestem nowa i bd starala sie odpowiadac na wasze pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie nie miałam żadnych objawów. Po prostu którego pięknego dnia miałam "niespodziankę" ;) Nie martw się, będzie dobrze! Pierwsza miesiączka nie jest do razu "potopem". Na pewno zdążysz udać się do drogerii po zabezpieczenie :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankA 14
JA sama mam również pytanie: cz y któas z was przed misiączką miewa bóle takie jak przed biegunką xd?? albo ją ma?? a i jeszcze cos: tylko odpowiedzcie mądrze: Czy waga ma cos wspolnego z pojawieniem sie miesiączki, bo ja mam niedowagę (41kg) i nie mam @ ! :/ Lecz moja kolezanka miala 38 kg i ten sam wzrost, a @ jej sie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja stara zapierdala
Dziewczyny. Jeśli wasza mama mówiła wam, że miała pierwszy okres w wieku 16 lat, to nie spodziewajcie się go dużo wcześniej. Widzę sama po sobie. Z resztą moje koleżanki mają tak samo. No może są takie co mają rok, pół roku szybciej niż mama. Nie szybciej. I tak mnie dziwi... co fajnego jest w okresie? Brzuch tak napierdala, że nie chce Ci się leżeć, nie chce Ci się chodzić, chce Ci się tylko rzygać. Ja mam 15,5 roku i dopiero dzisiaj dostałam okres. Bez żadnych wcześniejszych objawów. Był ten zakichany śluz jak zawsze. Poszłam sobie do szkoły cierpiąc. Bolał mnie brzuch. No i w szkole dopiero zauważyłam że krwawie. Nie wiem po co wam te bóle w wieku 11,12 lat... Niektóre z was mogą myśleć, że jeśli nie mają okresu, to nie będą im rosły cycki itd. Bzdura. Jak już mowilam, dostałam okres dopiero dzisiaj, a mam rozmiar 70BB . I wygladam na swój wiek i wgl niczym się nie różnie od innych dziewczyn. ;) Więc im dłużej macie święty spokuj, tym lepiej na was. Przynajmniej nie musicie się bać o to czy macie czerwoną plamę na spodniach. :x Mam nadzieję, że przemówiłam komuś do rozsądku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
ja nie mam miesiączki mam 12 lat napiszę Wam co się ze mną dzieje i jak ktoś będzie wiedział kiedy ją dostanę to pisać a więc mam: -wydzielinę ok. 1,5 roku -włosy łonowe ok 1,5 roku -włosy pod pachami ok 8-9 mies. -mdli mnie co dzień -boli mnie brzuch ponad tydzień (właśnie wzięłam nospę) -jeśli nie założę podpaski tylko wkładkę higieniczną to przemaka mi przez majtki i przez spodnie ;/ -kolory śluzu to: żółty, biały, przeźroczysty, brunatny(tylko nie piszcie, że ten brązowy to okres bo mi mama powiedziała, że to nie to) -piersi od 2 lat (rozmiar 70 A lub małe B) jak już mówiłam mam 12 lat odpiszcie czy to już proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Do: natalka199720 Nikt nie może dokładnie określić kiedy będziesz miała miesiączkę! Po twoich objawach wynika, że może to być niedługo.. Więc miej 'w pogotowiu' kilka podpasek ( ; I nie martw się... Ja okres dostałam mając prawie 14 lat, nie ma reguły, ale masz jeszcze czas : ) Powodzenia ; * A teraz coś od siebie :) Moja pierwsza miesiączka była baaaardzo skąpa i trwała zaledwie 2 dni.. Zakładałam wtedy podpaski i było ok, ale później zastanawiałam się czy to aby na pewno okres... Tak więc aby to sprawdzić trzeba było poczekać na następny.. No ale miesiąc po tym zaczęła mi lecieć krew więc już byłam pewna.. No a teraz miałam dostać miesiączkę 11.02 a dostałam dopiero dzisiaj, więc też nie martwcie się, że wasza miesiączka się spóźnia.. 3majcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×