Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość czarna1982
Ja jestem:p Ale teraz to pewnie juz spicie. Ale faktycznie, tyle babek w Norge, a ty nas tak malo jakos. dzidka, jak bedzie okazja to wpadne:) Tylko tam do Bergen to stad sie ciezko dostac, pociagiem do dupy, a autobusy drogie. Chyba bede musiala jechac sama, bez tego mojego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis78
DZIDKA BARDZO DZIEKUJE. NIE MAM TERAZ CZASU ALE POZNIEJ POGADAMY.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna to przyleć samolotem,ale streszczaj się,bo my pod koniec września jedziemy do domu,bo 6 pażdziernika idziemy na wesele:()Moniś jak już będzie coś wiadomo,to daj znać,jak było u tego lekarza,mam nadzieję ze dacie radę znależć tą przychodnię:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczątko,chciałam,żeby za ,,weselem,, była bużka uśmiechnięta,a wyszło inaczej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
dzidka, samolotem to pewnie w ogole tragedia bedzie. Niby te Bergen niedaleko, a tak sie ciezko dostac. A po tym weselu to wy chyba jeszcze wracacie? My lecimy do Polski w listopadzie, juz bilety zarezerwowane, ale to tylko na 4 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy w czerwcu 2008 zaprosic rodzicow mojego,no i planujemy wyjazd do Bergen,juz obliczamy koszty,kuzwa pojdzie na to kolo 15 tys. Te hotele takie drogie, a wiadomo dwa osobne pokoje,podwojne na 2,3 noce,choroba. No ale raz nei zawsze. Jak znacie tanie hotele to wrzuccie. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Ooo, widze ktos ode mnie sie zjawil:D fallen star, Sandnes wita Stavanger:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna,no pewnie,że wracamy,Bling-bling,zapytam się tej babki co u niej mieszkamy,możliwe,że coś taniego jest w Bergen.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis78
DZIDKA24 NIESTETY TRZEBA SIE TAM UMOWIC I CZEKA SIE KILKA TYGODNI NA WIZYTE. MOZE JAKOS TO BEDZIE. ZEBY DZIDZIUS BYL ZDROWY. DZIEKUJE CI BARDZO,PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś no przepraszam,ale o tym nie wiedzialam,myślałam,że tak jak w Polsce,idziesz prywatnie,płacisz i Cię przyjmuje bez problemu,sorki:)a kiedy wracacie do Polski?może wszystko będzie ok?pozdrawiam,aha a Czarna to sie dziś odezwie,czy nie???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis78
CZESC DZIEWCZYNY. DZIDKA SIOSTRA ZE SZWAGREM PRZYJEZDZAJA W GRUDNIU NA SWIETA. MAM NADZIEJE, ZE DO TEGO CZASU UDA SIE JEJ COS ZALATWIC. BYLA W SZPITALU ZEBY JA ZBADALI. PRZYJELI JA ALE MUSI MIEC LEKARZA PROWADZACEGO. SZWAGIER ZMIENIL PRACE I PEWNIE WKROTCE BEDZIE MOGLA PRZEJSC NA JEGO UBEZPIECZENIE. MAM NADZIEJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu czegoś nie rozumiem,to ta Twoja siostra jest tu,czy dopiero przyjedzie na święta? a tak wogóle to witam wszystkich,nie pisałam cały dzień,bo standardowo,zapierdol,ale widzę,że i tak nikiomu oprócz nas nie chciało sie pisać:P pozdro:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko,jak humorki z rana????u mnie za za oknem deszcz:(zimnica,jak cholera,oj poleciałoby się w ciepła kraje rozgrzać stare kości...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez bym poleciala,i nawet mam plan wykupic sobie wycieczke,ale zobazce jak sie to ulozy,sama przeciez nie pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć Bergen to najbardziej deszczowe miasto w Norwegii... ... i jest tam najwięcej samobójstw. Nigdy tam nie byłam, wybierałam się w te wakacje ale z czasem krucho. Pozdrawiam serdecznie i trzymaj się w tym depresyjnym mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis78
DZIEN DOBRY. DZIDKA SIOSTRA JEST Z MEZEM W BERGEN A JA W POLSCE, JESZCZE. 03 PAZDZIERNIKA JADE Z SYNUSIEM DO NICH NA MIESIAC. NIESTETY JUZ NIE JEST W CIAZY. PORONILA. SZKODA BO CHCIALAM BYC CHRZESTNA. ALE WSZYSTKO PRZED NIMI. JA TEZ PIERWSZEJ NIE DONOSILAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hej dziewczynki! No ja sie nie odzywalam, bo znow na imprezke trafilam, a wczoraj koszmarnie sie czulam po tej imprezce. Dzidka tu masz linka jak robic buzki:) http://www.forum.o2.pl/emotikony.php A tak poza tym to cos dziwne, bo dalej jest slonce, ale to dobrze:D Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Czarna,teraz już wiem jak robić bużki🌼Fallen Star,ale mnie pocieszyłaś z tymi samobójstwami,a w depreche naprawde można wpaść,ja codziennie musze położyć się spać po południu,bo normalnie muł mnie ogarnia taki,ze szok.Moniś przykro mi z powodu Twojej siostry,pewnie lerzy w szpitalu,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że nie chce sie nikomu pisać:(szkoda,ale to nic,może jutro będzie lepiej🌼:)kolorowych snów dziewczynki,niech Wam się przyśni kilogram wiśni:):):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nikogo nie ma...dziewczyny piszcie cosik,bo nasz tema t zamiera:(a jaka u Was pogoda?u mnie standardowo pada i pada i pada...już mam dosyć tej pogody,nie rozumiem jak ci ludzie tu wytrzymują???????ja bynajmniej mam dosyć,chyba kupie sobie mini solarium na poprawe humoru:P.pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! melduję się posłusznie i podnoszę temat, żeby nie umarł. Dzikda, nie chciałam Cię zdołować, u mnie dziś też pada, a wogóle tego lata to i w Stavanger słońca jak na lekarstwo. W lipcu to jak jeden dzień w tygodniu był słoneczny to się cieszyłam :) pozdrawiam i przesyłam promienne uśmiechy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hej kobiety! Ja tez jestem:) Wczoraj niechcaca nam sie impreza zrobila, jak sie ma takich znajomych to co poradzic heh:) No u mnie tez pada, glupie rogaland, normalnie kiedys zeswiruje przez ten deszcz:( Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×