Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisabetta_elisabetta

Nasze małe rodości 2006

Polecane posty

hej. Mam nadzieję Lidziu ze wreszcie przyjedziecie do nas. w ty tygodniu jade do szkoly w sobote i niedziele.nawet na sobote zweruje chyba justynke.ale w przyszłym tyg jade tylko w sobotę, takze..... przyjedzcie. proszę Ju;lia właśnie sie buja a ja mam chwilke bo mąz właśnie odszedl od kompa. trzymajcie się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dzieki za kom,plementy, Mary tez scinałam Nadii jedynie grzywke i przy uszkach i ona tez ma straszne piórka hihi nieraz to nawet troche oliwki jej we włoski wsmaruje bo tylko sie elektryzują, a po spaniu haha natapirowane prawie zawsze, myc to chyba wogle jej nie powinnysmy a moze wtedy by jakos wyglądały. A własnie jak czesto myecie włoski dzieciaczkom? Nadia włąsnie zasnęła po ciezkim dniu ...zakatarzyła mi sie :( ehhh bidula normalnie az krztusi sie tym katarem, ehhh. Nie wiem czy to od tego, ale babcia jak zawsze miała tendencje do przegrzewania tak wzięła ja na spacer i na cienkiego bodziaka załozyła kurtke, no ale kutrka luzna a na dole bez zadnych sciagaczy to po brzusiu z pewnoscia wiało :( no i co zrobic. Dobrze choc ze chce jej sie przyjezdzać. Tak Lidziu pracuje codziennie, tzn w zaleznosci od tesciowej bo np. jutro mam wolne bo jej nie pasuje. Lidziu z tym bawieniem to jest róznie ogólnie woli ze mną siedziec ale nieraz powiem jej ze cos waznego robie i ona sama musi sobie poczytac albo porysować ...no i tu juz wszystko zalezy od jej humorku ...no bo ogólnie jeszcze sie tego uczymy, no i juz troche płaczu sie nasłuchałam. np dzis przy kolacji, jak juz nei chce nic robic to zazwyczaj kaze jej isc do łóżeczka i odpocząc no i owszem wlazła do łóżeczka i jak ryczała, ło mtko uszy pękały no ale potem przestała... A ze w miejscu nie moze sie zatrzymac haha moja ciocia (a teraz tez kuzynka) ma synka ło matko wszystko w sekunczie zrobi no brój jakisch mało ..i to ponoc zalezne od imienia ...a moze słyszałyscie o spokojnych kubusiach???? bo gdy słysze ze ktos ma kubvusia to za nim nie nadąża, moze Damik to taki sam rozrabiaka :) a ten 11 hihi to jakies przygotowania do gwiazdki, po prostu zadko kiedy zdarzaja sie takie dni ze mozna gdzies sie wybrac razem ehhh zawsze za mało czasu :( jejku ale sie rozpisałam a miałam tylko na chwilke ...lece spac miłej nocki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ja właśnie wpadłam do kawy i ciastka, bo musiałam jechać na badania na czczo, więc teraz się delektuję… :-) Lidziu a co to jest PSM? Bo ja jakaś zacofana jestem :-) Lidziu, mój Kapi też jest taki sam. Dla przykładu, ledwie wstał, wylał mi wodę z miski psa, potem wspiął na stolik w kuchni i zaczął pstrykać światło. Jak go zciągłam, to poleciał do przedpokoju, otworzył komodę i wyciągnął mi wszystko. Następnie poszedł rozsypać wszystkie klocki, żeby tylko był hałas i się nimi nie bawił, poszedł do pokoju, wspiął się na meble, porozrzucał wszystkie bajki….ufffaaaa i tak CAŁY DZIEŃ!!!! Za nim trzeba gonić, bo koszmar, tyle jego jest Szwedzie. Tak wiec Lidziu, jak widzisz, to jest naturalny odruch żywego dzieciaczka, nie masz się co przejmować. Te typy tak mają :-D Co do szczepienia, to nie wiem. Lepiej niech lekarz zbada. Ja chciałam iść z Kapi na zaległa z maja!!! A tu lekarki nie ma do 20 i znowu musimy czekać. Oby nic się nie przyplątało…. Mary i gdzie kupiłaś to przebranie? Na Allegro? Co do USG, to już nie licze ile razy miałam robione. Ale jakoś lepiej się czuję psychicznie, jak mi je zrobią, że wszystko ok. Dociu, ja myje młodemu tak raz dwa razy na tydzień, ale to wszystko zależy, czy się spociła mu główka czy nie. Jak nie to rzadziej. Kurcze, Kapi ma nadal ciemieniuchę i nie daję ją sobie usunąć. Ma takie długie włosy, że ciężko tez mu się tam dostać, ale może samo zejdzie…czy nie? Bo przy młodej to tylko raz zdrapałąm i nie było, a młody miał dość dużą. Koło południa wychodzę na badanie posiewu szyjki, a zaraz potem jade na 4D. Ciekawe, czego się dowiem… trzymajcie kciuki!!! Jak wrócę to napiszę co i jak pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dociu my myjemy teraz tak 2 razy na tydzien no chyba ze jest koniecznosc czesciej.ale np latem to oczywiście codziennie było mycie. jakiego szmponu uzywacie.ja johnsona zółtego, ale jakis czas temu zmieniła ?Julii kosmetyki tzn płyn do kąpieli i zel do mycia tej samej firmy na dobranoc.a lekarka powiedziała ze te kosmetyki są do niczego.i ze jesli dzieci maja uczulenie to zawsze na nie.prawda??? Emciu ciemieniucha myslę ze sama nie zejdzie.jesli nie zwykla oliwk a to kup preparat na ciemieniuche, i duzo wyczesuj staraj sie nawet drapac, bo mnie sie wydaje ze to sie moze tylko nawarstwaic i potem z usunieciem bedzie koszmar!!daj znac jak poszło???a jesli bys dala wkleic obraz to by bylo suuuper!!! co do szczepien to oczywiscie ze lakarz musiii zbadac przed podaniej szczepionki. ale generalnie niepowikłany lekki katar nie jest przeciwskazaniem do szczepienia.oczywiście zawsze decyduje lekarz!!! dezieciaki-urwisy!!!ale gdyby tak siedzialy i nie wykazywaly zainteresowania niczym było by zle , gorzej!!! kiedy nam sie skonczy ten katarek.teraz i mnie troszke zlapal.ale ten okres jest straszny. PMS to Pre menstrual syndrom czyli zespół napiecia przedmiesiączkowego jak myslę.Lidia o to Ci chodziło? co u Was??Nika, Docia??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No a my jak umyjemy raz w tygodniu to za dużo, bo jej te własy jak piórka w kazdą strone latają hihi, nawet po tym natłuszczeniu oliwką, moze to własnie dlatego ze ona tez jescze ma ciemieniuche i tez nie mam pojecia co z tym robic, kiedys jak była mała to sie natłusciło głóke i schodziło, a teraz jak ona tu musi zajzrec a to tam tu sie potarmosic no to chyba cały dom bym miała w oliwce, czy parafinie bo potem to juz parafiny uzywalismy. A ja gdzies słysząłam ze to tez jest jakis objaw alergii. MAry do mycia główki uzywamy tez jonsona, z tym ze dostałam go od kumpeli z anglii. A słyszałąm ze te polskie to tylko podróbki i ze najczęsciej wywołuja alergię :( nie wiem ile w tym prawdy bo nie kupuje zadnych produktów jonasona ani penatena itp Oj ja tez juz bym chciała zeby Nadusia była zdrowa, a ona nic juz nie chce. Chusteczka wytrzec nosek nie, fridą wyciągnąc jeszcze gorzej :( kropelek tez nie chce az sie boje zeby sie to w cos gorszego nie przekształciło, a ten katar wogóle dziwny jest, bo np teraz jak spi to wogóle nie widac ze ma katar spokojnie sobie oddycha, ale jak sie przebudzi to tak jakby miała niewiadomo jak zawalony nos, nieraz az krztusi sie, nawet jak jej wyciagałam fridą to tez sie krztusiła, ten katar taki gesty jest ale przezroczysty moze miejscowo lekko złótawy, nie wiem co robic moze wy mi pomozecie, dawać jej jakies leki bez recepty? isc do lekarza, a troche sie boe ze tam moze złapac jakies gorsze cholerstwo :( Emciu ja robiłam usg co wizyte u gina i jeszcze dodatkowo mi kazał chodzić do szpitala bo on miał za małą głowice i wszystkiego dokładnie nie mógł skontrolować. Wiec lec na to usg i szybko pisz co i jak :) A u nas zima ....ale taka beznadziejna cała noc padło i rano biało było ale 4 st na plusie wiec chlapa jak nei wiem byłam z Nadia na spacerku to jak wróciła to całe nózki mokre, mam nadzieje ze jej to nie zaskodzi :( a teraz znowu pada i pada ten snieg no ale cały czas ciepło wiec tylko taka chlapa ehhh, nawet sanek nie opłaca sie wyciągać :( i pozatym NAdia ma mokre buciki i nigdzie chyba juz nie pójdziemy :( No a dawno juz nie byłam z Nadia na takim dłuugim spacerku i jejkus jak ona duuuzo juz potrafi sama na własnych nózkach iść :) Nika Lidzia co tam u Was jakos Was juz dawno nie było. Nika to pewnie na dworku z Aga szaleja na sankach. A Lidzia bidulko juz lepeij? MAm nadzieje ze juz przeszło i pojawiła się choć @ ja nie znam zadnych sposobów na te głupie dolegliwosci :( papa miłego dzinka lece robic obiadek dzis chyba zurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj miałam taki ból głowy że nawet na oczy nie widziałam jeszcze w nocy - dopiero rano dzisiaj mi przeszło wczoraj mojego męża zaczęło cos pobierac - chyba grypsko bo chodzi i kicha dałam mu różne leki ale chyba zarazi Agusie bo juz dzisiaj tez jej sie z noska sączy katarek i kicha cały dzień nawet nie chce mysleć ze bedzie chora bo z katarem to znowu noce nie przespane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi kobietki!!! Wpadam na chwilkę, tylko podzielić się z Wami moją wizytą na USG 4D. Więc lekarz pomierzył wszystko i wszystko w jak najlepszym porządku i bardzo, ale to bardzo się cieszę, że jednak poszłam na to badanie, bo mam teraz pewnośc na 100%, że wszystko ok. Dzidzia jest duża i na bank jest chłopczykiem :-) Wg OM to jest 31 t i 6 dni, wg pomiarów wychodzi 34t i 2 dni. Młody waży już….2500!!! I termin wg pomiarów wychodzi na 24.12!!! no nie źle..na Wigilię :-) hihi Udało mi się, bo lekarz sam powiedział, ze nie wiadomo, czy uda się coś zobaczyć, ale było widac super twarzyczkę, jak otwiera buźkę i wkłada rączkę do buzi…kochaś  Wpadnę potem Was poczytać, bo przyszła do mnie mama i nie wypada tak ją zostawić. Nara Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, a jaki jest preparat na ciemieniuchę? Bo kiedyś wyczytałam w gazecie, że jest takowy, poszłam do apteki po niego, a pani mgr zrobiła na mnie ogromne gały…. No to skończyłam na oliwce. Tylko, że młody nie daje sobie skrobać, od razu się wyrywa i amen. A jak mogę wrzucić obraz? Bo w sumie mam płytkę z nagraniem i fotki, ale nie wiem, co dalej, żeby Wam to pokazać. Jakiś krótki instruktaż poproszę… :-) A co do szamponu to też używam Johnsona rumiankowego. Dociu jeśli Naduśka ma taką gestą wydzielinę, która jej zalega i trudno jej nawet to połknąc, to jest taki spray do noska na rozrzedzenie tej wydzielinki. Młody to miał ostatnio. Może można kupic bez recepty. Zaraz sprawdzę nazwe…….MUCOFLUID. Lidziu i jak tam u Was? Lepiej coś?? Dociu, wiesz….hmmm ale nie najlepiej, jak Nadusi przemakają buciki. Od tego pierwsze co to katar i przeziębienie. Może na taką chlape jakieś śniegowce na gumie. No na zime to najlepsze z Bartka z sympatexem, bo nie przemakają, ale tez kosztują 150zł. Mery jak głowa? Przeszedł ból? Zmykam pod prysznic i do łózia… :-) Miłej nocki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. są dostępne w aptekach (są u mnie w miasteczku więc na pewno w wiekszym mieście jest dostępne) OLEJUSZKA z firmy skarb matki albo mustela http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=259560149 z ciemieniuchą to jest tak. co prawda Julia nie miała ale wiem ze lubi nawracać. natrzuj głowkę oliwką i po 2 godz gobrze wyczesz i umyj głowę. powtarzac az do skutku!! Emciu mnie głowa nie bolała tylko Nike. wklej coś, ale jak ??tego nie powiem.pewnie Lidzia będzie wiedzaiła. Dociu co do butów to racje ma Emcia. głowa i nózki...najstotniesze są.dobre.tzn ciepłe i wygodne oraz anty poslizgowe, i nieprzemakalne dla takich biegających szkrabów. inaczej będzie Ci łapała przeziębienia. a mlauchy zawsze wczodzą w największe zaspy czy kałuże, nie? co myślicie o szczepieniu p/grypie dla maluchów?? Dociu suuper termin masz. ja miałam na 19.12 ale urodziłam 26. też fajnie, nie?? Julia zasnęła ok 21. ładnie teraz przesypia noce tylko ze zakłada,m jej papersiory niestety.jedną noc ma suchy drugą mokry. miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za lietrówki. szczegolnie za tą docie co ma fajny termin. możę dociu to Ci coś wróży?!? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie znalazłam suuper buciki dla maluchów. słuszałyście o polskiej firmie Dawid. buciki całkowicie skórzane , nawet wkładki oraz środek naturalna wełna.chce je kupić Julii. zobaczcie http://www.allegro.pl/item268345647_skorzane_buciki_ocieplane_model_511a_rozmiar_23.html a co z Wami ? Lidziu jjak sie czujesz??? Dociu, Nika a wy??? my póki co siedzimy w domu. jak sie troszkę przeziębiłam (to dziwne bo chodze cieplo ubrana i w czapce itp) i nie chce mi sie wychodzic na razie. przeraza mnie ze w sobote i niedziele bede musiala przesiedziec tyle w tym zimnym autobusie!! do stolicy!!obym sie nie dorobiła jakiejs grypy! Lidziu gdzie zamawiałaś ten suuper torcik dla Damianka . tez bym chciala cos tak fajnego na nadchodzace urodziny Julii.tylko czy w drugi dzień świat dostane?? PaPa zmykamy troszkę siebie i dom ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Od wczoraj jest lepiej katar prawie minął, więc noce spokojniejsze. Wreszcie pozbyliśmy się Maksa- psa, ja to się cieszę jak cholera ale za to teść ma żałobę i nie rozmawia z nami. Pierniczę go. Miałam dziwny sen- nadmienię od razu, żeby mi tu żadna nie wyskoczyła, Że proroczy. Wszystko przez Emcię bo wiedzialam, że ma iść na usg. Otóż sni mi się, że mam badanie usg bo jestem w 4 msc. ciązy i że na ekranie widzę chłopczyka. No normalnie realny, że hej. Emcia cieszę się, że wszystko z małym ok. No powiem ci że wielki facet. Hihi termin też niczego sobie. A PMS piwko wieczorem albo drink tak zaproponował mąż. Wiesz co Misia super te buciki nie znałam tej firmy. A co do szczepionki na grypę mnie raczej odradził pediatra Damika. Więc nie szczepię. Wy raczej też unikacie dużych skupisk ludzi, ale u ciebie problem z małą Olą która chodzi do przedszkola. Myślę, że najlepiej będzie jak zapytasz pediatrę. Trochę mnie Emciu uspokoiłaś tym opisem zachowań Kapika. A już myślałam, że tylko mój taki wścibski i ruchliwy. Dociu, a co planujesz na gwiazdkę. Ja jakoś nie mam pomysłów. Ze względu na dużą ilość osób i dwi wigilie to umówilismy się ,że pezenty do 5 zł. Czekolada, skarpewtki, groszki, kubek, szczoteczka, świeczka ozdobna mydełko.Wiecie małe drobiazgi. Tylko dla męża i Damika coś droższego. Misa jeśli chodzi o tort to na hali na śląskiej bodajże sfinks.Wiesz co zaraz znajdę adres i tel i zadzwonisz. oferta chyba też jest. Docik a co wyegzekwowałaś od męża więcej czasu dla was? Jak to zrobiłaś? Nika masz migreny? Mój mąż na to cierpi i Docia też z tego co pamiętam. U Mirka zazwyczaj kończą się strasznymi wymiotami i nie robi nic tylko leży z zakrytymi oczyma. Wlaśnie, a może wypróbujecie DIWASCAN. Mirkowi pomógł. A co ty planujesz na gwiazdkę małej niuni? Zdrowa chociaż? No uciekam prasować i obiadek. Robić. Docia mam nowe bajki reflektujesz. Mądre bez przemocy, kolorowe. Jeśli to daj znać.Całuski dla chorowitków zdrówka. Kurka Ela nie wiem jak obraz wstawić ale jak masz zdjęcie małego to tylko przez skaner.Albo robisz zdjęcie zdjęcia cyfrówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No oczywiscie Emciu wiem ze to zle ze butki przemakaja, niestety na pudełku nie było napisane, ze nie przemakają hihi do tej pory wytrzymywały wszystkie łazenia Nadii po kałuzach, niestety wczorajsza pogoda była wyjątkowa, to nie były kałuze, a jakies p[otezne kałuzyska i wielka ciapa ze sniegu :( haha na taka pogode to tylko kalosze by sie przydały ;) (wiem wiem ze za zimno :) mam nadzieje ze takiej pogody juz nie bedzie, ale oczywiscie juz wczoraj kupilismy Nadusi w ccc sniegowce, mam nadzieje, ze beda choc troche bardziej nieprzemakalne. Nika wsółczucia ja strzasznie nie cierpie gdy głowa mnie boli, a niesteyt dopada mnie nieraz migrena :( Jak tam nie złapałyscie infekcji od taty?? Emciu no suuuper termin hehe chociaz potem to tylko pojedyncze preenty na gfwiazdke i urodziny :( lece bo nadia wstała i piszczy ze chce jesc paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary fajne te buciki, cos ala Bartek :-) Tylko wiesz co, jak Ci dojdą koszty przesyłki to prawie byś Bartki kupiła, ale te też są ok. Mary co do tortu to Ci powiem, bo pracowałam w cukierni, że trzeba duuuużo wcześniej zamawiać, bo potem mogą Ci odmówic ze względu na zamówienia ciast i ciasteczek :-) Co do szczepionek to mnie również odradził pediatra, ale za to zalecił szczepionke doustną homeopatyczną. Kosztuje coś około 20 zł i podaje się raz w tygodniu, przez 3 tygodnie a ostatnia dawka, czwarta za m-c. I to wystarczy na cały okres zimowy podobno. Jak tylko będę w aptece to im to kupię. Tp są granulki takie jak oscilloccocilum…czy jakoś tak :-) Lidziu, wiesz ja Ci powiem jedną rzecz, że ja w sny bardzo wierze i bardzo dużo już mi się wyśniło. Tak więc…kmmm..kmmmm poczekamy zobaczymy :-) Co do prezentów to robimy tylko dla dzieci a młody wymyślił taką zjeźdzlnię do pokoju niską dla nich dwóch. Dla nikogo więcej nie robię, bo nie mam na to kondycji. Jak maz będzie chciał, to niech robi, ja po sklepach chodzić ani nie mam ochoty ani zdrowia. No i tak się wymigałam…bo powiem Wam że ciężko tego nie lubie…. Taki szał, ludzi pełno…aaaa Dociu czy ja wiem czy fajny termin…z jednej strony ok., ale z drugiej, to wiadomo święta w domu najlepsze. Zobaczymy :-) I coś na poprawe humoru :-) Facet miał problem z przedwczesnym wytryskiem wiec poszedł do lekarza. Zapytał co ma zrobić, żeby problemu nie było. Lekarz mu poradził: - Jak już będziesz dochodził, to spróbuj się jakoś wystraszyć. Więc facet tego samego dnia poszedł do sklepu i kupił sobie pistolet startowy (starter), który robi dużo huku i potrafi nastraszyć jak cholera.Podniecony myślą wypróbowania nowego sposobu poleciał szybko do domu.W domu zastał żonę czekająca nago w łóżku. Zaczęli od pozycji 69 i facet momentalnie poczuł że zaraz dojdzie, wiec wystrzelił żeby się przestraszyć. Następnego dnia znów wybrał się do lekarza. Lekarz pyta: - No i jak było? Facet na to: - Niezbyt fajnie. Kiedy wystrzeliłem, to żona zesrała mi się na twarz, odgryzła mi 5 cm penisa, a z szafy wyszedł sąsiad z rękami w górze.. Dziewczyny miłej nocki Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Oj pospalam sobie na maksa…poszłam spać o 22 i wstaliśmy wszyscy o 8!!! Rekord!!! Ale u nas śniegu..no warunki narciarskie są rewelacyjne. Wczoraj mąż poszedł odśnieżać plac i dzisiaj rano też i ciągle jeszcze sypie :-) A Wy gdzie wszystkie? Zasypało Was czy co??? :-) Idę ubierać dziciaczki Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. Nas nie zasypało.jest odrobinka śniegu.ale chociaż widać i jest czyściej.zamiast szarych ulic jest troszkę biało. Wiesz ja kupię te buciki bezpośrednio w sklepie Dawida więć w 100 zł się zamknę.a tak u Bartka to 150 trezba mieć. Julia jeszcze śpi. mogłaby wstać bo mamy isc na targ.chciałam sobie jakiś golf albo sweterek kupić. idę ugotować Julii manienkę .. no dziewczyny???gdzie się podziewacie?? jutro uderzam na zajecia...:( Lidziu ale suuper zdjęcia.mnie zachwyca to czarnobiałe jak śpi i ziewa oraz Wasze zdjęcie rodziców.piękne!!! a.. Dami ma na pewno twoje oczka! PAPa napiszę pózniej jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidiaMll
Cześć! Damik ogląda baję. Właśnie skończył się blok reklamowy, który puszczany jest od jakiegoś tyg- Mikołaj wszak się zbliża. Dami jest tymi reklamami zabawek oczarowany. Widać na jego przekładziej ka bardzo oddziaływują reklamy na naszę psychikę. Misia dziękujemy. Zdjęcia to takie farciarskie z tym ziewaniem. Ale też mi się podobają. Boże dziewczyny co ten mój syn wymyśla. Potrafił sam podłączyć słuchawki to telewizora. Wyjąć i włożyć płytę do kompa. Co najgorsze, zaprzestałam wpuszać go do łazienki kiedy siusiu idę, a ten w tym czasie podjeżdża do lodówki samochodzikiem otwiera i wyjmuje jedzenia. Sensjacją jest to, że mówi: Bamam- czyli baban, i śpiewa sto lat= to lat tak to brzmi, nauczyła się też wołać Lorkę suczkę mamy i krzyczy lola! U nas przypruszone śniegiem podwórko. My na dworek wychodzimy później bo około 15-17.Nika jak głowa? Emcia was to pewnie zasypało? Widziałam o 6 w wiadomościach Zakopane szok, ale jak pięknie... Nie wiem czy pisałam ale bawię się ostatnio w aromaterapię. Dowiedziłąm się od pani która siętym zajmuje, że w okresie zimowym najlepszy olejek z zielonej herbaty działa na lekkie przeziębienia.Możan się fajnie pobawić dom ładnie pachnie i naprawdę jest przyjemnie byle by nie przesadzić. No uciekam kochane.Dziś na obiad kapusta z grochem mmm moja mam zrobiła, a mnie nic lepiej nie smakuje jak właśnie takie smaki z dzieciństwa. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się pośpieszyłam poraz kolejny. Ale w pomarańczowym mi do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo byłam wczorajk poczytałam sobie ale zeby odpisac nie było mowy bo wogóle nie chciała wejsc stronka ...no cóz złosliwosc, ale za to dzis pieknie net chodzi :) Lidziu zdjęcia śliczne, a na focie z mama jaki podobny do Ciebie no czysta mamusia :) No a jak zobaczyłam zdjęcie z Gdyni to az mi sie płakac zachciało ze byłas tak blisko a mnie nie było :( Przepraszam Damik slicznei wygląda no ale widac po kim to ma :) Ty też slicznei wyglądasz :) Lidziu co do bajek to baaardzo chętnie, ale nie wiem jak bym mogła sie odwdzieczyć, a moze podasz nr konta i choc za płyty i przesyłke bym zapłacia, bo to przeciez tez niemałe koszty U nas snieg tylko ten co juz sie roztopił nic wiecej nie dopadało wiec tak szaro i ponuro u nas bo juz jest brudny :( Emciu z tym super terminem to tylko tak mi sie wymsknęło, ale tez nie chciałabym w szpitalu w swieta, no ale taki nietypowy hihi moze jednak doczekasz do 9 stycznia? a ten kawał hahahahaha usmiałam sie :D No i takie spanie, jejku własnie wczoraj rozmawiałam z Bartkiem nt snu i nie pamietam kiedy spałam dłuzej niz 7 godz bez przerw. Haha ale to i tak niezle Emciu co do Osscillokocillum to ja odradzam mi tylko zaszkodziły zamiast pomóc, byłam po tym taka chora nie wiem dlaczego?? moze juz troche byłam podziebiona?? nie pamietam teraz ale kiedys słyszałam ze homeopatia nie dla wszystkich jest dobra :( Aaa i próbujesz coś z ta ciemieniuchą?? ja sama juz nie wiem moze spróbuje ta olejuszke ja ja widziałam w sklepie dla dzieci choc połozna ze szkoły rodz powiedziała no i nasz pediatra tez ze to to prawie to samo co oliwka i lepiej parafine ciekłą bo sie bardziej głowy trzyma i nie scieka tak mocno. My tez mamy dwie wigilie niestey :( Co do prezentów to kupujemy tylko chrzesniakowi bartka i jego rodzicom, babci i cioci, no i Nadusi cos kupimy fajniego ale jeszcze nie wiem co? Dla rodziców kupimy czajnik elektryczny bo mja taki lipawy złozymy sie z jego siorką. A babci i cioci??? nie cierpię kupowac prezettów nigdy nie wiem co???? A moze Wy byscie podsunęły jakies propozycje dla 7 letniego chłopca?? bo nie mamy pomysłów juz widzielismy taka gre w piranie, albo logiczna taka łamigłówke, bartek to jest szalony na punkcie samochodów zdalnie sterowanych, heh ciezko cos wybrac jak go widujemy bardzo rzadko :( Mary juz lepeij sie czujesz? Nika a Ty gdzie znikłaś?? chyba sie nie pochorowałyscie? Dobra spadam bo rospisałam sie jak nie wiem. Mam nadzieje ze mnie nie zabijecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny melduje sie wczoraj nie miałam jak zajrzeć bo rano zawiozłam Agniezke do mamy chyba wam nie wspominałam ale od 16 pażdziernika miałam kontrolę z Urzędu skarbowego bo prowadzimy z mężem działalnośc gospodarczą i cały czas cos tam jeździłam wyjaśniac i zawozić - bo wszystko prowadzę sama nie biuro rachunkowe i ja musiałam tam mjeździć wczoraj miałam zakończenie kontroli i musiałam podpisać protokoły i inne duperele zeszło mi tam chyba z 5 godzin ale juz mam spokój nawet nie ukarali nas rzadnym mandatem ipotem pojechałam do mamy po Agusie - troche pogadałysmy wróciłam taka padnięta że nawet nie miała siły zaglądać do was a jeszcze Agnieszka ma troche kataru i marudna jest jak nie wiem co teraz śpi jak mąż wróci to chyba pojedziemy po auto bo zamówiłam sobie i na dzisiaj miało być musze zadzwonić bo bez auta na wsi to porażka a mój mąż swoim cały czas jeździ i ja jestem troche uziemiona juz sie nie mogę doczekać swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewertowałam milion gazet Twoje dziecki itp. chyba nakład z 10 lat i znalazłam! Ciemienicucha- powody przegrzewanie głowki, jeśli dziecko ma tendencję do pocenia obciąć włoski, oliwka potem myjemy szamponem. Czasami kosmettyki nieodpowiednie lub ich zbyt duża iloś w użytku. Ale teraz najlepsze- oliwa z oliwek nakładacie na włoski wklepujecie w skórę około 30 minut poczekać trzeba potem dobrze umyć. Misia wie, że ja Nive używaraz tylko bo właśnie Dami dostał tylko raz po kupieniu johansona ciemieniuchy. Teraz wszystko ok. W Pionkach mamy bambino i też w porządku. ładnie toleruje. Docia dziś postaram się przegrać czyli w przyszłym tyg. wyślę. Wcale nie uważam,że musisz się odwdzięczyć. Jak już kiedyś pisałam jeśli miło wam się będzie oglądać to już mi wystarczy. Poraz kolejny jednak poproszęo podanie tych disneya które masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia jeszcze spi to wpadłam na chwilke :) Nika jakie autko sobie wybrałaś? pochwal sie :) Oj te urzędy ale ciesze sie ze wszystko ok sie skonczyło :) Lidziu kochana juz pisze jakie mam: Dumbo, Mała syrenka, Mulan, był jeszcze zakochany kundel ale chyba ma jakies zabezpieczenia bo nie odtwarza sie. A co do ciemieniuchy i tego pocenia hmmm Nadia chyba ze dwa moze trzy razy była spocona, latem w samochodzie, więc to raczej odpada, a czy od szamponu?? ogólnie ma to od początku a przez pierwszy rok myliśmy jej mydełkiem bambino wiec nie wiem no ale spróbuje oliką moze rzeczywiscie przejdzie no i koniecznie nowy szampon, hihi tez lubie kosmetyki Nivea i Bambino (to tez nivea produkuje ) A dzis gotowałam makaron jak Marysia z tego filmu polskiego nie wiem czy pamietacie. Hihi ale wszystko prze przypadek bo chciąłam tylko troche i w małym garnku a ze lewą reką wsypywałąm makaron to mi sie prawie pół paki wsypało haha i musiałąm potem do innego garnka przekładac i w dwóch sie gotowało :) hahah smiac mi sie chciało jak nie wiem :) ...ale u nas tak pochmurno i nic sie nie chce i tak strasznie zimno jakoś brrrr pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dota - upatrzyłam sobie Land Rovera Freelandera od dłuzszego czasu n a niego choruje i jutro rano mam po niego jechac własnie dzwoniłam zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wreszcie temat dla mnie. Nika smiała bebeczka z ciebie kawałek autka, napędzik na 4- z tego co pamiętam. Moje marzenie to :http://www.autka.net/ford-mustangcobra-3863.html Bardziej realne i na nasze drogi:http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.boerse-online.de/static/bilder/auto/bmw/bmw_5er/bmw_5er_1_sb_210206.jpg&imgrefurl=http://www.boerse-online.de/div/483154.html&h=312&w=400&sz=18&hl=pl&start=3&um=1&tbnid=IF1jpuZM1k9y-M:&tbnh=97&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dbmw%2B5%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26rlz%3D1T4SKPB_enPL203PL204 Oj rozmarzyłam się. My też prowadzimy firmę- ale oby żadnych kontroli nie było. Narazie mamy księgową ale ja też planuję jak tylko Dami większy będzie pójść na kurs i prowadzić księgowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu nie..tylkko nie obciąć włoski…buuuuuuu :-) wiem, że Kapi ma długie, ale nie mam serca….. buuuu Kurcze u nas tyle śniegu, że świata nie widać!!! Oddam Wam połowę. U nas nic ciekawego, ale najważniejsze, że wszyscy zdrowi!! Do południa jakoś przeleci potem mąż bierze dzieci na polko na jakąś godzinkę, za ten czas gotuję im zupkę, potem młodyu idzie spać, młoda oglada bajke a ja drzemię :-) I tak do wieczora aby, aby. Potem kochane mycie dzieciaczków i nyny około 21!!! I tak dzień w dzień. Ale nuda :-P Wiecie z tym terminem to jest śmiesznie, bo wychodzi prawidłowo na 09,01 i nie uwierzycie, to jest data urodzin mojej mamy. Ale by była niespodzianka dla mojej mamy jakby się urodziło w ten sam dzień :-) Musze kończyć, bo tu kolejka do kompa :-( Wpadnę potem Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIhi Emciu wyśniło mie się moje dobra kolezanka jest w ciąży. Która ma ochotę na dietę ja się biorę od poniedziłaku.Bo waga mnie wystraszyła. Znajdę jakąś dietę rozsądną i do dzieła. Tylko jak ja zrezygnuję z piwka... Mirek z Damikiem montują szafkę mam wolne. Dobra uciekam bo fajoski filmik.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Lidziu oglądasz ten na TVN? ja tez własnie wpadłam bo reklamy, a NAdia z tata sie kąpią :) Dzis po pracy znów wyprawa do biblioteki hihih wszyscy juz nas tam znają :) a dzis Nadulka była baardzo grzeczna i w aucie siedziała grzecznie i tam sama sobie czytała kartkę i przy okazji wyfroterowała podłogę ;) No ale nic dziwnego jak spała w dzien 3,5 godz az sie boje kiedy pójdzie teraz spać :( No nieżle Nika fajny brum brum :) Lidziu Ty tez masz fajne marzenia, kto wie morze kiedys sie ziszczą, bardzo Ci tego zyczę. Dzis kupiłam Nadii Leona, ale nie smkakował jej był blee, ale za to całego kiszeniaka zjadła hihi Jutro przyjezdza mój chrzesny z rodzinka, hehe jest w sanatorium w Sopocie jego córka w gdansku studiuje no i ciocia przyjedzie ich odwiedzić i wpadną do nas na chwilke Lidziu mi dieta tez by sie przydała brrr az boje sie w lustro patrzec, ale nie umiem stosowac zadnych diet. Jedna na mnie tylko działą ŻP haha Żryj Połowę ;P no i kupiłąm sobie chrom przed jedzeniem raz na kilka dni sobie wezme popije szkalnką wody i rzeczywiscie chce mi sie mniej słodyczy ...a piwko ...no cóż trzeba korzystac póki mozna :) dzis wieczorem?? kto wpada na wieczór filmowy przy piwku?? no moze byc ewentualnie grzaniec :) zapraszam a te reklamy sa dobijajace o własnie sie skonczyły lece miłej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Lidziu oglądasz ten na TVN? ja tez własnie wpadłam bo reklamy, a NAdia z tata sie kąpią :) Dzis po pracy znów wyprawa do biblioteki hihih wszyscy juz nas tam znają :) a dzis Nadulka była baardzo grzeczna i w aucie siedziała grzecznie i tam sama sobie czytała kartkę i przy okazji wyfroterowała podłogę ;) No ale nic dziwnego jak spała w dzien 3,5 godz az sie boje kiedy pójdzie teraz spać :( No nieżle Nika fajny brum brum :) Lidziu Ty tez masz fajne marzenia, kto wie morze kiedys sie ziszczą, bardzo Ci tego zyczę. Dzis kupiłam Nadii Leona, ale nie smkakował jej był blee, ale za to całego kiszeniaka zjadła hihi Jutro przyjezdza mój chrzesny z rodzinka, hehe jest w sanatorium w Sopocie jego córka w gdansku studiuje no i ciocia przyjedzie ich odwiedzić i wpadną do nas na chwilke Lidziu mi dieta tez by sie przydała brrr az boje sie w lustro patrzec, ale nie umiem stosowac zadnych diet. Jedna na mnie tylko działą ŻP haha Żryj Połowę ;P no i kupiłąm sobie chrom przed jedzeniem raz na kilka dni sobie wezme popije szkalnką wody i rzeczywiscie chce mi sie mniej słodyczy ...a piwko ...no cóż trzeba korzystac póki mozna :) dzis wieczorem?? kto wpada na wieczór filmowy przy piwku?? no moze byc ewentualnie grzaniec :) zapraszam a te reklamy sa dobijajace o własnie sie skonczyły lece miłej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Lidziu oglądasz ten na TVN? ja tez własnie wpadłam bo reklamy, a NAdia z tata sie kąpią :) Dzis po pracy znów wyprawa do biblioteki hihih wszyscy juz nas tam znają :) a dzis Nadulka była baardzo grzeczna i w aucie siedziała grzecznie i tam sama sobie czytała kartkę i przy okazji wyfroterowała podłogę ;) No ale nic dziwnego jak spała w dzien 3,5 godz az sie boje kiedy pójdzie teraz spać :( No nieżle Nika fajny brum brum :) Lidziu Ty tez masz fajne marzenia, kto wie morze kiedys sie ziszczą, bardzo Ci tego zyczę. Dzis kupiłam Nadii Leona, ale nie smkakował jej był blee, ale za to całego kiszeniaka zjadła hihi Jutro przyjezdza mój chrzesny z rodzinka, hehe jest w sanatorium w Sopocie jego córka w gdansku studiuje no i ciocia przyjedzie ich odwiedzić i wpadną do nas na chwilke Lidziu mi dieta tez by sie przydała brrr az boje sie w lustro patrzec, ale nie umiem stosowac zadnych diet. Jedna na mnie tylko działą ŻP haha Żryj Połowę ;P no i kupiłąm sobie chrom przed jedzeniem raz na kilka dni sobie wezme popije szkalnką wody i rzeczywiscie chce mi sie mniej słodyczy ...a piwko ...no cóż trzeba korzystac póki mozna :) dzis wieczorem?? kto wpada na wieczór filmowy przy piwku?? no moze byc ewentualnie grzaniec :) zapraszam a te reklamy sa dobijajace o własnie sie skonczyły lece miłej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×