Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wielbicielu....Maleńka to moze i wiem do kogo było...ale co znaczy...\"grabisz\"? Asiulka...jak tam?🌻 pół nocy nie spałam...mam nadzieje ,ze ta angina mnie nie dopadnie...:O miłej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->o tej porze to samo robilam co i TY:D Lubis-->tak sobie ,ale mam nadzieje,ze bedzie dobrze:-)) Lubis-->a \"grabisz\" w tym przypadku to znaczy ,ze zbierasz sobie \"minusy\" u Wielbiciela.....(ale to tak zartobliwie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> serio to samo? :D no byłoby miło :D:) I dziękuję za wytłumaczenie ;) Jeszcze tylko powiedz skąd ta rozpacz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->ja mialam na mysli siedzienie na kafe ,do tak pozna;-)),a co TY robiles to wnikac nie bede:P:-)) P.S.a o smutnych sprawach nie ma co wspominac.... Do pracy sie szykuje:O Do wieczorka i milej niedzieli wszystkim zycze:-)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm...tzn. ,ze mam u Wielbiciela minus...? nie bede moze wnikała dlaczego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w co Wy tak wnikacie ?:D Odpoczywam,po ciezkim dniu....angole mnie dzis napadli w pracy:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->jeszcze nic ,ale to juz 4 taki incydent w tym tyg.Moja zmienniczka miala ostatnio jeszcze gorzej ,towar jej zwalili na podloge ,do kasy sie dobierali,pluli na nia i na towar...dzis tez nie bylo za wesolo..... jak na razie ja nie ucierpialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka..to masz niebezpieczna prace:( trzymaj sie🌻 Wielbicielu...myslałam...ze zToba...przy Tobie...to tylko miłe doswiadczenia:D:p kolorowych snów:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> jeszcze nic? Nie wiem na co Ty czekasz :o lubiś ---> Ty złośliwcze jeden Ty :p co to w ogóle ma być? :o :D kolorowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->a co mam zrobic?..pracowac musze:-(( Lubis-->od tygodnia takie cyrki sie dzieja,nie wiem co jest powodem:O To ja tez ide spac🖐️ spokojnej nocy kochani:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)🖐️ i pozdrawiam... Wielbicielu...nie wiem co to ma być...Ty mi wyjasnij...:p Asiulka...a szef...wie o tym?..i co...nie reaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsypiam
po niezłej nocce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-)) Lubis--->witaj. Na chwile obecna szef nie raguje,moze jak by mu kase ukradli lub cos by sie stalo mnie lub zmienniczce to pewnie by zareagowal.:O Dobrze ,ze caly ten tydz.na ranna zmiane mam:-)) 💤chyba sie nie wyspalam bo dziwne rzeczy mi sie snily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×