Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość tyna
siedzial tam4 miesiace i juz psyhicznie obydwoje wykonczeni a dziwczyny tatuś tatuś i nie puszcza zdziwilo mnie wczoraj 2 latka skonczyly ojca tylko ze skypa na codzien maja i nie chcialy go puścic a na ogół boja sie ludzi a maz w tonsbergu siedzi na jakims eju nie kojarze za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
z tego co mnie mowiono to polacy maja na wyslanie papierow 3 miesiace ale przynajmniej w lodzi staraja sie to robic w 30 dni. w moim przypadku do norwegi dotarly juz w w przeciagu miesiaca /sami o tym poinformowali meza/tylko tam teraz tak dlugo to trwa. nie bardzo wiem gdzie jest ta miejscowosc o ktorej piszesz ale domyslam sie ze gdzies na poludniu norwegi . skad jestes w polsce i na ile wyjezdzasz z dzieciakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
jezu 4 miesice ? chyba bym zglupiala ale rozumiem ze niekiedy tak musi byc i nie dziwie sie ze sie wyrwal na 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna
ttonsberg jest 80 kil.od oslo cos takiego a my z okolic lublina a jechac na tydzien chcemy bo mnie studia trzymaja tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna
mial byc po miesiacu ale nie wyszlo bo z kasa jeszcze nie bylo za dobrze i tak sie zwlekalojemu juz nerwy puszcaly i nie wiem jak moglismy tak dlugo zwlekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
moj maz ma do oslo okolo 600km ale jest co 1-1,5 miesiaca Tydzien pobytu a potem dwa dochodzenia do siebie po rozlace czym jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna
moj leci samolotem bo najszybciej juz jest w wawie oczywiscie przezkorki jest tylko 30 min i moze zdazy na odprawe no i za 2 godz w oslo.zobaczymy jak bedzie p-otem zpraca bo przestuj jest styczen luty6 i czy nie bedzie trzeba szukacinnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazzk
cisza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
WLASNIE NIE WIEM CO TE BABKIPORABIAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
szczegolnie xe dzis niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
PEWNIE SIE MEZAMI ZAJMUJA A JA CZYTALAM WCZESNIEJ O JAKIMSCIACHU I MUSZE [POWIEDZIEC ZE COS SIE RUSZYLO BO JAK PIERWSZY RAZ ZERKNELAM TO TYLKO POGODA POGODA A TU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazzk
no tak a my tu siedzimy bo mezow nie mamy chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
w miedzy czasie zapytam jeszcze raz bo juz kiedys pytalam czy ktos wie cos na temat szkoly gimnazjum w norwegii dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
PEWNIE SIE MEZAMI ZAJMUJA A JA CZYTALAM WCZESNIEJ O JAKIMSCIACHU I MUSZE [POWIEDZIEC ZE COS SIE RUSZYLO BO JAK PIERWSZY RAZ ZERKNELAM TO TYLKO POGODA POGODA A TU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
znajoma sie zdecydowala chyba na wyjazd do norwegii z dzieckiem wtym wieku jak ona bedzie w zasiegu to zapytam.co mi sie podoba w szkolnictwie 3 jezyki i pewnie chciala bym zeby do tego wieku i moje sie pociechy tam znalazly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
a moj maz juz w oslo skoda ze tak krotko go mialam wogole to sie zastanawiam po co przyjechal.tak mi bylo dobrze przez te 3 dni ze zastanawialam sie czygo puscic a teraz wracaj do rzeczywistosci i mecz sie a jakby nie przyjezdzal to dalej w zaparte bym sobie tumaczyla taktrzeba.a ile placzu po wyjezdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
to mam prosbe jezeli mozesz to pamietaj o tym i zapytaj ja bo tak naprawde gdyby moj maz znalazl prace na dluzej / na razie tego jeszcze nie wiem/ to nie wyobrazam sobie zebysmy byli dalej na odleglosc a podstawowa przeszkoda jest wlasnie nauka mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
no to i tk masz troche lepiej bo twoj wyjechal kolo 13 jezeli dobrze pamietam i jest juz na miejscu / moj wyjechal kolo 16 i ma jeszcze przed soba 35 godz jazdy a ja nie przespane dwie najblizsze noce bo sie martwie / oprocz tego rozstanie /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
ok jeszcze dzisiaj spytam meza bo bedzie jeszcze na skypie i on ma duzo znajomych z rodzinami tam mozewczesniej on sie dowie a z reszta jednego kolegi syn chodzi do podstawowki i ma nauczycielkepolke ona chyba bedzie lepiej kojazyla nie zapomne postaram sie dac jutro wieczorem znac na ten temat jak maz prace skonczy.a wogole wy w polsce skad jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
pabinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
dzieki pabianice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
cos mi to mowi ale geografia nie moja najlepsza strona.a twoj maz w zawodzie jakim w norwegii bo moj budowlaniec ale mowi ze jest w norwegii duzo lzej niz tu i wogoleja juz chce byc tam przy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
wogole poiem szczerze ze ciesze sie ze na wasze forum trafilam bo nie moglam nic dla sebie znalezc na kafeterii az w koncu.dzieki ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
wogole to ja tez. a lodz wiesz gdzie lezy hahaha to miasto graniczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
no kojaze az taka noga to ja nie jestem tylezeterazmam pasje dzieci a wogole wy juz dlugo tak w rozlace bo ja mowie ze nie dam rady dlugo bo moj maz dla mnie jak kokaina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
jutro minie pol roku ale pisalam wczesnie w tym czasie byl juz trzy rzy po trzy tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
to troche lepiej bo wiesz jak to jest mec meza w sumie wiedzielismy co nas czeka i na co sie decydujemy ale to dla dzieci bo strasznie kasy duzo idzie ja im nie zaluje daje co moge ale o dzieci trzeba dbac no dobra i jak one dorosna to my po swiecie chcemy jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
plany fajne zycze ci zeby sie spelnily, kazdy w sumie jakies ma. Ale ja podziwim takie kobiety jak ty z malymi dziecmi bo mysle ze oprocz milosci meza potrzebujesz jeszcze jego codziennej pomocy. O czywiscie nie mowie ze ja nie bo tez probley dnia codziennego sa , ale z malutkimi dzecmi trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
po ile macie lat bo tu sami mlodzi ludzie siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
a w ogole to zrobil nam sie dialog gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×