Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość misia96
ja mam 14 lat i cały czas nie mam miesiaczki. od okolo 2 lat mam juz wszystkie objawy. sluz jest taki zolto brazowy po wyschnieciu. czesto boli mnie brzuch. waze 50 kg i mam 167 cm wzrostu a rozmiar miseczki 75 lub 70B.strasznie sie martwie ze jest cos ze mna nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do misia96 ; Niczym się nie przejmuj!! Jesteś wysoka,masz odpowiednią wagę i objawy, więc spodziewaj się niedługo miesiączki ! Myślę, że to nie zalezy od wagi.. Moja koleżanka dostała dzisiaj okresu choć waży 41kg. narobiła przy tym tyle krzyku :D Gdybyś miałą 18 lat, to mogła byś być zaniepokojona, ale teraz - nie mas zpowodu! Bądź cierpliwa. Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoXi22
Hej dziewczyny ! Mam 15 lat i jeszcze nie mam miesiączki ! Od dłuższego czasu mam wydzielinę z pochwy, mam także włosy pod pachami i łomowe. Ostatnio zauważyłam że strasznie szybko rosne, mam dużo apetyt (normalnie wszystko mogłabym jeść) , ale mam małe piersi .. Od 3 dni boli mnie podbrzusze. Czy to znaczy że dostanę w krótce okres ? Pomóżcie mi !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoXi22
Zapomniałam dodać że mam 164 cm wzrostu i waże 45 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do RoXi22 ; Ja przed miesiączkami tez mam strasznie duży apetyt. A włosy łonowe, pod pachami, wydzielina, szybki wzrost śwadczą o tym, że niedługo możesz spodziewać się okresu, za ile i kiedy tego nikt nie wie... Nie martw się, gdy dostaniesz miesiączki piersi ci urosną.. Miej w pogotowiu kilka podpasek i czekaj.. Do każdej dziewczyny 'ciotka' przychodzi w innym czasie. Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoXi 22
Dzięki Piruśś. ; ** , ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolaadaa.
Dziewczyny , mam nadzieję że mi pomożecie. Bo nie wiem czy sie mam spodziewać okresu. Mam 14 lat , od jakiegoś miesiąca boli mnie podbrzusze , plecy , i piersi. Tej wydzieliny całej praktycznie nie mam od tygodnia wogóle , a wcześniej musiałam zakładać podpaski bo mi aż przemakały wkładki i majtki . Boli mnie głowa od 3 dni . Strasznieee duż o jem . Czy mam się już przygotować że dostane okes , ? mam nadzieję że mi pomożecie, bo jestem w kropce ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolaadaa.
Nie napisałam jeszcze , żę mój stanik ma rozmiar 70A , mam wałosy tam gdzie trzeba , i ten cały śluz już ok. 2,5 roku. ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Do czekolaadaa. : Tak przygotuj się, bo po twoich objawach można sądzić, że niedługo możesz dostać miesiączki.. Ale kiedy to ci dokładnie nie powiem, bo tego nikt nie wie : )) 3maj się.. i nie myśl o tym za bardzo.. x d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolaadaa.
dzięki "piruśś" . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolaadaa.
dzięki "piruśś" . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanko p
ej pliss piruśśś napisz do mnie ... mam 13 lat ... chdze do 1 g... mam wydzieline od 4 miesięcy ... dużo jem i pije ... nosze stanik... mam 143 cm. wzrostu ... waże 34 kg... mieszkam w Poznaniu ... mama miała okres gdy miała 16 lat ... u nas w klasie mam koleżanke którą już przerosłam , a ona pierwsza miała w klasie miesiączkę ... ma biust ... i tylko tyle ... ostatnio nosze wkładki bo jak nie to wtedy mi przemakają majtki ... gdy się kąpie to biały śluz cieknie mi po nodze ... często chce mi się sikać ... =) NAPISZ PLISSS DAJESZ MĄDRE RADY =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanko p
zapomniałam o włosach łonowych ... posiadam je ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do Mam pytanko p Na razie wszystko dobrze idzie ;) Rozwijasz się prawidłowo itd. A ta twoja koleżanka. To nią nie musisz się martwić :) Moja koleżanka dostała miesiączkę w 2 klasie podstawówki a była najwyższa z klasy, a teraz to ona taki niziołek xD Ps. Sorry, że mnie tak długo nie było, ale miałam problemy z internetem xD Mam pytanie: - Co wy najbardziej preferujecie do depilacji nóg: wosk, żyletka, krem?? Podobno od żyletki szybko i dużo włosków wyrasta. Krem nie jest skuteczny, a wosk trochę boli ( ale da się wytrzymać xD). Ja próbowałam wszystkiego :) I preferuje wosk, ale co wy o tym sądzicie? Co jest najlepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do Mam pytanko p : Jesli twoja mama miała okres będąc w wieku 16 lat, to ty też dostaniesz podobnie. ; ) Więc nie stresuj się i nie myśl o tym. Pamiętaj o codziennej higienie (ze względu na śluz) A po za tym jesteś jeszcze bardzo szczupła, więc nie musisz się obawiać.. Ale wierz mi, miesiączka to nic przyjemnego! Myślę, że pomogłam. Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do NieDotykac : Hmm.. Ja na razie próbowałam tylko jednego sposobu, a mianowicie żyletki i myślę, że to dobre rozwiązanie.. Po pierwsze - depilacja jest bezbolesna, po drugie - trwa to bardzo krótko ! Ale jest minus o którym wspomniałaś to, to że włoski szybko odrastają.. Lecz myślę, że warto poświęcić trochę czasu, żeby twoje nogi ładnie wyglądały ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia96
dzieki pirus pomogłas mi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanko p
wielkie dzięki ;p a co do tego włosów to od żyletki rosną bardzo szybko włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe piersi prawie w ogóle i mam humory i ostatnio pobolewa mnie brzuch... Jestem osłabiona i w ogóle i ten śluz mam co jakiś czas...prosze odpiszcie czy niedługo dostanę okresu... bo już chcę dostać...plissss! mam 12 lat to znaczy w maju będe miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do kubsiowka : Hmm. mogła byś podać więcej konkretów ? : ) Takich jak np. ile ważysz, jaki masz wzrost, od kiedy masz śluz itp. Jesteś12-latką więc jeszcze masz sporo czasu ! Nie myśl o tym. A kiedy dostaniesz miesiączki tego nikt nie wie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe piersi prawie w ogóle i mam humory i ostatnio pobolewa mnie brzuch... Jestem osłabiona i w ogóle i ten śluz mam co jakiś czas...prosze odpiszcie czy niedługo dostanę okresu... bo już chcę dostać...plissss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe piersi prawie w ogóle i mam humory i ostatnio pobolewa mnie brzuch... Jestem osłabiona i w ogóle i ten śluz mam co jakiś czas...prosze odpiszcie czy niedługo dostanę okresu... bo już chcę dostać...plissss! mam 12 lat no już niedługo w maju...prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do kubsiowka Rzadko się zdarza, żeby ktoś nie dostał okresu. Ty raczej na pewno dostaniesz. Nie musisz się tym przejmować. Ten dzień nadejdzie niespodziewanie ;) Pozdrawiam - NieDotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do Twoja stara zapierdala Dopiero teraz przeczytałam ten komentarz. U mnie w rodzinie było tak, że moja babcia dostała jak miała 17 lat, moja mama 15, a ja 12,5. Chociaż to różnie bywa ;) I okres nie jest taki straszny. Łatwo się przyzwyczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie . Już wcześniej pisałam. W poniedziałek i troche w środę bolało mnie podbrzusze czy mogę spodziewać się miesiączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do kinkaa17 ; Trudno jest to stwierdzić tylko na podstawie tego, że boli cię podbrzusze.. : ) Aby ci pomóc potrzebujemy więcej konkretów. Napisz coś więcej. : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do kinkaa17 Podbrzusze to nie tylko macica itd. To też pęcherz itp. i to on może sprawiać problemy. Bóle podbrzusza mogą też być spowodowane przemęczeniem. Może ostatnio naprawdę za dużo ćwiczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedotykać : pomogłaś mi ja codziennie po 4 godziny pływam bo jestem w klasie sportowej . dzięki że mi to powiedziałaś . Powinnam brać jakieś tabletki np. Nospe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do kinkaa17 Nie ma za co dziękować :) Tabletek nie musisz brać, ale jeśli naprawdę mocno cię boli to możesz wziąć. Tylko pamiętaj, że z lekami przeciwbólowymi nie można przeszkadzać. To jest niezdrowe itp. I staraj się trochę oszczędzać. Zbyt częste bóle to nie dobrze. Możesz się przeforsować i potem lekarz itd. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do kinkaa17 Nie ma za co dziękować :) Tabletek nie musisz brać, ale jeśli naprawdę mocno cię boli to możesz wziąć. Tylko pamiętaj, że z lekami przeciwbólowymi nie można przesadzać. To jest niezdrowe itp. I staraj się trochę oszczędzać. Zbyt częste bóle to nie dobrze. Możesz się przeforsować i potem lekarz itd. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×